Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna Hipoteczna 4

Hipoteczna 4

20-027 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Cezary Łapiński konsultacja ortopedyczna

  Cisną sie na usta różne określenia, ale na spokojnie. Lekarz według tablicy powinien przyjmować do 15.30, wysłał mnie z córką na RTG, była lekka kolejka, wracamy chwilę po 13 i gabinet zamknięty. Dla nikogo w przychodni nie jest to dziwne,.że lekarz wyszedł 2 godziny wcześniej (nieaktualne godz. pracy?), mógł powiedzieć że po 13 nie mamy się co wracać. Zostawił nas bez leków, diagnozy itd. Przepisane na inny termin mamy nadzieję dokończyć spokojnie wizytę. Ogólnie lekarz oschły... No i się spóźnia...

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mahomed Al.-Salimy Salem Inny

  Serdecznie odradzam. Bylismy na poradach preluksacyjnych 3 razy za każdym razem usłyszeliśmy "za 2 miesiące do kontroli", zadnych szczegółów. Zdjęcie RTG dostaliśmy tylko z pierwszej wizyty, żadnego opisu. Podczas ostatniej wizyty padło "za mało aktywny" a jak zapytałam co mam robić jak ćwiczyć z dzieckiem w odpowiedzi usłyszałam "taki typ". Dziecko na każdej wizycie płakało. Po wizycie poszliśmy do innego specjalisty, który powiedział, że wszystko jest w porządku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Czesław Cielecki Inny

  Pan Doktor jest przede wszystkim bardzo sympatycznym, ciepłym i miłym człowiekiem, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Rownież od strony medycznej , bardzo kompetentny, zaangażowany, wszystko wyjaśnia szczegółowo. Bardzo polecam.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Opidowicz Inny

  Pani doktor nie przeprowadziła badania. Cały czas z kpina w głosie odnosiła się do mnie i do zgłaszanych problemów. Poleciła wykupić w aptece cyclodynon, a kiedy zapytałam o dawkowanie i czy mogę zacząć go brać w trakcie cyklu, odpowiedziała, że mam sobie przeczytać ulotkę, tam będzie wszystko wyjaśnione. Nie zleciła żadnych badań, na mój hirsutyzm i problemy z regularnością cyklu rozłożyła bezradnie ręce: no taka pani uroda.

  Nie pani doktor, to nie jest moja uroda. To jest problem, a zadaniem lekarza jest znaleźć przyczynę. Od teraz na wizyty do specjalistów chodzę z dyktafonem, tego się nauczyłam podczas tej wizyty

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iga Iwanicka-Wyszyńska Inny

  Młoda, miła, uśmiechnięta, empatyczna, kompetentna i zaangażowana w leczenie pacjenta Pani doktor. Polecam.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Szymulska-Kulik Inny

  Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci, jest bardzo sympatyczna, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, nie spieszy się tylko poświęca tyle czasu ile potrzeba, w razie potrzeby umawia wizytę z dnia na dzień jeśli jest konieczność kontynuowania badań.

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Cezary Łapiński konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor spóźnił się o 30 mim. W przeciągu 15 min odbył 3 wizyty, nasza była ostatnia więc tłumu nie było. Wypowiedział pełne 3 zdania i dał skierowanie do kolejnego lekarza. Syn ma uszkodzony bark, a nawet nie został poproszony o zdjęcie koszulki do badania. Okazało się po minucie że tylko operacja (a ma tylko15lat). Na prawdę? , nie można próbować? Dawno nie spotkałam się z tak bezskuteczną wizytą. Mam być w opisie konkretną i opisać przebieg wizyty, opisałam. Skuteczność leczenia, nie ma nawet propozycji. Kontakt, trzy pełne zdania. Tyle w temacie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Winkler Inny

  Zdecydowanie odradzam. Zero empatii. Pierwszy raz piszę opinie o kimkolwiek a ta Pani zachowuje się tak nieprofesjonalnie że muszę Państwa przed nią ostrzec.. Gdy wszedłem na badanie i Pani dowiedziała się że nie mam ze sobą starych okularów (było to badanie do pracy) wybuchla złością jakbym przynajmniej coś jej zrobil. wyprosila mnie z sali. Następnie zawołała mnie kolejna pani , zrobiła badanie laserem i niestety to nie koniec mojej przygody. Pani doktor mnie "obsługiwała" w temacie doboru szkieł przy czym szarpała moja twarzą bardziej wrzucając szkła do oprawek niż zmieniając je. Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam. Na sam koniec gdy zapytałem o jej dane personalne by napisać tą opinie to wybuchła złością i zaczęła się normalnie krzyczeć na mnie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Kazjaka-Olszewska Inny

  Szczerze polecam, wspaniała, dokładna i kontaktowa lekarka. Szczegółowe badania i precyzyjny plan leczenia.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Kazjaka-Olszewska Konsultacja pulmonologiczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania