Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Jesteśmy Poradnią Zdrowia Psychicznego o nazwie SEDNO, która powstała z potrzeby doświadczania rozwoju, niesienia pomocy innymi oraz towarzyszenia w procesie zmiany. Współpracujemy ze specjalistami, którzy w swojej pracy korzystając z powołania są zaangażowani, ciekawi i zainteresowani drugim człowiekiem. Pracują w zgodzie z etyką i kodeksem moralnym. Budują relacje oparte o zrozumienie i wzajemność, bo tylko w takich warunkach można stworzyć odpowiednią przestrzeń do pracy nad rozwojem i zmianą.
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
Zobacz więcej

Adres

SEDNO - Poradnia Zdrowia Psychicznego
Kościuszki 29, budynek A, 2piętro, 50-011 Wrocław
SEDNO - Poradnia Zdrowia Psychicznego logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Aktualności

Logo
SEDNO - Poradnia Zdrowia Psychicznego

1. Jeśli nie znajdziesz dla siebie dogodnego terminu, skontaktuj się z nami - tel. 515 323 932. Nie wszyscy nasi specjaliści mają kalendarz na Znanym Lekarzu - z pewnością znajdziemy dogodny termin.
2. Płatności jakie obsługujemy to płatność gotówką, Blik - 515 323 932 oraz przelew na konto bankowe poradni 92 2530 0008 2041 1072 7623 0001.
3. Jeśli nie możesz przyjść, proszę, odwołaj lub przełóż wizytę najpóźniej 48 godziny przed jej terminem. To ważne dla nas i pacjentów, którzy czekają na wolny termin.

Dowiedz się więcej

18/10/2023

SEDNO - Poradnia Zdrowia Psychicznego logo

Opinie o specjalistach (44)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Jowita Misiakowska psychoterapia indywidualna

  Pani Jowitą pomogła mi skutecznie wygrzebać się z utartych schematów, które blokowały mnie przed pójściem naprzód, jeśli chodzin o rozwój osobisty. Co więcej, dzięki jej zaangażowaniu udało się nam wspólnie dotrzeć do wydarzeń z przeszłości, które ciążyły mi jeszcze do nie dawna mocno na sercu, a z którymi nie byłam w stanie poradzić sobie sama. Co więcej, dzięki świeżemu spojrzeniu i ciepłej atmosferze podczas sesji uwierzyłam w swoją wartość i to poczucie utrzymuje się do dziś, dzięki wypracowanym wspólnie narzędziom ;)
  Polecam serdecznie!

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Aneta Cupta Konsultacja psychologiczna

  Pani Aneta jest profesjonalną i zaangażowaną psychoterapeutką. Potrafi klarownie wyjaśniać trudne zagadnienia oraz stawiać wymagające pytania i zadania, które skutecznie pobudzają do refleksji i pracy. Jej empatia i wsparcie sprawiają, że nawet w trudnych momentach czułam się zadowolona i motywowana do kontynuowania terapii.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Wioletta Ilnicka psychoterapia indywidualna

  Profesjonalne podejście, ogromne zaangażowanie, jasność w przekazywanych informacjach. Czuję, że juz od pierwszej sesji można oddać się w ręce Pani Wioletty, można zaufać.
  Zostałem zrozumiany, nie zbagatelizowano w końcu moich problemów, nie zostałem potraktowany jedna matryca dla wszystkich. Takich specjalistów jak Pani Wioletta ze świecą szukać. Miałem szczęście że tu trafiłem. Miejsce też bardzo przyjazne, czułem się komfortowo i bezpiecznie.

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Karolina Antoniuk psychoterapia indywidualna

  Bardzo miła atmosfera, szczerość, szacunek, empatia i zaangażowanie w leczeniu. Dziękuję serdecznie za pomoc!

  mgr Karolina Antoniuk

  Ogromnie się cieszę, że udało mi się Pani pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

  Profil zweryfikowany
  mgr Aneta Cupta psychoterapia indywidualna

  Chciałbym serdecznie polecić terapię u pani Anety. Z początku wahałem się czy w ogóle udać się do psychologa, ale okazało się, był to bardzo dobry krok. Pani Aneta szybko zrozumiała moje problemy i wytłumaczyła mi jak do nich podejść, na czym się skupić oraz jak dążyć do stałej poprawy. Przegadaliśmy różne kwestie, które męczyły mnie wcześniej, bądź które dotykały mnie na bieżąco. Niezależnie od okoliczności i źródła problemu zawsze miałem możliwość poznania przyczyn i sposobu jak należy postępować by ograniczyć negatywny wpływ podobnych sytuacji w przyszłości. Mimo stosunkowo niedługiego czasu terapii udało mi się poczynić znaczące efekty i poprawić swój stan psychiczny na co dzień.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Karolina Antoniuk psychoterapia indywidualna

  Pani Antoniuk bardzo dobrze prowadzi terapię, która zdecydowanie pomaga. Można odczuć dużo ciepła i wsparcia.

  mgr Karolina Antoniuk

  Cieszę się, że te odczucia Pani towarzyszą. Pozdrawiam serdecznie.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Aneta Cupta psychoterapia indywidualna

  Panią Anetę można opisać jako człowieka z empatią, zaangażowaniem, wyrozumiałością. Terapia przyniosła rezultaty, rozwiązane zostały problemy nie tylko te przez ktore zdecydowałam się na terapię. Na każdej z wizyt Pani Aneta poprzez swoją dociekliwość i zainteresowanie problemem zawsze potrafiła trafić w punkt, że zaczęłam dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam. Polecam tą Panią szczególnie osobom, które wahają się czy podjąć terapię, bo np. Mają problem z kontaktami międzyludzkimi lub po prostu mają wątpliwości czy terapia na pewno coś pomoże. Ja takim człowiekiem byłam, a teraz wiem, że podjęłam najlepszą decyzję. :)

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Aneta Cupta Konsultacja psychologiczna

  Mam przyjemność podzielić się bardzo pozytywnym doświadczeniem z terapii u Pani Anety . Pomimo wielu lat wcześniejszej terapii, nigdy wcześniej nie doświadczyłam tak szybkiego postępu jak z nią. Jej umiejętność dotarcia do moich głęboko zakorzenionych problemów oraz budowania zaufania sprawiła, że terapia stała się naprawdę efektywna. Pani Aneta potrafiła spojrzeć na istotne kwestie w sposób, który umknął mi wcześniej. Jej empatia i wyjątkowe podejście skłoniły mnie do otwartości i zaufania, co było kluczowe dla owocnej pracy nad sobą. Terapia pod jej przewodnictwem stała się źródłem inspiracji do pozytywnych zmian w moim życiu. Szczerze polecam ją każdemu, kto pragnie intensywnie pracować nad sobą i doświadczyć istotnych rezultatów.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Karolina Antoniuk psychoterapia indywidualna

  Pani psycholog o świetnym podejściu do pacjenta. Pełny profesjonalizm. Świetna atmosfera podczas terapii. Zawsze można liczyć na jej pomoc i wsparcie. Bardzo polecam Panią psycholog.

  mgr Karolina Antoniuk

  To cenne dla mnie słowa, dziękuję za nie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Wioletta Ilnicka psychoterapia indywidualna

  Nigdy nie uciekam się do opiniowania, ale tym razem zrobię wyjątek. Mam trudną osobowość, byłem u wielu specjalistów i od każdego uciekałem po kilku sesjach, trudno mi zaufać, długo jestem podejrzliwy, wątpię. Kiedy trafiłem do Pani Wioletty te cechy też wzięły górę. Ale to co zadziało się później okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie sposób opisać mojego zdziwienia kiedy poczułem, że mojej terapeutce na mnie zależy, że zależy jej na moim dobrym samopoczuciu, na osiągnięciu celi terapeutycznych, na poznaniu mnie i pomocy. Po raz pierwszy ktoś stawia przede mna pytania, formułuje hipotezy, nie obawia się mylić czy coś poddawać w zastanowienie. Absolutnie polecam! ZAANGAŻOWANIE! OGROMNE POKŁADY EMPATII! SZEROKA WIEDZA! SZCZEGÓŁOWE WYJAŚNIENIA! SZACUNEK! OTWARTOŚĆ! SZEROKOKĄTNE PODEJŚCIE! TRAFNE KOMENTARZE, które otwierają oczy i są w stanie zrobić więcej jak niejeden czyn. Za mną już sporo jakościowej pracy. Dziękuję… ze wszystkich sił.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania