Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska CenterMed

  Szczerze nie polecam.
  Do lekarza zgłosiłem się z opisanymi zdjęciami usg, gdzie była już postawiona diagnoza. Pomimo tego na pierwszej wizycie lekarz zrobił mi jedno usg i zaproponował rehabilitacje, po czym stwierdził że może nie i wysłał do innego specjalisty po opinie. Na drugiej wizycie ponownie zrobił mi usg i wspomniał o zastrzykach, po czym stwierdził iż nie są konieczne wysyłając do kolejnego specjalisty, w celu uzyskania kolejnej opinii. Na trzeciej wizycie z opiniami od innych lekarzy usłyszałem od Pana Zwolenika " ...i co nikt Pana nie chce leczyć... " Po czym chciał mi zrobić kolejny raz usg, na co ja stwierdziłem że chyba dużo tych usg, a mało konkretów, brak diagnozy i stanowczego podjęcia decyzji, która w moim przypadku z uwagi na czas jest ważna, a każdorazowa wizyta to kwestia +- dwa tygodnie, a dolegliwości się nasilają. Po tej wizycie wyszedłem z kolejnym skierowaniem tym razem na rezonans.
  W moim mniemaniu, lekarz dysponujący opinią i zdjęciami na pierwszej wizycie powinien stwierdzić co trzeba zrobić i gdzie się udać i jak leczyć. A ja mam już czwartą wizytę i w dalszym ciągu nie wiem jak będę leczony i czy potrzebna jest rehabilitacja, czy zastrzyki,a może jedno i drugie ? Z uwagi na przewlekłość i brak zdecydowania podziękowałem. Szkoda czasu.

  rozczarowany pacjent

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Szczerze polecam Pana Doktora, ponieważ dzięki wizytom u Niego moja noga - po kontuzji - "wróciła" do pełnej sprawności. Pan Doktor przy każdej wizycie poświęcał mi 100% uwagi i pełnego zainteresowania, pomimo dużej kolejki za drzwiami i opóźnień czasowych. Tak ustawił całe leczenie mojej kontuzji, że obeszło się bez operacji mimo tego, że wszytko na to wskazywało. Do tego był za każdym razem bardzo uprzejmy i sympatyczny.

 • P

  O panu doktorze słyszałem wiele razy wiele dobrego- od Jego dorosłych pacjentów. Ja trafiłem do tego lekarza z 3 miesięczną Córką. Pan doktor stwierdził przykurcz bioderka. 3 czy 4 innych lekarzy- m. in. pediatrów, było zaskoczonych taką diagnozą. Fizjoterapeuta dziecięcy również. Po miesiącu na badaniu kontrolnym przyznaliśmy się, że niewiele zrobiliśmy z tym 'problemem' u Córki, więc od razu usłyszeliśmy diagnozę "bardzo duży przykurcz, pilne leczenie!" /pilne = prywatne, u tego lekarza, bo innej opcji w Tarnowie nie ma/.
  Na konsultacje pojechaliśmy do renomowanego ortopedy dziecięcego w Krakowie. Ten nic nie stwierdził, a po wyjaśnieniu Mu źródła naszych trosk, skomentował krótko "Znam sprawę, nie są państwo u mnie pierwsi od tego lekarza...". Uspokojeni wróciliśmy do domu. W między czasie spotkaliśmy znajomych, dla których wystarczyły 2 wizyty prywatne u p. Zwolenika, by ich dziecko z "poważnego przykurczu" wyzdrowiało zupełnie /jak przyznali- prawie nic z dzieckiem nie robili/. I to nie jedyny taki przypadek o którym słyszeliśmy w ostatnim czasie.

  Szkoda, że pan doktor stara się zlikwidować "przykurcz" własnego portfela kosztem rozwoju niemowląt, bo jak wiadomo pieluszki Frejki czy inne pieluchowania spowalniają maleństwa...
  Szkoda renomy i takiego dorobku zawodowego dla takich pieniędzy

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Z Panem doktorem zetknęłam się lecząc bioderka mojego dziecka. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, poświęca dużo czasu pacjentowi i dobrze tłumaczy diagnozę.

