Serdecznie zapraszamy do przychodni Centrum Medycznego Damiana na Bielanach przy al. Zjednoczenia 36 (róg al. Zjednoczenia i ul. Kasprowicza). To kolejna, szósta przychodnia CMD zlokalizowana w Warsza... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36

Al. Zjednoczenia 36

01-838, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Serdecznie zapraszamy do przychodni Centrum Medycznego Damiana na Bielanach przy al. Zjednoczenia 36 (róg al. Zjednoczenia i ul. Kasprowicza). To kolejna, szósta przychodnia CMD zlokalizowana w Warszawie wzdłuż linii Metra, przy stacji Metra Stare Bielany.

Do tej pory nasi pacjenci mogli korzystać z przychodni przy ul. Wałbrzyskiej 46, przychodni dla dzieci przy ul. Wałbrzyskiej 44/46, przychodni przy ul. Foksal 3/5, przy­chodni przy Al. KEN 85 oraz Centrum Rehabilitacji przy ul. Cybernetyki 7b.

W przychodni na Bielanach świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych. Na powierzchni ponad 700m kw. do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 21 gabinetów.

W części pediatrycznej, z osobnym wejściem (wejście B) znajdują się dwa gabinety lekarskie, jeden gabinet zabiegowy (punkt szczepień).

W części dla dorosłych (wejście A) znajduje się czternaście gabinetów lekarskich, w tym także gabinet położnej, gabinet lekarski, gabinet USG, gabinet zabiegowy oraz punkt pobrań.

Aby zapewnić poczucie intymności pacjentkom ginekologicznym, wydzielona została osobna część przychodni, w której znajdują się trzy gabinety lekarskie i gabinet położnej.

Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, jaki zwykle towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.

Nasza oferta

Zakres konsultacji dla dorosłych:

Internista
Alergolog
Chirurg
Chirurg onkolog
Chirurg plastyk
Dermatolog
Diabetolog
Endokrynolog
Ginekolog
Ginekolog endokrynolog
Hematolog
Kardiolog
Laryngolog
Nefrolog
Neurolog
Okulista
Ortopeda
Proktolog
Psychiatra
Pulmonolog
Reumatolog
Urolog

Zakres konsultacji dla dzieci:

Alergolog
Chirurg
Dermatolog
Endokrynolog
Ginekolog dziec.
Kardiolog
Laryngolog
Nefrolog
Neonatolog
Neurolog
Okulista
Ortopeda

Badania diagnostyczne

Wykonujemy również kompleksowy zakres badań laboratoryjnych oraz diagnostycznych, w tym:

EKG dla dzieci i dla dorosłych
Holter EKG dla dzieci i dla dorosłych
Holter ciśnieniowy dla dzieci i dla dorosłych
Echo serca dla dzieci i dla dorosłych
USG pediatryczne, internistyczne, ginekologiczne, ortopedyczne, ciąży, Doppler
Szczepienia dzieci i dorosłych
Bilanse
Testy alergologiczne, immunoterapia, iniekcje, testy CRP, Strep test
Test troponinowy
Drobne zabiegi, elektrokoagulacja, krio

Przychodnia dla dzieci

W przychodni na Bielanach świadczymy szeroki zakres konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych, szczepień i testów alergologiczne również dla dzieci.

W części pediatrycznej, z osobnym wejściem (wejście B) znajdują się dwa gabinety lekarskie, jeden gabinet zabiegowy (punkt szczepień).

Na naszych najmłodszych pacjentów czekają kąciki zabaw, kolorowe korytarze i gabinety lekarskie, w których dzieci zapominają o stresie, który zwykle towarzyszy im podczas wizyt lekarskich.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Wojtulewicz-Bukszewicz

  Okulista, lek.

  • M

   Pani doktor mało sympatyczna, ale kompetentna. Zbadała mnie bardzo dokładnie a po badaniu wszystko wytłumaczyła.


 • Małgorzata Markowska-Piskorz

  Logopeda, mgr

  • G

   Bardzo polecam Pani Doktor pełne poświęcenie, stara się pomóc jak tylko może. Mogę tylko polecić Panią Doktor , bardzo pozytywne nastawienie i na pewno nie zbywa pacjenta jak to często bywa.
   Ocena 10/5


 • Paweł Symonowicz

  Urolog, lek.

  • Pan Doktor jest człowiekiem bardzo sympatycznym i cierpliwym, wszystko jasno tłumaczy i widać, że pacjent naprawdę go interesuje.

  • B

   Mimo iż jako facet, bardzo omijam urologów. Ten mi pomógł i było bardzo profesjonalnie. Nie bójcie się panowie, bo im dłużej zwlekacie tym gorzej. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Sławomir Wędzicha

  Alergolog, Internista, Pulmonolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor jest bardzo niekomunikatywny. Podczas wizyty nie zadał mi chyba ani jednego pytania - sama mówiłam to co wydawało mi się istotne, a on nawet tego nie komentował. Moje pytania zbywał półsłówkami. Dostałam skierowanie na badania, ale żadnych wyjaśnień, zaleceń postępowania po wizycie, nic. Czułam się jak intruz, który panu doktorowi przeszkadza i powinien jak najszybciej opuścić gabinet.

  • K

   Leczyłam się przez mniej więcej dwa lata u pana doktora na astmę. Doktor jest przede wszystkim mało komunikatywny, było mi bardzo trudno nawiązać kontakt, dowiedzieć się więcej na temat choroby i postępowania. Mój następny pulmonolog na pierwszej wizycie zmniejszył mi dawkę leku przypisanego przez pana doktora o połowę, a po roku do 1/4 pierwotnej ilości - moja astma jest w dalszym ciągu dobrze kontrolowana.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Maria Rudnicka

  Neurolog, Terapeuta, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Skierowałam się do p. doktor czytając takie pochlebne opinie na jej temat. Owszem jest miła i sympatyczna, ale tylko w tym zakresie mogę ją pochwalić. A od lekarza wymagam przede wszystkim wiedzy i profesjonalizmu. Zaskoczona była nieprawidłowymi wynikami badań, twierdząc, że po raz pierwszy spotyka się z takim opisem badania. Mimo, że moje objawy trwają od kilku miesięcy to opisane nieprawidłowości nie wzbudziły w niej zainteresowania. Przeczytała tylko opis. Nie zweryfikowała tego ze zdjęciami, które przyniosłam. Zdecydowanie nie polecam

  • P

   Super, pełen profesjonalizm, miłe podejście do pacjenta, idealna wizyta
   Serdecznie polecam Panią Doktor !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sikora-Frąc

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • D

   Trafiłam do Pani doktor w ciąży z arytmią serca. Pani doktor zdiagnozowała u mnie wadę zastawkowa, która wymagała leczenia kardiochirurgicznego. Przeprowadziła mnie bezpiecznie przez tę i następną ciążę. Opiekowała się mną również po operacji. Zawsze bardzo życzliwa, rzeczowa i cierpliwa. Żadne moje pytanie nigdy nie pozostało bez odpowiedzi. Dobrane leczenie było skuteczne. Byłam bardzo zadowolona z opieki.

  • L

   Leczyla mojego brata na nadcisnienie. A tak jak inni lekarze nie zauwazyla ze mial zaawansowana cukrzyce. Moj brat zmarl majac 40 lat na spiaczke cukrzycowa.


 • Zbigniew Borkowski

  Ortopeda, lek.

  • P

   absolutnie odradzam. okropny niesympatyczny niegrzeczny człowiek. rozmowę zaczął od stwierdzenia: "pani też jest ortopedą? bo jeżeli tak to możemy porozmawiać jak kolega z kolegą, ale jeśli nie, to..." potem było coraz gorzej: niedelikatne bolesne badanie i sugestia, że mój płacz z bólu to udawanie; kiedy zapytałam czy może mi dać skierowanie na badanie - usłyszałam: "a pani to tak wszystko sama wie? jakie badania, lekarstwa. zwolnienia też sama sobie chciałaby pani wypisywać?". absolutnie okropna wizyta, merytorycznie niczego nie wniosła w moje życie i zdrowie - wyłącznie zszargała mi nerwy. absolutnie odradzam.

  • A

   Byłam u doktora Borkowskiego w sprawie urazu kolana, którego nabawiłam się podczas gry w tenisa. Na podstawie badania oraz USG doktor stwierdził, że nic mi nie jest i mogę wrócić do uprawiania sportu (mimo iż sygnalizowałam, że czuję niestabilność). Powrót na kort zakończył się bardzo szybko i prawdopodobnie jeszcze pogorszył stan kolana. W tej chwili jestem po operacji rekonstrukcji więzadła oraz zszycia łąkotki. Zdecydowanie odradzam korzystanie z pomocy tego lekarza, który po prostu zbagatelizował poważny uraz.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Magdalena Okarska - Napierała

  Pediatra, lek.

  • A

   Pani doktor ma bardzo dobre podejście zarówno do dziecka, jak i do rodzica. Dokładnie, szybko i delikatnie zbadała córkę, która akurat tego dnia nie bardzo chciała współpracować. Wszystko dokładnie wyjaśniła, przekazała jasne zalecenia, odpowiedziała na pytania. Nie przepisała antybiotyku, ponieważ nie było ku temu wyraźnych wskazań. Zaleciła łagodniejsze leczenie, obserwację, a także poinformowała, w jakich sytuacjach antybiotyk byłby konieczny i kiedy należy zgłosić się ponownie do lekarza. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.


 • Katarzyna Ratkowska

  Psychiatra, Psychoterapeuta, lek.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: stany depresyjne, lęk, ataki paniki

   U Pani Katarzyny byłam dwa razy i o dwa razy za dużo, uważam, że był to zmarnowany czas. Przyszłam z prośbą o wypisanie recepty na konkretny lek, który brałam kilka lat, który został bardzo dobrze dobrany, nie miałam skutków ubocznych i byłam bardzo zadowolona, co podkreśliłam na rozmowie. Pani Katarzyna zaproponowała inny lek, na który pomimo kilkakrotnej odmowy w końcu się dałam namówić.
   Lekarka poświęca dużo uwagi pacjentowi co jest na plus, ale doradzanie antykoncepcji w forme "kalendarzyka małżeńskiego" to lekka przesada, tym bardziej, że kilkakrotnie informowałam, że przez najbliższe lata nie planuję dziecka. Prawdopodobnie dlatego został mi przypisany inny lek, bo jak stwierdziła "szybciej uwalnia się z organizmu i nie zaszkodzi dziecku". Miało się to nijak do opisywanej przeze mnie sytuacji i mojego samopoczucia. Dostałam lek po którym nie dość, że kompletnie na mnie nie zadziałał to jeszcze wywołał u mnie ciężką wysypkę na skórze. Zdecydowanie nie polecam wizyty u Pani Ratkowskiej


 • Paweł Banatkiewicz

  Onkolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centralny Szpital Kliniczny MSW w WarszawieUsługa: radioterapia

   Gdyby każdy specjalista w tej dziedzinie był takim lekarzem... Miarą kompetencji niech będzie fakt, że wobec rozbieżności interpretacyjnej, zleconych przez Pana doktora, wyników badania diagnostycznego, po wcześniejszej dodatkowej konsultacji telefonicznej, a przed podjęciem końcowej decyzji terapeutycznej zorganizował w ośrodku, konsylium lekarskie specjalistów, które umożliwiło potwierdzenie i końcowy wybór optymalnej terapii radiologicznej. Polecam wszystkim.

  • Oszczędny w słowach , prostolinijny ,zdecydowany w działaniu dla mnie wybitny fachowiec To on przywrócił mi życie-inni lekarze nie dawali mi szans. Dziś jestem wolny od raka i od dwóch dni cieszę się pełnią życia. To właściwy człowiek na właściwym miejscu.
   dozgonnie wdzięczny
   Ryszard Staszkiewicz