Centrum Gastrologiczno - Hepatologiczne Jolanta Lewera, Waldemar Lewera

(17 opinii)

Centrum Gastrologiczno-Hepatologiczne we Wrocławiu zaprasza na konsultacje i badania w zkresie schorzeń przewodu pokarmowego. Naszą misją jest profesjonalna pomoc pacjentowi przy wykorzystaniu wiedzy ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Gastrologiczno - Hepatologiczne Jolanta Lewera, Waldemar Lewera

Krynicka 37/39 lok 1

50-555 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Gastrologiczno-Hepatologiczne we Wrocławiu zaprasza na konsultacje i badania w zkresie schorzeń przewodu pokarmowego. Naszą misją jest profesjonalna pomoc pacjentowi przy wykorzystaniu wiedzy doświadczonych specjalistów z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu wiodących firm.


Mając na uwadze najwyższą jakość proponowanych świadczeń postanowiliśmy oprzeć naszą działalność na kilku wybranych dziedzinach medycznych zajmujących się kompleksowym leczeniem układu pokarmowego czyli: gastroenterologii, hepatologii, chirurgii ogólnej i onkologicznej, chorobach zakaźnych i pasożytniczych oraz tropikalnych.


Nasze centrum to nowoczesny ośrodek z gabinetami konsultacyjnymi, diagnostyczno-zabiegowymi, pracowniami endoskopową i USG. Dla pacjentów korzystających ze znieczulenia ogólnego do badań endoskopowych przygotowaliśmy specjalną salę budzeń.


Ośrodek posiada certyfikat Instytutu Morskiego w Gdyni i został włączony do krajowej sieci Certyfikowanych Ośrodków Medycyny Podróży.
W przychodni funkcjonuje Międzynarodowy Punkt Szczepień (Szczepienia we Wrocławiu).


Wychodząc na przeciw potrzebom naszych pacjentów oczekujących kompleksowej opieki w jednym miejscu w Centrum przyjmują także neurolog, neurochirurg, ortopeda, specjalista rehabilitacji medycznej i diabetolog.

Zabiegi

 • USG podstawowe
 • USG z dopplerem
 • USG tarczycy
 • Gastroskopia diagnostyczna
 • Gastroskopia z testem ureazowym (Helicobacter pylori)
 • Gastroskopia z wycinkami
 • Gastroskopia z polipectomią (usuniecie polipa)
 • Gastroskopia z APC (usuwanie zmian naczyniowych)
 • Sigmoidoskopia diagnostyczna
 • Sigmoidoskopia z wycinkami
 • Sigmoidoskopia z polipectomia (usuwanie polipów)
 • Sigmoidoskopia z APC (niszczenie zmian naczyniowych)
 • Kolonoskopia diagnostyczna
 • Koloskopia z wycinkami
 • Kolonoskpia z polipectomią (usuwanie polipów)
 • Koloskopia z APC (usuwanie zmian naczyniowych)
 • Rektoskopia diagnostyczna
 • Rektoskopia z wycinkami
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Leśniakowski konsultacja gastrologiczna

  Pan Dr już po pierwszym zdaniu postawił diagnozę nie słuchając dalszych informacji, brak normalnego kontaktu z pacjentem, nie słucha argumentów o stanie samopoczucia nie mówiąc już aby zadać pytanie. Brak jakiejkolwiek empatii!!! Stwierdził że wszystko ok, brak dalszej diagnozy oraz żadnych leków. Była informacja aby szukać gdzie indziej przyczyny bo on nic nie widzi. Człowiek wyszedł z gabinetu dosłownie z niczym tylko z dolegliwościami z jakimi przyszedł. Jednym słowem nie polecam Pana Dr, szkoda czasu i nerwów nie mówiąc już o pieniądzach. Wcześniejsze opinie jednak były prawdziwe lecz jak się mówi „tonący brzytwy się chwyta” i to był mój błąd.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Leśniakowski konsultacja gastrologiczna

  To pierwsza negatywna opinia jaką kiedykolwiek wystawiłam, ale czuje ,że powinnam to zrobić dla innych. Pan Doktor w trakcie wizyty nie był szczególnie zainteresowany wywiadem, weryfikacją wyników czy też wykonaniem badania. Dodatkowo pozwolił sobie na bardzo niewłaściwe przykre dla mnie komentarze, które w jego odczuciu były przejawem humoru. Cała "wizyta" zajęła kilka minut i zostałam odesłana do lekarza prowadzącego - każdemu kto boryka się z problemami gastrologicznymi i szuka pomocy ZDECYDOWANIE ODRADZAM tego specjalistę.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Leśniakowski konsultacja gastrologiczna

  Zgadzam sie z negatywnymi opiniami, brak komunikacji, brak empatii, brak jakielkolwiek checi pomocy, nie mozna sie o nic zapytac. Mialam wrazenie, ze przeszkadzam temu lekarzowi. cos strasznego.

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Patrzyk konsultacja neurochirurgiczna

  Po dzisiejszej wizycie u Doktora Rafała Patrzyk jestem pod wrażeniem Jego kompetencji, niesamowitego!!! podejścia do pacjenta, ogromnej wiedzy i chęci obrazowego przekazania, na co cierpi pacjent. Gorąco polecam jako najlepszego Lekarza, którego spotkałam na swojej drodze!

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Leśniakowski konsultacja gastrologiczna

  Nie polecam nikomu wizyty u pana doktora. Zero zaangażowania, empatii i choć minimum chęci rozwiązania problemu. Diagnoza postawiona wyłącznie na podstawie ogólnikowego wywiadu. Dopiero pod naciskiem lekarz wystawił skierowanie na jakiekolwiek badania. Rozwiązaniem problemu z którym przyszłam do gabinetu było stwierdzenie: "skoro coś Pani szkodzi to niech pani tego nie je". Odradzam komukolwiek wizytę u Pana doktora strata czasu i pieniędzy.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Leśniakowski konsultacje hepatologiczne

  Pan doktor bardzo miły,sympatyczny,grzeczny.Wysłuchał.Doradził.Przekazał cenne informacje .Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pełny profesjonalizm i duża wiedza.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Łapiński gastroskopia

  Serdecznie polecam. Pan Doktor wykonywał mi gastroskopię. Bardzo miły człowiek. Po badaniu wszystko dokładnie wytłumaczył.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Kabzińska

  Pani doktor jest świetnym wnikliwym i empatycznym fachowcem. Pierwszy lekarz który jasno postawił trafna diagnozę. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Anna Galińska zaburzenia trawienia

  Po wizycie u kilku specjalistów, którzy nie potrafili zdiagnozować mojego męża, trafiliśmy do Pani dr Beaty Galińskiej. Jest to bardzo profesjonalna i empatyczna lekarka. Po wykonanych badaniach postawiła trafną diagnozę i przyjęła do szpitala gdzie troskliwie się nim zaopiekowała. Jest doskonałym specjalistą i dobrym człowiekiem. Dziękujemy serdecznie za opiekę.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Leśniakowski

  Pan doktor kompletnie nie miał ochoty słuchać o moich dolegliwościach, dialog wyglądał mniej więcej tak: "- I co jeszcze?! I co jeszcze?!..."
  Chęć pomocy nikła, do tego agresywne podejście do pacjenta, brak skierowania na dalsze badania i za przyjemność takiej "konsultacji" 140zł. Proszę samemu wyciągnąć wnioski i zwracać uwagę do kogo się umawiamy na kolejną wizytę.
  PS. Na pytanie czego powinienem unikać przy dolegliwościach żołądkowych - "Może pan jeść wszystko" :) Pełen profesjonalizm...

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania