lek.

Rafał Konieczny

Ortopeda

20 opinii +dodaj

Umów wizytę
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ortopeda-traumatolog, chirurg kręgosłupa.Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 r asystent na Oddziale Neruoortopedii Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie-Jeziornej. Członek… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny lekarz, rzeczowy, z profesjonalnym podejściem do problemu pacjenta. Zrozumiale potrafiący określić dalsze leczenie. Fachowiec. Polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna "Esculap"Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem bardzo mile zaskoczona zarówno obsługą w przychodni ,,Eskulap'' jak i wizytą u Dr.Koniecznego.Jest to lekarz z wyjątkowym podejściem do pacjenta , pełen empatii i profesjonalizmu.

  Barbara Sulak

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna "Esculap"Usługa: konsultacje ortopedyczne

  W maju mój tata miał poważną operację kręgosłupa. Przeprowadził ją p.dr Konieczny. Opiekował się tatą wspaniale. Jest cierpliwy, empatyczny, odpowiada na wszystkie pytania. Podobnie jest w przychodni. Polecam p.dr jako specjalistę i jako wspaniałego, ciepłego człowieka (a przecież dla chorego obie rzeczy są bardzo ważne).
  Małgorzata z Dobrego.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna "Esculap"Usługa: ból kręgosłupa na całej długości

  W październiku miałam operację na kręgosłupie szyjnym, którą przeprowadził dr Rafał Konieczny. Chcę mu bardzo podziękować za wspaniałą opiekę. Jest to lekarz bardzo miły, wsłuchany w to co mówi pacjent i starający się jak najszybciej udzielić mu fachowej pomocy. Podchodził do mnie z wielką empatia, na wszystkie moje pytania odpowiadał z wielką cierpliwością i wyrozumiałością. Polecam tego lekarza z całego serca! Alina ze Stoczka

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna "Esculap"Usługa: ból w odcinku lędziwiowym

  To była moja pierwsza wizyta , Pan doktor był sympatyczny ,przeprowadził szczegółowy wywiad .Obejrzał badania przyniesione przeze mnie ,wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczył . Zalecił leczenie i po zakończeniu kuracji zaproponował wizytę . Niewątpliwie przyjdę.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego lekarza, wyczułam u niego empatię, jest konkretny i kompetentny. Wizyty u niego dają mi poczucie „tzw. zaopiekowania”. Swoim znajomym zalecam korzystanie z jego usług.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jest to doświadczony specjalista znający się na tym co robi.Byłem operowany w Konstancinie w marcu 2017r.na kręgosłup szyjny i jest świetnie i mogę to powiedzieć po pół roku.Czekam na następną operację kręgosłupa lędźwiowego. I polecam wszystkim doktora Koniecznego i wszystkich specjalistów z którymi doktor tworzy zespół.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kręgosłupa szyjnego

  W 2015r. byłam operowana w Konstancinie przez dr R. Koniecznego. Kręgosłup szyjny, stabilizacja SOLIS C4-C5-C6. Aktualnie czuję się bardzo dobrze, a przykre dolegliwości odeszły w niepamięć. Mój kręgosłup szyjnym funkcjonuje teraz praktycznie bez zastrzeżeń, a blizna pooperacyjna to po prostu mistrzostwo świata :) I mimo, że bardzo bałam się operacji - to czułam się bezpiecznie. Zdecydowanie polecam! Jeszcze raz dziękuję Doktorze i pozdrawiam. Ewa

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna "Esculap"Usługa: Zwykła wizyta

  Do tego lekarza poszłam aby dowiedzieć się czegoś więcej o moim problemie z kręgosłupem (epizod powtórnego bólu) . Lekarz zerknal na rtg, mówiąc że nie wygląda źle i nie zalecił nawet rezonansu, "bo może ten ból już nie wróci". W zasadzie nie miał mi do powiedzenia kompletnie nic. Nie posłucham się i dobrze. Rezonans wykazał dwa bardzo poważnie zniszczone krążki miedzykregowe i przepukline, czego na rtg oczywiście nie widać. Zbycie sprawy w stylu "a nuż ból nie wróci" jest rozczarowaniem i absurdem - i to drogim bo wizyta kosztowała bodajze 160 zł.

 • A

  Pan dr Konieczny jest życzliwym, rzeczowym specjalistą. Jestem zadowolona z wizyty u Pana doktora. Spojrzał na płytkę i od razu stwierdził, że operacja jest konieczna, gdyż dysk się wysuwa i jest ucisk co powoduje silny ból. Byłam u wielu specjalistów i nikt nie widział problemu a ja bardzo cierpiałam z bólu. Dziękuję i pozdrawiam Ania

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ortopeda-traumatolog, chirurg kręgosłupa.Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 r asystent na Oddziale Neruoortopedii Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie-Jeziornej.
  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa.Ze względu na charakter oddziału macierzystego, w którym pracuje od wielu lat oraz dziesięciolecia przewodzenia polskiej szkole rehabilitacji dr R.Konieczny ma duże doświadczenie zarówno w leczeniu zachowawczym schorzeń całego kręgosłupa jak i w leczeniu operacyjnym z zastosowaniem nowoczesnych technik instrumentacji kręgosłupa.

  Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu