O nas

SERAFIN Klinika dla Kobiet zostało stworzone z myślą o kompleksowej opiece medycznej dopasowanej dla kobiet w każdym wieku. Pracujemy w oparciu o holistyczne i profesjonalne podejście do każdego Pacjenta stwarzając atmosferę życzliwości i zrozumienia.

Postrzegając pacjenta jako całość pragniemy dbać przede wszystkim o zdrowie, jednak nie zapominamy o urodzie. Dlatego oferujemy również pomoc specjalistów z zakresu medycyny estetycznej oraz jako jedyni w Gliwicach nowoczesnej ginekologii – ginekologii estetycznej.

SERAFIN Klinika dla Kobiet to unikatowe miejsce na zdrowej mapie Gliwic oraz całego Śląska. Dzięki nowoczesnym metodom, wysokiej jakości aparaturze medycznej oraz doświadczonym specjalistom jesteśmy gotowi dla Państwa by nieść pomoc.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
ginekologia

Ginekologia

urologia

Urologia

ortopedia

Ortopedia

dietetyka

Dietetyka

kardiologia

Kardiologia

fizjoterapia

Fizjoterapia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

SERAFIN Klinika dla Kobiet
plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 9, 44-100 Gliwice
Ubezpieczenia
  • LUX MED
  • Medicover
  • NFZ
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (892)

892 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    K

    Pani Doktor bardzo miła a przy tym bardzo konkretna i profesjonalna. Polecam

     • lek. Ewa Gabryś konsultacja ginekologiczna  • 

    A

    Pani Doktor Dagmara jest przesympatyczną osobą, uważnie słucha i od wejścia można czuć się bardzo komfortowo.
    Dokładnie wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, a badanie przebiega bezboleśnie.
    W końcu widzę światełko w tunelu!
    Polecam :)

     • dr n. med. Dagmara Pluta konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna  • 

    W

    Na konsultacji czułam się zaopiekowana , pan doktor wszystko wyjaśnił . Bardzo konkretny człowiek widać , że ma ogromną wiedzę w zakresie ginekologii estetycznej .

     • dr n. med. Dawid Serafin konsultacja z zakresu ginekologii estetycznej  • 

    P

    Moja pierwsza wizyta w życiu i nie mogłam wybrać lepiej. Bardzo miłe podejście Pani doktor. Wszystko spokojnie wytłumaczone i bezstresowe.

     • lek. Aleksandra Doboszyńska-Zubik konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne  • 

    Z

    Pani Aleksandra to niesamowita specjalistka. Słucha z zaangażowaniem, przyjmuje ciepłą i kojącą postawę, a przede wszystkim niesie realną pomoc. Jestem stałą pacjentką od wielu lat i zawsze wychodzę z jej gabinetu tak samo zadowolona i zaopiekowania. Polecam serdecznie

     • lek. Aleksandra Doboszyńska-Zubik konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne  • 

    S

    Bardzo kompetentny lekarz,szczegółowe objaśnienia,duża wiedza.

     • dr n. med. Kamil Marczewski konsultacja urologiczna  • 

    A

    Pani Doktor jest niezwykle uważna, zaangażowana i profesjonalna. Podczas wizyty dokładnie przeanalizowała moje wyniki badań i zwróciła uwagę na nieprawidłowości, które wcześniej nie zostały mi jasno wskazane. Dzięki jej czujności i rzetelnemu podejściu mogłam szybko rozpocząć odpowiednie leczenie.
    Oprócz ogromnej wiedzy medycznej Pani Doktor wykazuje się także empatią i spokojem, co daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Wszystko zostało mi jasno wytłumaczone, bez pośpiechu i z dużą życzliwością.

    Z całego serca polecam Panią Doktor każdemu, kto szuka lekarza z prawdziwym powołaniem, który naprawdę dba o dobro pacjenta.

     • lek. Dorota Kozłowska konsultacja ginekologiczna  • 

    A

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania.

     • lek. Ewa Gabryś konsultacja ginekologiczna  • 

    B

    Z gabinetu pana doktora wyszłam uspokojona.
    Wizyta przebiegła bez stresu, w przyjaznej atmosferze. Pan doktor wszystko szczegółowo wytłumaczył, nakreślił plan dalszego leczenia. Widać profesjonalizm i zaangażowanie.

     • lek. Piotr Malec konsultacja onkologiczna (pierwsza wizyta)  • 

    M

    W dn. 19.01.2026 miałam zabieg labioplastyki u dr Serafina.
    Choć jestem w trakcie rekonwalescencji, to efekt przerósł moje oczekiwania. Jestem pacjentką dr od dawna i zawsze wychodziłam z gabinetu z poczuciem, że zostałam wysłuchana i żadne z moich pytań nie było bagatelizowane. Pan dr jest niezwykle ciepłym i uczciwym człowiekiem i zawsze wita swoje pacjentki uśmiechem, co sprawia, że każda wizyta przebiega w atmosferze zaufania. Widać,że stawia komfort pacjentów na pierwszym miejscu i rozumie wrażliwe problemy. Po efekcie wykonania zabiegu nie dziwi mnie, że jego prace są wyróżniane na arenie międzynarodowej, ale mimo globalnych sukcesów jest przy tym niezwykle skromnym człowiekiem i widać, że największą radość czerpie z zadowolenia swoich pacjentek.Dziękuję też Położnym:
    P. Agnieszce za uśmiech, ciepło i trzymanie mnie za rękę podczas zabiegu. P.Oli za całonocną opiekę i delikatność i P. Gosi za wyjaśnienie zaleceń do zabiegu. Z całego serca polecam konsultację u dr Serafina.

     • dr n. med. Dawid Serafin konsultacja z zakresu ginekologii estetycznej  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania