O nas

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych.
Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy.

Serdecznie zapraszamy do przychodni Centrum Medycznego Damiana na Bielanach przy al. Zjednoczenia 36 (róg al. Zjednoczenia i ul. Kasprowicza). To kolejna, szósta przychodnia CMD zlokalizowana w Warszawie wzdłuż linii Metra, przy stacji Metra Stare Bielany.

Do tej pory nasi pacjenci mogli korzystać z przychodni przy ul. Wałbrzyskiej 46, przychodni dla dzieci przy ul. Wałbrzyskiej 44/46, przychodni przy ul. Foksal 3/5, przy­chodni przy Al. KEN 85 oraz Centrum Rehabilitacji przy ul. Cybernetyki 7b.

W przychodni na Bielanach świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych. Na powierzchni ponad 700m kw. do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 21 gabinetów.

W części pediatrycznej, z osobnym wejściem (wejście B) znajdują się dwa gabinety lekarskie, jeden gabinet zabiegowy (punkt szczepień).

W części dla dorosłych (wejście A) znajduje się czternaście gabinetów lekarskich, w tym także gabinet położnej, gabinet lekarski, gabinet USG, gabinet zabiegowy oraz punkt pobrań.

Aby zapewnić poczucie intymności pacjentkom ginekologicznym, wydzielona została osobna część przychodni, w której znajdują się trzy gabinety lekarskie i gabinet położnej.

Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, jaki zwykle towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.


Serdecznie zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po naszej placówce:
https://www.google.com/maps/@52.2804507,20.9504234,3a,90y,80.33h,101.49t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF1QipPGcEmj-l-5MDcmDJnB57MLW9g-jmHOjjNj46kv!2e10!3e12!7i10000!8i5000
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (438)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Kucharczyk konsultacja alergologa - telemedycyna

  Wspaniała doktor. Szczegółowy wywiad. Wszystko wyjaśniła i zastosowała odpowiednie leczenie. Duże doświadczenie. Polecam

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Anna Mołdoch-Łukasik konsultacja endokrynologiczna dzieci

  Bardzo miła Pani doktor, ma świetne podejście do dzieci. Dokładnie wnika w historię chorób pacjenta, wszystko doskonale wyjaśnia. Dziękuję:)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Bartłomiej Matłosz konsultacja internistyczna

  Jestem zadowolony z wizyty, lekarz po zbadaniu wiedział dokładnie co jest przyczyną, szczegółowo wyjaśnij na co mam uważać i postępować zgodnie z zaleceniami.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Zofia Lorens-Litka konsultacja internistyczna

  Do Pani Doktor zgłosiłam się z opuchlizną stóp i kostek po ukąszeniach meszek. Pani Doktor nawet nie wstała z fotela, żeby obejerzec obrzęki, nawet nie poprosila o zdjecie buta, zeby zobaczyc o czym mówię. Wizyta trwala 5 minut. Sposób leczenia okazał się zbyt delikatny, w efekcie w ciągu doby rozwinęło się poważne zakażenie ogólnoustrojowe z opuchlizną i krwiakami na całych łydkach włącznie. Z racji zaawansowania zakażenia dostalam silną dawkę antybiotyku i sterydów, które przepisał mi INNY LEKARZ i ktore kazal mi w trybie pilnym kupic i od razu przyjąć. Dopiero one pomogły. Szkoda, że Pani Doktor zbagatelizowala mój przypadek, może nie musiałabym teraz brać tak silnych leków, nie wspominając już o bólu i strachu.

  lek. Zofia Lorens-Litka

  Oczywiście ,że obejrzałam zmiany i zaleciłam właściwe leczenie.Zdarza się,że poczatkowo zastosowane leczenie jest niewystarczające i należy wdrożyć silniejsze leki,od których nigdy nie zaczyna się leczenia.Pozdrawiam serdecznie.

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Kucharczyk konsultacja alergologa - telemedycyna

  Teleporada umówiona na godz 16, z rana wizyta została potwierdzona. Płatność z góry. Do godz 17:30 żadnego kontaktu, po dodzwonieniu się na infolinie ( bo nie ma podanego numeru do placówki), dowiedziałem się tylko tyle że wizyta się nie odbędzie. Żadnej informacji wcześniej o odwołaniu teleporady. Brak komunikacji. Nieprofesjonalne podejście do tematu.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Kucharczyk konsultacja alergologiczna

  Pani Doktor jest świetnym fachowcem. Rzeczowa, kompetentna i empatyczna . Chce i umie pomóc. Zdecydowanie polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Anna Mołdoch-Łukasik konsultacja endokrynologa dziecięcego - telemedycyna

  Jestem zadowolona pani doktor szczegółowo przebadala dziecko i udzieliła dokladnych wyjaśnień,dała skierowanie na badania, na pewno przyjdziemy na kolejną wizytę. Polecam panią doktor.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Sławomir Wędzicha konsultacja alergologa - telemedycyna

  Punktualność. Rzeczowa rozmowa. Punktualność.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Ewa Wolska konsultacja internistyczna

  Najlepszy Internista, u którego byłam! Pani Ewa jest świetnym i wyjątkowo empatycznym lekarzem. Nie wiedziałam z jakiego powodu tak fatalnie się czuję pomimo, iż tylko przeszłam grypę, ale Pani Doktor zaleciła echo serca i konsultację kardiologiczną dzięki czemu w porę zdiagnozowano zapalenie mięśnia sercowego. Poprzedni lekarz nie zauważył niczego niepokojącego. Dzięki Pani Doktor, w porę wdrożono odpowiednie leczenie i wyszłam z tego bez szwanku. Dziękuję i polecam!

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Kucharczyk Inny

  Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad lekarski. Jest osobą empatyczną, cierpliwą, poświęcającą pacjentowi tyle czasu ile jest potrzeba. Zdecydowanie polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Al. Zjednoczenia 36, 01-838 Warszawa
Medicover, Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, ... SKOK Asekuracja, TU Zdrowie, GENERALI
Konsultacje online, Warszawa
Medicover, Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, ... SKOK Asekuracja, TU Zdrowie, GENERALI
Powiązane wyszukiwania