Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska CenterMed

Plac Sobieskiego 2

33-100 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Tadeusz Łukasiewicz Inny

  Lekarz tragiczny. Wielu lekarzy zwracało uwagę na moje gardło, które było w złym stanie. Ale pan doktor stwierdził, że nie widzi tam nic niepokojącego! Nie uniżając nikomu, ale nawet ślepy zobaczyłby że mojego gardło jest w okropnym stanie. Nie wprowadził odpowiedniego leczenia, tylko napisał receptę na antybiotyk (na ślepo, bez żadnych dodatkowych badań). Posłał mnie za to do innego lekarza specjalisty, który rozkładał ręce bo moja choroba to nie była jego działka (i miał rację).

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Nowak Inny

  Polecam Panią Doktor. Jestem sympatyczna i profesjonalna. Ma super podejscie do dzieci. Kompetentna i pomocna.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Kabzińska-Turek Inny

  Pani Doktor- wg mnie świetny specjalista. Konkretna i rzeczowa, plan leczenia dokładnie wytłumaczony. Zabieg laparoskopii zgodnie z ustaleniami i najważniejsze: miałam dolegliwości zaraz po zabiegu ( zbyt szybko chciałam wrócić do codziennych zajęć) i właśnie w tym trudnym i stresującym okresie pomimo, iż Pani Doktor przebywała wtedy na urlopie, kontakt telefoniczny i smsowy był z nią możliwy!!! Było to dla mnie bardzo ważne. Piszę z "!!!!" ponieważ jest to ogromną rzadkością dzisiaj. Pani Doktor jeszcze raz: Wielkie Dzięki!

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Lewicka Inny

  Moja wizyta u tej doktor była bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Przy każdej interakcji, pytaniu i odpowiedzi czułam się jakby pani robiła mi łaskę że mnie przyjęła. Na koniec miałam poczucie, że powinnam przeprosić że w ogóle przyszłam i zajęłam jej czas.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Rybka Inny

  Brak szacunku do pacjenta i opryskliwe odpowiedzi. Pani doktor zdiagnozowała u mnie celiaklie, zasięgnęłam opinii kilku innych lekarzy którzy złapali się za głowę słysząc ta diagnozę gdyż z badania to nie wynikało. Pani doktor na sugestie, że być może moje dolegliwości są wynikiem czegoś innego, nie dała mi dojść do słowa. Już nie mówiąc o tonie głosu jakiego używała, niesmak po tym jak zostałam potraktowana pozostał. Straciłam tylko swój czas i nadal zmagam się z problemem z jakim do niej przyszłam. Na pewno już nie udam się na wizyte do tej Pani. Nie polecam.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Nowak Inny

  Zdecydowanie najlepszy pediatra w Tarnowie.
  Zaangażowanie w 100%. Dokładne badanie = trafna diagnoza.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Kabzińska-Turek Inny

  Profesjonalna, miła, fachowa, wyjaśnia każdą wątpliwość jest zaangażowana przy wizycie. Polecam każdej kobiecie w każdym wieku.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Kabzińska-Turek Inny

  Pani doktor przyjęła mnie bardzo rzeczowo usg zrobione ekspresowo bez wyjaśnienia co widzi na nim jestem mocno zszokowana po opiniach nie zostało mi na wizycie wyjaśnione nic brak wywiadu na początku wizyty gdzie to zawsze się odbywa przy pierwszych wizytach , cała wizyta trwała może 10 minut

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Taraszka-Kryczka Inny

  Bardzo dobra Kardiolog, miła, rzeczowa, empatyczna,skupiona na pacjencie lekarz z powołaniem, pacjent nie czuje się jak intruz w gabinecie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Kabzińska-Turek Inny

  Z całego serca polecam Panią doktor. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, Pani doktor jest bardzo życzliwa, konkretna, ma niezwykle empatyczne podejście do pacjenta. Lekarz z wiedzą i doświadczeniem, godny polecenia, który podchodzi do pacjentki z wyrozumiałością i cierpliwością, potrafi uspokoić. Z pewnością wrócę na kolejną wizytę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania