Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Kopernika 36, Grzegórzki

31-501, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Skawińska 8, Podgórze

31-501, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sylwester Wrona

  Geriatra, lek.

  • E

   doskonały specjalista ,bardzo rzeczowy i konkretny. szkoda tylko ze nie pracuje w przychodni do której chodziłam. Dlatego bardzo wszystkicz proszę o informację gdzie obecnie przyjmuje Pan doktor.

  • T

   Opinia ~pacjentki jest zdumiewająca bowiem na moją sugestię, że moje (podobne jak u ~pacjentki) objawy mogą być nerwicą wegetatywną zalecił przeprowadzenie wszelkich badań i stwierdził, że nie ma zdolności jasnowidzenia bez przeanalizowania wyników. Pomijam fakt, że pierwszy raz od dawna ktoś tak dokładnie mnie przebadał zwracając nawet uwagę na obrzmienia stóp. Mam wrażenie, że ~pacjentka ma jakiś osobisty uraz. Ja POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Petriczek

  Internista, lek.

  • G

   Bardzo kompetentny i inteligentny doktor. Mnie leczył zawsze bardzo skutecznie. Oprócz tego że jest internistą, jest także specjalistą od chorób naczyń. Leczył moją Mamę - zaordynował skuteczne leczenie farmakologiczne i skierował ją na rehabilitację, która bardzo jej pomogła, pozwoliła uniknąć zabiegu operacyjnego i zmieniła jej tryb życia na zdrowszy. Ja parę razy byłam u Niego bez wcześniejszej rejestracji i nigdy nie odmówił mi pomocy, nawet jak kończyły się już Jego godziny przyjmowania pacjentów. Do tego jest sympatyczny i ma poczucie humoru :-) Szczerze polecam Doktora !

  • H

   Pan doktor owszem mily ale nie nalezy sie z nim umawiac na ostatnia wizyte przed wyjsciem, bo wtedy bardzo mu sie spieszy i sie nie przyklada .Mimo iz daje skierowanie na badania to podczas rozmowy z pacjentem jest jakby malo obecny, niby slucha ale nie wiadomo czy mysli ze ktos przychodzi udawac czy faktycznie nie bardzo mu sie chce sluchac, od dlugiego czasu mam powazne problemy z zoladkiem czy tez z watroba albo jelitami tego nadal nie wiem w jakims badz razie dowiedzialam sie ze to moze kolka i zebym sobie brala espumisan -no tyle to sama wiedzialam dziekuje !

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agata Adamkiewicz-Piejko

  Geriatra, Internista, dr n. med.

  • Lokalizacja: Podstawowa Opieka Zdrowotna - Szpital Uniwersytecki

   Świetne indywidualne podejście do pacjenta.Bez pośpiechu.Wszystko na spokojnie.Zawsze dobrze dobrane lekarstwa.Polecam

  • K

   Po kilku zmianach lekarza pierwszego kontaktu wreszcie jestem u "tego" lekarza.
   O wnikliwości wiele już pisano. Pani dr prowadzi przez chorobę do całkowitego wyleczenia. Nie zbywa. Nie waha się przed zlecaniem badań, nie lekceważy sugestii. Klarownie objaśnia swoje przypuszczenia i plan leczenia. Potrafi też być elegancko stanowcza w przypadku koniecznej perswazji. Skrupulatna, rzetelna. Otwarta, życzliwa - ludzka. Nie patrzy z wyższością na swoich pacjentów.
   Przeszła mój prywatny test na trudne pytania. Są takie, na które odpowiada "nie wiem, i trudno to będzie ustalić", albo "nie wiem, ale się dowiem", zamiast, co częste: "wiem, ale nie będę tłumaczył, bo i tak pan/pani nie zrozumie, a zresztą to nie pani/pana rzecz".
   Co pewnie może uchodzić czasem za negatywne, raczej nie mami. W sytuacjach, gdy prawda bywa przykra - nie ukrywa jej. Ale robi to elegancko i z wyczuciem.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Katarzyna Szmigiel-Michalak

  Dermatolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM clinic

   Pani doktor przeprowadziła dokładne badanie poprzedzone szczegółowym wywiadem. Udzieliła wszelkich wyjaśnień, poświęcając na wizytę odpowiednią ilość czasu. Zaoferowała bezinteresownie pomoc w dalszej diagnostyce. Bardzo dziękuję Pani Doktor.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM clinicUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani Doktor dokladnie bada i robi wywiad z pacjentem. Daje wskazowki i przepisuje odpowiednie leki. Wizyta przebiegla w milej atmosferze

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Ewa Elżbieta Ignacak

  Nefrolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Nowoczesnych Terapii "Dobry Lekarz" Sp. z o. o.Usługa: konsultacja nefrologiczna

   Wspaniały lekarz i bardzo miła osoba. Poświęciła mi blisko półtorej godziny na zbadanie, wyjaśnienie i omówienie metod leczenia. Dowiedziałem się więcej niż mogłem liczyć.
   Dziekuję bardzo.


 • Anna Wasielewska

  Neurolog, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: ataksja

   Zanim wybrałam się do pani doktor na wizytę prywatna, byłam wcześniej przebadana u innego specjalisty. Wiec moja ocenę mogę wyrazić na podstawie doświadczeń u dwóch różnych doktorów. I stwierdzam ze pani doktor nie zaangażowała sie w moją /pacjenta sytuacje wystarczająco, pomijając fakt ze przejechałam pół Polski by moc skonsultować się z panią doktor. Wizyta trwała 15 min trochę rozmowy, jakieś badania „neurologiczne” typu ćwiczenia z zaburzoną lateralizacją itp. I tyle... dodam ze pani doktor spóźniła się na wizytę, co dla mnie jest równoznaczne z brakiem szacunku do pacjenta. Myśle ze pieniądze wydałam niepotrzebnie. Informacje ktore uzyskałam sama znalazłam wcześniej w internecie i liczyłam na coś więcej. Jestem Zawiedziona wizytą

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIA

   Znakomity lekarz z właściwym podejściem do osób w podeszłym wieku. Poświęca dużo czSu na dokładne badanie oraz wyjaśnienie przyczyn dolegliwości. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Tomasz Mach

  Gastrolog, Internista, Hepatolog, prof. dr hab. n. med.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Profesjonalista, empatyczny, sympatyczny. Dysponuje ogromna wiedza I w przeciwienstwie do wielu innych lekarzy, patrzy I analizuje pacjenta holistycznie. W sytuacjach, kiedy ma sie wiele schorzen, bywa to kluczowe dla postawienia wlasciwej diagnozy I ustawienia odpowiedniego leczenia.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Bardzo miły i kompetentny lekarz, fachowiec. Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało. Będę polecać tego lekarza i klinikę.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Agnieszka Gawlewicz-Mroczka

  Pulmonolog, Alergolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Byłam u pani dr kilka razy po tym jak zmarł mój alergolog w tej samej placówce. Jest bardzo miłą osobą i odpowiada na pytania, natomiast czasami bywa rozkojarzona. Nie dziwię się, gdyż w trakcie wizyty kilka razy (nie raz, ale 2-3 razy) do gabinetu "wpada" pielęgniarka która aktualnie odczula - przynosi książeczki odczulań, zabiera leki, zadaje pytania lekarce. Jestem młodą osobą i korona mi z głowy nie spadnie jak ktoś z poczekalni zobaczy mnie w biustonoszu, bo akurat będę osłuchiwana. Są natomiast są osoby o znacznie wyższym stopniu wrażliwości, które cenią sobie prywatność i mogą sobie tego nie życzyć. Ponadto, po zgłoszeniu się na konsultację z prośbą o zmianę leków otrzymałam coś z tą samą substancją czynną (a inną nazwą) co kilka lat temu nie sprawdziło się w moim przypadku. Informacja o tym znajdowała się w karcie, ja niestety nie pamiętałam nazwy leków i słysząc nazwę czegoś totalnie innego uznałam że "dobrze, tego jeszcze nie miałam".

  • P
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Bardzo negatywnie oceniam tę panią. Jak dla mnie, była dość nieprzyjemna, zdawkowo odpowiadała na pytania. Odniosłem wrażenie, że pani chyba bardzo spieszyło się do domu. Skandalem dla mnie było to, że przed nakłuciami na potrzeby skórnych testów alergicznych nie odkaziła ręki wacikiem z odpowiednim preparatem. Początkowo myślałem, że może to dlatego że inaczej mogłoby to zafałszować wyniki. Zacząłem drążyć temat. Znajomi, którzy mieli robione testy, mieli dezynfekowaną rękę i wychodziło, na co są uczuleni. W mojej ocenie doszło do naruszenia procedur, bowiem powszechnie przyjętą regułą postępowania jest obowiązek dokonania odkażenia miejsca, w którym ma zostać naruszona skóra pacjenta. Wiedza na ten temat jest bardzo dobrze znana wśród wykwalifikowanego personelu medycznego oraz została ujęta w wielu wytycznych, do których uzyskałem wgląd. Jest obiektywnie przewidywalne, że bez ww. postępowania naraża się pacjenta na kontakt z różnego rodzaju drobnoustrojami, zwłaszcza dokonując wielu nakłuć na brudnej ręce. Takie działanie może doprowadzić np. do zakażenia gronkowcem. W tej sprawie przeprowadziłem konsultacje w różnych placówkach medycznych, gdzie potwierdzono, że regułą postępowania jest odkażenie skóry pacjenta przed przeprowadzeniem nakłuć na potrzeby skórnych testów alergicznych. Żeby było śmieszniej, to nawet w przychodni, w której pracuje pani doktor poinformowano mnie, że rękę odkaża się przed nakłuciami! (sic!) W jednej z placówek medycznych dodano też, że jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby w wyniku uprzedniego odkażenia skóry pojawił się fałszywy wynik. Prawdopodobieństwo zafałszowania wyniku w tej sytuacji pozostaje więc w graniach błędu statystycznego i może wynikać z innych, niezwiązanych czynników.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Anna Maria Stochmal

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Szpital Uniwersytecki w KrakowieUsługa: zaburzenia rytmu serca

   Na wizycie nie dowiedziałam się praktycznie nic. Pani dr Stochmal zbyła mnie po 5 minutach nie odpowiadając na ani jedno moje pytanie, chociaż w ręku miałam plik dokumentów łącznie z Holterami, które wykonywałam w prywatnym gabinecie. Jej zdaniem zwiększenie ilości arytmii jest wynikiem leczenia farmakologicznego i żeby potwierdzić swoją tezę kazała mi zwiększyć ilość przyjmowanych leków... Na moje protesty, że już w tym momencie źle się czuję i nie mam ochoty na dalsze eksperymenty na moim zdrowiu i samopoczuciu, oświadczyła, że nie mam prawa się tak źle czuć. Na moje pytanie czy w takim razie dolegliwości są objawami innej choroby nie odpowiedziała. Kolejna wizyta za 5 miesięcy, co uważam, że jest bardzo długim czasem biorąc pod uwagę próby określania ilości arytmii na podstawie ekperymentów ze zwiększaniem dawki leków. Ze względu na brak empatii i zrozumienia dla pacjenta, a także brak profesjonalizmu w gabinecie, nie jestem w stanie wystawić więcej niż tylko jedną gwiazdkę.

  • M
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

   Pani doktor jest kompetentnym lekarzem, pełnym empatii i życzliwości. Nie spieszy się, dokładnie analizuje wyniki i uważnie słucha pacjenta..Jest miła i rzeczowa.Otrzymałam dokładne wytyczne dotyczące mojego dalszego leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Joanna Chrzanowska-Waśko

  Neurolog, dr n. med.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

   Fantastyczna Pani doktor. Badanie było dokładnie, cierpliwie odpowiadała na moje pytania, a jestem dociekliwym czlowiekiem;) Dostałam skierowanie na potrzebne badania i na pewno z wynikami nie pójdę nigdzie indziej. Poza tym Pani doktor jest po prostu miłym, życzliwym człowiekiem i ma wiedzę,dzięki której czułam że jestem w dobrych rękach

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle głowy

   Doktor Chrzanowska poświęciła mi adekwatnie dużo czasu względem potrzeby. Sposób podejścia do pacjenta według mnie ma jak najbardziej empatyczny a jednocześnie rzeczowy.Niesamowita wiedza, uprzejmość, po prostu lekarz z powołania! Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu