Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

Krasińskiego 54

01-755 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Bagińska

  Chirurg Plastyczny, lek.

  • J
   Lokalizacja: Klinika MEDICAL HAIR&ESTHETICUsługa: konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

   Pani Doktor zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, już po pierwszej chwili wiedziałam, że wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące mnie rozwiązanie.
   Zgłosiłam się do Pani Doktor aby wymienić posiadane już implanty piersiowe. Pani Doktor dobrała odpowiedni rozmiar, a moje piersi są po prostu cudowne :) Dziękuję za spełnienie marzeń i odbudowanie wiary w siebie :)

  • M
   Lokalizacja: Klinika MEDICAL HAIR&ESTHETICUsługa: konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

   Pani doktor bardzo serdeczna osoba. Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Dzieki czemu w 100% jestem zdecydowania na zabieg

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Radosław Różycki

  Okulista, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MMLUsługa: chirurgia punktów łzowych , kanalików łzowych, woreczka łzowego

   Pan Doktor robił mi laserowo chirurgię kanalika łzowego. Sama metoda jest skuteczna w moim przypadku w 100% Operacja jest krótka około 30min. Po operacji nie odczuwałam żadnego bólu ani nawet niewygody w oku pomimo zainstalowanej w kanaliku silikonowej rurki. Koniec rurki jest w nosie-ale tego też nie czuć. Po tygodniu od operacji mogłam już spokojnie udać sie na wakacje w tropiki. Pan Doktor jest moim zdaniem wybitnym specjalistą jeśli chodzi o kanały łzowe. Wizyty są wyczerpujące pod względem informacji dla pacjenta, rzeczowe, profesjonalne a mówiąc kolokwialnie krótko zwięźle i na temat. Przeszłam wczesniej wielu okulistów wydając dużo pieniędzy a nikt z nich nawet nie rozpoznał choroby.
   Reasumując polecam wizytę u doktora w przypadku problemu łzawiących oczu a także metodę Laserową kanalików łzowych.

  • R
   Lokalizacja: CENTRUM MEDYCZNE ORBITAUsługa: konsultacja okulistyczna

   Przez 2 lata szukałam pomocy u wielu lekarzy okulistów w związku z opadnięciem powiek górnych obu oczu. We wrześniu br. trafiłam do Pana Doktora Radosława Różyckiego dzięki któremu uzyskałam szybkie i profesjonalne rozwiązanie mojego uciążliwego problemu medycznego. Pan Doktor R. Różycki jest nie tylko wybitnym specjalistą w dziedzinie chirurgii okulistycznej ale i przemiłym, pełnym empatii lekarzem. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania przed i po zabiegu operacyjnym. Po operacji utrzymywał kontakt telefoniczny i SMS-owy, na bieżąco konsultował zalecenia pooperacyjne co spowodowało, że czułam się bardzo bezpieczna. Szczerze polecam Pana Doktora Radosława. Różyckiego.

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu


 • Małgorzata Śliwińska

  Diabetolog,

  • P

   Bardzo wnikliwa i skrupulatna Pani doktor.Specjalista w swojej dziedzinie na najwyższym poziomie.
   Poza tym niezwykle ciepła i miła.Polecam wszystkim pacjentom wizytę u wspaniałego lekarza jakim jest Pani Doktor.

  • W

   Zgadzam się z opinią,że Pani Doktor świetnym lekarzem jest.Nigdy nie zdarzyło mi się,by specjalista tak bardzo interesował się stanem ogólnym,dolegliwościami innymi,niż zapisane w karcie pacjenta.
   Ponadto wizyta jest przemiłym spotkaniem,rozmową o wielu interesujących sprawach,które są wyjaśniane kompetentnie,z uśmiechem.Nie odczuwa się tak charakterystycznego wrażenia,że przeszkadza się,zabiera się czas lekarzowi.Pacjent czuje zainteresowanie,a przede wszystkim chęć pomocy ze strony Pani Doktor.Wszystkie porady,jak dotąd,okazywały się skuteczne,a leczenie zmierza w dobrym kierunku,to wiem na pewno,czuję to...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Matysiak

  Anestezjolog,

  • H

   Bardzo polecam - świetny lekarz, Panie Ewa okazała się bardzo zorientowana na pacjenta i przy tym równie profesjonalna.


 • Piotr Rozlau

  Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • Doktor Piotr Rozlau to cudowny lekarz, życzliwy. Bardzo pomógł mojej córce, zgodził się przyjąć ją na cito.Widać było,że chce jej pomóc. a miała silne zawroty głowy i bóle głowy niewiadomego pochodzenia. Jestem mu bardzo wdzięczna.zasługuje na słowa najwyższego uznania za profesjonalizm i ogromną życzliwość.Rzeczowo wyjaśnił nam wszystko, jakie mogą być przyczyny, zlecił badania które również dzięki niemu mogłyśmy zrobić od ręki. Przy jednej wizycie wracałyśmy 3 razy do gabinetu i przyjmował nas poza kolejnością /było to dla nas bardzo ważne, bo córka naprawdę źle się czuła, cały świat wirował jej do około/ Potwierdzam to co napisała moja poprzedniczka, że już sama rozmowa z takim lekarzem uzdrawia.Do tego jest bardzo miły, wrażliwy i z poczuciem humoru.Takiego lekarza jak doktor Rozlau jest bardzo trudno spotkać.Ale cieszę się że są jeszcze tacy lekarze i życzę wszystkim, abyśmy trafiali tylko na tego typu lekarzy.Ogromnie wdzięczne Ewa i Dominika.Dziękujemy.

  • B

   Bardzo życzliwy, pomocny i dobry lekarz. Bardzo mi pomógł, zgodził się przyjąć mnie na Cito i pokierowal na leczenie. Jestem mu ogromnie wdzięczna.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grzegorz Nowicki

  Radiolog, Diagnostyk, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: łokieć tenisisty

   Byłam diagnozowana dwa razy przez dr. Nowickiego. W przychodni na ul. Koszykowej i Zgrupowania Zmiji. Bardzo kompetentny, cierpliwy lekarz i kulturalny człowiek. Szczerze polecam.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AstiMedUsługa: USG jamy brzusznej

   Lekarz z super podejściem do dzieci! Byłam u niego z 4 letnim synem na USG jamy brzusznej i mimo ogromnego zmęczenia syn czuł się swietnie podczas całego badania.

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu


 • Andrzej Modrzewski

  Urolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Wojskowy Instytut Medycyny LotniczejUsługa: problemy urologiczne

   Niezwykle kompetentny i oddany pacjentom lekarz. Osoba o niezwykłej kulturze osobistej, reprezentująca najwyższe standardy zawodu lekarza.

  • T
   Lokalizacja: Wojskowy Instytut Medycyny LotniczejUsługa: problemy z prostatą

   Doktor uprzejmy, kontaktowy i koleżeński wspaniały specjalista. Podczas wizyty wprowadza miłą atmosferę pełnego zaufania, która pozwala pacjentowi otwarcie opowiadać o swoich intymnych problemach. Konieczne zabiegi wykonuje szybko i profesjonalnie. Po wizycie pozostaje miłe wrażenie uzyskanej pomocy lekarskiej.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dominika Białas

  Okulista, lek.

  • M
   Lokalizacja: Usługa: Inny

   Szybka,trafna diagnoza ratująca życie,guz powieki dolnej.Miła i mądra doktór ,zmiana okazała się niezłośliwa . Polecam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne

   Okulistka z ogromną wiedzą, nastawiona na najlepszą pomoc pacjentowi. Zaangażowana w leczenie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Godna wszelkiego polecenia!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mariusz Wyleżoł

  Chirurg, Bariatra, prof. dr hab. n. med.

  • D
   Lokalizacja: Szpital CzerniakowskiUsługa: Inny

   Wybitny specjalista, wspaniały człowiek! Prawdziwy lekarz z powołania. Cierpliwy, wyrozumiały, pełen empatii. Profesor dał mi nowe, zdrowe życie! Do końca życia będę mu za to wdzięczna!

  • A
   Lokalizacja: Szpital CzerniakowskiUsługa: Inny

   Wspaniały specjalista, wielki człowiek. Dziękuję, Panie Profesorze, za nowe życie bez komplikacji i w świetnym zdrowiu.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania