Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Medic

Klonowa 6a

58-306 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Szaparewicz-Stępniewska

  Alergolog, Pediatra, Pulmonolog,

  • M

   Bardzo dobry fachowiec. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Lekarz jest bardzo sumienny i niedrogi. Bardzo dobrze stawia diagnozy. Moje dzieci były prowadzone przez panią dr 15 lat. Jestem bardzo zadowolona. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Przyjmuje prywatnie i w przychodni. Naprawdę polecam!


 • Roman Szełemej

  Kardiolog, Internista,

  • Ż

   Nie polecam. Chorego pacjenta ,po wszczepieniu bajpasów,który trafia na oddział Pan R.Sz. wyzywa od cyt. " symulantów".Szkoda,bo w momencie,kiedy trafił tam mój mąż miał zamknięte dwa wszczepione pół roku wcześniej bajpasy. Nie można było tego od razu stwierdzić - bo nie wykonano prostego zabiegu,jaki powinien mieć wykonany pacjet kardiologiczny- bajpasografii. Szkoda,bo może by się dało zrobić np. balonikowanie i uratować chociaż jeden. Pięć lat po operacji mąż jest dokładnie w stanie kardiologicznym takim samymn jak przed operacją. Ogólnie jest dużo gorzej-bo jest po operacji przecięcia całego mostka,co fizycznie znacznie utrudnia życie i sprawia ból.W tym roku trafił nieszczęśliwie do szpitala i po koronarografii stwierdzono,że bajpasy są zamknięte i ... nieczynna tętnica. W takiej sytuacji mąż pewnie by ze szpitala nie wyszedł.Wypisano leki i .. i już. Wyszedł i udał się do specjalisty .Z poza szpitala wałbrzyskiego.Ale o tym inny wątek i już nie na tej stronie. Odważnych i wierzących w pomoc pacjentów wałbrzyskiej kardiologii pozdrawiam. A tych co chcą być zdrowsi... szukajcie pomocy lekarskiej gdzie indziej.Pan Sz jest dobrym menagerem,lekarzem chyba juz nie tak dobrym.Sympatia nie grzeszy,mylę o pacjentach. A w naszym regionie naprawdę leczą dobrze pacjentów z problemami sercowymi. Nie mogę jednak tu napisać gdzie.

  • W

   Nie polecam tego lekarza!!!Traktuje starszych jak zło konieczne!!!Nie zapomnę go nigdy po tym jak potraktował mojego dziadka ktory zmarł.Jako człowiek...okropny bez uczuc

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Martyna Szurmińska

  Psychiatra,

  • I

   Wyjątkowy człowiek dla Niej pacjent jest najważniejszy , miałam kontakt z wieloma lekarzami w swoim życiu zawodowym - czterdziestoletnim, ale takiego nie spotkałam.

  • B

   Nie wiem czy jest dobrą lekarką, ponieważ nie sposób dostać się do niej na wizytę. Przepisuje leki, a w połowie kuracji pacjent zostaje bez leków, bez recepty i bez możliwości skontaktowania się z lekarką, a przychodnia (przy ul. Batorego), w której przyjmuje raz w tygodniu przez 3 godziny prowadzi rejestrację na trzy miesiące naprzód.
   Nawet, gdy ma się umówioną wizytę na konkretną godzinę to nie jest koniec kłopotów, bowiem pani Szurmińska przychodzi z godzinnym opóźnieniem, zupełny brak szacunku dla czasu pacjentów.
   Być może jest dobrą lekarką. Niestety bez ogromu cierpliwości i góry pieniędzy na prywatne wizyty, nie jest pacjentowi dane się o tym przekonać.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Śleboda

  Pediatra, lek.

  • Wspaniały lekarz..podejście do dziecka z sercem jak do swojego...zawsze pomocna....można liczyć na P.doktor o każdej porze dnia i nocy. ..gorąco polecam

  • K

   Bardzo dobry pediatr. Rewelacyjne podejście do niemowlaka. Bardzo dobrze i delikatnie bada maluszka. Pani doktor wysłucha, odpowie na każde pytanie, nie bagatelizuje problemu, szuka przyczyny dolegliwości. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Piotr Miśkiewicz

  Nefrolog, Internista, lek.

  • L

   Bardzo Dobry lekarz.Rzeczowy.Miły dla pacjentów.Wysłuchał mnie z uśmiechem potem wytłumaczył w czym rzecz i jako jedyny nie powiedział (trudno w pani wieku....),tylko z życzliwością ,uśmiechem konkretnie i na temat.Polecam Pana doktora wszystkim.

  • J

   Doskonały lekarz. Fachowo i konkretnie podchodzi do każdego pacjenta
   Dokładne badania , wywiad i diagnoza. Wszystko w bardzo miłem atmosferze. Widać profesjonalizm i powołanie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Lidia Kałuska

  Dermatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   wspaniały lekarz, cierpliwy. Pani doktor skutecznie doradziła jak dbać o AZS Mojego synka. Szczerze Polecam

  • K

   Najlepszy lekarz do jakiego kiedykolwiek trafiłem! Bardzo konkretna, cierpliwa Pani, lekarz z powołania! Poświęciła mi mnóstwo czasu, wyjaśniła wszystko dokładnie, wręcz była zafascynowana, że może pomóc i zwróciła uwagę na kilka rzeczy, które wcześniej bagatelizowałem. Widać, że dobro pacjenta jest u niej priorytetem i aż nie mogę uwierzyć w te negatywne komentarze niektórych pacjentów... Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Maria Romańska

  Internista, Hematolog, Pediatra,

  • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: choroba

   Dzień dobry, w imieniu Mamy chciałam z czystym sumieniem polecić Panią Romańska jako bardzo dobrego specjalistę, chodź podjęła się leczeniem choroby mamy, a nie jest to choroba rozpoznawalna i leczona w Polsce to leczeniem doprowadziła do tego, że choroba nie postępuje dalej a stanęła w miejscu. Jestem bardzo wdzięczna, że nie zostałam sama z chorobą, bardzo dziękuję za pomoc i fachową opiekę. Pozdrawiam :) Elżbieta D.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chciałam na forum wyróżnić Panią lekarz za niezwykle podejście do pacjenta, pełne przejęcia i troski. Pani Romańska jest zawsze miła, uśmiechnięta i życzliwa, otacza opieką, z uwaga słucha pacjenta i wyczerpująco tłumaczy wątpliwości. Dziękuję za słowa otuchy i rzetelną opiekę zdrowotna.
   Zofia B Walbrzych

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Artur Raiter

  Chirurg, Gastrolog, lek.

  • Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda SokołowskiegoUsługa: endoskopowa resekcja rękawowa żołądka

   Pan doktor wyposażył mnie już przed zabiegiem w bardzo obszerną wiedzę zarówno na temat zalet, wad jak i samego przebiegu procedury jaka mnie czekała. Po zabiegu również nie pozostawił mnie samej sobie, pojawił się nawet tuż przed wypisem i zachcęcał do zadawania pytań, motywował mnie i inne panie z sali na której leżałam do walki o swoje zdrowie, pozwolił do siebie dzwonić w razie wątpliwości, problemów, dobrze być pod opieką, a nie tylko mechanicznie naprawionym. Pacjętowi ciężko ocenić kunszt operatora, niemniej wszystko działa zgodnie z założeniami, a na tym nam zależało. Szczerze polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne - OMNI ClinicUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Bardzo konkretny lekarz.Mily sympatyczny.Pomimo tego, że nie zakwalifikował mnie do endoskopowego leczenia otyłości.Ale uważam ,że Pan dr więc co robi.I jest na pewno fachowcem w tym co robi.Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jadwiga Bojarska

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Złe wyniki badań

   Pani Doktor niezbyt miła. Nie ważąc dziecka stwierdziła nadwagę. Zarzuciła mi że przekarmiam dziecko. A chciałam tylko porady co do bardzo złych wyników. Pani doktor nie umiała mi wyjaśnić co może być tego przyczyną.

  • K

   Pani doktor bardzo miła i bardzo dobra w swej dziedzinie. Jest lekarzem z powołania. Leczyłam u niej swoje dzieci jak i dzieci z pogotowia opiekuńczego, bardzo dokładnie bada dzieci i widzi więcej niż niejeden lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Małgorzata Gorski

  Kardiolog, Internista,

  • P

   Pani Doktor jest przede wszystkim człowiekiem, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi mnóstwo czasu i robi dokładny wywiad nie tylko kardiologiczny. Lekarz na którego można liczyć i w 100% oddać się w jej ręce.

  • J

   Bardzo dobry specjalista, dzięki niej mam zrobioną ablację serca bo już żadne leki nie skutkowały, od nowa zaczynam żyć. Gorąco wszystkim polecam przyjmuje w poradni zaburzeń rytmu serca w szpitalu im. Sokołowskiego-Wałbrzych, wykonuje ablacje serca.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania