Pytania pacjentów (11)
-
Nie mogę poradzić sobie z rozstaniem z kobietą. Wciąż darzę ją uczuciem. Świadomość, że to już konie
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Zapraszam serdecznie na konsultację, razem postaramy się poszukać odpowiedniego rozwiązania.
Pozdrawiam
-
Witam, mam 21 lat a juz nie mam sily, (nie w znaczeniu fizycznym) prawdopodobnie to wynika z dlugole
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Jestem psychologiem, zapraszam na konsultację.
-
Mam 20 lat. Jestem studentem pierwszego roku. Od kilku miesięcy zauważyłem że mój stan psychiczny si
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Zapraszam serdecznie na konsultację - przeanalizujemy wspólnie Pański problem ;)
-
Witam,sama nie wieże, że to piszę ale czuję że sama nie dam rady. Mój synek ma 10 lat jest cudowny,
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Zapraszam serdecznie na konsultację ;)
-
Mam problem ze swoim zachowaniem. Cały dzień chodzę smutny, przygnębiony. Ludzie mnie denerwują, gdy
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
To, co opisujesz, brzmi bardzo trudne i świadczy o tym, że od dłuższego czasu zmagasz się z dużym obciążeniem psychicznym. Utrata zainteresowań, obojętność emocjonalna, rozdrażnienie i poczucie… Więcej
-
Witam, mam takie nietypowe pytanie otóż trochę ponad miesiąc zakończyłam definitywnie toksyczny zwią
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
To bardzo indywidualna sprawa. Zapraszam serdecznie na konsultację, razem postaramy zrozumieć Pani sytuacje.
Pozdrawiam
-
Witam czy jak chłopak jest zablokowany emocjonalnie, niedostępny zamknięty na uczucia to czy on nie
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Tak, osoba zablokowana emocjonalnie ma uczucia, ale często nie potrafi ich w pełni przeżywać ani okazywać. To nie znaczy, że nie może się zakochać — raczej, że boi się bliskości, zranienia lub… Więcej
-
Witam! Mój poprzedni związek był bardzo toksyczny w skutek czego boję się aktualnie bliskości z inn
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Zapraszam na konsultację ;)
-
Jakiś czas temu wykonałam test MMPI-2, lekarz oceniający test stwierdził, że widzi u mnie wysoki pró
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Agrawacja to termin psychologiczny, który oznacza nieświadome lub świadome wyolbrzymianie swoich dolegliwości psychicznych lub fizycznych. Nie chodzi o udawanie, lecz raczej o nasilone przeżywanie… Więcej
-
Mój kolega tak ma, że ma silną neurotyczność/nerwicę i ciężko mu opuścić dom rodzinny, a jest dorosł
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
To, co Pan opisuje, pokazuje, że Pana kolega zmaga się z silnym lękiem separacyjnym i trudnością w budowaniu autonomii emocjonalnej, co często wiąże się z wysoką neurotycznością lub zaburzeniami… Więcej
-
Witam, mam pytanie czy objawy takie jak bardzo niskie ciśnienie, zmęczenie, uczucie omldenia, duszno
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry,
opisane objawy — niskie ciśnienie, zmęczenie, duszności, kołatanie serca - mogą mieć związek z nasilonym lękiem i napięciem nerwowym. Skoro badania serca są prawidłowe, to prawdopodobnie… Więcej
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…