Informacje o placówce

Gabinety

ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska

Łazienkowska 3

00-449 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Nasz sprzęt

 • Rezonans Magnetyczny 3T
 • RTG
 • Ultrasonograf

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Stanisław Piłkowski

  Kardiolog, lek.

  • I

   Jeszcze w życiu nie spotkałam mniej sympatycznego lekarza. Pacjenta traktuje z góry. Lekarz siedzi na wizycie jak na skazaniu wyraźnie dając pacjentowi do zrozumienia, że marnuje jego czas. Nie jest łaskaw odpowiedzieć na zadawane mu pytania a jeśli już to robi to lekceważąco i z nonszalancją.

   Stanowczo odradzam!!!!!


 • Zbigniew Czyrny

  Radiolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji SportowejUsługa: Uraz barku

   Usg wykonane przez p. Czyrny trwało ok 2 - 3 minut i nie wniosło nic . Przy czym badanie na SOR wykazało skręcenie ACJ 1 stopnia . Nie polecam tego lekarza i uważam 250 zł
   wyrzucone w błoto.

  • P
   Lokalizacja: High-Med Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: USG

   Niestety stanowczo odradzam. 4 dni po wypadku na snowboardzie miałem badanie USG u dra Czyrnego. Wykonywałem u niego USG okolicy tylnej prawego uda/pośladka. Dr Czyrny stwierdził brak patologii w strukturze mięśni. Nawet lekarz prowadzący był tym bardzo zdziwiony. Już następnego dnia po badaniu nastąpiło pogorszenie i bóle w tylnej części uda. Była po drodze jeszcze izba przyjęć. Dwa tygodnie później zrobiłem kolejne badanie USG u innego lekarza, którego wynik był odmienny: naderwanie przyczepu kulszowego hamstringów II/III stopnia i krwiak o wym. 74x62x91mm. Miałem szczęście, że po takim czasie udało się krwiaka ewakuować. Inaczej mogła czekać mnie operacja. Lekarz prowadzący i wykonujący drugie USG nie rozumieli wyniku pierwszego badania. Kontaktowałem się już z Rzecznikiem Praw Pacjenta i będę walczyl chociaż o zwrot kosztów badania (bagatela 250 zł)

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Marek Postuła

  Kardiolog, Internista, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja kardiologiczna, ECHO serca

   Wyjątkowy lekarz, mega profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo szczegółowy wywiad i dociekliwość Pana Profesora zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Po 6 miesiącach poszukiwaniach przyczyny złego samopoczucia u wielu lekarzy trafiłam do Pana Profesora, który zlecił wykonanie badań i trafnie zdiagnozował dolegliwość. Naprawdę polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Bardzo miła wizyta, dokładnie przeprowadzony wywiad z pacjentem. Pan Doktor jest osobą kompetentną, rzeczową, uprzejmą, o wysokiej kulturze osobistej - w jasny sposób, bez pośpiechu, wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Krzysztof Mozol

  Kardiolog Dziecięcy, Chirurg Dziecięcy, Ortopeda Dziecięcy, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4a

   Bardzo polecam dr Mozola. Pacjentem był synek 5 letni. Pan doktor nawiązał z nim świetny kontakt, interesował się wszystkim co synek mówi, był miły. Do tego bardzo wnikliwie zbadał synka, wytłumaczył i pokazał wszystko oraz udzielił wszelkich porad co dalej. Polecam -świetny specjalista.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Wizyta przebiegła zgodnie z oczekiwaniami. Doktor zbadał dokładnie dziecko i wszystko wytłumaczył. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Jacek Jaroszewski

  Ortopeda, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wspaniały lekarz, dokładny, miły a do tego zawsze uśmiechnięty. Na wizycie potrafił wytłumaczyć dlaczego jest potrzebna operacja i jak będzie przebiegała. Cały zabieg przebiegł dokładnie tak jak zapowiedział Pan doktor. Bardzo dziekuje za opiekę, za pomoc i zainteresowanie a przede wszystkim za udaną operację pękniętej łąkotki. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

  • P
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: Artroliza po rejonstrukcji acl

   Jestem sportowcem, po latach czynnego uprawiania sportu zawodowego, tzw. sportowcem oldboyem, amatorem jak kto woli. Po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego (acl) i rekonstrukcji w jednym ze szpitali pomorza środkowego nastąpiły powikłania, po których nastąpił proces artolizy, przykurczów mięśni i ścięgien odpowiedzialnych za zakres zgięcia kolana. Stan był na tyle poważny, że zaszła konieczność przeprowadzenia zabiegu artrofibrozy. Zabiegu dokonał pan doktor z pełnym swoim poziomem wiedzy, zaangażowania i profesjonalizmu. Zabieg przebiegał w miłej atmosferze, w pełnym kontakcie z doktorem, który na bieżąco wyjaśniał mi postępowanie...nie zapominając przy tym o humorystycznych wstawkach ;-). Po zabiegu, który nie trwał krótko, zapewnił mi pełną opiekę mentalną, lekarską, fizjoterapeutyczną. Byłem pod mega wrażeniem sposobu podejścia do mojego, dość ciężkiego przypadku, zaangażowania doktora bez względu na porę roku, dnia, przypadających świąt i czasu wolnego w niedzielę. Sam wymagam od siebie dużo i cieszę się, że pan doktor odwzajemnił mi swoje poświęcenie. To bardzo dobrze świadczy o jednostkowym, niesztampowym podejściu do pacjenta. Kontakt z doktorem, mimo że utrudniony z uwagi na częste operacje, był ok czego przykładem jest odpowiadanie na sms o godzinie 2 w nocy. Szacun! Pan doktor kontrolował mój stan na podstawie przekazywanych mu przeze mnie raportów zdjęciowych kolana, jak i informacji otrzymywanych od fizjoterapeuty, którego polecił mi z uwagi na jego profesjonalizm i zaangażowanie oraz jakość pracy. W dalszym ciągu pozostaję pod opieką i kontrolą pana doktora, grzecznie wykonuję jego zalecenia i uwagi od fizjoterapeutów. Jaki będzie efekt i postęp w rehabilitacji i powrót do zdrowia? Tego nie wiem, bo i czas potrzebny na rehabilitację, ćwiczenia i cierpliwość to atrybuty powodzenia. Mam nadzieję, że sukces w powrocie do zdrowia i uprawiania sportu będzie połowicznym sukcesem pana doktora, któremu dziękuję z góry za udzielone wsparcie i z pełną odpowiedzialnością polecę każdej osobie potrzebującej niestandardowego podejścia lekarza-człowieka.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Jacek Bogucki

  Neurochirurg, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Dr Jacek Bogucki operował mnie w Szpitalu Bielańskim. Była to bardzo skomplikowana i rozległa operacja - stabilizacja całego odcinka lędźwiowego kręgosłupa z korekcją kręgozmyku L4 - L5, trwała 8 godzin. Przed zabiegiem prawie nie mogłem chodzić z powodu promieniującego od kręgosłupa bólu nogi. Obecnie po 4 miesiącach chodzę normalnie, nic mnie nie boli, odzyskałem radość życia. Dr Bogucki ma naprawdę złote ręce. Kompetentny, dokładny, świetny fachowiec - a przy tym komunikatywny i zwyczajnie po ludzku sympatyczny. Podobnie zresztą jak cały personel bielańskiej neurochirurgii.
   Panie doktorze - dziękuję!

  • Z
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska

   Lekarz bardzo kompetentny, komunikatywny, przekonujący, z dobrym podejściem do pacjenta. Konkretny, dobrze tłumaczy, o co chodzi, a w bonusie dowcipny.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Michał Brzeziński

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan Doktor cierpliwie wysłuchał historii choroby (operacja nadgarstka). Jego zalecenia okazały się bardzo pomocne. Empatia, wiedza i profesjonalizm. Polecam wszystkim.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: konsultacja, ból w kolanie

   U lekarza byłam na konsultacji kolana, gdyż odczuwałam ból podczas ćwiczeń. Lekarz dokładnie mnie zbadał, sprawdził historię "choroby" oraz zlecił badanie rezonansu. Fachowa porada i wizyta, polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Piotr Pyndryk

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Polecam Pana Doktora z całego serca!
   Najsympatyczniejszy lekarz, u jakiego kiedykolwiek byłam, a do tego świetny fachowiec. Zawsze stawia trafną diagnozę i z cierpliwością wszystko tłumaczy. Polecam szczególnie jako ortopedę dla sportowców, ponieważ Pan Doktor rozumie, że jeśli ktoś trenuje, chce w miarę możliwości dalej to robić. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Przesympatyczny i zarazem bardzo profesjonalny. Zawsze zleca dokladne badania. Bylam juz z kilkoma kontuzjami i zawsze to samo-swietne podejscie:)
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Wojciech Marczyński

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Indywidualne podejście, szczegółowy wywiad. Przyjazna atmosfera.
   Gorąco polecam, pełen profesjonalizm !

  • A
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Byłem u profesora dwa razy, pierwszą wizytą zyskał moja sympatie, zbadał mnie wysłał na badania i przepisał leki. Druga wizyta za niecałe 400 zł to kpina, trzy razy pytał mnie które biodro mnie boli mając stos papierów na blacie, wypisał mi błędna receptę z błędnym imieniem pomijając jeden lek, wyników badań na które mnie skierował połowy nawet nie sprawdził i wystawił diagnozę taka sama jak usłyszałem dwa lata wcześniej (byłem tego świadomy w końcu trwa to zapalenie któryś rok i nie po to szukam pomocy w różnych miejscach z nadzieją na poprawę). Czyli wracając do meritum spodziewałem się bardziej indywidualnego podejścia do pacjenta z przewlekłym zapaleniem kaletki krętarza wielkiego w biodrze które trwa 4 lata albo dłużej, ze nie usłyszą na odchodne wie pan to ciężko wyleczyć, albo pan sobie kupi kilka rodzajów korka do buta bo wydaje mi się ze pan ma mogę krótsza i jak ja wyrównamy to może zacznie działać? Naprawdę trzeba wydać niecałe 800 zl aby usłyszeć żeby sobie sprawdzić na własną rękę w domu z jakiej grubości korkiem będzie mi najlepiej pod prawą nogą? Finał jest taki ze biorę leki przeciwzapalne nadal nie pomaga, eksperymenty z korkiem od 1 do 2 cm bez efektu, i już mam brak pomysłu co dalej? Naprawdę wydaje mi się że da się przebadać wady postawy jakoś bardziej profesjonalnie niż eksperymenty w domu z korkiem i środkami przeciwzapalnymi.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Marcin Błoński

  Chirurg, Ortopeda, lek.

  • I
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Doskonaly fachowiec ,dr wszczepił mi endoprotezę kolana i biodra chodzę i prowadzę samochód.Jestem wdzięczna.DZiękuję


Powiązane wyszukiwania