Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Leczenia Narządu Ruchu Geronimo

Mościckiego 14

33-100 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sławomir Zwolenik

  Ortopeda, Chirurg,

  • W
   Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital im. E.Szczeklika w TarnowieUsługa: operacja biodra

   Składam serdecznie podziękowania doktorowi Zwolennikowi. Wspaniały człowiek i świetny specjalista. Dzięki niemu żyję bez bólu i chodzę bez kul. Polecam wszystkim tego lekarza. Bardzo kompetentny i bezinteresowny oraz znakomity specjalista.

  • T
   Lokalizacja: Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska CenterMed

   Szczerze nie polecam.
   Do lekarza zgłosiłem się z opisanymi zdjęciami usg, gdzie była już postawiona diagnoza. Pomimo tego na pierwszej wizycie lekarz zrobił mi jedno usg i zaproponował rehabilitacje, po czym stwierdził że może nie i wysłał do innego specjalisty po opinie. Na drugiej wizycie ponownie zrobił mi usg i wspomniał o zastrzykach, po czym stwierdził iż nie są konieczne wysyłając do kolejnego specjalisty, w celu uzyskania kolejnej opinii. Na trzeciej wizycie z opiniami od innych lekarzy usłyszałem od Pana Zwolenika " ...i co nikt Pana nie chce leczyć... " Po czym chciał mi zrobić kolejny raz usg, na co ja stwierdziłem że chyba dużo tych usg, a mało konkretów, brak diagnozy i stanowczego podjęcia decyzji, która w moim przypadku z uwagi na czas jest ważna, a każdorazowa wizyta to kwestia +- dwa tygodnie, a dolegliwości się nasilają. Po tej wizycie wyszedłem z kolejnym skierowaniem tym razem na rezonans.
   W moim mniemaniu, lekarz dysponujący opinią i zdjęciami na pierwszej wizycie powinien stwierdzić co trzeba zrobić i gdzie się udać i jak leczyć. A ja mam już czwartą wizytę i w dalszym ciągu nie wiem jak będę leczony i czy potrzebna jest rehabilitacja, czy zastrzyki,a może jedno i drugie ? Z uwagi na przewlekłość i brak zdecydowania podziękowałem. Szkoda czasu.

   rozczarowany pacjent

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Semir Smida

  Kardiolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: częstoskurcz serca

   Miły i sympatyczny lekarz z poczuciem humoru, pomógł mi bardzo, jeśli macie problemy z sercem do tylko Dr. Smida. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Bardzo dobry diagnosta, zaangażowany i pełen zrozumienia dla pacjenta. Komunikatywny, z poczuciem humoru, bez niepotrzebnego dystansu. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Urszula Kukułka-Niećko

  Reumatolog, Internista,

  • C
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: schorzenia zwyrodnienia stawów

   Świetny lekarz, spokojnie słucha pacjenta , pyta o objawy, jest kompetentna, pyta o inne schorzenia, dobiera leki ,które mogą pomóc ale równocześnie pyta pacjenta jakie leki zażywa aby nie kolidowały z innymi. Stara się pacjentowi pomóc a nie pozbyć. Podziwiam i Polecam chociaż coraz trudniej o rejestrację

  • E

   Ja oceniam Panią dr na 10 gwiazdek. Jest wspaniałym lekarzem i przede wszystkim cudownym, życzliwym człowiekiem, jakich teraz szukać ze świecą...Pani dr leczy mnie nie tylko w zakresie reumatologii, ale i naczyniowym i ortopedycznym. Przez 4 miesiące pukałam od lekarza do lekarza i nikt nie wiedział co mi jest, przy tym traktując mnie nie poważnie,ze względu na młody wiek, a Pani dr na pierwszej wizycie powiedział co mi jest i co robić, w między czasie wyszła inna choroba i Pani dr zajęła się mną jak człowiekiem, poświęcił swój czas, aby pomóż mi, w mojej sprawie dzwoniła po przychodniach szukając najszybszego terminu na badanie, nie biorąc za to pieniędzy, choć chodziłam prywatnie i tysiąc innych rzeczy. Dzięki Pani dr odzyskałam chęć do życia i szanse na wyzdrowienie. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Grzegorz Sterkowicz

  Ortopeda, Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w TarnowieUsługa: Inny

   Pan doktor Sterkowicz zdiagnozował u mnie zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL), bardzo dobrze przygotował mnie do zabiegu. Operacja przebiegła pomyślnie, Pan doktor ma ogromną wiedzę, empatię do ludzi i robi wszystko aby pomóc. Opieka po operacji ze strony doktora oraz jego zespołu również na bardzo wysokim poziomie! Bardzo dziękuję i jak najbardziej polecam.

  • Ja uważam Ordynatora Grzegorza Sterkowicza za geniusza chirurgii i geniusza zarządzania. Dzięki pierwszemu można się pozbyć bardzo dolegliwego schorzenia, dzięki drugiemu geniuszowi w Oddziale wszystko funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku. Jestem ogromnie wdzięczny za profesjonalizm i życzliwość! Dziękuje! Niejednokrotnie ciepło i dobrze myślę o Panu Ordynatorze - wierze, że ta dobra energia Mu pomaga. Artur Kubanik

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania