Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy w Zawierciu

Miodowa 14

42-400, Zawiercie, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Barbara Szurek

  Neurolog,

  • A

   Pani Doktor bardzo dokładnie pyta o wszystko i zleca niezbędne badania.Bardzo solidny lekarz.Sympatyczna .Polecam


 • Agnieszka Czelakowska-Kaleta

  Laryngolog,

  • M

   Z przykrością NIE POLECAM pani laryngolog Agnieszki Czelakowskiej-Kalety.

   Pani ta zaleciła mi przyjmowanie leków, ale poproszona o receptę odmówiła jej wydania, twierdząc, że lek dostępny jest bez recepty. Niestety w aptece okazało się, że nie jest to prawdą.

   Kiedy już udało mi się zdobyć lek (recepta od innego lekarza), okazało się, że dawkowanie i sposób , które zaleciła pani laryngolog jest odwrotne do tego, które wskazano w ulotce. W efekcie muszę skonsultować całą sprawę z kolejnym lekarzem. Straciłem zatem tylko czas.

   Mógłbym dodać swoje wrażenia dotyczące braku indywidualnego podejścia do pacjenta i kompletnym braku zaangażowania, ale po co, skoro w/w fakty pozwalają poddać kompetencje pani Kalety w wątpliwość.

   Ja będę omijał szerokim łukiem. Państwu radzę to samo.

  • A

   Nie polecam tego lekarza zla diagnoza, bez podstaw zadnych badan dopiero po konsultacji z innymi lekaarzami zrobiono badania i okazalo sie ze diagnoza byla nietrafna a juz pani doktór chciala wykonywac zabieg


 • Joanna Justyna Kowalik-Karoń

  Internista,

  • R

   Pani doktor Joanna Kowalik-Karoń błyskawicznie rozpoznała moją szalejącą tarczycę schudłam w kilka tygodni ponad 20 kg. Cuda robiły się ze mną omdlenia utrata równowagi kołatanie serca i inne dolegliwości.
   Uregulowała tarczyce i teraz jest dużo lepiej, przyjmuję leki i dziękuję Pani doktor za pomoc.
   Mirosława S.


 • Anna Liszewska

  Okulista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wada wzroku dziecka

   Bardzo polecam pani doktor uratowala dziecko 6 letnie od operacji oczu po 6 miesiacach leczenia wzrok dziecka poprawil sie o dwie linijki . Dodatkowo pani doktor wykryla wade u mnie i po badaniu okazalo sie ze mam wade wzroku -3 ... bardzo polecam ....bardzo dziękujemy

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor bardzo nam pomogła. Córka miała poważnie chore oczy. Leczenie było trafione i przebiegło sprawnie i pod ciągłą wnikliwą kontrolą. Ja polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Bogdan Kuśmierski

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo miły, wesoły Pan. Prowadził moja ciążę, bylam pod dobrą opieką. Chodzilam na wizyty nfz a lekarz zawsze wykonywal swoje obowiazki rzetelnie. Przeprowadził nagłe cc. Super lekarz! Polecam!

  • A

   Dr Kuśmierski bardzo dobry lekarz zna się na swoim fachu. Jest rzetelny, zna się na swoim fachu i potrafi wszystko wyjaśnić tak jak należy pacjentce bez owijania w bawełnę. Bada dokładnie, robi USG. Ma co prawda żart ,który może nie wszystkim odpowiadać ale jest bardzo sympatyczny i konkretny. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Ewa Irena Kasprzycka

  Internista,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ból głowy

   Przyszedłem do Pani z bólem głowy a Ona nawet nie wstała z krzesła żeby chociaż zmierzyć ciśnienie.... Od razu stwierdziła że ona nie będzie się zastanawiać co mi może być tylko wpisze mi skierowanie do neurologa.... Widziałem już dużo ale to przeszło wszelkie granice...


 • Zbigniew Wudarczyk

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: ULTRASONOGRAFIAUsługa: Inny

   Doskonały lekarz. Jest osobą kompetentną, dokładną, delikatną i przede wszystkim z bogatym doświadczeniem zawodowym. Posiada fachowe podejście do pacjenta i stara się w najbardziej zrozumiały sposób wytłumaczyć zaistniały problem.
   Dzięki jego opiece bez problemu urodziłam córkę. Pamięta o zleconych badaniach i dobiera odpowiednie leki jeśli są konieczne. Zawsze służy pomocą.
   Bez wątpienia można posunąć się o stwierdzenie, że jest najlepszym specjalistą w okolicy.

  • M
   Lokalizacja: ULTRASONOGRAFIAUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Na razie daje dobrą ocenę. Jestem w trakcie leczenia. Torbiel jajnika. Leki dostałam. Kontrola za miesiąc. Ogólnie lekarz bardzo miły, rzeczowy, Konkretny, nawet zartownis. Wrażenie zrobił pozytywne. Koleżanka mi go poleciła. Podejście lekarza fajne. Bez żadnych krepacji z nim rozmawiałam. Jest ok. Pozdrawiam

   Zmieniam ocenę na bardzo dobrą. Z torbiela się wyleczyłam. Powikłań nie było. Nie była potrzebna żaden zabieg w szpitalu.
   Byłam u doktora kilkakrotnie. W Październiku 2017 w celu dowiedzenia się, czemu pomimo starań nie mogę zajść w ciąże. Lekarz udzielił mi dużo informacji, kazał kupić suplement dla kobiet (kwas foliowy, DHA, Jod, Wit. D). Posłuchałam go i zaszłam w ciąże po nie całym miesiącu stosowania. Widocznie poprzednio sam kwas foliowy był dla mnie nie wystarczający.
   A też mialam obawy, czy to może hormony, czy tarczyca, czy może inne dziadostwo mi nie pomaga zajść w ciąże. Lekarz ze spokojem powiedział co i jak. Nie raz do niego pójdę. Póki będzie dobrze radził i leczył, lekarza nie zmienię. Ciężko w Zawierciu jest o dobrego ginekologa.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu