Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Poradnia Medic
Klonowa 6a, 58-306 Wałbrzych
Poradnia Medic logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Miśkiewicz Inny

  Byłem na wizycie i bardzo polecam każdemu. Doktor bardzo wyczerpująco odpowiedzial na wszystkie pytania, poinformowal mnie wyczerpująco w temacie przyjmowanych leków, odpowiedzial na wszystkie pytania, bardzo miłe mnie zaskoczył podejściem do pacjenta.

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Miśkiewicz Inny

  Jestem bardzo zadowolona z opieki, którą otrzymałam od doktora. Jego profesjonalizm, empatia i troska o moje zdrowie sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana i bezpieczna. Doktor wykazał się głęboką wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie nefrologii, a także potrafił tłumaczyć skomplikowane zagadnienia w sposób zrozumiały dla pacjenta. Gorąco polecam jego usługi wszystkim potrzebującym specjalistycznej opieki nefrologicznej.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Bułacik konsultacja pediatryczna

  Pod opieką Pana Doktora była / jest dwójka moich Dzieci. Jestem wdzięczna za Pana opanowanie, unikanie wzbudzania w rodzicu niepotrzebnego niepokoju, a wręcz wyciszanie emocji. Podejście do dziecka niesamowite, niezależnie od jego wieku. Wszystko jasno wytłumaczone, rzetelne wskazówki, cierpliwość, ciepło i profesjonalizm. Polecam i dziękuję!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Raiter Konsultacja chirurgiczna

  Najlepszy lekarz, pełen profesjonalizm, polecam i będę polecać wszystkim. Cieszę się bardzo, że zjawił się na ścieżce mojej choroby, mimo różnych diagnoz oraz obojętności innych lekarzy na stan mojego zdrowia nie poddał się i doprowadził wszystko od początku do końca, za co jestem i będę wdzięczna. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

  Profil zweryfikowany
  Dariusz Dauerman Inny

  Doktor bardzo profesjonalny, duża wiedzą, super kontakt. wszystko tłumaczy pacjentowi. czysto w gabinecie. bardzo szczegółowe badanie i wywiad lekarski, pozwoliły idealnie dobrać leczenie. polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Bułacik konsultacja pediatryczna

  Trafiliśmy do Doktora w 2013 przerażeni, bo u naszego nowonarodzonego syna wykryto ubytek w przegrodzie międzykomorowej. Pan Doktor to oaza spokoju, cierpliwości, opanowania i dobroci. Nasza przygoda skończyła się pozytywnie, wszystko wróciło do normy. Ale za zarażenie spokojem i możliwość zapytania o wszystko serdecznie dziękuję! Mikołaj ma już 10 lat. Jest przeaktywny - koledzy, podwórko, taekwondo, piłka nożna...

  Z
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Dauerman Inny

  13 kwietnia byłem u pana doktora z problemem urologicznym, który dokuczał mi od wielu lat. Po 3 dniach nastąpiła wielka poprawa mimo tak przedawnionego schorzenia. Dziękuję. Moja ocena nie mieści się w ilości gwiazdek.

  I
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Gorski Inny

  Wizyta odbyła się w przyjemnej, spokojnej atmosferze. Pani doktor jest dokładna i wnikliwa. Widać zaangażowanie i chęć pomocy. Brak pośpiechu. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Podczas wizyty wykonuje badania jak echo serca,EKG,USG. Cierpliwe tłumaczy i odpowiada na pytania. Kompetentny lekarz,a przy tym bardzo ludzka i i sympatyczna osoba.

  A
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Dauerman Inny

  Szczerze polecam leczenie u Pana Doktora. Bardzo rzetelny i zaangażowany lekarz. Pana Doktora cechuje profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół oraz troska o zdrowie pacjenta, co da się odczuć podczas wizyty. Diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Bardzo dobry specjalista.

  B
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Smreczyńska Inny

  Jestem pacjentką Pani doktor po przypadkowo wykrytej zatorowości płuc. Wspaniały lekarz, pełen empatii i zrozumienia, zaangażowania. Zawsze służy radą i pomocą. Jest to kardiolog z powołania, z dużą wiedzą.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania