Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień ANIMA

(8 opinii)

Jesteśmy zespołem lekarzy, psychologów i terapeutów zorientowanych na świadczenie usług medycznych w zakresie leczenia psychiatrycznego i terapii uzależnień, a naszym celem jest zapewnienie pacjentom ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień ANIMA

Broniewskiego 83-85

58-309 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy zespołem lekarzy, psychologów i terapeutów zorientowanych na świadczenie usług medycznych w zakresie leczenia psychiatrycznego i terapii uzależnień, a naszym celem jest zapewnienie pacjentom usług na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, by pomóc uporać się z nerwicą, depresją, psychozą, uzależnieniami, trudnościami adaptacyjnymi, problemami psychosomatycznymi, zaburzeniami emocjonalnymi.
Obejmujemy opieką dorosłych, dzieci i młodzież. Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób odpowiednio dobierając metody leczenia, co pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów.

Zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie: profesjonalizm, zrozumienie, spokojną i przyjazną atmosferę.

Bez względu na to, co myślisz, mówisz czy robisz, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Badania

 • psychiatryczne, psychologiczne
 • badania pracowników różnych grup zawodowych np. strzałowych, sędziów, kuratorów...

Choroby

 • depresja, nerwica, lęk
 • schizofrenia
 • anoreksja, bulimia, zaburzenia adaptacyjne
 • zaburzenia zachowania u dzieci, trudności wychowawcze, zaburzeniach odżywiania (anoreksja, bulimia), ADHD
 • uzależnienie od alkoholu
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lucyna Masłowska-Szczęsny Inny

  Nie spotkalam sie w calym swoim życiu, z tak okropnym lekarzem.Manieryczna ,opryskliwa,wyniosla kobieta, Z kultury osobistej nie napisze brzydkiego okreslenia.Zaklamana,nie prawde wipsuje w akty,nie umie wyliczyc lekow na ile starcza, i odrazu truje najsilniejszymi psychotropami.Z gory trakryje pacjenta.Czyli wrug niej trzeba przyjsc brudnym zaniedbamym i smierdzacym.Bo.inaczej dla niej pacjent zadbamy pachnacy jezt zdrowy.To kropla w morzu,co mozna napisac. Niekompetentna pelna zlosci lekarka.Pracujaca za kare.oczywiscie wizyta na NFZ.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Wąsowicz konsultacja psychiatryczna

  Pan doktor jest bardzo rzeczowy, zaangażowany, cierpliwie słucha i odpowiada na pytania pacjenta.
  Nie przepisuje tak dużych dawek leków, jak niektórzy lekarze. Widać, że zależy mu aby pomóc pacjentowi, a nie tylko wystawić receptę na tzw. końską dawkę leku dla złudnego spokoju chorego.
  Atmosfera podczas wizyty bardzo przystępna, absolutnie żadnych negatywnych komentarzy pod adresem moich problemów.
  Pan doktor zauważył rzeczy, które pominęli wcześniej inni specjaliści. Wszystko wyjaśnił dokładnie i przystępnie.
  Kompleksowa pomoc i doradztwo w sprawie leczenia. Bardzo polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Kulaszewski konsultacja psychiatryczna

  To był mój pierwszy psychiatra z jakim miałem styczność(trochę czasu temu) i być może stąd moja ocena pana doktora jest relatywnie niska. Generalnie idąc do tego doktora trzeba już wiedzieć czego się chce(co jest trudne bez doświadczenia z innymi psychiatrami) i samemu zweryfikować czy sposób leczenia proponowany przez pana doktora i jego podejście do pacjenta nam odpowiada. Uważam że jest to szczególnie ważne u dokładnie tego doktora, ponieważ jest z racji swojego podejścia/charakteru specyficznym lekarzem(a po kilku latach mam już porównanie z innymi psychiatrami) i np. ja z perspektywy czasu wiem, że gdyby nie zmiana psychiatry, to u tego doktora dalej bym się męczył i nabierał niechęci do walki z moimi problemami psychicznymi, bo czułem się na tych wizytach bagatelizowany ze swoim problemem i zniechęcany do farmakoterapii, która według psychologa i kolejnego psychiatry okazała się ważna, a w mojej prywatnej opinii nawet konieczna z racji codziennego funkcjonowania, a nawet przeżycia! Wydaje mnie się że według tego doktora to pacjent ma współpracować z lekarzem, a nie na odwrót. A moim zdaniem to powinno działać w obie strony i lekarz w jakimś stopniu też powinien się dostosować do pacjenta i jego preferencji w sposobie leczenia - brakowało tego wysiłku ze strony pana Kulaszewskiego i moim zdaniem nie powinien się zachowywać tak jakby bez żadnych wątpliwości wiedział co jest dla pacjenta najlepsze.
  Nie daję oceny niższej niż 3 a to dlatego, że mimo wszystko wydaje się być lekarzem szczerym w rozmowie(dzięki temu możemy szybko się przekonać czy taki lekarz nam pasuje), a jeśli chodzi o leki, to od razu proponuje tańsze zamienniki i takie też wypisuje na recepcie nie narażając pacjenta na przepłacenie za dokładnie ten sam lek(substancję czynną) tylko w droższym opakowaniu. To akurat nie jest tak oczywiste u innych lekarzy psychiatrów. Z tego względu nie można odmówić panu doktorowi uczciwości, a to ważna cecha u lekarza.
  Sumą powyższych wad i zalet tego lekarza jest moja subiektywna ocena 3. Nie odradzam, ale też ciężko by mi było jakoś jednoznacznie polecić tego lekarza - tak to podsumuję.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lucyna Masłowska-Szczęsny Sprawy osobiste

  Najgorszy lekarz z jakim w ogóle miałam do czynienia.
  - niemiła
  - niesympatyczna
  - bardzo humorzasta i patrzy na człowieka wilkiem
  - brak w ogóle empatii i zrozumienia
  - ocenia, krytykuje, wydaje osądy, wszystko złośliwie komentuje

  Pani komentowała, krytykowała i oceniała mnie, a przecież jest lekarzem i nie miała prawa tego zrobić.
  I jeszcze na koniec stwierdziła, że "nie chcę sobie pomóc". Stanowczo odradzam i trzymam się z daleka. Negatywna opinia w pełni uzasadniona.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lucyna Masłowska-Szczęsny psychoterapia

  W moim przypadku zdecydowanie nie polecam .
  Byłam u Pani doktor na NFZ i niestety wykazała zero empatii, zainteresowania, uważam że nie szanuje pacjentów i lekceważy ich poprzez swój stosunek do pacjenta min; odkąd weszłam do gabinetu pani doktor była bardzo nie miła, nie notowała tego co mówiłam oraz negowała moje spostrzeżenia odnośnie mojego stanu zdrowia , nie chciała mi pomóc , po prostu miałam wrażenie że ignoruje mnie. W ostateczności prosiłam o wypisanie mi leków które przyjmuję od kilku lat , jednak chciała mi wypisać nowe , ja podziękowałam i stanowczo odmówiłam wypisania zupełnie nowych lekow. Zdecydowanie nie polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariola Borsuk

  W życiu,nie spotkalem lepszego terapeuty tak zaangazowanego i poświęcającego sie,swej pracy zawodowej. Pelna Profeska. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Wąsowicz

  Doktor stwierdził, że dawka mojego leku jest "jak dla psa" i powiedział, że mogę bez problemu odstawić. Co ciekawe, po 10 minutach wywiadu stwierdził, że mi wcale nic nie dolega. Szkoda, że trzech lekarzy ze znacznie lepszymi opiniami i rekomendacjami twierdzili inaczej. Zatem takie nieodpowiednie postapienie lekarza mogło się odbić na moim zdrowiu. Co więcej lekarz zachowywał się prześmiewczo w stosunku do mojego problemu. Poczułam się urażona jego zachowaniem. Nie polecam. Brak empatii i niemiłe zachowanie do klienta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Polecam panią Anie jest bardzo dobry psychologiem chodzę do niej od 2 kl gimnazjum a jestem już 3 gimnazjum nie zamienię jej nigdy na żadnego innego psychologa polecam wszystkim


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania