Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Nr 6

Okulickiego 36

37-450 , Stalowa Wola , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Kwiatkowska

  Pani doktor super bardzo miła przyjmuje praktycznie z godziny na godzinę po telefonie że boli ząb. Zero bolu najlepszy dentysta w stalowej woli


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Zielińska

  Pani doktor jest bardzo cierpliwa i ma wspaniałe podejście do wszystkich dzieci, także takich które
  (jak moje) panicznie boja się dentysty. Dokładna jeśli chodzi o leczenie. Korzystam od jakiś 4 lat, tylko na NFZ, nie stać mnie na prywatne leczenie ale jesteśmy traktowani zupełnie tak samo jak podczas prywatnych wizyt. Pani Ewa wykazuje duże zainteresowanie pacjentem, nie zgłaszałam jak do tej pory żadnej reklamacji na usługi przez nią wykonane. Poleciłam mojej rodzinie, wam także polecam!!!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Bil-Wrońska

  Podejście Pani doktor zależy od jej humoru. Byłam z synkiem, który miał alergię, Pani dokrot przyjmowała do 15, my weszliśmy o 16, pewnie to bylo powodem jej frustracji. Synek miał alergie, nie wyjaśniła nic, nie doradziła co mamy robić, była tak niedelikatna, że po tej wizycie synek panicznie się boi lekarzy. Ostatecznie synek wylądował w szpitalu na atopowe zapalenie skóry. Szczerze nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Bil-Wrońska

  Mam jak najlepsze zdanie o Pani doktor. Obie moje córki są Jej pacjentkami, ja też wybrałam Ją na lekarza rodzinnego. Pani doktor jest zawsze pozytywnie nastawiona do pacjenta, jest życzliwa i uśmiechnięta, a przy tym uważnie wysłuchuje pacjenta.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Kwiatkowska

  Pani doktor uratowała mi zęba, który wcześniej został przeznaczony do usunięcia. Leczyła go przez 3 miesiące, nie poddawając się. Ponadto, po rozpoczęciu leczenia w przychodni na NFZ, kontynuowała leczenie prywatnie, w okresie świąteczno - noworocznym, nie biorąc za wizyty ani grosza! Minął już rok, odkąd mój uratowany i zaplombowany ząbek trzyma się świetnie. Dzięki!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Żerdecka

  P.doktor jest moim od wielu lat lekarzem rodzinnym i bardzo sobie chwale kompetencje Pani doktor. A przy tym jest b. miła,wrażliwa na ludzkie choroby,zawsze z uwagą wysłucha.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Zielińska

  Bardzo uprzejma, miła, sympatyczna, cierpliwa Pani stomatolog. Do tego dokładna i precyzyjna. Wizyty u takiego stomatologa to czysta przyjemność. POLECAM!!!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Bil-Wrońska

  Pani Wrońska jest świetnym lekarzem dobrze diagnozuje choroby nie daje antybiotyków (małym dzieciom), miła sympatyczna,ma świetny kontakt z dziećmi moje córki chodzę do niej i jestem bardzo zadowolona:)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Zielińska

  Znakomity stomatolog, pełny zakres kompetencji, nie mówiąc wręcz o delikatnej i precyzyjnej ręce. Ujmująca osoba - godna polecenia, przede wszystkim tym, którzy się boją siadania na fotelu dentystycznym!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Zielińska

  Dostałam numer tel.do Pani Doktor od znajomej, gdy zadzwoniłam termin miałam za 2 tyg. ale Poprosiłam o tel. jak by okazało się że komuś nie pasuje. Tel dostałam na drugi dzień o wizycie! Jestem już po i ocena moja to 6+........ dodam że boję się strasznie stomatologa:( Bardzo miła osoba,dokładna, delikatna naprawdę super! I nic nie bolało!!:)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania