Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Witam. Bardzo miły i kulturalny Lekarz. Mówi konkretnie i do rzeczy. Nie stara się naciągać pacjenta. Tłumaczy diagnozę i chorobę. Polecam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo sympatyczny i konkretny. Na wszystkie pytania odpowiadał spokojnie i rzeczowo. Polecam każdemu takiej wizyty u takiego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Byłam na konsultacjach neurochirurgicznych , po badaniach rezonansem magnetycznym kręgosłupa szyjnego i stwierdzeniem przepuklin międzykręgowych. Pan dr Rafał Pietrzyk wyjaśnił i omówił mi mój problem oraz przekazał zalecenia Bardzo sympatyczny , godny polecenia. Mara K.

 • Jestem już pooperacji kregosłupa szyjnego!Polecam pana doktora Rafała Patrzyka z całego serducha!!!niesamowity lekarz i fachowiec,przy czym niesamowicie sympatyczny człowiek!!! Po wizycie u pana doktora ,szybko podjelismy decyzję o operacji.Operacja ...Pan doktor to MISTRZ-WYSZLAM PO 2 DNIACH ZE SZPITALA ,JAK NOWO NARODZONA!!!!POLECAM.WIOLA.

 • W

  Byłem pierwszy raz na wizycie wczoraj. Pan Doktor nie chciał opisu rezonansu, tylko od razu płytkę. Wrzucił do kompa i zaczął tłumaczyć, jak małemu dziecku, byłem w szoku. Pokazał mi wszystko na moim kręgosłupie (z rezonansu wynikało, że przepuklina na odcinku lędźwiowo-krzyżowym), wytłumaczył co jest dobre, a co nie. Pokazał na przykładach nie tylko ze zdjęć. Grzeczny, miły, kulturalny, konkretny. Zapytał mnie jak się chcę leczyć, odpowiedziałem, że jeżeli mogę uniknąć operacji to wolałbym to zrobić. Ucieszył się, skierował mnie od razu na rehabilitację. Jak będzie dalej zobaczymy, ale swoją wiedzą i fachowością zrobił ogromne pozytywne wrażenie.

 • M

  Mój tato w 2001 roku miał bardzo poważny wypadek ,który ledwo przeżył. Kręgosłup który był potrzaskany w kilku miejscach operował dr Patrzyk.Pomimo tego iż jak póżniej się dowiedzieliśmy ,nie dawano mu szans na przeżycie.Dzięki doktorowi mój tato żyje, i ma się dobrze .Z całego serca dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.Serdecznie polecam

 • P

  Milo polecic Pana Dr naprawde profesjonalne podejscie nie tylko do pacjenta ale rowniez do pracy. Pierwszy lekarz ktory nie chcial czytac opisow tylko ogladal zdjecia z ktorych czytal nie zawsze to co bylo w opisie do tego naprawde potrafi wytlumaczyc i przekonac do odpowiedniego dzialania. Bardzo polecam... i pozdrawiam Pana Dr

 • A

  Najlepszy lekarz na świecie miły, zawsze ma czas dla pacjenta, wszystko tłumaczy po ludzku polecam na 1000%.Dziękujemy panie DOKTORZE. A.L.Bury

 • C

  Pan doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Rzadko u lekarzy można spotkać takie podejście. Jestem pod wrażeniem. Mogę polecić dr Patrzyka.

 • Najlepszy neurochirurg jakiego do tej pory poznałam !!! Posiada rewelacyjne podejście do pacjenta, jest przemiły, ujął mnie swoim zaangażowaniem w mój indywidualny przypadek. W pełni zaufałam Doktorowi i poddałam się operacji czaszki. Doktor szwy umieścił w taki profesjonalny sposób,że są praktycznie niewidoczne. Dziękuję Doktorze.