Adresy (4)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


81 759..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Kompozytorów Polskich 8, Lublin
Centrum Medyczne Czechów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Onyksowa 2, Lublin

od 120 zł

ŻAGIEL MED Przychodnia


Romera 57, Lublin

Prywatna Specjalistyczna Poliklinika dla dzieci, młodzieży i dorosłych


Kompozytorów Polskich 8, Lublin

Centrum Medyczne Czechów


Hipoteczna 4, Lublin

Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4Onyksowa 2, Lublin

od 120 zł

ŻAGIEL MED Przychodnia

49 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Poliklinika w Lublinie Inny

W dniu dzisiejszym gdy dr zobaczył ziarniaka pod okiem mojego syna ktory ma 13miesiecy powiedział że nie wyobraża sobie zeby musiał czekac do 30grudnia na zabieg ktory proponowali nam prywatnie w innym miejscu tym bardziej że cały czas krwawi wiec postanowił go natychmiast usunąć zeby dziecko miało komfort.
Podejscie do małego szkraba jak i do mnie jest bardzo bardzo pozytywne. Współpraca podczas zabiegu rewelacja dr pyta czy przerywamy zabieg i czekamy czy działamy cały czas. Bardzo kompetentny specjalista odpowiada na zadane pytania.Z calym sercem moge polecić pana doktora który zawsze pomoże tak szybko jak tylko to bedzie możliwe.
Pozdrawiamy pana dr z całego serca Tymon z rodzicami


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Poliklinika w Lublinie Inny

Doktor Siwek okazuje się, jest nie tylko chirurgiem dziecięcym ale również sprawnym i bardzo skutecznym urologiem, który bez wahania czy zbędnych ceregieli wymienił cewnik urostomijny mojemu bratu. Nie mogliśmy znaleźć nikogo, kto zechciałby to zrobić. Personel izb przyjęć okolicznych szpitali zbywał nas to brakiem urologa, to znów brakiem chirurgów tłumacząc, że są zajęci. Dr Siwek wymienił cewnik w kilka minut, przepisał receptę i pozwolił zapomnieć o kilkugodzinnych poszukiwaniach. Co więcej, zadzwonił w niedługim czasie z pytaniem, czy wszystko w porządku, czy bez problemu dostaliśmy antybiotyk.
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wysokiej kultury i niesamowitej energii Pana Doktora. Mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie nagłej potrzeby korzystania z tego rodzaju usług. Jeśli jednak zajdzie taka konieczność, bezzwłocznie udamy się do Lublina do Dr-a Ryszarda Siwka. Dziękujemy.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Poliklinika w Lublinie Inny

Lekarz pomógł za pierwszym razem gdzie syn wymagał pomocy z usunięciem ropienia pod skórką siusiaka a u innych chirurgów dziecięcych nie było terminow.
Tu o dziwo od termin od ręki.
Zabieg 300 pln, bo wiadomo maść znieczulajaca i czyszczenie ropki. Ok pomogło.
Po tygodniu konsultacja wszystko super obejrzanie 120 zł i nowe zalecenie. Po 2 tyg. nowa wizyta też super wszystko ale doktor proponuje, że przydałby się jeszcze zabieg ale, to już 400 pln i przeprasza, że wcześniej nie uprzedził o kwocie. No zdrowie najważniejsze i rodzic sie godzi.
No i oczywiście wizyta proponowana konsultacja za tydzień koszt 120 zł. Niestety nie skorzystamy.
Wyszliśmy z żoną z niesmakiem i zażenowaniem.

Radzę sprawdzać opinie przed podjęciem leczenia w tym miejscu. Jak widać nie jesteśmy sami w naszych odczuciach.

Ryszard Siwek

Witam. W przypadku stanu zapalnego napletka, pierwszym działaniem lekarza jest wykonanie zabiegu, polegającego na ewakuacji ropy. Jeżeli stanu zapalnemu towarzyszą zrosty prącia, w późniejszym etapie wskazane jest wykonanie zabiegu ich uwolnienia. Zdarza się, że przed takim zabiegiem, lekarz zaleca smarowanie maścią, która poszerza zwężenie i zabieg nie jest potrzebny. Zawsze staramy się "uciec spod noża". Niestety są sytuacje, kiedy kuracja smarowania maścią nie przynosi efektu i wtedy wskazane jest wykonanie zabiegu uwolnienia zrostów prącia. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacja bądź wizytą kontrolną po zabiegu. Zapewniam, że każda placówka medyczna tak funkcjonuje. Cennik wizyt i zabiegów szczegółowo przedstawiamy i jest znany pacjentom. Przed zabiegiem, pacjent decyduje czy poddaje się takiemu zabiegowi. Życzymy dużo zdrowia. Pozdrawiamy Serdecznie.


P
Użytkownik zweryfikowany

Napiszę krótko. Synek potrzebował niewielkiego zabiegu usunięcia zrostów prącia. Na początku wszystko wydawało się ok. Opowiadał jakie to inny doktor (wizyta na NFZ) mówi bzdury twierdząc, że taki zabieg trzeba będzie przeprowadzić "brutalnie". Wizyta piętnastominutowa kosztował nas 100 zł. Już po pierwszej wizycie człowiek nam się nie spodobał, ale że chwalony, że z polecenia, no i oczywiście nie będziemy na dziecku oszczędzać, żeby nie cierpiało - zdecydowaliśmy się na zabieg. Posmarował dziecku siusiaka maścią znieczulającą za kilka złotych, a po pół godzinie najzwyczajniej w świecie oderwał brutalnie dziecku skórę od żołędzi. Dziecko płakało, cierpiało. Zabieg kosztował 400 zł. To samo mogłem zrobić w przychodni na NFZ. To jest po prostu dobry bajerant i marketingowiec. Jaki lekarz przy tym? Nie wiem. Ale mam z żoną odczucie, że daliśmy się po prostu oszukać.

Ryszard Siwek

Witam,
Zabieg uwolnienia zrostów prącia nie należy do najprzyjemniejszych. Ze względu na dobro małych pacjentów staramy się go wykonywać w jak najmniej inwazyjny sposób. W tym celu zabieg poprzedzamy użyciem kremu znieczulającego. Niestety ze względu na stopień zaawansowania zrostów prącia, niekiedy trzeba użyć więcej siły i zabieg wygląda na mniej delikatny, a rodzić może odebrać go jako brutalny. Zapewniam, że taki nie jest. Kierujemy się dobrem oraz chęcią wyleczenia pacjenta. Cennik wizyt i zabiegów szczegółowo przedstawiamy i jest znany pacjentom. Przed zabiegiem, pacjent decyduje czy poddaje się takiemu zabiegowi. Życzymy dużo zdrowia. Pozdrawiamy Serdecznie.


E
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz bardzo polecam!!! Ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta w każdej chwili można do niego dzwonić pytać!! Polecam zajął się moim synkiem bardzo profesjonalnie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Doktor przeprowadził mi zabieg usunięcia stulejki. I wykonał go bardzo dobrze, bezboleśnie. Jestem zadowolony. Atmosfera przed zabiegiem znakomita. Można poczuć się jak u siebie w domu. Zwolnienie otrzymałem na 14 dni. A po 4 tygodniach mogłem wrócić do aktywności seksualnej. Jedyny minus to wysoki koszt zabiegu. 1200 zł. Uważam, że to dość sporo jak na lubelszczyznę. Potem jeszcze 3 wizyty kontrolne, każda po 100 zł.


R
Użytkownik zweryfikowany

Świetne podejście do dzieci. Ostatnio byłem z synem u dr Siwka, dziecko w ogóle się nie bało wizyty. Bardzo miły i konkretny lekarz. Polecam.


G

już Świetny, przesympatyczny doktor.
Miałam kilka zabiegów wypalania zmian skórnych.
Po zabiegu nie ma śladu.
Polecam pana Siwka


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr Siwek przyjął mojego syna w Luxmedzie gdzie jest jedynym chirurgiem dziecięcym. Powodem były wędrujące jądra u 6-cio letniego wtedy synka. Na początku urzekł mnie podejściem do dziecka, fachowym postawieniem diagnozy, wytłumaczeniem problemu. Sugestia doktora była taka, że trzeba oba jądra zoperować i w ten sposób je jak to nazwał \"ufiksować\". Zaczął tłumaczyć, że w jego klinice NFZ refunduje operację jednego jądra a za drugie trzeba zapłacić. OK. pomyślałem na własnym dziecku nie będę oszczędzał. Po krótkiej negociacji stanęło na tym, że trzeba będzie dopłącić ok 1000 zł. Byliśmy umówieni. W domu zacząłem mieć wątpliwości. Powtórnie przeanalizowałem tok rozmowy. Rozważyłem za i przeciw, przecież chodziło o operację w znieczuleniu ogólnym na obu jądrach mojego dziecka. Postanowiłem odwołać zabieg i skonsultować u innych lekarzy. W klinice na chodźki polecony lekarz (bodajże dr Bojar) przebadał syna i stwierdził, że wszystko jest OK i tylko należy zmienić majtki na slipki i zgłosić się za pół roku. Miałem dwie sprzeczne decyzje. Trzeciej zasięgnąłem u dr Chromińskiego w Medicosie. Ten człowiek potwierdził opinię, że jądra nie wymagają żadnej interwencji, po prostu dzwigacz jądra reaguje u syna nad wrażliwie i w chwili badania jądra uciekają. Minęły już dwa lata i wszystko jest OK. Ja jednak jak przypominam sobie rozmowę z dr Siwkiem nadal odczuwam niesmak - więcej w tym marketingu niż uczciwej medycyny.


D
Użytkownik zweryfikowany

Stwierdził konieczność operacji u syna, zabieg miał kosztować 1700 zł. Zrobiliśmy usg u docenta Wieczorka oraz konsultacje w klinice. Badało syna trzech lekarzy, żaden z nich nie potwierdził konieczności zabiegu. Mało tego żaden nie znalazł konieczności jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej. Ewidentne wyłudzenie pieniędzy za niepotrzebny zabieg. UNIKAĆ JAK OGNIA

Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania