lek.

Roman Jankowski

Ginekolog

171 opinii +dodaj

Umów wizytę
75 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem z ponad 30-letnią praktyką szpitalną i ambulatoryjną. Od wielu lat zajmuję się porodami naturalnymi i domowymi, prowadzeniem ciąży, w tym ciąży mnogiej, m.in.rozpoznałem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
171 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Przyszłam do doktora w 35 tygodniu ciąży. Doktor był zaangażowany, cierpliwy, dużo kwestii wyjaśnił, dokładnie zbadał. Polecam.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: plamienie w 25 tygodniu ciąży

  Do Pana doktora trafiłam w nagłym przypadku plamienia w 25 tygodniu ciąży, kiedy do mojego lekarza prowadzącego nie było już terminu w tym dniu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor bardzo dokładnie mnie przebadał, wszytko jasno wytłumaczył. Szczerze polecam tego lekarza i mam nadzieję, że będę miała to szczęście i trafię na jego dyzur już podczas porodu w szpitalu w Redlowie :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pan Doktor jest bardzo sympatyczny. Dokładnie wyjaśnił problem oraz zlecił odpowiednie badania. Atmosfera bardzo miła, delikatnie wykonane badania. Na pewno wrócę i będę polecać Pana Doktora!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Super ! Jestem bardzo zadowolona. Jestem w 39tyg ciąży i miałam wątpliwości i pełno pytań na które odpowiedział tylko Pan doktor. Zbadał mnie bardzo dokładnie i wszystko wyjaśnił. Byłam pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. Bardzo serdecznie polecam, lekarz bardzo uprzejmy, rzeczowy i dokładny :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Lekarz bardzo miły, sympatyczna atmosfera. Samo badanie bezbolesne. Mogłam zapytać dosłownie o wszystko i uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi. Lekarz o wszystkim mi opowiedział, pokazał, opowiadał nawet o rzeczach, na które nie wpadłabym, że można o nie zapytać. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i na pewno żaden lekarz wcześniej nie poświęcił mi tyle uwagi co ten. Wizyta trwała dłużej, niż była zaplanowana. Z czystym sercem mogę polecić.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Bardzo sympatyczny Pan doktor, spokojnie wytlumaczy problem, dokladny, delikatny i cierpliwy. Bede powracac na pewno.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Wizyta (pierwsza) w tym gabinecie była wyjątkowa (w sensie bardzo pozytywnym).
  Uzyskałam kompleksową poradę lekarską, której od długiego czasu nie byli w stanie udzielić mi inni lekarze.
  Pan Doktor ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentkami - wyjaśnił mi dobrze wszystkie nurtujące mnie problemy, poświęcając na to dużo czasu (dużo więcej niż przewidziano jako czas wizyty).
  Warto zaznaczyć też serdeczność i uśmiech mimo dość później pory.
  Wyszłam z gabinetu z poczuciem, że dobrze trafiłam i że szkoda, że rzadko zdarzają się tacy lekarze. Mogę z całym przekonaniem polecić tego lekarza.
  Elżbieta

 • Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Lekarz z dużym doświadczeniem. Niesamowicie empatyczny. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Wyjaśnił wszystko, rzeczowo odpowiadał na zadawane pytania. Cudowny, sympatyczny i mądry. Dziękujemy i do zobaczenia :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pierwsza wizyty na której byłam dokładnie wysłuchana. Pan Doktor zadawał wiele ważnych pytań podczas wywiadu. Otrzymałam rzetelne odpowiedzi. Badanie były przeprowadzone profesjonalnie. Polecam.

 • N

  Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie i ogrom empatii dla pacjentki. Jesteśmy ogromnie wdzięczni panu Doktorowi za troskliwe prowadzenie naszej ciąży oraz za spokojne i szczęśliwe rozwiazanie w warunkach domowych.
  Gorąco Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem z ponad 30-letnią praktyką szpitalną i ambulatoryjną. Od wielu lat zajmuję się porodami naturalnymi i domowymi, prowadzeniem ciąży, w tym ciąży mnogiej, m.in.rozpoznałem i prowadziłem do szczęśliwego zakończenia ciążę osowskich czworaczków, których łączna waga urodzeniowa wynosiła 8580 g. Oferuję także wizyty domowe, a w pilnych przypadkach przyjmuję w weekendy i dni świąteczne.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Zdjęcia