Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Remedium

Podzwierzyniec 41

37-100, Łańcut, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogdan Ostrowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Na doktora Ostrowskiego trafiłam w szpitalu na Rycerskiej gdzie jest Ordynatorem. Trafiłam na oddział w dniu w którym dowiedziałam się o martwej ciąży (11 tydzień). Wiadomość spadła na mnie nagle wizyta kontrolna - dziecko nie żyje, odrazu szpital, tabletki poronne, łyżeczkowanie macicy. W szpitalu dowiedziałam się o możliwości pochówku nienarodzonego dzieciątka. Zaczelam pytać personelu, udzielono mi informacji o takiej możliwości jak najbardziej. Powiedziano że wiele osób się decyduje itd. Myślałam, wahalam się i bilam się z myślami, byłam w kiepskim stanie psychicznym.. Nie byłam przygotowana zupełnie. Podczas obchodu zapytałam doktora o możliwość pochówku. Powiedziałam że słyszałam o takiej możliwości chciałam się dowiedzieć więcej. Doktor Ostrowski ironicznie się uśmiechnął i powiedział, że 6 tydzień to nie dziecko to tylko zlepek komórek. Poprawiłam, że 11 nie 6. Odwrócił się plecami nie chciał kontynuować rozmowy. Nadal pytałam kiedy mogę ostatecznie podjąć decyzję. Zaczął mówić z baaardzo ironicznym podniesionym głosem że 6 tydzień to nie dziecko i nawet go nie znajdą w macicy. Ze to kilka komórek. Powiedziałam że to doktora zdanie. I że to 11 tydzień i dla mnie to dziecko i mam prawo się wahać. Wyszedł. Nie mogłam się otrząsnąć po tych słowach! Jakim trzeba być człowiekiem żeby w ten sposób potraktować pacjenta.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Moja opinia jest bardzo negatywna. Jestem w 20 tc i skręciłam nogę w kostce. Na pogotowiu ortopeda wypisał mi skierowanie do szpitala na konsultację ginekologiczną w celu przepisania leczenia przeciwzakrzepowego. Pech chciał że w szpitalu na rycerskiej trafiłam na Pana Ostrowskiego który siedział na fotelu z założonymi nogami i oglądał mecz. Otworzyła drzwi młoda Pani doktor, przedstawiłam jej problem. Ona zwróciła się do szefa z pytaniem czy ma robić konsultację bo jak tylko wypisze mi receptę to zapłacę 100 %ceny (cena zastrzyków przeciwzakrzepowych bez refundacji to 130 zł a po 4 zł za opakowanie). Na to dr Ostrowski oburzonym tonem że to jest przecież godzina wypisywania papierów! I wogole żebym szła sobie do przychodni do swojego lekarza prowadzącego a poza tym to ortopeda powinien mi dać te leki. Ja nie dałam się zbyć i mu powiedziałam że przychodzę ze skierowaniem, jestem w ciąży, chodzę o kulach, w domu mam drugie małe dziecko i potrzebuję ich pomocy, a nie odsyłania mnie od jednego do drugiego lekarza. Na to dr żebym się nie unosiła i nie krzyczała i ze łaskawie mi pomogą. Młoda Pani dr zrobiła mi USG na które w międzyczasie wszedł dr Ostrowski, oczywiście zostawił otwarte drzwi na korytarz i do koleżanki zaczął mówić że on nie widzi sensu żeby dawać mi jakiekolwiek leki bo "po co ma się dziewczyna kłuć" Pani dr dokończyła badanie wszystko opisała a ja się upewniłam czy dr Ostrowski podpisze się pod opisem. W sumie wyszłam z niczym, niepotrzebnie dr Ostrowski zlecił konsultację i zmarnował pieniądze podatników skoro i tak odmówił przepisania leczenia przeciwzakrzepowego.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kawa

  Neurolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRIMAMED Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacja neurologiczna

   Z wizyty u Pani doktor jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest zawsze punktualna, sympatyczna, angażuje się w leczenie, wystawia poprawną diagnoze. Polecam

  • A
   Lokalizacja: PRIMAMED Prywatny Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacja neurologiczna

   Polecam tą Panią doktor, z zaangażowaniem wysłuchuje pacjenta, stawia trafna diagnozę i pomaga w dalszym leczeniu.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Ivette Touma-Korbecka

  Neurolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: AksonmedUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pani doktor bardzo miła sympatyczna.Dokładnie bada ,jest bardzo zaangażowana .Kieruje na badania.Lekarz z powołania.

  • E
   Lokalizacja: Gab-MedUsługa: konsultacja neurologiczna

   Rzadko spotyka sie takich lekarzy jak Pani Ivette. Jestem bardzo mile zaskoczony zaangazowaniem i troska o pacjenta :) polecam

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Grażyna Piejko

  Laryngolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PROMEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

   Prawdziwy lekarz z powołania. Trafilem do Pani laryngolog mając częste, nawracające infekcje górnych dróg oddechowych. Po ponad roku od wizyty wreszcie mam spokój. Dodając jeszcze życzliwość oraz indywidualne podejście sklada się to wszystko na obraz lekarza kompletnego.


Powiązane wyszukiwania