Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Babińskiego Samodzielny Publiczny

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Babińskiego Samodzielny Publiczny

Babińskiego 29

30-393 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Różańska Inny

  Niestety , ale w mojej opinii nie mogę niczego pozytywnego powiedzieć o tym specjaliście, który leczył mnie kilka lat temu przez okres kilka tygodni. Pani doktor podczas mojego pobytu w Szpitalu była trudno dostępna i lekceważąca. Nie wiem dokładnie czy dobrze dobierała mi rodzaje leków, ponieważ podczas pobytu na oddziale ciężko było o jakiekolwiek informacje z jej strony. Czulem się cały czas senny i nie dałem rady nic robić tylko leżeć. Na szczęście, po interwencji ojca , przeniesiono mnie na inny Oddział, ponieważ to nie był mój tzw. Rejon.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wardęga Inny

  Szalenie ciepła osoba, ma dar słuchania, trafnie stawia pytania które przybliżają do rozwiazania problemu. Polecam serdecznie.

  lek. Anna Wardęga

  Dziękuję i pozdrawiam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Dul Inny

  Bardzo polecam! Pan doktor bardzo sprawnie przeprowadził mnie przez kilkutygodniową hospitalizację. Trafne i szybkie rozpoznanie oraz dopasowanie leków. Pozostałe plusy to treściwość, rzeczowość, cierpliwe i umiejętne słuchanie pacjenta, szczegółowe wyjaśnienia. Duża wiedza i profesjonalizm w połączeniu z empatią i świetnym kontakcie z pacjentem. Lekarz zdecydowanie godny polecenia!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Dul Inny

  Bardzo sympatyczny lekarz. Pan doktor niesamowicie cierpliwy i bardzo rzeczowy. Uważnie słucha i precyzuje swoje wnioski w sposób zrozumiały dla pacjenta co jest niezwykle ważne zwłaszcza jeśli chodzi o zaburzenia psychiczne. Bardzo polecam tego lekarza!:)


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Dul Inny

  Cudowny lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentami. Podczas zajęć wprowadzał niesamowitą atmosferę wzbogadzając ją bardzo interesującymi aspektami z dziedziny psychologii. Polecam Pana Doktora Macieja za jego zaangażowanie i pomoc jaką mi okazał.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Różańska rozmowa i porada

  Spokojna pani dzięki której mogłem powiedzieć co mnie trapi.Wysłuchala mnie czułem się tam jak bym rozmawiał ze znaną mi osobą.Dziękuję za wysłuchanie i za rady.pzdr


  Użytkownik zweryfikowany

  Uczęszczam do Pani Kasi na psychoterapię około roku z powodu przebytej depresji. Jest naprawdę sympatyczna, miła, profesjonalna i szczera. Zależy jej na jej pacjentach jak mało któremu psychologowi. Pracuje głównie humanistycznie, ale nie boi się innych technik. Jest świetnym psychologiem i serdecznie ją polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Nowak

  Pani doktor wykazała się ciepłem i zrozumieniem, miała wystarczająco dużo czasu żeby wysłuchać mojego problemu. Przedstawiła mi spojrzenie na chorobę w nowym świetle. Zaproponowane leczenie okazało się skuteczniejsze od poprzedniego. Rzetelny, dobry doktor z dużym doświadczeniem. Serdecznie polecam.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Barbara Bartuś depresja

  Przemiła osoba napewno kompetentna, wyksztalcona. Wszystko mówi samo za siebie! Dopasowala mi odpowiednio leki:)


  Użytkownik zweryfikowany

  Szpital o wielu oddziałach i specjalizacjach. Budynki poszczególnych oddziałów położone w parku poza miastem, co zapewnia pacjentom możliwość spacerów i spokój. Wykwalifikowany personel, przyjazna atmosfera.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania