Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (17)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Strzelczyk Inny

  Profesjonalne podejście do pacjent. Pan doktor obiecał mi pomoc w leczeniu i do trzymał słowa. Dba o pacjentów i przywraca wiarę. że można żyć bez bólu. polecam szczerze.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Strzelczyk operacje stopy,ręki

  Trafiłam do Pana Doktora z awulsyjnym złamaniem palucha. Ból,który towarzyszył po ściągnięciu gipsu był nie do zniesienia. Pan doktor przeprowadził skomplikowaną i rzadką operację polegającą na rekonstrukcji
  przyczepu dalszego ścięgna, usunięciu trzeszczki piszczelowej,mikrofakturacji ubytku i wszczepieniu kotwicy Arthrex. Świetnie poradził sobie z rzadkim w Polsce złamaniem 'amerykańskiego futbolisty'.
  Polecam z całego serca! Zaangażowanie, cierpliwość, jego opieka na najwyższym poziomie.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Strzelczyk endoproteza stawu

  Wspaniały specjalista, kochający swoją pracę, przyjazny dla pacjentów. Dzięki Panu mam nowe kolano. Po operacji Pan Doktor codziennie był przy moim łóżku przed obchodem. Bardzo bardzo dziękuję

  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Strzelczyk artroskopia

  23.03.2022 doktor wykonał artroskopię kolana. Zabieg przebiegł bez komplikacji i bez bólu. Wspaniały specjalista! Polecam i dziękuję.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Patrycja Pokrzywnicka Inny

  Trafiliśmy na Dr. Pokrzywnickiej z polecenia - mój 20 letni syn z długotrwałymi biegunkami i Pani Doktor na oddziale w szpitalu wykonała szereg badań, trafnie i szybko postawiła diagnozę. Nie spotkałam jeszcze lekarza z takim wspaniałym podejściem do pacjenta. Pokierowała do dalszej diagnostyki i leczenia w specjalistycznym szitalu, Dziękujemy bardzo Pani Dr.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Stolarz Inny

  Zanim trafiłem do doktora Stolarza odwiedziłem 3 innych ortopedów. Doktor Stolarz od samego początku wzbudził zaufanie- kompleksowy wywiad oraz analiza rezonansu i wyników badań. Doktor przedstawił dalsze możliwości oraz konsekwencje wyborów i zaproponował rozwiązanie dopasowane do mnie. Każdy kontakt z doktorem bardzo rzeczowy a sam doktor bardzo cierpliwy i zaangażowany przy każdej wizycie. Polecam z czystym sumieniem-pełen profesjonalizm.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Strzelczyk endoproteza stawu

  Bardzo sympatyczny,
  Doświadczenie, wiedza, profesjonalizm.
  Polecam.
  8 lipca 2020r. Pan Piotr przywrócił mnie do normalnego funkcjonowania.
  Zabieg który miałem wykonany endo biodra nie należał do łatwych. Dzięki doświadczeniu zawodowemu i profesjonalnemu podejściu do operacji dziś poruszam się bez problemu.
  Dziękuję i szacunek dla umiejętności i wiedzy jaką dysponuje Pan

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Strzelczyk Inny

  Pan doktor to specjalista wysokiej klasy. Przeprowadził skomplikowaną operacje mojej nogi, kiedy inni się poddali, Pan doktor po szczegółowym wywiadzie powiedział że noga jest do uratowania. Dzisiaj chodzę o kulach ale mam nogę. Lekarz z powołania.

  D
  Lekarz: lek. Piotr Strzelczyk rekonstrukcja więzadła

  Pan Doktor przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL. Po niecałych 10 tygodniach wróciłem do pracy i jestem na najlepszej drodze do odzyskania pełnej sprawności. Świetny fachowiec z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Pan Doktor zdecydowanie "robi różnicę" - polecam z całego serducha!

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Strzelczyk

  Super lekarz,rzeczowy i miły,cierpliwy pełen empatii ,wyjaśnia wszystko bardzo przystępnie, jestem bardzo zadowolona z wizyty,polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Zamkowa 4, 41-803 Zabrze Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania