Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Szpital Powiatowy w Zawierciu

  Miodowa 14

  42-400, Zawiercie, śląskie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Barbara Szurek

  Neurolog,

  • Pani Doktor bardzo dokładnie pyta o wszystko i zleca niezbędne badania.Bardzo solidny lekarz.Sympatyczna .Polecam


 • Agnieszka Czelakowska-Kaleta

  Laryngolog,

  • M

   Z przykrością NIE POLECAM pani laryngolog Agnieszki Czelakowskiej-Kalety.

   Pani ta zaleciła mi przyjmowanie leków, ale poproszona o receptę odmówiła jej wydania, twierdząc, że lek dostępny jest bez recepty. Niestety w aptece okazało się, że nie jest to prawdą.

   Kiedy już udało mi się zdobyć lek (recepta od innego lekarza), okazało się, że dawkowanie i sposób , które zaleciła pani laryngolog jest odwrotne do tego, które wskazano w ulotce. W efekcie muszę skonsultować całą sprawę z kolejnym lekarzem. Straciłem zatem tylko czas.

   Mógłbym dodać swoje wrażenia dotyczące braku indywidualnego podejścia do pacjenta i kompletnym braku zaangażowania, ale po co, skoro w/w fakty pozwalają poddać kompetencje pani Kalety w wątpliwość.

   Ja będę omijał szerokim łukiem. Państwu radzę to samo.

  • Nie polecam tego lekarza zla diagnoza, bez podstaw zadnych badan dopiero po konsultacji z innymi lekaarzami zrobiono badania i okazalo sie ze diagnoza byla nietrafna a juz pani doktór chciala wykonywac zabieg


 • Joanna Justyna Kowalik-Karoń

  Internista,

  • R

   Pani doktor Joanna Kowalik-Karoń błyskawicznie rozpoznała moją szalejącą tarczycę schudłam w kilka tygodni ponad 20 kg. Cuda robiły się ze mną omdlenia utrata równowagi kołatanie serca i inne dolegliwości.
   Uregulowała tarczyce i teraz jest dużo lepiej, przyjmuję leki i dziękuję Pani doktor za pomoc.
   Mirosława S.


 • Bogdan Kuśmierski

  Ginekolog,

  • A

   Dr Kuśmierski bardzo dobry lekarz zna się na swoim fachu. Jest rzetelny, zna się na swoim fachu i potrafi wszystko wyjaśnić tak jak należy pacjentce bez owijania w bawełnę. Bada dokładnie, robi USG. Ma co prawda żart ,który może nie wszystkim odpowiadać ale jest bardzo sympatyczny i konkretny. Polecam

  • Lekarz był niemiły, wręcz szorstki - nie widziałam potrzeby udawania się prywatnie po tabletki antykoncepcyjne więc uczęszczałam do niego państwowo. Zupełnie zapomniał (?) mi wspomnieć o nadżerce, którą w końcu zamrażałam u innej lekarki (dowiedziałam się o nadżerce dopiero od niej po półtora roku chodzenia do Pana doktora).
   Pan doktor tabletki przepisuje bez badań hormonalnych - wedy byłam młoda i głupia, cieszyłam się, że nie zawracał mi głowy takimi "bzdurami". Jak się okazuje to chyba nie takie bzdury. Plusem jest, że Pan doktor zawsze bada piersi.
   Ogólnie nie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Anna Liszewska

  Okulista, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor bardzo nam pomogła. Córka miała poważnie chore oczy. Leczenie było trafione i przebiegło sprawnie i pod ciągłą wnikliwą kontrolą. Ja polecam.

  • dostaje zastrzyki do oczu od p dr bardzo dobra polecam narazie ratuje moje oczy jestem z bytomia tel 692449449


 • Zbigniew Wudarczyk

  Ginekolog,

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Prawdziwy lekarz z powołania, stwierdził u mnie ciążę, który inny lekarz ją wykluczył i odesłal do lekarza pierwszego kontaktu. Teraz, dzięki niemu moja dzidzia jest zdrowa i już z nami na świecie. Lekarz tez był obecny przy porodzie ????

  • A
   Lokalizacja: ULTRASONOGRAFIAUsługa: Inny

   Początkowo polecałam tego lekarza, bo kilka pierwszych wizyt było w porządku. Jeśli chodzi o standardowe wizyty kontrolne, cytologię, usg, ewentualne leczenie cysty lub torbieli, to w porządku, lekarz zna się na rzeczy. Jednak, jeśli ktoś ma problemy z zajściem w ciążę i w takim celu udaje się do Pana doktora, to nie polecam. Dostałam bardzo skąpą listę badań hormonalnych. Część dodatkowych badań wykonałam na własną rękę, bo mniej więcej orientowałam się jakie badania trzeba wykonać, a niektórych na mojej liście nie było. Lekarzowi przy kolejnej wizycie ewidentnie nie podobało się to, że zrobiłam coś po swojemu i na wyniki badań, których mi nie zlecił praktycznie nie spojrzał. Dopiero gdy podstawiłam mu je pod nos stwierdził, że niepotrzebnie je wykonałam, bo one nie mają już znaczenia (w rzeczywistości okazały się ważne), a przy podwyższonym TSH (którego to badania też mi nie zlecił) stwierdził, że nie z takim wynikiem kobiety zachodziły w ciążę i nie kazał nic z tym robić. Gdy poszłam do lekarza z prawdziwego zdarzenia, dowiedziałam się, że mam niedoczynność tarczycy, do tego dostałam obszerną listę nowych badań (połowy z nich na liście Pana doktora nie było), dowiedziałam się przy tym, że mam insulinooporność. Dodam jeszcze, że na podstawie tej początkowo bardzo skąpej diagnostyki Pan doktor stwierdził bez najmniejszej wątpliwości, że mam PCOS, a Pani doktor z kliniki niepłodności w Katowicach to schorzenie wykluczyła. Gdybym posłuchała Pana Wudarczyka, przez pół roku byłabym faszerowana hormonami, a dzięki konsultacji u innego lekarza dostaję leki na to, co rzeczywiście mi dolega.

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu