Umów wizytę Zapytaj lekarza
215 odwiedzin w ciągu 30 dni

Oferuję sesje psychoterapii indywidualnej dla osób dorosłych. W pracy stosuję podejście eklektyczne, którego osiami są psychoterapie: humanistyczna, poznawcza i psychodynamiczna. Dobór… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rafał Stankiewicz - gabinet psychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Wizytę oceniam bardzo dobrze. Pan Rafał sprawia wrażenie człowieka pogodnego i skupionego na drugiej osobie. Nie czułam się oceniana, a właśnie tego przed wybraniem się do psychologa bałam się najbardziej. Na dzień dzisiejszy mam dużo więcej wiary w to, że mogę zacząć myśleć inaczej i zacząć prostować koleiny, w których żyłam przez długie lata. Polecam.

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Oferuję sesje psychoterapii indywidualnej dla osób dorosłych.
  W pracy stosuję podejście eklektyczne, którego osiami są psychoterapie: humanistyczna, poznawcza i psychodynamiczna. Dobór metody pracy zależny jest od tego, co „przynosi” ze sobą klient wchodząc do gabinetu. W zależności od zgłaszanego problemu staram się dostosować język zmiany do sposobu myślenia i działania klienta.

  Z wykształcenia jestem psychologiem i absolwentem Stosunków Międzynarodowych. Łączę pracę w gabinecie terapeutycznym z pracą psychologa w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Do moich obowiązków zawodowych należą: diagnoza psychologiczna, terapia, prowadzenie zajęć grupowych.

  Ukończyłem szereg szkoleń i kursów. Ważniejsze to: Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Procesu, roczny kurs Kontakt i Kontrakt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu, roczny kurs "Pomaganie w Zmianie" w podejściu NLP. Jestem absolwentem Szkoły Profesjonalnego Coachingu zorganizowanej przez Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie.
  Aktualnie poszerzam kompetencje psychoterapeuty w ramach 4-letniego kursu Psychoterapii organizowanego przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję superwizji.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski, Psychologia, studia dzienne magisterskie
 • Uniwersytet Wrocławski, Stosunki Międzynarodowe, studia dzienne magisterskie
 • Wyższa Szkoła Bankowa, Trener Biznesu, studia podyplomowe
 • Instytut Psychologii Procesu, Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Zorientowanej na Proces
 • „Pomaganie w Zmianie” - roczny kurs w nurcie NLP
 • Szkoła Profesjonalnego Coachingu organizowana przez Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie (roczny kurs, wymiar nauki 350 h.)
 • 4 letni Kurs Psychoterapii organizowany przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii (kurs posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) (w trakcie studiów)
więcej