Zobacz lekarzy

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych. Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy. S... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36

Al. Zjednoczenia 36

01-838, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36

Konsultacje online, Mokotów

Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych.
Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy.

Serdecznie zapraszamy do przychodni Centrum Medycznego Damiana na Bielanach przy al. Zjednoczenia 36 (róg al. Zjednoczenia i ul. Kasprowicza). To kolejna, szósta przychodnia CMD zlokalizowana w Warszawie wzdłuż linii Metra, przy stacji Metra Stare Bielany.

Do tej pory nasi pacjenci mogli korzystać z przychodni przy ul. Wałbrzyskiej 46, przychodni dla dzieci przy ul. Wałbrzyskiej 44/46, przychodni przy ul. Foksal 3/5, przy­chodni przy Al. KEN 85 oraz Centrum Rehabilitacji przy ul. Cybernetyki 7b.

W przychodni na Bielanach świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych. Na powierzchni ponad 700m kw. do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 21 gabinetów.

W części pediatrycznej, z osobnym wejściem (wejście B) znajdują się dwa gabinety lekarskie, jeden gabinet zabiegowy (punkt szczepień).

W części dla dorosłych (wejście A) znajduje się czternaście gabinetów lekarskich, w tym także gabinet położnej, gabinet lekarski, gabinet USG, gabinet zabiegowy oraz punkt pobrań.

Aby zapewnić poczucie intymności pacjentkom ginekologicznym, wydzielona została osobna część przychodni, w której znajdują się trzy gabinety lekarskie i gabinet położnej.

Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, jaki zwykle towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.


Serdecznie zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po naszej placówce:
https://www.google.com/maps/@52.2804507,20.9504234,3a,90y,80.33h,101.49t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF1QipPGcEmj-l-5MDcmDJnB57MLW9g-jmHOjjNj46kv!2e10!3e12!7i10000!8i5000

Nasza oferta

Zakres konsultacji dla dorosłych:

Internista
Alergolog
Chirurg
Chirurg onkolog
Chirurg plastyk
Dermatolog
Diabetolog
Endokrynolog
Ginekolog
Ginekolog endokrynolog
Hematolog
Kardiolog
Laryngolog
Nefrolog
Neurolog
Okulista
Ortopeda
Proktolog
Psychiatra
Pulmonolog
Reumatolog
Urolog

Zakres konsultacji dla dzieci:

Alergolog
Chirurg
Dermatolog
Endokrynolog
Ginekolog dziec.
Kardiolog
Laryngolog
Nefrolog
Neonatolog
Neurolog
Okulista
Ortopeda

Badania diagnostyczne

Wykonujemy również kompleksowy zakres badań laboratoryjnych oraz diagnostycznych, w tym:

EKG dla dzieci i dla dorosłych
Holter EKG dla dzieci i dla dorosłych
Holter ciśnieniowy dla dzieci i dla dorosłych
Echo serca dla dzieci i dla dorosłych
USG pediatryczne, internistyczne, ginekologiczne, ortopedyczne, ciąży, Doppler
Szczepienia dzieci i dorosłych
Bilanse
Testy alergologiczne, immunoterapia, iniekcje, testy CRP, Strep test
Test troponinowy
Drobne zabiegi, elektrokoagulacja, krio

Przychodnia dla dzieci

W przychodni na Bielanach świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologiczne również dla dzieci.

W części pediatrycznej, z osobnym wejściem (wejście B) znajdują się dwa gabinety lekarskie, jeden gabinet zabiegowy (punkt szczepień).

Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, który zwykle towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Banatkiewicz

  Onkolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centralny Szpital Kliniczny MSW w WarszawieUsługa: radioterapia

   Gdyby każdy specjalista w tej dziedzinie był takim lekarzem... Miarą kompetencji niech będzie fakt, że wobec rozbieżności interpretacyjnej, zleconych przez Pana doktora, wyników badania diagnostycznego, po wcześniejszej dodatkowej konsultacji telefonicznej, a przed podjęciem końcowej decyzji terapeutycznej zorganizował w ośrodku, konsylium lekarskie specjalistów, które umożliwiło potwierdzenie i końcowy wybór optymalnej terapii radiologicznej. Polecam wszystkim.

  • Oszczędny w słowach , prostolinijny ,zdecydowany w działaniu dla mnie wybitny fachowiec To on przywrócił mi życie-inni lekarze nie dawali mi szans. Dziś jestem wolny od raka i od dwóch dni cieszę się pełnią życia. To właściwy człowiek na właściwym miejscu.
   dozgonnie wdzięczny
   Ryszard Staszkiewicz


 • Marta Liwińska-Burska

  Kardiolog, Internista, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacje kardiologiczne

   Pani doktor bardzo sumiennie przeprowadziła wywiad, po czym zleciła dodatkowe badania, które dopiero będę robić. Do tej pory pozytywnie ????


 • Aleksandra Kucharczyk

  Alergolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: konsultacja alergologiczna

   Cudowna Pani Doktor, osoba która rzeczywiście słucha pacjenta. Pani Doktor pytała mnie o najmniejsze szczegóły które mogły mieć wpływ na moją alergię. Polecam z całego serca.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED -Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Myśliborska 95Usługa: konsultacja alergologiczna dzieci

   Pani dr Kucharczyk bardzo dokładnie wszystko omówiła I odpowiedziała na nasze wątpliwości w kwestii alergii na roztocza I pyłki. Spokojna I miła. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Włodzimierz Pawłowski

  Ortopeda, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo profesjonalne podejście do problemu pacjenta.Lekarz pełen doświadczenia.Badanie oraz szybka diagnoza.Bardzo polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   polecam pana Wlodzimierza Pawlowskiego za profesjonalne podejscie do mojego przypadku , jak rowniez za zrozumiala diagnoze i plan leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Katana

  Chirurg, Onkolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36

   Do Pana Doktora chodzę juz od dwóch lat. Za każdym razem cierpliwie i spokojnie wyjaśnia co sie dzieje, odpowiada na wszystkie pytania, a nieraz nawet rozbawi. Jest konkretny, decyzyjny i mam do niego pełne zaufanie.

  • Z

   Dr Katana nie tylko wykonał zabieg z najwyższa starannością, ale także swoim opanowaniem i poczuciem humoru rozładował mój strach przed operacja. Czułam się dobrze zaopiekowana jako pacjentka - doktor wyjaśnił jakie postępowanie jest jego zdaniem najlepsze i odpowiedział na wszystkie pytania. Doświadczony chirurg ze świetnym podejściem do pacjenta, polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Izabela Janiec

  Kardiolog Dziecięcy, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja kardiologiczna

   Konsultacja pomogła podjąć decyzję o wprowadzeniu leków dla syna. Pani doktor bada dziecko bardzo dokładnie i zwraca nawet uwagę na inne zauważone dolegliwości nie związane z kardiologia.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: kontrola

   Pani doktor to przesympatyczna osoba. Z uwagą wysłuchała mojej 10-letniej córki. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Zleciła dodatkowe badanie, przy którym była obecna. Bardzo polecamy i dziekujemy :-)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marta Ptasińska

  Reumatolog, Internista, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja lekarza rodzinnego

   Pani doktor wysłuchała, zadała pytania, od razu zdiagnozowała chorobę i zaleciła odpowiednie leczenie. To bardzo kompetentny lekarz i jednocześnie przemiła osoba, do której z wielką chęcią bym wróciła. Polecam Panią doktor z całego serca każdemu, kto potrzebuje pomocy dobrego lekarza.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja reumatologiczna

   Bardzo miła i kontaktowa Pani doktor. Wizyta przebiegła sprawnie. Otrzymałam wszystkie potrzebne informacje i dalsze zalecenia. Wszystko czego oczekiwałam zostało spełnione. Wybieram się ponowanie na kontrole.


 • Barbara Borakowska

  Ginekolog, Endokrynolog, Położna, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo miła wizyta. Przyszłam z infekcją, intymną, zostałam dobrze zdiagnozowana i dostałam skuteczne leki, ale porozmawiałyśmy też o tabletkach antykoncepcyjnych, badaniach krzepliwości krwi (dostałam oczywiście skierowanie), badaniach przed ciąża itp. Atmosfera bardzo miła, pani doktor uśmiechnięta, wszystko wytłumaczyła. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: badania hormonalne

   Nie polecam szkoda czasu i pieniędzy ! prosiłam o badanie plus zlecenie na badania hormonalnie, bo czuje iż cos jest ze mną nie tak a raz już miałam problem z hormonami i podobne objawy.
   Wizyta trwała 3 minuty - zostałam namawiano na drugą ciąże bo już czas !! Wreszcie zostałam jakby wygoniona z info ze przesadzam mam zajść w ciąże i tyle.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Magdalena Urbańska

  Pediatra, dr n. med.

  • U
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

   Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, pani doktor zawsze ma czas i chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Oby więcej takich lekarzy!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

   Wspaniały lekarz i człowiek. Zyskała zarówno moja jak i dziecka sympatie. Córeczka z gabinetu od Pani dr wychodzi zawsze uśmiechnięta, a ja spokojna ze dr zleciła wszystkie badania i dokładnie zbadała dziecko. Gorąco polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Mołdoch-Łukasik

  Endokrynolog, Pediatra, Endokrynolog Dziecięcy, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

   Bardzo miła, profesjonalna, konkretna i ciepła Pani Doktor. Dobra interakcja z 3-letnią córką. Praktycznie zdrowe podejście - nie wypisała leków na siłę.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36Usługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Zawsze uprzejmie i szczegółowo wyjaśnia moje pytania odnośnie leczenia córki. Pomogła skonsultować się ze szpitalem gdzie wdrożono dalsze leczenie córki (obecnie przygotowania do operacji tarczycy w CZD). Ostatnia wizyta w CM Damiana, gdzie Pani Dr wyjaśniła wszystkie obawy związane z operacją. Polecam. Wspaniała osoba.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania