Dr n. med.

Sławomir Karwan

Stomatolog, Chirurg szczękowy, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam bardzo Pana doktora Karawan. Cztery miesiące temu przeprowadził u mnie zabieg osteomi dwuszczękowej. Operacja przebiegła bez komplikacji, efekty już są bardzo zauważalne i jestem z nich bardzo zadowolona. Otaczała mnie profesjonalna opieka dzięki temu cały okres po operacji przebiegł bezboleśnie .

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalizuje się w implantologii i ciężkich przypadkach chirurgii stomatologicznej.

   Tytuł lekarza stomatologa otrzymał na Akademii Medycznej w Lublinie w 1999r. Staż podyplomowy odbywał w specjalistycznym szpitalu im. E. Szczeklika w Tarnowie. W 2000r. rozpoczął studia menedżerskie MBA w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania w Warszawie. W latach 2001-2007 odbywał specjalizację w trybie rezydenckim w Klinice Chirurgii szczękowo-twarzowej CMUJ w Krakowie.

   Jednocześnie w latach 2004-2007 podjął indywidualny tok studiów na Akademii Medycznej im. Prof. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie na wydziale lekarskim oraz w latach 2005-2008 zaoczne studia doktoranckie w katedrze i Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej im. Prof. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie. W tym samym okresie współpracował z wieloma gabinetami stomatologicznymi świadcząc usługi z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej.

   W 2008r. złożył egzamin specjalistyczny z chirurgii szczękowo-twarzowej. Od 2001 uczestniczy aktywnie w licznych kursach doskonalenia zawodowego, kongresach z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej.

   Prywatnie jest fanem motoryzacji, zarówno tej na 4 jak i na 2 kołach, a turystyka motocyklowa jest tym, co pozwala mu odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. Jest człowiekiem aktywnym nie tylko zawodowo: uprawia narciarstwo, nurkuje, amatorsko ściga się motocyklem na torze. Lubi dalekie podróże połączone z aktywnym wypoczynkiem.

  Specjalizacje

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa
  • Chirurgia stomatologiczna

  Choroby

  • nowotwory jamy ustnej
  • choroby jamy ustnej
  • choroby gruczołów ślinowych
  • suchość jamy ustnej
  • kamica ślinianek
  • nowotwory gruczołów ślinowych
  • Zapalenie tkanek miękkich twarzy
  • Leczenie chorób zatok szczękowych
  więcej

  Usługi

  VIP DENT Gabinet chirurgii szczękowo-twarzowej

  Dobrego Pasterza 118C/LU6, 31-416 Kraków, małopolskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  48 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecam bardzo Pana doktora Karawan. Cztery miesiące temu przeprowadził u mnie zabieg osteomi dwuszczękowej. Operacja przebiegła bez komplikacji, efekty już są bardzo zauważalne i jestem z nich bardzo zadowolona. Otaczała mnie profesjonalna opieka dzięki temu cały okres po operacji przebiegł bezboleśnie .

  • A
   Lokalizacja: VIP DENT Gabinet chirurgii szczękowo-twarzowejUsługa: ekstrakcja ósemki

   Polecam z całego serca.
   Samo usuwanie ósemki trwało dosłownie 3-4 minuty. Całość przebiegła bezboleśnie i bardzo sprawnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności i doświadczenia, jak również profesjonalnego podejścia do pacjenta. Polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy boją się wizyt u dentysty. Natomiast sama chciałabym bardzo podziękować doktorowi Karwanowi (oraz przemiłej pani asystującej :) ), ponieważ bardzo się bałam samego zabiegu, a jak się okazało - nie było czego się bać :)

  • P
   Lokalizacja: VIP DENT Gabinet chirurgii szczękowo-twarzowejUsługa: usunięcie ósemki

   Właśnie wróciłem z VIPdent. Usunięcie ósemki - dwa dni strachu i zero bólu. Super znieczulenie, kilka minut i ząb usunięty. Polecam .

  • Lokalizacja: VIP DENT Gabinet chirurgii szczękowo-twarzowejUsługa: ocena aktualnego stanu pooperacyjnego

   Prosiłam Pana doktora o wydanie neutralnej opinii na temat mojego stanu pooperacyjnego. Przed wypowiedzeniem jakiegokolwiek słowa, na temat mojego stanu zdrowia, efektów operacji, wypunktowaniem tego, co zostało zrobione źle, a co dobrze. Pan doktor pośpiesznie zadał pytanie o nazwisko lekarza, który dokonał operacji (rozumiem, że było to niezbędne pytanie do wydania bezstronnej opinii). Po otrzymaniu odpowiedzi ode mnie, Pan doktor uśmiechnął się i odsunął od biurka (Panie doktorze, jest coś takiego jak mowa ciała !!!) . W tym momencie mogłam wyjść z gabinetu ...

