Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Vital Medica
Sukienna 78, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Vital Medica logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (40)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Wawrzyniak Inny

  Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam tak naprawdę przypadkiem. Jak dla mnie jest mistrzem w swojej dziedzinie i co ważne w dzisiejszych czasach, jest człowiekiem.... sympatycznym, empatycznym, otwartym i prawdziwym. Przyszłam na rutynową kontrolę podczas której okazało się, że Pan doktor jest uroginekologiem I specjalizuje się między innymi w leczeniu przypadłości, na którą cierpię od lat. Aktualnie jestem po operacji, którą przeprowadził Pan Wawrzyniak i powiem tylko tyle... Dzięki niemu odzyskałam radość życia. Znowu mogę biegać, skakać, śmiać się, kichać i cieszyć bliskością z partnerem bez stresu. Jeśli ten komentarz wpadnie w Pana oko, to jeszcze raz z całego serca dziękuję.

  W
  Profil zweryfikowany
  Vital Medica Inny

  Po raz pierwszy spotkałam się z lekarzem dziecięcym, który nie ma podejścia do dzieci-zupełny brak empatii i zrozumienia. Naraziła zarówno mnie jak i syna na niepotrzebny stres. Nie polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksander Sikora Inny

  Przyszła do lekarza z prośbą o obejrzenie jej pleców i wyciągnięcie wniosku o możliwości porodu naturalnego. Zapytałem, czy są jakieś dokumenty, zaświadczenia z poprzednich wizyt (nie miałem niczego przy sobie). Napisałem wniosek bez recenzowania, co moim zdaniem jest dziwne. Nie mówi po rosyjsku, chociaż jest to wskazane w ankiecie. Dlatego zapisałem się z nim. Zależało mi na tym, żeby zrozumieć, o co prosił. Rozczarowany. Pieniądze na wietrze.

  D
  Profil zweryfikowany
  Vital Medica Inny

  Brak komunikacji z lekarzem. Lekarz ani przed ani po zajrzeniu do gardła i nosa nie umył rąk. Takie zachowanie jest wg mnie niedopuszczalne. Nie udzielił odpowiedzi na żadne z pytań. Miałam wrażenie, że pacjent wg doktora nie powinien ich zadawać. Wizyta trwała 3minuty. Wizyta prywatna i wrażenie wyrzucenia pieniędzy w błoto. Odradzam tego lekarza.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Grzelecki Inny

  Przyszłam do doktora z ostrym zapaleniem ucha wewnętrznego (ból nie do wytrzymania). Ze względu na to, że ucho trochę się zamknęło lekarz stwierdził, że nie może go zbadać i z miejsca przepisał antybiotyk. Na pytanie o wypisanie zwolnienia lekarskiego próbował odesłać do lekarza rodzinnego. Ostatecznie po prośbach wypisał zwolnienie. Ze względu na ból, który nie ustępował, tego samego dnia w nocy pojechałam na SOR do Warszawy, gdzie miła Pani laryngolog zbadała ucho i stwierdziła zapalenia ucha wewnętrznego. Wyleczyliśmy ucho antybiotykiem przepisanym od doktor z SORu. Nie polecam tego doktora ze względu na to, że nie podjął nawet próby pomocy tylko od razu przepisał antybiotyk bez uprzedniego zbadania pacjenta oraz fakt, że musiałam doprosić się o wypisanie zwolnienia lekarskiego.

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Sułkowska- Folta Inny

  Przesympatyczna i bardzo zaangażowana Pani doktor. Na wizycie kompleksowo zajęła się moim problemem. Wszystko jasno wyjaśniła i wskazała dalsze etapy postępowania. Pani doktor do tego jest bardzo empatyczna. Nie czułam podczas badania jakiegokolwiek skrępowania czy zażenowania. Najlepszy lekarz u jakiego dotychczas byłam.

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksander Sikora konsultacja ortopedyczna

  Super, polecam Pana Doktora z całego serca... Pełen profesjonalizm.. Dziękuję bardzo za zaangażowanie

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Sułkowska- Folta Inny

  Bardzo serdecznie polecam. Pani doktor przemiła, bardzo profesjonalna. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Sułkowska- Folta Inny

  Bardzo polecam , lekarz z powołania . Wszystko dokładnie zawsze jest wytłumaczone , wstyd i skrępowanie to nie na wizycie u tej cudownej doktor

  A
  Profil zweryfikowany
  Vital Medica Inny

  Lekarz z automatu daje antybiotyk - zarówno dziecku jak i dorosłej osobie - parokrotnie stwierdził stan zapalny ucha i leczył zawsze antybiotykami, podczas gdy drugi laryngolog wykluczył sens leczenia ucha antybiotykiem, co było trafną diagnozą przy wirusie. Nie polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Vital Medica, Nowy Dwór Mazowiecki?
  Vital Medica, Nowy Dwór Mazowiecki dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: interna, ginekologia, radiologia, laryngologia, kardiologia, okulistyka, medycyna pracy, ortopedia, neurochirurgia, neurologia, medycyna rodzinna, dermatologia, chirurgia, rehabilitacja medyczna, stomatologia, psychologia, dietetyka, chirurgia naczyniowa, położnictwo, endokrynologia, gastrologia, diagnostyka, laryngologia dziecięca, psychiatria, alergologia, urologia, nefrologia, pulmonologia, logopedia, pediatria, medycyna estetyczna, fizjoterapia, reumatologia.
 • Oferta Vital Medica obejmuje 8 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja chirurgiczna, konsultacja dermatologiczna, konsultacja laryngologiczna, Konsultacja neurologiczna, konsultacja reumatologiczna, konsultacja alergologiczna, konsultacja radiologiczna, konsultacja ortopedyczna.
 • Nie, Vital Medica obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Vital Medica nie określiła jeszcze terminów dostępnych pod tym adresem. Aby dowiedzieć się jakie terminy są dostępne, zalecamy skontaktowanie się bezpośrendio z Vital Medica.
 • Aby sprawdzić dostępne terminy, skontaktuj się z Vital Medica bezpośrednio, np. przez telefon.
 • 40 osób dodało swoją opinię o placówce Vital Medica. Średnia ocena placówki to 3.5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Vital Medica to Sukienna 78 Nowy Dwór Mazowiecki.