SYNERGY CLINIC jest miejscem, gdzie pacjent zostanie otoczony kompleksową opieką w celu zrealizowania swoich potrzeb i celów zarówno pod kątem medycznym jak i sportowym. Dla każdego pacjenta dobieramy... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SYNERGY CLINIC

Krakowska 30

61-893 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

SYNERGY CLINIC jest miejscem, gdzie pacjent zostanie otoczony kompleksową opieką w celu zrealizowania swoich potrzeb i celów zarówno pod kątem medycznym jak i sportowym. Dla każdego pacjenta dobieramy indywidualną terapię w zależności od jego potrzeb. Oferujemy pomoc w zakresie dietetyki klinicznej w oparciu o medycynę funkcjonalną, dietetyki sportowej, wlewów dożylnych i treningów personalnych.

W starannie dobranym zespole SYNERGY CLINIC figurują doświadczeni specjaliści, dla których ich profesja jest pasją, a edukacja i nieustanne szkolenia wciąż podnoszą ich kwalifikacje wzbogacając o wiedzę z zakresu nowatorskich metod popartych badaniami klinicznymi.

W Synergy Clinic zajmujemy się wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Pracują tu specjaliści światowej klasy, którzy swoją wiedze przekazują również innym lekarzom.

Zabiegi

 • Wlewy dożylne
 • Dietoterapia
 • Dietetyka kliniczna
 • Dietetyka sportowa
 • Medycyna estetyczna
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Lichaj

  Specjalista Medycyny Estetycznej, Anestezjolog, lek.

  • Lokalizacja: MEDEST Medycyna EstetycznaUsługa: usuwanie blizn

   Bardzo miły i uprzejmy lekarz, dzięki niemu nie bałam się zabiegów. Ale co do efektów, jestem bardzo niezadowolona. Przyszłam do lekarza z wypukłą blizną (bliznowcem) na przedramieniu, o blado-czerwonym kolorze. Po 4 zabiegach nakłuwania sterydami blizna jest o wiele bardziej płaska. Natomiast kolor blizny (na czym najbardziej mi zależało, by blizna nie rzucała się w oczy) jest tragiczny. Blizna jest czerwono-sina. Ponadto, wokół blizny skóra również ma okropne zabarwienie. Blizna w niektórych miejscach ma białe plamki, tak jakby pozostałości po lekach, którymi została nastrzykiwana. Żyły w mojej lewej ręce po prostu się wklęsły! Nie zdecyduję się już na żadne zabiegi u tego lekarza, tym bardziej, że otrzymałam gwarancję poprawy, a jest wręcz odwrotnie.
   Nakłuwanie sterydami nie należało do przyjemnych, były bolesne. Nie miałabym za złe moich cierpień, gdyby rzeczywiście była poprawa...

  • H

   Rewelacyjny lekarz, jestem jego pacjentką od 10 lat, robiłam zabiegi takie jak botox, lipoliza, powiększanie ust, mezoterapia, złote nici dookoła ust, nici na policzki, depilacja laserowa. Wszystkie zabiegi zrobione idealnie, bez powikłań, świetne, widoczne długotrwałe efekty. Wczoraj byłam na zabiegu odmładzania osoczem, na efekty muszę poczekać.....dam znać za ok. 2 tygodnie. Polecam Pana Macieja, jest on specjalistą na najwyższym poziomie, mam do niego ogromne zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Alicja Brodowiak

  Dietetyk, mgr

  • J
   Lokalizacja: SYNERGY CLINICUsługa: problemy z jelitami, ukladem pokarmowym, depresja, wypadajace wlosy

   Bardzo serdecznie polecam Pania Alcje z Synegry Clinic. Moge sie pochwalic, ze jestem pod opieka Pani Alicji of pazdziernika I prawie wszystkie moje symptomy ustaly, a mialam ich bardzo duzo.

  • T
   Lokalizacja: SYNERGY CLINICUsługa: tarczyca

   Polecam Alicję 100% wizyta u niej opiera się przede wszystkim na bardzo długim wywiadzie co skutkuje dobraniem odpowiednich środków aby zacząć leczenie. Przemiła osoba profesjonalistka w tym co robi.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania