Lek.

Sebastian Krupa

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: artroskopia

  Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził u syna (14 l.) artroskopię stawu kolanowego. Rzetelnie ocenił uraz (w przeciwieństwie do poprzedniego ortopedy u którego byliśmy) i wykonał artroskopię. Dzisiaj syn już nie pamięta, że miał kiedyś niesprawne kolano. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, co zdecydowanie umilało wizyty i cały proces leczenia.
  mama Adama

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zajmuję się głównie chirurgią artroskopową st. kolanowych, barkowych, skokowych i biodrowych. Swoja wiedzę staram się poszerzać biorąc udział w wielu krajowych i zagranicznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Współpracuję ze sportem zawodowym. Pracowałem z kadrą narodowa koszykówki i judo. Prywatnie moja pasją jest sport, dobre kino i podróże. Wolny czas spędzam aktywnie, najchętniej z moja rodziną.

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  64 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: artroskopia

   Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził u syna (14 l.) artroskopię stawu kolanowego. Rzetelnie ocenił uraz (w przeciwieństwie do poprzedniego ortopedy u którego byliśmy) i wykonał artroskopię. Dzisiaj syn już nie pamięta, że miał kiedyś niesprawne kolano. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, co zdecydowanie umilało wizyty i cały proces leczenia.
   mama Adama

  • T

   Pan doktor przeprowadził mi wzorowo rekonstrukcję ACL. Kolano bardzo szybko wraca do zdrowia i co ciekawe jest stabilniejsze od zdrowego. Lekarz na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.

  • Do Pana Doktora trafiłem z polecenia znajomego. Problemy ze stawem skokowym dokuczały mi od dawna uniemożliwiając uprawianie sportu. Po konsulatacjach u Doktora Krupy podjeta została decyzja o operacyjnym usunięciu odprysku kostnego z okolic scięgna achillesa, zabieg w technice artroskopowej. Choć sam zabieg odbył się bezproblemowo nie obyło się niestety bez komplikacji pooperacyjnych. I wlaśnie wtedy docenić mogłem profesjonalizm doktora Krupy. Za każdym razem gdy potrzebowałem konsultacji spotykałem się z Doktorem w pierwszym możliwym terminie. Większość jeśli nie wszystkie z tych wizyt były bezpłatne. Dziś kilka miesięcy po operacji wróciłem do czynnego uprawiania sportu. Doktora Krupę polecam wszystkim, którzy cenią sobie ludzkie podejście i profesjonalizm lekarski.

  • H

   Właściwie nie wiem jak ocenić tego Lekarza. Mam mieszane uczucia. Wizyta trwała jakieś 7-8 minut. PAN Doktor mało mówił, stwierdził, że potrzebna jest artroskopia. Niestety więcej informacji nie uzyskałam....

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Byłem u lekarza po raz pierwszy. Zapisałem się na wizytę przez portal ZnanyLekarz i mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. Doktor przeprowadził zabieg, na który bardzo długo musiałbym czekać u innego specjalisty. Po zabiegu czułem się dobrze, nie wystąpiły żadne komplikacje dlatego mogę polecić wszystkim zainteresowanym Pana Doktora.

  • J

   Doktor Krupa to lekarz na swiatowym poziomie operowal mnie dwa razy kolano popsute przez lekarz w nawiasie , i bark to bardzo dobry lekarz a przy tym bardzo mily czlowiek potrafi wyleczyc i cialo i dusze polecam z calego serca janina kałuzynska.

  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wizyta 8 tygodni po złamaniu kości śródstopia. Radiolodzy opisywali wciąż widoczną szczelinę, ale dr Krupa dokładnie sprawdził stopę i zalecił rehabilitację, bo "nie będziemy leczyć opisu zdjęcia tylko to co faktycznie tu mamy". Rehabilitacja rozpoczęta i czuć poprawę. Polecam!

  • M

   Rekonstrukcja więzadła krzyżowego (ACL) - poprzez użycie sztucznego więzadła Neoligament.
   Rekonstrukcję miałam wykonaną po zerwaniu na nartach więzadła w lutym 2013 r. Zależało mi na pełnej sprawności tak aby bez problemów wrócić do amatorskiego biegania. Zabieg wykonany został bardzo profesjonalnie, kolano jest stabilne, a 1,5 roku po zabiegu (październik 2015) przebiegłam 10 km w 51 min i nawet przy tak mocnym obciążeniu nie mam żadnych negatywnych objawów jak ból czy blokowanie kolana czy choćby cieplejsze kolano. Ponadto Pan doktor jeżeli nie jest przekonany co do skuteczności terapii dodatkowych (zastrzyki z kwasu hialuronowego) odradza inwazyjne zabiegi - pomimo, że oznaczało by to dodatkowe wizyty i wydane u niego pieniądze. Polecam - świetny specjalista.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz kompetentny,konkretny ,pozytywnie nastawiony do pacjenta.Podczas pierwszej wizyty lekarz postawił trafną diagnozę i skierował mnie na artroskopie kolana, którą Pan dr. Krupa wykonał. Kolano goi się bardzo dobrze bez żadnych komplikacji.Z czystym sumieniem polecam Pana dr. Sebastiana Krupę .

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Na początku najważniejsze - dziękuję Doktorze!
   Na wizytę do dra Krupy trafiłam 10.06.2015 z polecenia znajomego po majowym skręceniu na rowerze stawu kolanowego, z podejrzeniem zerwania ACLa. 24.06 - druga wizyta i ustalenie terminu zabiegu na 29.06. Zabieg okazał się być pełną rekonstrukcją więzadła krzyżowego przedniego z wykorzystaniem autoprzeszczepu ze ścięgien. Przeprowadzony sprawnie i wzorcowo. Dziś, po 3 miesiącach z hakiem od operacji, chodzę po górach, jeżdżę po górach, na dniach zacznę powoli biegać. Gdyby nie doktor i Jego zaangażowanie kto wie w jakim punkcie bym teraz była... A tak - również dzięki Niemu - 18.08, trzy miesiące po urazie, znów na rowerze znalazłam się na szczycie Wielkiej Sowy. Polecam z czystym sumieniem! Wspaniały człowiek, świetny Specjalista.