 • Wizyta w GERONIMO , była koniecznością , bo w przychodni wolny , najwcześniejszy termin wyznaczono mi na luty 2014 roku. W GERONIMO , przyjęto mnie z dzieckiem już na drogi dzień . Wizyta - koszt - 100 zł, ale to bardzo dobrze wydane pieniądze. Doktor Zwolenik - fantastyczny- miły, wizyta bez pośpiechu z dokładnym objaśnieniem choroby i sposobu leczenia. Zabiegi w GERONIMO , też wyznaczono mi na drugi dzień . POLECAM Z CAŁEGO SERCA

 • Jestem bardzo rozczarowana panem doktorem gdyz potraktowal mnie jako matke oraz moja 3 miesieczna cotreczke jako niechcianych pacjentów ( mimo prywatnej wizyty w cenie 130 zł centermed sloneczna ) Sugerował mnie ze nie umiem zajmowac sie dzieckiem poniewaz podczas badania usg stawów biodrowych malutka plakała poniewaz zwyczajnie sie bała a pan doktor postepowal z nia bardzo nieostroznie i niedelikatnie. Obwinial mnie oraz co dziwne wymyslił ze powinnam jej recytowac wierszyki !!! pAN DOKTOR CHYBA nie wie ze 3 miesieczne dziecko kieruje sie tylko insyntkem i poezja dla takiego malucha to jakis absurd. Jeszcze nigdy nie poczulam sie tak zlekcewazona i obrazona jak na tej wizycie prywatnej, Odradzam ! To wazniak i cwaniak ktory nie umie obchodzic sie z małymi pacjentami, Nie dał rady skonczyc krotkiego badania usg wiec została delikatnie wyproszona i dowiedzialam sie mam wrocic jak uspokoje dziecko. To ze moja corka plakjala to sie zgadza ale w glowej mierze przez podejscie lekarza gdyz przesuwał ja, po lezance jak workiem z ziemniakami a nie malym czlowiekiem ! Ludzie nie traccie nerwow na takich lekarzy co mysla ze moga wszystko !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Doktor Zwolenik operował oba moje biodra (endoprotezy) w lutym i we wrześniu ubiegłego roku.Obie operacje udały się wspaniale, co jest zasługą doktora Zwolenika i całej ekipy ze szpitala Szczeklika z oddziału ortopedii. Serdecznie dziękuję za profesjonalizm i wyjątkowe podejście do pacjenta Panu doktorowi oraz wszystkim pracownikom oddziału, zarówno lekarzom, pielęgniarkom jak i pielęgniarzom oraz rehabilitantom z oddziału rehabilitacji. Słuchając i dokładnie realizując zalecenia lekarzy i rehabilitantów niezwykle szybko wróciłam do pełnej sprawności.Nadal pozostaję pacjentką doktora Zwolenika i mogę szczerze polecić tego wspaniałego lekarza. Marta S.

 • moje leczenie rozbabrał,nie było perspektyw na poprawę a pan zwolenik nie odpowiadał na pytania,wiele razy mnie zignował,załatwiał w biegu i krzyczał żeby mu nie przeszkadzać bo on nie ma czasu.znalazł się lekarz w krakowie,który złapał się za głowę i wprost mi powiedział,że przy moim schorzeniu już po miesiącu można było wrócić do sprawności.zwolenik tylko podaje kolejne terminy wizyt,z których nic nie wynika.nie informował o stanie mojego zdrowia,nie podał wskazówek jak mam postępować,nie wywiązał się z danych mi obietnic,mi zdecydowanie nie pomógł,zmarnował ponad rok mojego życia

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • W br, w styczniu miałam operację drugiego kolana , również operował mnie Pan dr Zwolenik. Wszystko przebiegło bez komplikacji , bardzo szybko stanęłam na nogi. Pan Doktor to człowiek pracujący z wielkim poświęceniem, profesjonalny , bardzo troszczy się o pacjentów.. Panie doktorze, bardzo dziękuję i za Pana pośrednictwem dziękuję wszystkim lekarzom i całemu personelowi oddziału ortopedii , ponieważ pracują z wielkim poświęceniem, oddaniem, empatią do pacjentów. Są zawsze , na każde zawołanie. Należy życzyć wszystkim szpitalom w Polsce takiego podejścia do chorych.Maria Filipowicz.

 • wiem, że dr Zwolenik przyjmował prywatnie a czasem na NFZ w placówce Centermed.

  www.centermed.pl
  tam jest podany nr tel a wiem, że nawet przez internet mozna umowicc sie na wizyte
  pozdrawiam

Jesteś tym lekarzem?

423

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

260

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.