dr n. med.

Przemysław Kądziołka

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

78 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

PRZEMYSŁAW KĄDZIOŁKA - DR NAUK MEDYCZNYCH UWAGA! istnieje możliwość umówienia innych terminów niż w kalendarzu. Telefon dostępny na profilu mojego gabinetu. Informacje ogólne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Lekarski.

  Kanclerska 2, Gabinet, Grunwald
  60-327 Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Usg piersi od 150 zł
  Operacja pochwy od 3 000 zł
  Antykoncepcja założenie spirali antykoncepcyjnej gynefix od 700 zł
  Leczenie nietrzymania moczu ntm od 300 zł
  Leczenie nietrzymania moczu taśmą tot od 3 500 zł
  Leczenie niepłodności od 250 zł
  Leczenie zaburzeń hormonalnych od 250 zł
  Botox dopęcherzowo - leczenie pęcherza nadreaktywnego od 3 500 zł
  Implanty docewkowe urolastic - leczenie wnm od 4 800 zł
  Operacja plastyczna krocza od 4 000 zł
  Hysteroskopia operacyjna od 4 000 zł
  Laparoskopia diagnostyczna od 5 000 zł
  Pessaroterapia nietrzymania moczu od 300 zł
  Rehabilitacja mięśni dna miednicy- emg, elektrostymulacja od 100 zł
  Wymiana spirali antykoncepcyjnej od 1 600 zł
  Usg płodu od 150 zł
  Krioterapia od 200 zł
  Antykoncepcja założenie spirali antykoncepcyjnej mrena od 1 450 zł
  Antykoncepcja założenie spirali antykoncepcyjnej jaydess od 1 100 zł
  Leczenie nietrzymania moczu taśmą tvt od 3 500 zł
  Pessaroterapia obniżeń narządów płciowych-bezoperacyjne od 300 zł
  Problemy menopauzy i starzenia się od 250 zł
  Rehabilitacja mięśni dna miednicy- elektrostymulacja z biofeedbackiem od 100 zł
  Implanty docewkowe opsys - leczenie wnm od 4 000 zł
  Hsg od 700 zł
  Hysteroskopia diagnostyczna od 3 000 zł
  Hysteroktomia od 6 500 zł
  Laparoskopia operacyjna od 5 500 zł
  Zwykła wizyta od 250 zł
  Rehabilitacja mięśni dna miednicy- ćwiczenia mięśni kegla od 100 zł

  więcej

 • Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Przyjmuje na NFZ

  ul. Polna 33, Jeżyce
  60-536 Poznań, wielkopolskie

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: badanie ginekologiczne

  Nigdy nie pisałam opinii w internecie, ale jestem pełna podziwu dla Pana Doktora Przemysława Kądziołki, zarówno jako lekarza, jak i człowieka.

  Po pierwsze Pan Doktor jest życzliwym, kulturalnym człowiekiem. Po raz pierwszy spotkałam się z lekarzem, który się przedstawił! Pan Doktor zawsze przywita pacjenta, wysłucha, uśmiechnie się. Nigdy nie zlekceważy tego co powie pacjent.

  Po drugie Pan Doktor jest kompetentnym lekarzem. Sama pracuje z pacjentami, mam styczność ze środowiskiem lekarskim, jakąś wiedzę medyczną i widzę, że Pan Doktor tę wiedzę posiada. Rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania, podaje solidne argumenty. Do tego jest profesjonalnym wykonawcą zabiegów operacyjnych!

  Po trzecie Pan Doktor jest konkretny. Dużo lekarzy boi się być odpowiedzialnym za swe decyzje, przez co pacjent sam już nie wie co ma, co ma zrobić itp.

  Po czwarte jest lekarzem z powołania. Nie jest nastawiony na zarabianie pieniędzy. Jeżeli tylko ma taką możliwość daje skierowanie do szpitala - byłam w szoku, kiedy zwolnił się termin na NFZ i Pan Doktora sam do mnie zadzwonił! ( w baaaardzo krótkim czasie). Poza tym poświęca czas pacjentowi. Wysłucha, odpowie na pytania, sam wszystko opisuje, jak będzie wyglądać! Umawia wizyty tak, że nie ma większych spóźnień - wiadomo w tym zawodzie, jakieś mogą się zdarzyć.

  Byłam u Pana Doktora Kądziołki zarówno w gabinecie prywatnym i w szpitalu na zabiegu. Jest naprawdę zadowolona. Polecam z całego serca !

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: badania diagnostyczne

  Bardzo przyjemny gabinet. Szczerze polecam. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty u lekarza. Bardzo miła atmosfera, otrzymalam poradę której potrzebowałam. Żadnych kolejek ani oczekiwania. Pan Doktor jest bardzo rzetelny i przemiły.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Doktor Kądziołka to istny anioł, nie człowiek.
  Od ponad 3 lat zmagam się z niepłodnością. Byłam u wielu lekarzy, żaden nie potrafił pomóc . Ostatni powiedział , że naturalnie nigdy nie zajde w ciążę.
  Załamana z polecenia znajomej pojechałam do Doktora Kądziołki. Najlepszy wybór pod słońcem !
  Lekarz z bardzo wysoką kulturą osobistą, taktowny, przemiły i przede wszystkim inteligentny. Z dokładnością przyjrzał się wynikom moim i męża. Zbadał bardzo delikatnie i komfortowo. Opisał jak widzi leczenie. Dał skierowanie do siebie na Polną, aby zrobić wszystkie wyniki na NFZ . Powiedział, że na kolejnej już będzie wiedział co dalej bo będzie miał wyniki. Że głupota jest mówić że nie zajde w ciążę. Zapewnił że jestem pełnowartościowa kobieta i wystarczy odpowiednia stymulacja . Lekarz ten zauroczył mnie swoją osoba już na pierwszej wizycie i wtedy poczułam że to jest to.
  Polecam wszystkim stąpającym się o dziecko.
  Lekarz z powołania !

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

  Wspaniały i niezwykle cierpliwy lekarz, który dokładnie tłumaczy każdy krok. Wizyta przebiegła bezstresowo, w bardzo sympatycznej atmosferze. Bardzo polecam!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: badanie ginekologiczne

  Super Lekarz. Polecam serdecznie. Kompetentny, wyrozumiały, kulturalny, cierpliwy i delikatny. Polecam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: badanie ginekologiczne

  Bardzo dobry kompetentny lekarz!
  Po prostu lekarz na właściwym miejscu.
  Świetne podejście do pacjenta.
  Zdecydowanie Polecam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: badanie ginekologiczne

  Bardzo miły, kulturalny, delikatny i rzeczowy. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Z pewnością wrócę do pana doktora.

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski.

  Przesympatyczny i konkretny i delikatny lekarz!,dr Kądziolka poznałam 23 lata temu w Poznaniu w gabinecie ul 3 Maja.Zawsze uśmiechnięty i z dobrą radą,prowadził 2 moje ciąże szczęśliwe rozwiązane,zawsze polecalam dr moim znajomym.życzę mu dalszych sukcesów pzdr Lidka

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kulturalny delikatny bardzo dobrzewyjasnil moj problem .jestem zbudowana iznicsie zlegonidzieje. Dziekuje.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: badanie ginekologiczne

  Polecam .Chodzę do dr Kadziołka już długie lata i jestem bardzo zadowolona.Wizyty przebiegają sprawnie w miłej atmosferze. W między czasie byłam u kilku innych ginekologów i zawsze wracałam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • PRZEMYSŁAW KĄDZIOŁKA - DR NAUK MEDYCZNYCH

  UWAGA! istnieje możliwość umówienia innych terminów niż w kalendarzu. Telefon dostępny na profilu mojego gabinetu.

  Informacje ogólne - dr n. med. Przemysław Kądziołka

  Doktor nauk medycznych Przemysław Kądziołka jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu. W 1989 roku ukończył specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa, stając się specjalistą drugiego stopnia z tej dziedziny. Tytuł doktora nauk medycznych zdobył w 1998 roku, po obronie rozprawy doktorskiej pt. "Zastosowanie amniopunkcji wczesnej do badań kariotypu płodów". Doświadczenie zawodowe uzyskał, pracując m.in. jako adiunkt i starszy asystent w Klinice Rozrodczości, a także w Klinice Zdrowia Matki i Dziecka Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. Karola Marcinkowskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ponadto jest członkiem stowarzyszeń naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej oraz International Continence Society.

  Doktor Przemysław Kądziołka nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie technik operacyjnych oraz diagnostycznych. Uczestniczył w wielu szkoleniach zawodowych zarówno w kraju, jak i za granicą (m.in. Basic Pelvic Neuromodulation Training Program, Maastricht 2010 oraz Indywidualne szkolenie technik operacyjnych zakładania implantów około cewkowych, Warszawa 2013). W 2011 roku odbył staż z zakresu uroginekologii w Krankenhaus-Hagen w Niemczech. Prócz tego jest wykładowcą i organizatorem warsztatów oraz konferencji dotyczących problemu inkontynencji u kobiet.

  Warto podkreślić, że doktor Kądziołka aktywnie udziela się naukowo – ma na swoim koncie ponad 30 publikacji, opublikowanych m.in. w „European journal of Gynaecological Oncology” i „Ginekologii Polskiej”.

  Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Kądziołka

  Przedmiotem szczególnego zainteresowania doktora Kądziołki jest problem nietrzymania moczu. Jest autorem metody znanej pod nazwą ultrasonografia uroginekologiczna, pomocnej szczególnie w diagnostyce inkontynencji. W swojej codziennej pracy pomaga pacjentkom uporać się z tym krępującym schorzeniem, proponując metody fizjoterapeutyczne, w tym ćwiczenia mięśni dna miednicy, technikę biofeedback, elektrostymulację czynnościową, dopochwowe krążki i wkładki. Przeprowadza też leczenie farmakologiczne, a w uzasadnionych przypadkach zabiegi operacyjne z użyciem implantów (siatki i taśmy).

  Dla doktora Kądziołki kwestią priorytetową jest profilaktyka schorzeń ginekologicznych i ich wczesne wykrywanie poprzez cyklicznie przeprowadzane badania (sonografia i badania cytologiczne). Prócz tego wykonuje zabiegi operacyjne z zakresu kosmetoginekologii oraz wykorzystuje metody kriochirurgiczne w leczeniu nadżerek.

  Szkolenie zawodowe w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu, gdzie w 1989r. uzyskał specjalizację w ginekologii i położnictwie . Do 2003 roku adiunkt Kliniki Rozrodczości. Autor blisko 30 prac naukowych i pracy doktorskiej w tematyce badań prenatalnych. Uczestnik i organizator wielu szkoleń i konferencji w kraju i za granicą, współorganizator prywatnych klinik medycznych. Od 2009 r. starszy asystent w Klinice Zdrowia Matki i Dziecka Ginekologiczo-Położniczego Szpitala Klinicznego im. Karola Marcinkowskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Członek towarzystw naukowych:

  Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz jego sekcji, - Uroginekologii, - Endoskopii, - Ginekologii Operacyjnej, - Patologii Szyjki Macicy, Kolposkopii i Cytologii, - Menopauzy, - Endokrynologii i Menopauzy, - Perinatologii, - Płodności i Niepłodności, - Ultrasonografii,
  Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego
  Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej
  Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu Człowieka
  Polskiego Towarzystwa Genetycznego oraz ich europejskich i światowych odpowiedników
  International Continence Society

  Specjalizuje się w leczeniu:
  UROGINEKOLOGII
  DIAGNOSTYCE I LECZENIU ZABURZEŃ HORMONALNYCH I NIEPŁODNOŚCI (BEZ IVF),
  DIAGNOSTYCE I LECZENIU PATOLOGII -SZYJKI MACICY,- TRZONU MACICY I - JAJNIKÓW
  KOLPOSKOPII – ROZSZERZONEJ DIAGNOSTYCE SZYJKI MACICY
  OPIECE NAD CIĘŻARNĄ I PŁODEM, PROWADZENIEM CIĄŻ POWIKŁANYCH, OPIEKĄ PRZY PORODZIE
  ULTRASONOGRAFII GINEKOLOGICZNEJ I POŁOŻNICZEJ
  ULTRASONOGRAFII GRUCZOŁÓW PIERSIOWYCH
  ULTRASONOGRAFII UROGINEKOLOGICZNEJ I DIAGNOSTYCE NIETRZYMANIA MOCZU I ZABURZEŃ STATYKI NARZĄDÓW MIEDNICY
  ZACHOWAWCZYM LECZENIEM ( FARMAKOTERAPIA I PESSAROTERAPIA ) NIETRZYMANIA MOCZU I ZABURZEŃ STATYKI NARZĄDÓW PŁCIOWYCH
  NOWOCZESNYCH POCHWOWYCH OPERACJACH NIETRZYMANIA MOCZU I WYPADANIA NARZĄDÓW PŁCIOWYCH Z UŻYCIEM IMPLANTÓW (SIATKI I TAŚMY )
  MAŁOINWAZYJNYCH OPERACJACH ENDOSKOPOWYCH I POCHWOWYCH ZASTĘPUJĄCYCH KLASYCZNE OPERACJE BRZUSZNE
  PROBLEMACH MENOPAUZY I PROCESACH STARZENIA SIĘ

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • niemiecki

Certyfikaty

Choroby

więcej

Artykuły