Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


71 756..... Pokaż numer


NIP

8943111415

Adres firmy

Życzliwa 13C, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

GABINET PSYCHOTERAPII Sandra Depa
Nowowiejska 103/1, Śródmieście, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konsultacja onlineŻyczliwa 13 C, Wrocław

200 zł

Centrum Medyczne FizjoSportMedŻyczliwa 13 C, Wrocław

200 zł

Centrum Medyczne FizjoSportMed

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Oferuję pomoc w postaci psychoterapii indywidualnej w nurcie poznawczo-behawioralnym (CB...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychosomatyka
  • terapia poznawczo- behawioralna

Doświadczenie

  • Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu
  • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychiczne Chorych w Lubiążu
  • Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień we Wrocławiu
Zobacz więcej

Certyfikaty


Znajomość języków

  • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

  • .

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
B
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne FizjoSportMed psychoterapia indywidualna

Pani Sandra z wielką empatią pomaga klientowi opisywać swoje emocje oraz czuć, że nie jest się ocenianym. Z całego serca polecam wizytę w gabinecie Pani Sandry:)

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET PSYCHOTERAPII Sandra Depa Inny

Dostałem namiar do Pani Sandry od kardiologa, byłem bardzo sceptyczny, wręcz negatywnie nastawiony, zostalem już na pierwszym spotkaniu pozytywnie zaskoczony. Nie jestem osobą, z której łatwo coś wyciągnąć, a Pani Sandrze udało się to od razu. Atmosfera i energia, którą tworzy jest niesamowita, czuć empatię, ciepło i tolerancję. Nie zdarzyło mi się pomysleć, że mnie ocenia, a mówiłem o trudnych, często wstydliwych sprawach. Oprócz tego posiada świetne przygotowanie merytoryczne, sesje są jakościowe, Pani zadaje trafne pytania, z każdego spotkania z czymś wychodziłem. Piszę opinię 8 miesięcy po zakończonej terapii. Żyję mi się w końcu dobrze, spokojnie. Pani Sandro, nie jestem w stanie wyrazić wdzięczności, dziękuję za uważność, życzliwość, troskę, za stały kontakt, za poczucie humoru i wiarę we mnie.

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pierwsza wizyta zachęciła mnie do podjęcia terapii


B
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne FizjoSportMed psychoterapia indywidualna

To była dopiero pierwsza wizyta, ale już było widać zaangażowanie oraz chęć pomocy. Atmosfera bardzo miła i luźna, wszystko tłumaczone, jestem bardzo zadowolona i pełna nadziei na to, że uzyskam pomoc i będzie dobrze.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne FizjoSportMed Konsultacja psychologiczna

Wspaniała, ciepła osoba oraz profesjonalne podejście. Polecam terapeutę


J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Pierwsze odczucia ze spotkania z Panią Sandrą, niesamowite, Szkoda, że nie ma lekarzy rodzinnych z takim podejściem do pracy,


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Sandra to psycholog pełna zrozumienia i profesjonalizmu oraz uśmiechu :) Już po pierwszym spotkaniu miałam pewność że trafiłam do kompetentnej osoby, przed którą można się śmiało otworzyć nie czując dyskomfortu. Dalsze spotkania tylko mnie w tym utwierdziły. Czuję się zrozumiana i na pewno będę dalej uczęszczać na terapię. Moim zdaniem to terapeuta z powołania, traktuje poważnie swoich podopiecznych, zawsze punktualna, przygotowana.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z czystym sumieniem polecam, szczególnie osobom z borderline. Pani Sandra jest najlepszą terapeutką u jakiej byłem, a byłem u wielu, więc mogę porównywać. Od początku byłem zaskoczony jej zaangażowaniem i konkretną pracą. Dzięki Pani Sandrze uczę się radzić ze skrajnie silnymi emocjami, które nie dawały mi i moim bliskim normalnie żyć. Miałem wiele problemów i po kolei rozwiązuje je w gabinecie. Sesje są efektywne, nie powiem to żmudna praca, ale dzięki wsparciu Pani Sandry działa. Te wszystkie techniki ,to już widzę, inwestycja na całe życie. A co do Pani Sandry. Jest bardzo profesjonalną osobą z ogromną wiedzą, trzyma się faktów i badań, co ja bardzo sobie cenię. A przy tym jest bardzo miła i empatyczna, naturalnie nawiązuje relację. Jestem wyczulony na krytykę i ocenę, a tu czuje,że mnie akceptuje, co jeszcze bardziej motywuje do działania. Mam wrażenie, że po każdym spotkaniu nawet trudnym jest mi lżej i odzyskuje nadzieję, że nie wszystko stracone i moje życie staje się normalniejsze.


Е
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu depresja, tragedia w rodzinie

O pani Sandrze mozna powiedzieć, że jest definicją terapeuty idealnego. Mimo szerokiej wiedzy z zakresu innych nurtów psychoterapii, wybrała terapię behawioralno-poznawczą ze względu na charakter relacji z pacjentami, który jest mniej zdystansowany, niż na przyklad w psychoterapii dynamicznej. Naprawdę troszczy się o swoich "podopiecznych" i przywraca chęć do życia nawet najbardziej opornym.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja bariatryczna

Pani Sandra to bardzo ciepła osoba . Przez problemy przechodzi razem z pacjentami a nie stojąc obok nich . Mądre podejście i konstruktywna praca z pacjentem przynoszą zamierzony efekt terapii. Zawsze można liczyć na pomoc i choć nie do końca od początku wierzyłam w moc psychologa ???? tak dzięki Pani Sandrze stwierdziłam że powinien on zagościć nie raz u nas w życiu aby pomóc rozwikłać niektóre rzeczy a na inne po prostu móc popatrzeć z innej strony, której do.tej pory nie musieliśmy zauważać. Dziękuję Pani Sandro za pokazanie mi tych nowych światów i stron . Polecam zwłaszcza pacjentom przed operacjami bariatrycznymi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania