Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

W Szpitalu "Mikulicz" mieszczą się następujące oddziały szpitalne: - oddział chirurgii ogólnej - oddział chorób wewnętrznych - oddział ginekologiczno-położniczy - oddział geriatryczny - oddział n... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

EMC Szpital "Mikulicz" w Świebodzicach

Skłodowskiej -Curie 3-7

58-160 , Świebodzice , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W Szpitalu "Mikulicz" mieszczą się następujące oddziały szpitalne:
- oddział chirurgii ogólnej
- oddział chorób wewnętrznych
- oddział ginekologiczno-położniczy
- oddział geriatryczny
- oddział neonatologiczny
- oddział pediatrii
Poza tym przy szpitalu jest kilkanaście poradni specjalistycznych.
Pacjent jest dla nas najważniejszy, dlatego służymy mu nowoczesnym sprzętem medycznym oraz wykwalifikowaną kadrą.

Zabiegi

 • laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego
 • laparoskopie ginekologiczne
 • operacje tarczycy
 • usuwanie żylaków kończyn dolnych
 • usuwanie żylaków odbytu
 • wymrażanie brodawek, znamion skórnych, leczenie odcisków
więcej

Badania

 • badania laboratoryjne
 • badanie USG
 • badanie RTG
 • kolonoskopia
 • gastroskopia
 • sigmoidoskopia
 • badanie EKG
 • badanie KTG
więcej

Choroby

 • żylaki
 • przepukliny
 • brodawki

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Jarocka Inny

  Cechy charakteru w tak empatycznym zawodzie jakim jest lekarz są istotne tak, więc pozwolę sobie na moje odczucia: kobieta niemiła, nieempatyczna, skandaliczna. Przez cały czas wizyty atmosfera bardzo napięta, nerwowa (krzyki, pretensje). Po wielokrotnych badaniach skierowana do kardiologa użerałam się z powtarzanymi co chwila opiniami: "młoda, pewnie jakieś gówna żre, za mało się rusza i potem niby serce nie takie" itp. W gabinecie byłam podczas zaostrzonych przepisów bezpieczeństwa, późną jesienią. Badanie (rozebrana całkowicie od pasa w górę) miałam wykonywane przez otwarte na oścież okno (bez jakiejkolwiek rolety czy zasłony). Zapytana o te warunki, lekarka odpowiedziała, że za oknem przecież nic nie ma- temperatura i komfort nie miały jakiegokolwiek znaczenia. Podważanie wyników badań wykonanych przez innych specjalistów (każdy z 3 lekarzy wykonał w jej mniemaniu coś źle, brak opinii lekarskiej i wypisanie witaminy K jako rozwiązanie problemu). Nie polecam, naprawdę nie oszczędzać na zdrowiu i udać się gdzieś prywatnie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Łuka Inny

  Dla mnie jedna z lepszych pediatrów do których chodziłam i chodzę. Synek alergik i tylko Ta Pani doktor potrafi dobrać leki żeby wszystko było dobrze. Nie idzie na łatwiznę, antybiotyk podaje tylko jak jest taka konieczność, nie panikuje, teraz przy tej całej pandemii nigdy nie udzieliła mi teleporady, tylko zawsze mówiła żeby przyjechać, aby dokładnie zbadać. Złego słowa na Panią doktor nie powiem, i ja polecam :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Bywalec Inny

  Lekarz pełen zaangażowania, empatii i prawdziwego serca szczegolnie dla starszych osób!Doskonaly fachowiec który wspaniale zajął się nasza mama. Cieszę się ze trafiliśmy do tak wyjątkowego specjalisty.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Patryk Romaszkiewicz Inny

  Drodzy Rodzice, odradzam pójście do tego lekarza. Pan doktor lekceważy pacjenta, nie odpowiada na zadane pytania. Nie wyjaśnia nic. Kazał nam kupić poduszkę ortopedyczna dla mojego 4 miesięcznego syna nie wyjaśniając jak się to ubiera i tak naprawdę ile ma to nosić, .do tego kazał nam ćwiczyć z małym, uwaga kilka godzin dziennie. po miesiącu poszłam prywatnie i Lekarz po zrobieniu usg stwierdził że z biodrem wszystko jest dobrze. Zdziwił się nawet że zakładaliśmy frejke sami i za głowę się złapał że nam kazano kilka godzin dziennie ćwiczyć biodro.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Łuka Inny

  Nie polecam.. Pani doktor nie rozumie skali naszego problemu.. Nie chce wysłuchać uznaje tylko swoją racje.. Gdy z płaczącym synem weszliśmy do gabinetu(na widok tej przychodni reaguje płaczem, bo zazwyczaj tam mamy pobierana krew do badań czego zrozumiałe małe dziecko się boi) powiedziała żebym zaczęła wychowywać syna bo zachowuje się jak dzikus.. Bardzo przykre słowa nie przemyślane.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Książkiewicz

  Świetny specjalista i niezwykle skromny człowiek.Otwarty na problemy pacjenta.Cierpliwie wysłucha i rzeczowo przedstawi możliwe alternatywy leczenia.Wizyta trwa niekiedy nawet 30 minut.Każdy pacjent traktowany jest bardzo indywidualnie i doktor poświęca mu tyle czasu ile potrzeba.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Bajkacz

  Najlepszy pediatra jakiego znam. Konkretna, rzeczowa, nigdy nie bagatelizuje problemów z jakimi przychodzimy. Pani doktor leczy moje dzieci od urodzenia i wraz z mężem jesteśmy bardzo wdzięczni za trafne stawianie diagnoz, opiekę oraz wskazówki, jakie niejednokrotnie otrzymaliśmy. Pediatra godny polecenia! W moim odczuciu najlepszy w Świebodzicach.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Patryk Romaszkiewicz

  Bardzo dobry specjalista z wielką wiedzą i doświadczeniem, dużą cierpliwością do dzieci. Bardzo zaangażowany w to co robi , przesympatyczny człowiek.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Bajkacz

  Przeważnie nie dodaje w internecie ocen lub opinii ale ze względu na wiedzę i kompetencje Pani doktor postanowiłem napisać parę słów uznania . Jest to lekarka z ogromnym doświadczeniem i wiedzą , ma bardzo dobre podejście do mojej córeczki, przede wszystkim stawia trafne diagnozy i dobiera skutecznie leczenie . Dzięki niej w pore trafiliśmy do szpitala z zakażeniem bakerią, gdzie inna lekarka zbagatelizowała chorobę...nie mogę nie wspomnieć że bardzo interesuje się losem swoich małych pacjentów ... Ogólnie "złota kobieta"❤

  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Niestety ciągle jest tak,że na jedną pozytywną opinię na temat tego szpitala przypada pięć złych. Moja także jest negatywna...
  Oddział pediatryczny Pani Opałka. Lekarka Iwona Opałka przyjmując na oddział pediatryczny dziecko z bólami w klatce piersiowej zaczęła od wywodu, że zawracamy głowę późnym wieczorem. Potem nie chciała usłyszeć ważnych obserwacji na temat dziecka od osoby rodziny, powiedziała, że nie interesują ją informacje na temat pacjenta. ODBIERAŁA INFORMACJE O PACJENCIE JAKO POUCZANIE POWIEDZIAŁA ŻE W OGÓLE NIE CHCE TEGO SŁUCHAĆ!!! Na końcu postawiła pochopną diagnozę... Ręce opadają...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz