Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Kopernika 36

31-501 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Skawińska 8

31-501 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Petriczek

  Internista, lek.

  • G

   Bardzo kompetentny i inteligentny doktor. Mnie leczył zawsze bardzo skutecznie. Oprócz tego że jest internistą, jest także specjalistą od chorób naczyń. Leczył moją Mamę - zaordynował skuteczne leczenie farmakologiczne i skierował ją na rehabilitację, która bardzo jej pomogła, pozwoliła uniknąć zabiegu operacyjnego i zmieniła jej tryb życia na zdrowszy. Ja parę razy byłam u Niego bez wcześniejszej rejestracji i nigdy nie odmówił mi pomocy, nawet jak kończyły się już Jego godziny przyjmowania pacjentów. Do tego jest sympatyczny i ma poczucie humoru :-) Szczerze polecam Doktora !

  • H

   Pan doktor owszem mily ale nie nalezy sie z nim umawiac na ostatnia wizyte przed wyjsciem, bo wtedy bardzo mu sie spieszy i sie nie przyklada .Mimo iz daje skierowanie na badania to podczas rozmowy z pacjentem jest jakby malo obecny, niby slucha ale nie wiadomo czy mysli ze ktos przychodzi udawac czy faktycznie nie bardzo mu sie chce sluchac, od dlugiego czasu mam powazne problemy z zoladkiem czy tez z watroba albo jelitami tego nadal nie wiem w jakims badz razie dowiedzialam sie ze to moze kolka i zebym sobie brala espumisan -no tyle to sama wiedzialam dziekuje !

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agata Adamkiewicz-Piejko

  Geriatra, dr n. med.

  • Lokalizacja: Podstawowa Opieka Zdrowotna - Szpital Uniwersytecki

   Świetne indywidualne podejście do pacjenta.Bez pośpiechu.Wszystko na spokojnie.Zawsze dobrze dobrane lekarstwa.Polecam

  • K

   Po kilku zmianach lekarza pierwszego kontaktu wreszcie jestem u "tego" lekarza.
   O wnikliwości wiele już pisano. Pani dr prowadzi przez chorobę do całkowitego wyleczenia. Nie zbywa. Nie waha się przed zlecaniem badań, nie lekceważy sugestii. Klarownie objaśnia swoje przypuszczenia i plan leczenia. Potrafi też być elegancko stanowcza w przypadku koniecznej perswazji. Skrupulatna, rzetelna. Otwarta, życzliwa - ludzka. Nie patrzy z wyższością na swoich pacjentów.
   Przeszła mój prywatny test na trudne pytania. Są takie, na które odpowiada "nie wiem, i trudno to będzie ustalić", albo "nie wiem, ale się dowiem", zamiast, co częste: "wiem, ale nie będę tłumaczył, bo i tak pan/pani nie zrozumie, a zresztą to nie pani/pana rzecz".
   Co pewnie może uchodzić czasem za negatywne, raczej nie mami. W sytuacjach, gdy prawda bywa przykra - nie ukrywa jej. Ale robi to elegancko i z wyczuciem.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Agnieszka Gawlewicz-Mroczka

  Pulmonolog, Alergolog, Internista, dr n. med.

  • W

   Odczulam się u pani doktor od 4 lat. Wszystko zawsze przebiegało pomyślnie. Za każdym razem pani doktor zachowywała się bardzo uprzejmie i kompetentnie w stosunku do mnie. Serdecznie polecam!

  • H
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Jest zaskoczona czytając negatywne komentarze na temat Pani Doktor. W mojej opinii Pani Doktor Gawlewicz-Mroczka jest to lekarz, który wyróżnia się ogromną wiedzą, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jestem bardzo wdzięczna za poświęcenie czasu, troskę, pełne skupienie podczas omawiania dolegliwości oraz trafną diagnozę. Pani Doktor to lekarz z powołania. Każdemu kto ma problem alergologiczny czy pulmonologiczny z pewnością mogę polecić konsultację oraz badania u Pani Doktor. Osoby, które borykają się z tego typu dolegliwościami wiedzą jak ważna jest trafna diagnoza oraz indywidualnie dobrane leczenie. Pozdrawiam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Anna Sowa-Staszczak

  Endokrynolog, Internista, prof. nadzw. dr hab. n. med.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Galeria KrakowskaUsługa: Hashimoto

   Polecam. Mądra i bardzo miła Pani Doktor. Bardzo dziękuję za pomoc. Ogromne doświadczenie i super potrafi wszystko wytłumaczyć. Szczególne polecam paniom po poronieniach.
   Iwona

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy z tarczycą

   Dr Sowa-Staszczak to bardzo rzetelna i profesjonalna osoba, która w konkretny sposób wytłumaczyła mi, na czym polegają moje problemy i zleciła odpowiednie badania. Wciąż jestem pod jej opieką i polecam każdemu :)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Tomasz Mach

  Gastrolog, Internista, Hepatolog, prof. dr hab. n. med.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Profesor posiada wręcz wrodzoną empatię do pacjenta, a być może do każdego człowieka Będąc przez niego badanym czuje się, że ten lekarz jest obecny w jego nieszczęściu. Jest się pewnym, że zrobi wszystko by rozpoznać dolegliwości i zastosuje skuteczną terapię zgodnie ze swoją olbrzymią wiedzą. Budzi po prostu zaufanie, które ma niebagatelną rolę w powrocie do zdrowia.

  • E
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: celiakia

   Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Profesor spokojnie wyjaśnił na co mam zwrócić uwagę kiedy i jakie badania wykonać. Jestem bardzo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Dorota Telesińska-Jasiówka

  Reumatolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: konsultacja reumatologa - telemedycyna

   Leczę się na fibromialgię, byłam u wielu lekarzy z tym problemem, jedni lekko się uśmiechali, inni wprost mówili, że nie leczą takiej choroby. U pani doktor znalazłem i zrozumienie i leczenie. Bardzo polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: konsultacja reumatologa - telemedycyna

   Jestem pod opieką reumatologiczną Pani Doktor Telesińskiej-Jasiówki od kilku lat i zawsze Jej konsultacje i pomoc stały na najwyższym poziomie. Dzięki temu moja choroba znajduje się pod pełną kontrolą. Ostatnio, w związku z epidemią COVID-19, skorzystałem z konsultacji online, podczas której Pani Doktor oceniła moje wyniki i udzieliła mi bardzo cennych porad związanych ze stanem epidemii. Zresztą Pani Doktor - jako lekarz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - należy to tych, którzy na co dzień dzielnie i z najwyższym poświęceniem prowadzą walkę z SARS-CoV-2. Obyśmy mieli więcej tak wspaniałych i oddanych lekarzy jak Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Joanna Chrzanowska-Waśko

  Neurolog, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pani doktor wysłuchała moją relację o dolegliwości która mi się przytrafiła , przebadała mnie wystawiając diagnozę i przepisała odpowiednie leki objaśniając ich działanie. Bardzo mile nastawiona do pacjenta dając sporo optymizmu w przebiegu kuracji . Szczerze polecam potrzebującym pomocy neurologa

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

   Świetna Pani Doktor, bardzo angażuje się w każdy pojedynczy przypadek. Na wizytę przyjechałam prawie godzinę wcześniej gdyż spodziewałam się korków i Pani doktor przyjęła mnie od razu mimo, ze to był jej wolny czas. Wysłuchała i skrupulatnie podeszła do mojego przypadku. Super. To jest Pani Doktor, która na prawdę chce pomoc jeśli tylko może. Jestem bardzo zadowolona z wizyty

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


 • Anna Maria Stochmal

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Szpital Uniwersytecki w KrakowieUsługa: Inny

   Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada.

  • O
   Lokalizacja: Szpital Uniwersytecki w KrakowieUsługa: Inny

   Moja wizyta w CM UJ w Krakowie na którą czekałam prawie 2 lata trwała może 2-3 minuty. Szanowna Pani dr spóźniła się ponad dwie godziny , po negocjacjach niezbyt przyjemnych zrobiła mi echo serca na które miałam skierowanie, na ten sam termin co wizyta, następnie po długim oczekiwaniu poprosiła do gabinetu aby oschle i zdawkowo powiedzieć kilka słów, nie słuchając co ja mam do powiedzenia .
   Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Henryk Liszka

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ORTOTOPUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Przyjazna atmosfera, rzeczowa i wyczerpująca porada lekarska. Kontynuujemy leczenie. Polecam i pozdrawiam.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ORTOTOPUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Znakomity lekarz pełen empatii i sympatii dla pacjenta, bardzo kontaktowy i konkretny. Nie wysyła na zabiegi operacyjne za wszelką cenę. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (202) o tym lekarzu


 • Izabella Anita Kierzkowska

  Immunolog, Reumatolog, Internista, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Konkretny wywiad , opis prawdopodobnych przyczyn i możliwości leczenia , wyjaśnienie sposobu podjętego leczenia ,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Nowoczesnych Terapii "Dobry Lekarz" Sp. z o. o. ONLINEUsługa: konsultacja immunologiczna

   Jestem pacjentka Pani doktor od kilku lat i od przekroczenia progu jej gabinetu po raz pierwszy wiedziałam, ze dobrze trafiłam. Specjalista jakich mało, zaangażowana w przebieg choroby/ leczenia. Zawsze wyczerpująco opisująca dalsze postępowanie. Easygoing i otwarta na pacjenta. Polecam kontakt.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania