Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Szombierki w Bytomiu

Orzegowska 52a

41-907 , Bytom , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Maciej Jarosz Inny

  Lekarz, który mimo regularnych, corocznych kontroli (od kilku lat), dopuścił do rozwoju nowotworu w 4.stopniu zaawansowania. Ostatnia wizyta w lutym 2020, wszystko w porządku wg pana doktora, w maju 2020 diagnoza szpitalna: rak płuc z przerzutami (po pluciu krwią ocenionym przez pana doktora jako być może pęknięte naczynka w nosie). Na zdjęciach rentgenowskich, robionych cyklicznie na zlecenie pana doktora, od kilku lat widoczny guz, który urósł z 5 cm do 10. Leczenie mogło być dawno wdrożone. Nie polecam, tragedia.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartłomiej Jarnot Inny

  W styczniu uraz łydki Rozpoznanie u chirurga na nfz zakrzepica żylna od tego dnia "umierałem zator płucny itd wujek Google zrobil robotę".60 zastrzyków z heparyna do brzucha ale coś mi nie dawało spokoju że nikt nie zainteresowal się urazem więc umówiłem się do Pana Doktora i to był strzał w 10.Same badanie USG dopler trwało chyba z 15 minut a cała wizyta chyba ponad 30 minut i tu niespodzianka zakrzepicy żylnej niema i raczej nie bylo natychmiast odstawić zastrzyki z heparyna(diagnoza Pana Doktora)to co jest w lydce to krwiak po jakimś urazie a nie zakrzep.Jesli ktoś ma wątpliwości to gorąco polecam Pana Doktora warto zapłacić za fachową wiedzę i podejście do pacjenta a ja znowu wróciłem do żywych .Pozdrawiam i jeszcze raz Dziekuje

  Bartłomiej Jarnot

  bez usg też nie byłbym mądry :)
  a czasu staram się poświęcić tyle, by pacjent zrozumiał istotę problemu i zasadność zaleceń.
  cieszę się, że mogłem pomóc.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dariusz Krzeszowski

  Po wielu latach leczenia u innych lekarzy doktor Krzeszowski prawidłowo rozpoznał u mnie chorobę dwubiegunową i przepisał leki po których czuję się w miare normalnie. Wylewny do przesady nie jest, ale potrafi uważnie słuchać. Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania