O nas

W Praxis Bydgoszcz świadczymy usługi z zakresu psychiatrii, psychiatrii dziecięcej, psychologii, psychologii dziecięcej, psychoterapii, neurologii, gastrologii, gastrologii dziecięcej. Wykwalifikowany zespół lekarzy i specjalistów w oparciu o najnowsze standardy leczenia gwarantuje kompleksową diagnostykę pacjenta i szybki dostęp do specjalistów. Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym. Praxis Bydgoszcz to miejsce, w którym każdy pacjent otrzyma pomoc, dlatego nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni lekarze psychiatrzy, psychologowie oraz terapeuci. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zaburzeń o podłożu umysłowym, emocjonalnym oraz behawioralnym. Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym. Działamy w oparciu o najnowsze standardy leczenia, co gwarantuje kompleksową diagnostykę naszych pacjentów. Nasi lekarze psychiatrzy leczą takie schorzenia jak: depresja, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, nerwica, choroba Alzheimera. Nasi psychologowie i specjaliści zajmują się również terapią par (kryzys w związku), terapią uzależnień oraz innymi zaburzeniami psychicznymi i emocjonalnymi. Wierzymy, że miejsce które stworzyliśmy będzie dla naszych pacjentów przestrzenią, w której poczują się akceptowani, otoczeni opieką, a co najważniejsze otrzymają szybki dostęp do specjalistów i fachową pomoc.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Rosyjski
 • Ukraiński

Opinie o lekarzach z tej placówki (1297)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Łęgowicz Inny

  Wspaniała Pani Doktor . Leczenie przynosi efekty , dobry kontakt z lekarzem , wszystko wyjaśnia .polecam cudownego lekarza

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Mieszko Dzięgielewski konsultacja online

  Słuchający, dopytujący, nienegujący, z poszanowaniem do pacjenta i bardzo dużą wiedzą.

  Umiejętnie przeprowadzony wywiad, precyzyjnie wyławiane wątki które mogę mieć znaczenie. Duża empatia, ale brak ulitowania się nad pacjentem która mogłaby być odczytana jako wynikająca ze słabości stanu pacjenta.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Wolf konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Wielkie zaangazowanie ze strony pani doktor z finalnym na plus skutkiem leczenia .serdecznie.podaje polecam

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Dominika Graczyk-Prucnal konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Serdecznie polecam każdemu Panią Dominikę, Pani wszystko dokładnie wyjaśnia, jest przemiła a atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, leki dobrze dobrane za pierwszym razem, za każdym razem mnie słucha i odpowiada na każde zadane pytanie, widzę znaczną poprawę w leczeniu i cieszę się, że trafiłam na tak ciepłą i pomocną osobę.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Agata Wolf konsultacja psychiatryczna

  Bardzo dobre podejście lekarza, zaangażowanie, nic dodać / ująć - w tej sytuacji pacjenta bardzo dobra pomoc .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania