Informacje o placówce

Gabinety

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Wielicka 265, Bieżanów-Prokocim

30-663, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alicja Koczwara

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • G

   Wspaniała Pani Doktor - Reumatolog. Ja jestem pacjentem u Pani Doktor w Poradni Rehabilitacyjnej w Wojniczu. Jest bardzo profesjonalna i bardzo miła. Potrafi właściwie zdiagnozować problem, zleca zabiegi fizjoterapeutyczne (ja akurat mam okropna chorobę ZZSK, która bardzo mi utrudnia funkcjonowanie, ponadto leczę się tez na depresję od wielu lat). Bardzo pomocna i dająca dużo wartościowych wskazówek. Rzadko spotyka się tak oddanych lekarzy takich jak Pani Doktor, której bardzo dziękuję za prowadzenie mnie w Poradni Rehabilitacyjnej.


 • Teresa Wojtyła - Baran

  Laryngolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Przylądek Zdrowia

   Pani Doktor to profesjonalista w każdym calu. Szczegółowe wyjaśnia wątpliwości, ma dobry kontakt z dzieckiem. Poświęca tyle czasu ile trzeba a nawet więcej. Do tego uśmiechnięta. Polecam w 100 %. Mama Oli

  • B
   Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowieUsługa: operacja przegrody nosowej

   w 2014 roku byłem operowany przez p. Baran ze względu na skrzywienie przegrody nosowej. Mimo zapewnień Pani Doktor na kontrolach, że wszystko w porządku, okazało się że operacja jeszcze bardziej wykrzywiła przegrodę do tego stopnia że część chrzęści wystawała mi z nosa. Przeszedłem septoplastykę po raz drugi w innym szpitalu i dopiero teraz cieszę się prostą przegrodą. Masa bólu, nerwów, czasu... po nic. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Tomasz Klekawka

  Pediatra, Onkolog, Hematolog, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: TOPMEDYK Centrum Diagnostyczno-LeczniczeUsługa: Konsultacja hematologiczna dzieci

   Wszystko super. Rozmawiając z Panem Doktorem odnosi się wrażenie, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Życzylibyśmy sobie, by lekarze innych specjalności prezentowali taki sam poziom wiedzy i kultury osobistej.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: TOPMEDYK Centrum Diagnostyczno-LeczniczeUsługa: onkolog

   Polecam. Bardzo konkretną wizyta. Wszystko dokładnie wyjaśnione. Pan dr poświęcił nam tyle czasu ile czuliśmy że potrzebujemy. Odpowiedzial na każde pytanie. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Janusz Sulisławski

  Chirurg Dziecięcy, Urolog Dziecięcy, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna dzieci

   Pan doktor bardzo miły. Z dobrym podejściem do dziecka. Synek nie czuł się skrępowany i wyszedł uśmiechnięty z wizyty. Zostaliśmy poinformowani o dalszym leczeniu. Polecam.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

   Bardzo żetelna i fachowa pomoc. Szczegółowa informacja na temat dalszego leczenia oraz postepowania.

  Zobacz wszystkie opinie (106) o tym lekarzu


 • Ireneusz Honkisz

  Urolog Dziecięcy, Chirurg Dziecięcy, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

   Lekarz jakich obecnie jest mało! Profesjonalizm podejście do pacjenta i łagodność. Polecamy serdecznie

  • A
   Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

   Bardzo miły i konkretny lekarz. Z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dobre podejście do dzieci. Lekarz z powołania, godny polecania.

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Piotr Szczerbiński

  Ortopeda Dziecięcy, Ortopeda, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: APRIORI Centrum Zdrowia - gabinety medyczne

   Polecam. Bardzo miły, konketny, profesjonalny. Byliśmy z miesięczną córeczką. Zdiagnozował dysplazję stawu biodrowego (IIC). Od razu przystąpiliśmy do leczenia zgodnie z zaleceniami Pana Doktora. Po 2 miesiącach bioderko jest już w normie.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: APRIORI Centrum Zdrowia - gabinety medyczneUsługa: zlamana reka

   Polecam Pana doktora.Pelen profesjonalizm. Bardzo dobre podejscie do corki. Wszystko zostalo wyjasnione.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Zofia Mazurek-Durlak

  Dermatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ortomed

   Wizyta przebiegła milo i profesjonalnie. Pani doktor potrafi zrozumieć problem a co najważniejsze skutecznie pomóc. Polecam

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ortomed

   Profesjonalne i przyjazne podejście do pacjenta. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad i przedstawiła alternatywne sposoby leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Jakub Danielak

  Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Do Pana Danielaka trafiliśmy z podejrzeniem stopy końsko-szpotawej u 2 miesięcznego dziecka. Na szczęście diagnoza naszego pediatry okazała się całkowicie błędna. Teraz córka ma 2 lata i podczas wizyty kontrolnej Pan doktor rzeczowo wyjaśnił nam wszystkie wątpliwości i wyjaśnił jakie fizjologiczne zmiany mogą wystąpić u córki jeszcze przez okres kilku lat i co jest zupełnie normalne i czym nie należy się przejmować. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor jest osobą bardzo uważną, spokojną, łatwo nawiązującą kontakt z dziećmi.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: ból w środstopiu

   Lekarz podszedł do sprawy profesjonalnie, wypytał o dolegliwość pacjenta i zapytał o nasze obserwacje, zbadał, zdiagnozował i wyjaśnił przyczyny, zalecił leczenie. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, komunikacja z dzieckiem z uśmiechem, luzem i szacunkiem do małego pacjenta. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Przemko Kwinta

  Neurolog,

  • G

   Proponuje Panu zapoznać się z metodą Vojty i dopiero wtedy decydować lub zalecać odpowiednią metodę rehabilitacji dla dziecka przy wypisie z waszego oddziału. Tu linki prosze sobie poczytać http://tiny.pl/vfpj Pan zalecił NDT-Bobath dla mojego syna gdyby nie ludzie którzy mnie uświadomili o tym jak bezsensowna jest rehabilitacja od pierwszych miesięcy bobath nigdy nie dowiedziałbym się o metodzie Vojty, która jest o wiele lepsza.Chodzi przypadek mojego dziecka z porażeniem mózgowym.


 • Magdalena Legutko

  Genetyk, lek.

  • G

   Jeśli ktoś chce być skonsultowany przez genetyka to Pani Doktor do tego się nie nadaje. Nie tylko nie ma specjalizacji z genetyki (nawet jej nie zaczęła), to jeszcze nie zdała specjalizacji z pediatrii. Więc zakres jej wiedzy jest najpewniej mniejszy niż lekarza, który wydał skierowanie do poradni genetycznej. Równie dobrze można iść do wróżki, albo kupić sobie czarnego kota i szklaną kulę. ODRADZAM

  • G

   Pani Doktor przyjmowała w Poradni Genetycznej CM UJ - jeszcze na długo zanim uzyskała specjalizację w dziedzinie genetyki (ponieważ ten - podobno najlepszy ośrodek medyczny w Polsce - nie potrafił znaleźć żadnego innego wykwalifikowanego genetyka). Sprawiała wrażenie niekompetentnej, diagnozującej jednostronnie (wyłącznie wg wskazań wcześniejszych lekarzy), wręcz "błądzącej we mgle". Wydaje się nie znać na rzadkich zespołach genetycznych. Nie polecam.