Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Sante

Sądowa 3

41-902 , Bytom , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Pierzchalska-Suwińska Inny

  Bardzo polecam panią Doktor! Jest sympatyczną, miłą osobą, zainteresowana pacjentkami. Wszystko dokladnie wyjasnia, jest delikatna i kompetentna. Bez problemu wykonuje dodatkowe badania np. Usg czy też cytologię (mimo że program profilaktyczny z nfz obejmjuje kobiety od 25 roku zycia). Wspaniale podejscie do pacjentek, dobra komunikacja, przyjemnoscia idzie sie na wizytę. Polecam panią doktor na pierwszą wizytę np. Dla nastolatki, jsst bardzo rzeczowa i dba o komfort pacjentki.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Szydełko kontrola po zapaleniu przydatków, niepłodność

  Pomimo mieszanych opinii na portalu zdecydowałam się na wizytę u pana doktora w przychodni Sante. I nie żałuję! Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć już że pan doktor bardzo dokładnie wykonuje badanie zarówno metoda manualna oraz USG. Przy czym jest również niesłychanie delikatny. Pan doktor zrobił na mnie duże wrażenie gdyż przyszłam ze sporym problemem - zahamowania miesiączkowania po źle przepisanym przez innego lekarza zastrzyku. Podszedł do tematu zupełnie inaczej niż wszyscy lekarze u których byłam czym dał mi nadzieję na przywrócenie moich hormonów do normalnego stanu. Bardzo skrupulatnie tlumaczyl wszystkie zagadnienia, spokójnie odpowiadał na pytania. Po powrocie do domu okazało się że zamiast 3 leków na e recepcie mam jeden. Wykonałam telefon do przychodni i okazało się że dla pana doktora taki problem to nie problem, natychmiast naprawił ten problem i mogłam w całości wykupić swoją receptę. Był przy tym bardzo poważny i miły a wiem z doświadczenia że lekarze często robią wielkie problemy z takich rzeczy. Pan doktor bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Na pewno będę kontynuować u niego swoje leczenie.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Pierzchalska-Suwińska

  Pani doktor zawsze bardzo uśmiechnięta i życzliwa chętna odpowiada na każde pytanie,bez problemu zleca dodatkowe badania, bardzo szczegółowa a każde badanie jest wykonane starannie i bezboleśnie. Z całego serca polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Szydełko

  Czytam, wiele opinii na temat doktora i uważam że jest dobry w tym co robi, jestem jego pacjentką od wielu lat i bywało róźnie, ale zawsze wracałam do niego, a od pięciu lat jestem stałą, prowadził moje dwie ciąże wysokiego ryzyka, że względu na wiek, wykonał dwie cesarki, zawsze dbał o badania, o prenatalne, o zwykłe badania USG, a jak trzeba było to i na krzyczał, specjalista w 100 procentach, a rodziła drugie dziecko nie dawno, polecam i dziękuję doktorowi za wszystko

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania