mgr

Rafał Rogowski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
116 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

​ Jestem fizjoterapeutą, który doświadczenie zdobywał w uznanych wrocławskich placówkach. Praca fizjoterapeuty to ciagłe doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy, dlatego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rafał Rogowski

  Indywidualne podejście do pacjenta, zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Pan Rafał zaczyna od wywiadu i testów a nastepnie stawia diagnozę. Jak do tej pory zawsze skuteczną a ból kolan, z którym przyszłam w pierwszej kolejności, ustąpił już po pierwszej wizycie. Zdecydowanie polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rafał RogowskiUsługa: ostry ból szyi i barku

  Najlepszy Specjalista to taki, dla którego profesja to jednocześnie pasja - taki jest Rafał. Wielokrotnie uratował mnie od bólu dosłownie paraliżującego ruch.

  Najlepsze w Rafale jest jego dogłębna wiedza z wielu dziedzin, której efektem jest skuteczne, holistyczne podejście do wyleczenia pacjenta, czyli praca także nad przyczyną schorzenia/bólu, a nie tylko nad zniwelowaniem skutków. Masz pytania - zadaj je wprost, a otrzymasz od Rafała indywidualne, bezcenne wskazówki, które pomogą Ci optymalnie o siebie zadbać, żeby już nie bolało.

  Szeroka wiedza, pasja, profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, uczciwość, poczucie humoru - czego więcej potrzebujesz od swojego Fizjoterapeuty?

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rafał RogowskiUsługa: rehabilitacja pourazowa

  Najlepszy specjalista u jakiego byłem! Prawdziwy profesjonalista, znający się doskonale na zagadnieniach związanych z urazami w sporcie i postępowaniem rehabikitacyjnym.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rafał RogowskiUsługa: rehabilitacja po zerwaniu ścięgna achillesa

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona bardzo rzetelny wywiad oraz skrupulatne wytłumaczenie co się dzieje i dlaczego.Już po pierwszej wizycie odczuwam ogromną różnicę w miejscu urazu, na pewno polecam Pana Rafała.

 • K
  Lokalizacja: Rafał RogowskiUsługa: bóle kręgosłupa i bóle głowy

  Wizyta z polecenia. Zamierzam dostosować się do wszystkich porad i zaleceń oraz kontynuować leczenie. Efekty pierwszej wizyty są przeze mnie mocno odczuwalne co mnie cieszy bo wiem, że słabe punkty zostały odnalezione. To początek mojej drogi do walki z krzywym kręgosłupem oraz bólami napięciowymi dlatego polecam osobom o podobnych problemach.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rafał RogowskiUsługa: bóle szyi i bruksizm

  Pan Rafał jest najlepszym fizjoterapeutą, z którym miałam do czynienia, a było ich wielu. Zdecydowanie wie co robi, a robi wszystko by naprawdę pomóc pacjentowi. Bardzo polecam i pozdrawiam :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Rafał RogowskiUsługa: rwa barkowa, dysfunkcja stawu skroniowo-żuchwowego

  Trafiłam do gabinetu Pana Rafała Rogowskiego z polecenia zadowolonych pacjentów. Pierwszy kontakt bardzo pozytywny - profesjonalne podejście, obszerny wywiad i badanie przed podjęciem działań fizjoterapeutycznych. Pierwsze efekty szybko odczuwalne, wierzę że będzie tylko lepiej.

 • E
  Lokalizacja: Rafał Rogowski

  Trafilam do Pana Rafała z polecenia i juz wiem, że nie zamienię na żadnego innego fizjoterapeutę. Rozpoznanie problemu a nastepnie praca sprawily, ze problem z którym przyszłam został rozwiazany. A do tego sympatyczny człowiek, który ma świetny kontakt z pacjentem.
  Polecam każdemu kto szuka naprawdę zaangażowanego i kompetentnego fizjoterapeuty!

 • A
  Lokalizacja: Rafał Rogowski

  Dość długo walczyłam o poprawę ruchomości barku. Liczne badania i konsultacje ortopedyczne nie przyniosły jednoznacznej diagnozy. Czyli, objawy były - ograniczona ruchomość i solidny ból przy gwałtownych ruchach, ale nie wiadomo czym spowodowane ( ze zdjęć nie wynikało) i jak je "odkręcić". Pan Rafał cierpliwie i uważnie z inżynierskim zacięciem ;) starał się dotrzeć do sedna problemu i udało mu się! Terapia manualna, mimo, że sama w sobie dość bolesna, osłodzona życzliwością Pana Rafała przyniosła pożądane rezultaty. Zdecydowanie polecam!

 • A
  Lokalizacja: Rafał RogowskiUsługa: dolegliwości bólowe - kolana, plecy

  Byłam u Pana Rafała już wielokrotnie i każdą wizytę oceniam na 5 gwiazdek. Bardzo fachowa, profesjonalna pomoc. Pan Rafał jest specjalistą w swojej dziedzinie, pomógł mi z długotrwałym i silnym bólem kolana.

  Świetny specjalista, niezwykle dokładny, rzetelny, cierpliwy, a co najważnejsze - skuteczny. Szczerze polecam!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie


 • Jestem fizjoterapeutą, który doświadczenie zdobywał w uznanych wrocławskich placówkach. Praca fizjoterapeuty to ciagłe doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy, dlatego też często biorę udział w dodatkowych kursach i szkoleniach. Tytuł magistra zdobyłem na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Juz w trakcie studiów moje zainteresowania skupiały sie wokół terapii manualnej i medycyny sportowej.
  W swojej pracy skupiam się na problemach narządu ruchu, które ograniczają pacjentów podczas uprawiania sportu, wykonywania codziennych czynności i/lub pracy . W oparciu o solidne podstawy naukowe staram się dobierać i łączyć różne metody lecznicze aby w trosce o zdrowie pacjentów działać możliwie najskuteczniej.

  Uważam, że sensem leczenia fizjoterapeutycznego nie jest jedynie zmniejszenie bólu, ale także poprowadzenie pacjenta w drodze do poprawy jakości życia i zmniejszenie wpływu czynników, które mogą przyczynić się do problemów w przyszłości.
  Moim celem jest sprawić, że poczujesz się lepiej. Najpierw staram się pokazać pacjentowi jak uniknąć dalszego przeciążania swojego narządu ruchu, a potem w jaki sposób stabilizować ciało, aby wrócić do bezpiecznego, aktywnego życia. Stosowana przez mnie terapia zawsze jest dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta tak, aby powrót do zdrowia był szybki i bezpieczny.

  Większość modeli terapeutycznych skupia swoje działania wokół zmian strukturalnych widocznych na badaniach obrazowych (RTG, MRI, TK), zaś ja w swojej pracy staram się zwrócić uwagę na prawdziwe żródło problemu, którym jest nasze ,,oprogramowanie (układ nerwowy)". Przy pomocy narzędzi, które stosuję podczas terapii pomagam w zmianie pracy ciała cierpiącego pacjenta z trybu awaryjnego na tryb normalny.

  W swojej pracy skupiam się na problemach narządu ruchu, które ograniczają pacjentów podczas uprawiania sportu, wykonywania codziennych czynności i/lub pracy . Szczególną uwagę zwracam na wpływ ergonomii, świadomości własnego ciała, terapii manualnej i uświadamianie jak istotne jest dbanie o własne zdrowie.

  Uważam, że sensem leczenia fizjoterapeutycznego nie jest jedynie zmniejszenie bólu, ale także poprowadzenie pacjenta w drodze do poprawy jakości życia i zmniejszenie wpływu czynników, które przyczynią się do rozwoju bólu w przyszłości.

  Najpierw staram się pokazać pacjentowi jak uniknąć dalszego przeciążania swojego narządu ruchu, a potem w jaki sposób stabilizować ciało, aby wrócić do bezpiecznego, aktywnego życia.

  Podejście do leczenia opieram o założenia kinezjologii rozwojowej. Droga jaką pokonuje noworodek do osiągnięcia stabilnej wyprostowanej pozycji zajmuje około 4,5 roku. Kamienie milowe w rozwoju dziecka stanowią perfekcyjną strategię w leczeniu dolegliwości narządu ruchu u osób dorosłych a także w treningu sportowym.


  Większość modeli terapeutycznych skupia swoje działania wokól zmian strukturalnych widocznych na badaniach obrazowych (mri, rtg, tk), zaś ja w swojej pracy staram się zwrócić uwagę na prawdziwe żródło problemu, którym jest nasze ,,oprogramowanie". Przy pomocy narzędzi, które stosuję podczas terapii pomagam w zmianie pracy ciała cierpiącego pacjenta z trybu awaryjnego na tryb normalny.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu