Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Czechów
Kompozytorów Polskich 8, 20-848 Lublin
Centrum Medyczne Czechów logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (53)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  Dorota Rykwa Inny

  Po upadku na rowerze na polecenie p.doktor pierwszego kontaktu miałam się zgłosić ze skierowaniem do okulisty na kompozytorów polskich, już w rejestracji uprzedzono mnie że p.okulistka przyjmująca w dniu dzisiejszym jest trudna w kontaktach,ale spróbowałam sama ocenić.Na korytarzu 2 pacjentki zapukałam grzecznie i czekam aż tu nagle..do ginekologa też by pani tak weszła? a co z tym okiem? boli panią?ja mam dużo pacjentów,trzeba poczekać aż opuchlizna i krwiak zniknie proszę brać #############.. i nie zobaczyła tego oka..Myślę że gdybym przyniosła oko w pudełeczku to może by ruszyło panią doktor. Bardzo nie polecam tak nie miłej kobiety i z takim podejściem do pacjentów.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Wasilewska-Dudek Inny

  Pani Doktor jest przemiłą osobą, wyjaśnia jakie mogą być przyczyny objawów. Wizyta w miłej atmosferze. Byłam u wielu lekarzy laryngologów na NFZ w Lublinie i tylko Pani Doktor Wasilewska-Dudek wykazała się szacunkiem do pacjenta stanowczo polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Waldemar Mazurek Inny

  Wspaniały człowiek i chirurg . Wycinał mi zmianę na nodze , zabieg fachowy, bezbolesny i bardzo sprawny . Do tego niezwykle poczucie humoru dzięki któremu nawet nie zauważyłam kiedy wykonał zabieg. Wspaniały człowiek . Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Jerzy Kowalik konsultacja ortopedyczna

  Najgorszy lekarz, jakiego spotkałam … zbagatelizował nawykowe skręcanie kostki i stwierdził „że jestem za młoda na problemy ze stawem skokowym”. Zrobione prywatnie USG wykazało uszkodzenia więzadeł i torebki stawowej, inny lekarz natychmiast zlecił rezonans i powiedział że grozi mi operacja

  J
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Bocheński Inny

  W pierwszej minucie lekarz oznajmił że przepukliny przecież mi nie zoperuje w gabinecie, a poza tym pacjenci z przepuklinami tylko zajmują mu czas (jak powiedział ok. 10 miesięcznie) ponieważ od porady w tym schorzeniu są lekarze rodzinni.

  P
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Czechów Inny

  Ta kobieta minęła się z powołaniem. Arogancja, brak zaangażowania, teksty nie na miejscu. Nie potrafi zaopiekować się małym pacjentem, przez co on się boi i płacze. Brak słów na takich lekarzy, którzy myślą że wszystko im wolno. Nie pozdrawiam ;)

  I
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Czechów Inny

  Lekarz bardzo oddany pacjentowi, profesjonalistka, trafne diagnozy, bardzo przyjemna w kontakcie , szczerze polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Mirosława Dębska-Ciupak Inny

  Bardzo doby lekarz,miła, uprzejma a zarazem konkretna ze wspaniałym podejściem.Bardzo mi pomogła,polecam 100%

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Wasilewska-Dudek Inny

  Stanowczo odradzam wizyty u tej pani. Byłam trzy razy na wizycie z dzieckiem. Za każdym razem Pani doktor zachowywała się niezgodnie z ogólnymi zasadami wychowania, np.podnosiła głos, uderzała dokumentami o biurko, używała nieadekwatnego do sytuacji słownictwa w obecności dziecka. Pani doktor zleciła badania słuchu u dziecka i odmówiła szczegółowego omówienia wyników, podniesionym tonem oświadczyła, że mam dziecko głuche na jedno ucho. Raz mówiła,że na prawe raz, że na lewe. Ale na skierowaniu do audiologa Pani doktor nie wpisała, że rozpoznała całkowitą głuchotę w jednym uchu, tylko inne niesklasyfikowane zaburzenia. Przepisała leki dziecku 9 letniemu, które zaleca się od 12 roku życia. Farmaceuta zwrócił mi na to uwagę. Dodam, że audiogram wskazuje, co najwyżej na ubytek słuchu w stopniu lekkim. Zdaniem Pani doktor nic się z tym nie da zrobić. Pani doktor nie wspomniała nawet słowa na temat np.implantów ślimakowych, aparatów słuchowych, czy po prostu zasad interpretacji audiogramu, że trzeba pogłębić diagnostykę. Skierowanie do audiologa Pani doktor wypisała na wyraźne żądanie. Strata czasu na bardzo stresującą dla dziecka sytuację. Kilka dni po tych wizytach zgłosiłam się do audiologa i ten nie stwierdził głuchoty w żadnym uchu. Audiogram w normie dla obu uszu. !!!!

  P
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Czechów Inny

  Nie polecam nikomu wizyty w tym gabinecie. Lekarka po usłyszeniu słów o opóźniającej się miesiączce od razu postawiła diagnozę- ciąża. Nie przyjmowała do wiadomości, że to niemożliwe, nie była zainteresowana poszerzeniem wywiadu ani pogłębieniem diagnostyki. Ignorowała informacje o dwukrotnie negatywnym teście ciążowym z moczu. W badaniu ginekologicznym stwierdziła cechy ciąży, po czym od razu wspomniała o konieczności wprowadzenia danych do rejestru ciąż po uzyskaniu wyniku badania bHCG z krwi. Wypisanie jednego skierowania trwało bardzo długo ze względu na problemy z obsługą komputera przez lekarkę. Z gabinetu wyszłam zestresowana jak nigdy, niezwłocznie udałam się do prywatnego laboratorium, żeby jak najszybciej zweryfikować ,,rozpoznanie”. Po kilku godzinach wynik badania zweryfikował błędne rozpoznanie lekarki, a po kilkunastu godzinach powrócił okres. Żałuję, że wcześniej nie przeczytałam komentarzy na tut. stronie, bo widzę że już kilka lat temu ktoś opisywał podobną sytuację. Serdecznie nie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania