lek.

Roman Jankowski

Ginekolog

151 opinii +dodaj

Umów wizytę 99 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem z ponad 30-letnią praktyką szpitalną i ambulatoryjną. Od wielu lat zajmuję się porodami naturalnymi i domowymi, prowadzeniem ciąży, w tym ciąży mnogiej, m.in.rozpoznałem… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem z ponad 30-letnią praktyką szpitalną i ambulatoryjną. Od wielu lat zajmuję się porodami naturalnymi i domowymi, prowadzeniem ciąży, w tym ciąży mnogiej, m.in.rozpoznałem i prowadziłem do szczęśliwego zakończenia ciążę osowskich czworaczków, których łączna waga urodzeniowa wynosiła 8580 g. Oferuję także wizyty domowe, a w pilnych przypadkach przyjmuję w weekendy i dni świąteczne.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
151 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  To była moja pierwsza wizyta u Pana doktora , doktor bardzo przyjacielski , dokładnie tłumaczył wszystkie interesujące mnie zagadnienia .Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.Bardzo dziękuje za pomoc.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Prowadzę u doktora Jankowskiego ciążę i z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora każdej przyszłej mamie :) Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze,bez pośpiechu, a Pan doktor poświęca tyle czasu pacjentce,ile wymaga tego sytuacja. Z cierpliwością wszystko wyjaśnia,nie lekceważy żadnych zgłaszanych dolegliwości. Badanie USG wykonywane jest bardzo dokładnie na każdej wizycie. Profesjonalizm, wiedza,a przy tym świetne podejście do pacjentki :)

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Lekarz jest bardzo fajny. Jestem zadowolona ze w końcu znalazłam prawdziwego specjalistę! Podobało mi się to, ze zadawał pytania i był zainteresowany .Wczesniej byłam u dwóch innych lekarzy i nie byłam do końca zadowolona. Polecam Pana Romana jak najbardzej!!! Teraz będę chodzić tylko i wyłącznie do niego!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powołania i z chęcią pomocy drugiemu człowiekowi:) Badania wykonywane są bardzo delikatnie i bezboleśnie i przede wszystkim bez pośpiechu. Pan Doktor przeprowdza dokładny wywiad i stara się przedstawić wszystkie informacje rzeczowo i zrozumiale. Lekarz specjalista któremu może zaufać każda kobieta :)

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pan doktor poświęca pacjentowi bardzo duzo czasu i uwagi. Połączenie profesjonalizmu, ogromnej wiedzy i głębokiej empatii sprawia, ze wizyta jest komfortowa, a pacjent czuje, ze znalazł sie w dobrych rekach. Na pewno bede wracać i polecać.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz- cierpliwy, rzetelny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wysłucha, doradzi, szanuje zdanie pacjentki, dużo tłumaczy i spokojnie odpowiada na każde pytanie. Wizyta przebiega bez pośpiechu. Rodziłam u Dr Jankowskiego na dyżurze - poród zakończył się cięciem cesarskim - wykonanym bardzo profesjonalnie: brak dolegliwości, estetyczna blizna.

  Wizyty może i nie są punktualnie ale to dlatego że doktor poświęca pacjentkom tyle czasu ile wymaga ich sytuacja. Sama kiedyś byłam powodem opóźnień dlatego rozumiem i doceniam podejście dr Jankowskiego. Dla fachowej pomocy warto czekać. Jeśli chodzi o sprzęt, nie jest najnowszy, ale swoją funkcję spełnia. Największą zaletą dr Jankowskiego jest jego wiedza, doświadczenie i podejście, dlatego polecam.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz i człowiek, empatyczny, zainteresowany pacjentem. Dysponuje nowoczesnym USG i zawsze dokładnie prowadzi, tłumaczy i opisuje wyniki badań.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  Pierwszy ginekolog, któremu zaufałam w pełni. Zdecydowałam się prowadzić ciążę u Pana Doktora. Na każdym etapie wykazuje się ogromną empatią, spokojem I zrozumieniem. Jest dokładny I bardzo wnikliwy, poświęca każdej pacjentce bardzo dużo czasu I uwagi. Jest optymistyczny, jednocześnie kompetentny I uważny. Zawsze jest w kontakcie I odpowie na każde pytania I uspokoi w razie wątpliwości. Widać w nim zaangażowanie I radość z każdej ciąży, przechodzi przez nie razem z pacjentkami ;) Lekarz z prawdziwym powołaniem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  moim zdaniem lekarz z powołaniem. Cierpliwie,spokojnie wyjaśnił mi tematy, które mnie nurtowały. Badanie bardzo profesjonalne.Lekarz w moim przekonaniu z dużym doświadczeniem i wiedzą, według mnie warto z Panem Doktorem skonsultować tematy w zakresie ciąży czy porodu.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Kontrola

  Pan Doktor bardzo życzliwie podchodzi do Pacjentek. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Doktor wszystko na spokojnie wyjaśnia, tlumaczy rzeczy niejasne. Poświęca na wizytę tyle czasu, ile potrzebuje pacjentka, nie pospiesza. Byłam dziś na wizycie u Doktora pierwszy raz i na pewno zostanę już stałą pacjentką! Serdecznie polecam!!