  • C
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie wad zgryzu

   Pan Sławomir to profesjonalista w swojej dziedzinie, znakomity chirurg. Miałem u Doktora wyrywane zatrzymane ósemki oraz przeprowadził operacje dwu szczękową wady zgryzu w Olsztynie. Ze szczerego serca polecam Pana Doktora.

   Marcin

  • K
   Lokalizacja: VIP DENT Gabinet chirurgii szczękowo-twarzowejUsługa: usuwanie zębów zatrzymanych

   Bez wątpienia doktor Karwan to fachowiec w swej dziedzinie.Kilka lat cierpiałam z powodu zatrzymanych ósemek i tylko z powodu opowieści typu" po usunięciu byłam miesiąc na L4" ...w końcu ....trafiłam z ogromnym bólem do doktora....cóż.... fachowość podejście ,umiejętność ,kultura osobista oraz duże doświadczenie i precyzja czynią z niego MISTRZA w swej dziedzinie. Po tygodniu umowilam się na usunięcie drugiej ósemki. ..i tym samym zakonczyłam koszmar zwiazany z ciągłym bólem i stanem zapalnym w okolicy tych zębów. Życzę samych sukcesów i dzielnych pacjentów doktorowi a innym "krakowskim dokturom" by choć w połowie mogli dorównać precyzji i kulturze tego człowieka. POZDRAWIAM Kinga L

  • A
   Lokalizacja: VIP DENT Gabinet chirurgii szczękowo-twarzowej

   Witam, od kilku lat jestem pacjentką dr Karwana, w sierpniu zeszłego roku wykryto u mnie guza złośliwego dna jamy ustnej. Operacja nie należała do łatwych, cały zabieg trwał ok 11 godzin. Dzięki doktorowi Karwanowi operacja przebiegła bez przeszkód. Pan doktor jest świetnym fachowcem, bardzo profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, miło traktuje pacjentów i cierpliwie objaśnia każdy aspekt. Serdeczne podziękowania, doktorze!

  • Lokalizacja: VIP DENT Gabinet chirurgii szczękowo-twarzowejUsługa: chirurgia szczękowo-twarzowa

   Polecam wszystkim Pana doktora Sławomira Karwana. Miesiąc temu przeszłam zabieg SARME (chirurgiczne rozszerzanie szczęki). Moje leczenie przebiegło bez komplikacji. Podczas leczenia zostałam otoczona profesjonalną opieką, za co dziękuję Panu doktorowi.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecam pana Doktora, świetny profesjonalista i szczery, otwarty człowiek.
   Sześć tygodni temu przeszłam dwuszczękową operację w szpitalu św. Rafała w Krakowie przeprowadzoną przez dr Karwana. Zabieg był skomplikowany ze względu na moją wadę i wiek. Pan doktor przeprowadził go perfekcyjnie.
   Na pierwszej wizycie poinformował mnie o specyfice zabiegu i możliwych komplikacjach. Na kolejnej szczegółowo przedstawił mi plan mojego zabiegu,wraz z wizualizacją. Miał dla mnie czas, mogłam o wszystko zapytać. Jego osobowość, otwartość i szczerość w kontakcie z pacjentem sprawiają, że człowiek ma przekonanie, iż oddaje się w dobre i fachowe ręce.
   Moje przekonanie stało się faktem, efekt zabiegu jest świetny, (wreszcie prawidłowy zgryz i dodatkowo uzyskanie symetrii twarzy) żaden nerw na mojej twarzy nie został uszkodzony.
   Po zabiegu byłam również otoczona troskliwą i profesjonalną opieką, w każdej chwili mogłam o wszystko zapytać, doradzić się. Myślę, że to wsparcie było bardzo ważne w procesie rekonwalescencji i pomogło mi tak pozytywnie przejść przez ten niełatwy zabieg.
   Panie Doktorze, bardzo dziękuję za sam zabieg oraz wsparcie przed i po zabiegu.
   Alina Gryboś

  • A

   Dziś miałam usuwany ząb mądrości, byłam przerażona bo tyle nasłuchałam się opowieści, ale cała wizyta trwała 3 minuty, a wyrywanie zęba jakieś 20 sekund. Polecam. Cały gabinet super profesjonalnie, sprawnie i bezpiecznie. Nie dziwię się że mój stomatolog poleca Pana DR!