lek.

Rafał Konieczny

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ortopeda-traumatolog, chirurg kręgosłupa.Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 r asystent na Oddziale Neruoortopedii Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie-Jeziornej. Członek… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powołania. Rzeczowy, konkretny, świetny fachowiec, a przy tym wspaniały człowiek, który umie słuchać.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kręgosłupa

  Panie Doktorze,serdecznie dziękuję za poskładanie mojego kręgosłupa szyjnego.Operacja była 26.05.2017 r w Stocker - Konstancin.Byłem po urazie jakiego doznałem przy upadku na schodach w sanatorium.Pan Doktor zajął się mną profesjonalnie,na stole operacyjnym moja szyja została poddana stabilizacji płytką tytanową.Obecnie chodzę w kołnierzu ortopedycznym,zdrowie coraz lepsze,chociaż jeszcze droga daleka do normalności.Jeszcze raz chciałbym Panu podziękować i całemu zespołowi asystującemu przy operacji za pomoc i opiekę.Niech Pana Bóg błogosławi.Pozdrawiam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny lekarz, rzeczowy, z profesjonalnym podejściem do problemu pacjenta. Zrozumiale potrafiący określić dalsze leczenie. Fachowiec. Polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna "Esculap"Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem bardzo mile zaskoczona zarówno obsługą w przychodni ,,Eskulap'' jak i wizytą u Dr.Koniecznego.Jest to lekarz z wyjątkowym podejściem do pacjenta , pełen empatii i profesjonalizmu.

  Barbara Sulak

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna "Esculap"Usługa: konsultacje ortopedyczne

  W maju mój tata miał poważną operację kręgosłupa. Przeprowadził ją p.dr Konieczny. Opiekował się tatą wspaniale. Jest cierpliwy, empatyczny, odpowiada na wszystkie pytania. Podobnie jest w przychodni. Polecam p.dr jako specjalistę i jako wspaniałego, ciepłego człowieka (a przecież dla chorego obie rzeczy są bardzo ważne).
  Małgorzata z Dobrego.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna "Esculap"Usługa: ból kręgosłupa na całej długości

  W październiku miałam operację na kręgosłupie szyjnym, którą przeprowadził dr Rafał Konieczny. Chcę mu bardzo podziękować za wspaniałą opiekę. Jest to lekarz bardzo miły, wsłuchany w to co mówi pacjent i starający się jak najszybciej udzielić mu fachowej pomocy. Podchodził do mnie z wielką empatia, na wszystkie moje pytania odpowiadał z wielką cierpliwością i wyrozumiałością. Polecam tego lekarza z całego serca! Alina ze Stoczka

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna "Esculap"Usługa: ból w odcinku lędziwiowym

  To była moja pierwsza wizyta , Pan doktor był sympatyczny ,przeprowadził szczegółowy wywiad .Obejrzał badania przyniesione przeze mnie ,wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczył . Zalecił leczenie i po zakończeniu kuracji zaproponował wizytę . Niewątpliwie przyjdę.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego lekarza, wyczułam u niego empatię, jest konkretny i kompetentny. Wizyty u niego dają mi poczucie „tzw. zaopiekowania”. Swoim znajomym zalecam korzystanie z jego usług.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jest to doświadczony specjalista znający się na tym co robi.Byłem operowany w Konstancinie w marcu 2017r.na kręgosłup szyjny i jest świetnie i mogę to powiedzieć po pół roku.Czekam na następną operację kręgosłupa lędźwiowego. I polecam wszystkim doktora Koniecznego i wszystkich specjalistów z którymi doktor tworzy zespół.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kręgosłupa szyjnego

  W 2015r. byłam operowana w Konstancinie przez dr R. Koniecznego. Kręgosłup szyjny, stabilizacja SOLIS C4-C5-C6. Aktualnie czuję się bardzo dobrze, a przykre dolegliwości odeszły w niepamięć. Mój kręgosłup szyjnym funkcjonuje teraz praktycznie bez zastrzeżeń, a blizna pooperacyjna to po prostu mistrzostwo świata :) I mimo, że bardzo bałam się operacji - to czułam się bezpiecznie. Zdecydowanie polecam! Jeszcze raz dziękuję Doktorze i pozdrawiam. Ewa

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ortopeda-traumatolog, chirurg kręgosłupa.Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1999 r asystent na Oddziale Neruoortopedii Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie-Jeziornej.
  Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa.Ze względu na charakter oddziału macierzystego, w którym pracuje od wielu lat oraz dziesięciolecia przewodzenia polskiej szkole rehabilitacji dr R.Konieczny ma duże doświadczenie zarówno w leczeniu zachowawczym schorzeń całego kręgosłupa jak i w leczeniu operacyjnym z zastosowaniem nowoczesnych technik instrumentacji kręgosłupa.

  Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu