Centrum Pomocy Psychiatryczno-Psychologicznej Persona

(2 opinie)

Centrum Pomocy Psychiatryczno - Psychologicznej „PERSONA” powstało z myślą o osobach pragnących cieszyć się zdrowiem psychicznym a także o tych, którzy chcą być w lepszym kontakcie ze sobą. W naszej p... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Pomocy Psychiatryczno-Psychologicznej Persona

Ul. Andrzeja Szmidta 15

58-300 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Pomocy Psychiatryczno - Psychologicznej „PERSONA” powstało z myślą o osobach pragnących cieszyć się zdrowiem psychicznym a także o tych, którzy chcą być w lepszym kontakcie ze sobą. W naszej pracy jesteśmy otwarci na różnorodność podejść psychoterapeutycznych (tak jak wielowymiarowa jest natura człowieka). Zasadą naczelną naszej pracy jest uczciwość w relacjach z ludźmi, profesjonalizm, oraz wiara w mocne strony człowieka, a także zdolność do zdrowienia i własnego rozwoju.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Pelczar Inny

  To była pierwsza moja wizyta którą odbieram bardzo pozytywnie , wysłuchał z uwagą , nie ponaglał , bardzo szczegółowo wyjaśnił co mi dolega . Polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Tarkowska Sprawy osobiste

  Psycholog w wiarę miły, kompetentny i wyrozumiały. Niestety nie słucha i nie zapamiętuje do końca co mówiłam, ja musiałam wiele rzeczy powtarzać i tak byłam ignorowana, słysząc jedynie "mam innych pacjentów". Nasza współpraca skończyła się, gdyż Pani psycholog w ogóle przestała mnie słuchać i tego co mówię.

  Olga Tarkowska

  Trudno mi się odnieść do tej opinii, zwłaszcza, że w momencie jej wystawienia od kilku miesięcy przebywałam na urlopie macierzyńskim i nie wykonywałam pracy.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania