Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych. Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy. S... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36

Al. Zjednoczenia 36

01-838 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Axa, GENERALI, MEDIQAwięcej (1)

Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36

Konsultacje online

Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w trosce o nasze zdrowie, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług telemedycznych.
Informacja o usłudze znajduje się w profilach poszczególnych lekarzy.

Serdecznie zapraszamy do przychodni Centrum Medycznego Damiana na Bielanach przy al. Zjednoczenia 36 (róg al. Zjednoczenia i ul. Kasprowicza). To kolejna, szósta przychodnia CMD zlokalizowana w Warszawie wzdłuż linii Metra, przy stacji Metra Stare Bielany.

Do tej pory nasi pacjenci mogli korzystać z przychodni przy ul. Wałbrzyskiej 46, przychodni dla dzieci przy ul. Wałbrzyskiej 44/46, przychodni przy ul. Foksal 3/5, przy­chodni przy Al. KEN 85 oraz Centrum Rehabilitacji przy ul. Cybernetyki 7b.

W przychodni na Bielanach świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych. Na powierzchni ponad 700m kw. do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 21 gabinetów.

W części pediatrycznej, z osobnym wejściem (wejście B) znajdują się dwa gabinety lekarskie, jeden gabinet zabiegowy (punkt szczepień).

W części dla dorosłych (wejście A) znajduje się czternaście gabinetów lekarskich, w tym także gabinet położnej, gabinet lekarski, gabinet USG, gabinet zabiegowy oraz punkt pobrań.

Aby zapewnić poczucie intymności pacjentkom ginekologicznym, wydzielona została osobna część przychodni, w której znajdują się trzy gabinety lekarskie i gabinet położnej.

Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, jaki zwykle towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.


Serdecznie zapraszamy Państwa na wirtualny spacer po naszej placówce:
https://www.google.com/maps/@52.2804507,20.9504234,3a,90y,80.33h,101.49t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF1QipPGcEmj-l-5MDcmDJnB57MLW9g-jmHOjjNj46kv!2e10!3e12!7i10000!8i5000

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
289 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Bartłomiej Matłosz konsultacja nefrologiczna

  Lekarz kompetentny szczególowo wyjaśnił problemyy.Skierowal na badania,,,Profesjonalny,życzliwy.Polecam w 100 procentach.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Wolska konsultacja internistyczna

  Fachowa pomoc lekarska. Szybko postawiona diagnoza, trafne leczenie. Przepisane leczenie szybko przyniosło rezultaty. Dziękuję.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Sykson konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

  Nie polecam Pani doktor od początku jest wrogo nastawiona do rodziców.
  To była pierwsze wizyta po porodzie mojego dziecka. Pani doktor nawet nie zaglądnęła pod pieluszkę mojego dziecka, nie zmierzyła ani nie dokonała żadnych pomiarów ciała. Jeden co, to położyła na wadze. Mocno za to zajęta była telefonami do niej. Do mnie ciągle tylko pretensje, dlaczego o daną rzecz nie zapytałam w szpitalu. Nie mam skierowania do ortopedy, , które miało pojawić się w systemie. Nie polecam

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Zofia Lorens-Litka konsultacja internistyczna

  Bardzo sympatyczna pani. Profesjonalne podejscie do pacjenta. Lekarz, który nie tylko mówi, ale też słucha. Polecam.

  lek. Zofia Lorens-Litka

  Dziękuję :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewa Wolska konsultacja internistyczna

  Bardzo miła osoba. Profesjonalne podejście do pacjenta. Moja pierwsza wizyta. Bardzo pozytywne wrażenia. Polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Drogoń konsultacja proktologiczna

  Pani doktor bardzo interesuje się pacjentem. Badanie bardzo dokładne, szczegółowy wywiad. Ogromna empatia. Bardzo sympatyczna Pani doktor i mimo, wiadomo, przyczyna wizyty i samo badanie jest niezbyt przyjemne to Pani doktor zupełnie nie powoduje żadnego skrępowania a przy tym dokładnie wszystko sprawdza. Super lekarz. Pacjent u Pani doktor widać, że jest najważniejszy

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Katana chirurgia onkologiczna

  Lekarz przekazał rzetelna informację o zawansowaniu choroby i możliwym leczeniu. Dziękuję za pomoc i zaangażowanie.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Bojakowska konsultacja neurologa - telemedycyna

  Jak ja się cieszę, że na Panią trafiłem. Przyszedłem do Pani doktor z zawrotami głowy i wieloma innymi objawami. Zostałem wysłuchany, przebadany i ku mojemu zaskoczeniu dostałem nawet diagnozę - podejrzenie tężyczki - co później zostało potwierdzone badaniami. Ludzie bujają się z nierozpoznaną tężyczką latami, leczeni są na nerwice, problemy psychiczne. To dziadostwo się po prostu trudno rozpoznaje! Objawy są niejednoznaczne, różne osoby przechodzą inaczej. Mega uznanie z mojej strony, dzięki za pomoc i trafną diagnozę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Wolska konsultacja internistyczna

  Pani Doktor jest bardzo empatyczna i zaangażowana. Widać ze wykonuje swoj zawód z powołania. Uważnie wysłuchała moich objawów, zadawała szczegółowe pytania i zleciła szereg badań. Polecam w 100%! Więcej takich lekarzy jak Pani Doktor !

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Dariusz Schlegel konsultacja urologiczna

  bardzo wnikliwy,dostępny zawsze do konsultacji ,cierpliwy Lekarz- analizujący szczegółowo stan zdrowia w okresie po-operacyjnym. Uważnie dawkuje zalecane lekarstwa i analizuje reakcje- pacjent nie ma wrażenia "bycia eksperymentem " ..

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania