Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych.
Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy.

Serdecznie zapraszamy do przychodni Centrum Medycznego Damiana na Bielanach przy al. Zjednoczenia 36 (róg al. Zjednoczenia i ul. Kasprowicza). To kolejna, szósta przychodnia CMD zlokalizowana w Warszawie wzdłuż linii Metra, przy stacji Metra Stare Bielany.

Do tej pory nasi pacjenci mogli korzystać z przychodni przy ul. Wałbrzyskiej 46, przychodni dla dzieci przy ul. Wałbrzyskiej 44/46, przychodni przy ul. Foksal 3/5, przy­chodni przy Al. KEN 85 oraz Centrum Rehabilitacji przy ul. Cybernetyki 7b.

W przychodni na Bielanach świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych. Na powierzchni ponad 700m kw. do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 21 gabinetów.

W części pediatrycznej, z osobnym wejściem (wejście B) znajdują się dwa gabinety lekarskie, jeden gabinet zabiegowy (punkt szczepień).

W części dla dorosłych (wejście A) znajduje się czternaście gabinetów lekarskich, w tym także gabinet położnej, gabinet lekarski, gabinet USG, gabinet zabiegowy oraz punkt pobrań.

Aby zapewnić poczucie intymności pacjentkom ginekologicznym, wydzielona została osobna część przychodni, w której znajdują się trzy gabinety lekarskie i gabinet położnej.

Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, jaki zwykle towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.


Serdecznie zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po naszej placówce:
https://www.google.com/maps/@52.2804507,20.9504234,3a,90y,80.33h,101.49t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF1QipPGcEmj-l-5MDcmDJnB57MLW9g-jmHOjjNj46kv!2e10!3e12!7i10000!8i5000
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36
Konsultacje online, Warszawa
Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36 logo
Ubezpieczenia
Medicover, Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, ... SKOK Asekuracja, TU Zdrowie, GENERALI Wszystkie ubezpieczenia
Zobacz więcej
Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36
Al. Zjednoczenia 36, 01-838 Warszawa
Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36 logo
Ubezpieczenia
Medicover, Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, ... SKOK Asekuracja, TU Zdrowie, GENERALI, Axa, MEDIQA Wszystkie ubezpieczenia
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (506)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Ptasińska konsultacja reumatologiczna

  Kolejna wizyta mojej mamy u Pani Doktor, z której mama jest bardzo zadowolona.Twierdzi,że Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Katana chirurgia onkologiczna

  Polecam gorąco Pana doktora, ponieważ jest dobrym specjalistą, lekarzem odpowiedzialnym i zaangażowanym. Pan doktor nie tylko dba o moje zdrowie, ale również stara się zapewnić mi komfort psychiczny podczas leczenia. Tak umiejętnie prowadzi ze mną rozmowę, że po każdej konsultacji czuję się dobrze poinformowana, spokojna, bezpieczna, wiem, co mam po kolei zrobić. Pan doktor jest człowiekiem niezwykle empatycznym, emanuje pozytywną energią, ma przyjazne nastawienie do ludzi. Stara się poznać sytuację pacjenta i w taki sposób organizuje badania diagnostyczne, wizyty, leczenie, żeby było to dla pacjenta jak najmniej uciążliwe. Dzięki temu mogłam łatwo pogodzić leczenie z obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi. Ani razu mnie nie zawiódł, wszystko przebiegało zgodnie z planem w wyznaczonych terminach. Zawsze odnosi się do mnie z szacunkiem, właściwie rozpoznaje moje potrzeby i odpowiednio na nie reaguje. Jestem zadowolona z efektów leczenia i czuję się coraz lepiej.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Jerzy Michalak konsultacja chirurgiczna dzieci

  za 290 zł NIE polecam lekarza!!! wizyta u lekarza trwała 3 minuty. zalecono udać się do innego lekarza. podczas wizyty lekarz nie zapoznał się z moją dokumentacją medyczną.

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adam Kobus konsultacja proktologiczna

  Bardzo sympatyczny lekarz, z dużą empatią do pacjentów, konkretny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Dziękuję za poradę

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jolanta Rzewuska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Wizyta była krótka, pani doktor mało empatyczna i mało komunikatywna w sumie nie pomogła Zapłaciłam za wizytę w sumie za nic. Nie polecam

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jolanta Rzewuska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Za 320 złotych powiedziała wszystko z listy co było mi napisano na SORI

  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Sykson konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

  Niestety, omijać z dzieckiem szerokim łukiem. Fatalna atmosfera wizyty, podniesiony głos, arogancja, brak kultury, traktowanie innych z góry, o totalnym braku empatii nie wspomnę. Efekt? Dziecko wychodzi zestresowane, a rodzic zirytowany. Co jednak dużo gorsze – brak profesjonalizmu. W trakcie rutynowej wizyty stwierdza nagle, że w pełni zdrowe dziecko (bez żadnych objawów!) ma trzydniówkę, szkarlatynę, rumień, a już co najmniej... zapalenie ucha. Zderzona z negatywnymi wynikami zleconych przez siebie różnych testów byle nie przyznać się do błędu dalej idzie w zaparte, twierdząc, że dziecko jej zdaniem jest jednak chore. Straszy antybiotykiem, przepisuje jakieś leki! Na szczęście szybka wizyta u innych pediatrów potwierdza, że dziecko jest w pełni zdrowe. Skandal. Ocena? Mocne 0.

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Zofia Lorens-Litka konsultacja internistyczna

  Niestety nie polecam. Praktycznie żaden wywiad. Przyszłam z okrutnym bólem ucha, krwotokami z nosa, palącymi oczami i temperatura z nocy, zatokami zapchanymi. Plus alergia, ale pani Zofia chyba nie jest alergologiem, a jednak wszystko zrzuciła na ilosc pyłków. Zasugerowałam, ze tak samo w zeszłym roku przechodziłam zapalenie zatok, ale pani Zofia powtórzyła, ze to atak alergii. W aptece usłyszałam, ze aerozole przypisane mi w recepcie się wzajemnie wykluczają. Byłam po południu na kolejnej wizycie i mam zapelnie zatok i ucha. Najchętniej to poprosiłabym CMD o zwrot pieniędzy za wizytę. Nie polecam tego lekarza.

  lek. Zofia Lorens-Litka

  Przykro mi,że nie jest Pani usatysfakcjonowana,zawsze jest możliwość ponownego kontaktu z lekarzem i omówienia sytuacji klinicznej lub poszerzenia diagnostyki.Zachęcam do bezpośrednego kontaktu lub poprzez infolinię.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Rzewuska konsultacja laryngologa - telemedycyna

  Wizyta trwała 3min . Koszt 320zł . Zero komunikacji ze strony lekarza . Czuję się oszukana . Tak nie powinna wyglądać wizyta !

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Zofia Lorens-Litka konsultacja internistyczna

  Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor przyjęła mnie przed moim czasem. Bardzo ciepła osoba.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania