Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
Kompozytorów Polskich 8, Lublin
Centrum Medyczne Czechów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
46 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany

Napiszę krótko. Synek potrzebował niewielkiego zabiegu usunięcia zrostów prącia. Na początku wszystko wydawało się ok. Opowiadał jakie to inny doktor (wizyta na NFZ) mówi bzdury twierdząc, że taki zabieg trzeba będzie przeprowadzić "brutalnie". Wizyta piętnastominutowa kosztował nas 100 zł. Już po pierwszej wizycie człowiek nam się nie spodobał, ale że chwalony, że z polecenia, no i oczywiście nie będziemy na dziecku oszczędzać, żeby nie cierpiało - zdecydowaliśmy się na zabieg. Posmarował dziecku siusiaka maścią znieczulającą za kilka złotych, a po pół godzinie najzwyczajniej w świecie oderwał brutalnie dziecku skórę od żołędzi. Dziecko płakało, cierpiało. Zabieg kosztował 400 zł. To samo mogłem zrobić w przychodni na NFZ. To jest po prostu dobry bajerant i marketingowiec. Jaki lekarz przy tym? Nie wiem. Ale mam z żoną odczucie, że daliśmy się po prostu oszukać.


E
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz bardzo polecam!!! Ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta w każdej chwili można do niego dzwonić pytać!! Polecam zajął się moim synkiem bardzo profesjonalnie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Doktor przeprowadził mi zabieg usunięcia stulejki. I wykonał go bardzo dobrze, bezboleśnie. Jestem zadowolony. Atmosfera przed zabiegiem znakomita. Można poczuć się jak u siebie w domu. Zwolnienie otrzymałem na 14 dni. A po 4 tygodniach mogłem wrócić do aktywności seksualnej. Jedyny minus to wysoki koszt zabiegu. 1200 zł. Uważam, że to dość sporo jak na lubelszczyznę. Potem jeszcze 3 wizyty kontrolne, każda po 100 zł.


R
Użytkownik zweryfikowany

Świetne podejście do dzieci. Ostatnio byłem z synem u dr Siwka, dziecko w ogóle się nie bało wizyty. Bardzo miły i konkretny lekarz. Polecam.


G

już Świetny, przesympatyczny doktor.
Miałam kilka zabiegów wypalania zmian skórnych.
Po zabiegu nie ma śladu.
Polecam pana Siwka


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr Siwek przyjął mojego syna w Luxmedzie gdzie jest jedynym chirurgiem dziecięcym. Powodem były wędrujące jądra u 6-cio letniego wtedy synka. Na początku urzekł mnie podejściem do dziecka, fachowym postawieniem diagnozy, wytłumaczeniem problemu. Sugestia doktora była taka, że trzeba oba jądra zoperować i w ten sposób je jak to nazwał \"ufiksować\". Zaczął tłumaczyć, że w jego klinice NFZ refunduje operację jednego jądra a za drugie trzeba zapłacić. OK. pomyślałem na własnym dziecku nie będę oszczędzał. Po krótkiej negociacji stanęło na tym, że trzeba będzie dopłącić ok 1000 zł. Byliśmy umówieni. W domu zacząłem mieć wątpliwości. Powtórnie przeanalizowałem tok rozmowy. Rozważyłem za i przeciw, przecież chodziło o operację w znieczuleniu ogólnym na obu jądrach mojego dziecka. Postanowiłem odwołać zabieg i skonsultować u innych lekarzy. W klinice na chodźki polecony lekarz (bodajże dr Bojar) przebadał syna i stwierdził, że wszystko jest OK i tylko należy zmienić majtki na slipki i zgłosić się za pół roku. Miałem dwie sprzeczne decyzje. Trzeciej zasięgnąłem u dr Chromińskiego w Medicosie. Ten człowiek potwierdził opinię, że jądra nie wymagają żadnej interwencji, po prostu dzwigacz jądra reaguje u syna nad wrażliwie i w chwili badania jądra uciekają. Minęły już dwa lata i wszystko jest OK. Ja jednak jak przypominam sobie rozmowę z dr Siwkiem nadal odczuwam niesmak - więcej w tym marketingu niż uczciwej medycyny.


D
Użytkownik zweryfikowany

Stwierdził konieczność operacji u syna, zabieg miał kosztować 1700 zł. Zrobiliśmy usg u docenta Wieczorka oraz konsultacje w klinice. Badało syna trzech lekarzy, żaden z nich nie potwierdził konieczności zabiegu. Mało tego żaden nie znalazł konieczności jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej. Ewidentne wyłudzenie pieniędzy za niepotrzebny zabieg. UNIKAĆ JAK OGNIA

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


G

Operowaliśmy w Klinice naszego synka.
Bezstresowe badanie i sam zabieg.
Maluszek z dnia na dzień wrócił do zdrowia.
Polecamy wszystkim tego Lekarza


G

Bardzo długo szukałem dobrego specjalisty.
Musze przyznać, ze warto było. przed wizyta u dr Siwka
odwiedziłem wiele placówek i lekarzy, nie bylem zadowolony.
Dr Siwek wykonał kawał dobrej roboty.
Jestem bardzo zadowolony z rezultatów.

Marek75


G

Polecam - krótkie terminy oczekiwania, bezproblemowo, w miłej atmosferze.
Usuwałam tłuszczaka,a mąż kaszaka i wszystko było OK - zagoiło się szybciutko, blizny prawie niewidoczne
Atutem jest również dostępność późnym popołudniem w ciągu tygodnia czy sobotę.
Pozdrawiam
A.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania