Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień ANIMA

(41 opinii)

Jesteśmy zespołem lekarzy, psychologów i terapeutów zorientowanych na świadczenie usług medycznych w zakresie leczenia psychiatrycznego i terapii uzależnień, a naszym celem jest zapewnienie pacjentom ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień ANIMA

Broniewskiego 83-85

58-309 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy zespołem lekarzy, psychologów i terapeutów zorientowanych na świadczenie usług medycznych w zakresie leczenia psychiatrycznego i terapii uzależnień, a naszym celem jest zapewnienie pacjentom usług na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, by pomóc uporać się z nerwicą, depresją, psychozą, uzależnieniami, trudnościami adaptacyjnymi, problemami psychosomatycznymi, zaburzeniami emocjonalnymi.
Obejmujemy opieką dorosłych, dzieci i młodzież. Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób odpowiednio dobierając metody leczenia, co pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów.

Zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie: profesjonalizm, zrozumienie, spokojną i przyjazną atmosferę.

Bez względu na to, co myślisz, mówisz czy robisz, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Badania

 • psychiatryczne, psychologiczne
 • badania pracowników różnych grup zawodowych np. strzałowych, sędziów, kuratorów...

Choroby

 • depresja, nerwica, lęk
 • schizofrenia
 • anoreksja, bulimia, zaburzenia adaptacyjne
 • zaburzenia zachowania u dzieci, trudności wychowawcze, zaburzeniach odżywiania (anoreksja, bulimia), ADHD
 • uzależnienie od alkoholu
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Gorczyńska

  Psycholog,

  • R

   Pani Asia kilka lat temu bardzo mi pomogła. Potrafiła wpłynąć na mnie i ukazać inny aspekt mojej sytuacji. Dzięki niej zaczęłam wierzyć w siebie. Rozmowy z nią i terapia na jaką uczęszczałam dużo mi dały. Dziękuję.


 • Daniel Wójcik

  Psycholog, Biegły Sądowy,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wcześniej korzystałam z pomocy innych psychologów, ale Pan Daniel "przypasował" mi najbardziej. Ma dużo spokoju, cierpliwości, uśmiechu, cennych uwag i podpowiedzi. Pozwolił mi uwierzyć w siebie.

  • P

   Bardzo dobry Psycholog, wykazujący się ogromną empatią, zrozumieniem, niezwykle spokojny i ciepły oraz cierpliwy człowiek. Z całego serca polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grażyna Pietruszka

  Psychiatra, Pediatra,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Diagnostyka

   Byłam niedawno z synem. 6 lat. Podejrzenie-Asperger. Wg. Pani Pietruszki Touret. W czasie pierwszej wizyty recepta na bardzo mocne leki. Bez badan psychologicznych, neurologicznych, po 10-minutowej wizycie w gabinecie, podczas której odebrała prywatny telefon i rozmawiała o grzybobraniu!! Nie polecam.

  • G

   Nie wiem czemu moje opinie znikaja? O Pani doktor nie powiem nic dobrego, poza tym, ze jest miła. Faszeruje dzieci niepotrzebnymi lekami i nic poza tym... we wrpcławiu jak słyszą jej nazwisko, to od razu mówią: 'acha, ta co leków dużo daje". W moim przypadku leki nie były potrzebne, wręcz zaszkodziły


 • Anna Lesman

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień ANIMA

   Polecam panią Anie jest bardzo dobry psychologiem chodzę do niej od 2 kl gimnazjum a jestem już 3 gimnazjum nie zamienię jej nigdy na żadnego innego psychologa polecam wszystkim

  • M

   ''Byliśmy w kryzysie małżeńskim, praktycznie bez szans na poprawę. Udało się jednak dzięki terapii za co dziękujemy. Polecamy panią Annę chociaż łatwo nie będzie , ale na pewno warto spróbować".

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Lucyna Masłowska-Szczęsny

  Psychiatra, Neurolog, lek.

  • Lokalizacja: Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień ANIMAUsługa: Sprawy osobiste

   Najgorszy lekarz z jakim w ogóle miałam do czynienia.
   - niemiła
   - niesympatyczna
   - bardzo humorzasta i patrzy na człowieka wilkiem
   - brak w ogóle empatii i zrozumienia
   - ocenia, krytykuje, wydaje osądy, wszystko złośliwie komentuje

   Pani komentowała, krytykowała i oceniała mnie, a przecież jest lekarzem i nie miała prawa tego zrobić.
   I jeszcze na koniec stwierdziła, że "nie chcę sobie pomóc". Stanowczo odradzam i trzymam się z daleka. Negatywna opinia w pełni uzasadniona.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień ANIMAUsługa: psychoterapia

   W moim przypadku zdecydowanie nie polecam .
   Byłam u Pani doktor na NFZ i niestety wykazała zero empatii, zainteresowania, uważam że nie szanuje pacjentów i lekceważy ich poprzez swój stosunek do pacjenta min; odkąd weszłam do gabinetu pani doktor była bardzo nie miła, nie notowała tego co mówiłam oraz negowała moje spostrzeżenia odnośnie mojego stanu zdrowia , nie chciała mi pomóc , po prostu miałam wrażenie że ignoruje mnie. W ostateczności prosiłam o wypisanie mi leków które przyjmuję od kilku lat , jednak chciała mi wypisać nowe , ja podziękowałam i stanowczo odmówiłam wypisania zupełnie nowych lekow. Zdecydowanie nie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Wojciech Kulaszewski

  Psychiatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień ANIMAUsługa: konsultacja psychiatryczna

   To był mój pierwszy psychiatra z jakim miałem styczność(trochę czasu temu) i być może stąd moja ocena pana doktora jest relatywnie niska. Generalnie idąc do tego doktora trzeba już wiedzieć czego się chce(co jest trudne bez doświadczenia z innymi psychiatrami) i samemu zweryfikować czy sposób leczenia proponowany przez pana doktora i jego podejście do pacjenta nam odpowiada. Uważam że jest to szczególnie ważne u dokładnie tego doktora, ponieważ jest z racji swojego podejścia/charakteru specyficznym lekarzem(a po kilku latach mam już porównanie z innymi psychiatrami) i np. ja z perspektywy czasu wiem, że gdyby nie zmiana psychiatry, to u tego doktora dalej bym się męczył i nabierał niechęci do walki z moimi problemami psychicznymi, bo czułem się na tych wizytach bagatelizowany ze swoim problemem i zniechęcany do farmakoterapii, która według psychologa i kolejnego psychiatry okazała się ważna, a w mojej prywatnej opinii nawet konieczna z racji codziennego funkcjonowania, a nawet przeżycia! Wydaje mnie się że według tego doktora to pacjent ma współpracować z lekarzem, a nie na odwrót. A moim zdaniem to powinno działać w obie strony i lekarz w jakimś stopniu też powinien się dostosować do pacjenta i jego preferencji w sposobie leczenia - brakowało tego wysiłku ze strony pana Kulaszewskiego i moim zdaniem nie powinien się zachowywać tak jakby bez żadnych wątpliwości wiedział co jest dla pacjenta najlepsze.
   Nie daję oceny niższej niż 3 a to dlatego, że mimo wszystko wydaje się być lekarzem szczerym w rozmowie(dzięki temu możemy szybko się przekonać czy taki lekarz nam pasuje), a jeśli chodzi o leki, to od razu proponuje tańsze zamienniki i takie też wypisuje na recepcie nie narażając pacjenta na przepłacenie za dokładnie ten sam lek(substancję czynną) tylko w droższym opakowaniu. To akurat nie jest tak oczywiste u innych lekarzy psychiatrów. Z tego względu nie można odmówić panu doktorowi uczciwości, a to ważna cecha u lekarza.
   Sumą powyższych wad i zalet tego lekarza jest moja subiektywna ocena 3. Nie odradzam, ale też ciężko by mi było jakoś jednoznacznie polecić tego lekarza - tak to podsumuję.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: alkoholizm

   Super lekarz ,wyciągnął mnie z bagna alkoholizmu,zawsze mnie przyjął ,wysłuchał doradził wytłumaczył .Dzięki niemu wróciłem do szkoły i podjąłem prace.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Maciej Wąsowicz

  Psychiatra, lek.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień ANIMAUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Pan doktor jest bardzo rzeczowy, zaangażowany, cierpliwie słucha i odpowiada na pytania pacjenta.
   Nie przepisuje tak dużych dawek leków, jak niektórzy lekarze. Widać, że zależy mu aby pomóc pacjentowi, a nie tylko wystawić receptę na tzw. końską dawkę leku dla złudnego spokoju chorego.
   Atmosfera podczas wizyty bardzo przystępna, absolutnie żadnych negatywnych komentarzy pod adresem moich problemów.
   Pan doktor zauważył rzeczy, które pominęli wcześniej inni specjaliści. Wszystko wyjaśnił dokładnie i przystępnie.
   Kompleksowa pomoc i doradztwo w sprawie leczenia. Bardzo polecam

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień ANIMA

   Doktor stwierdził, że dawka mojego leku jest "jak dla psa" i powiedział, że mogę bez problemu odstawić. Co ciekawe, po 10 minutach wywiadu stwierdził, że mi wcale nic nie dolega. Szkoda, że trzech lekarzy ze znacznie lepszymi opiniami i rekomendacjami twierdzili inaczej. Zatem takie nieodpowiednie postapienie lekarza mogło się odbić na moim zdrowiu. Co więcej lekarz zachowywał się prześmiewczo w stosunku do mojego problemu. Poczułam się urażona jego zachowaniem. Nie polecam. Brak empatii i niemiłe zachowanie do klienta.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania