O nas

Nowoczesne Centrum Medyczne Gabos to innowacyjne metody leczenia oparte na najnowszych rozwiązaniach medycznych i informatycznych oraz gwarancja wysokiej jakości usług. Do dyspozycji pacjentów oddajemy nowoczesne poradnie specjalistyczne obsługiwane przez staranie dobraną kadrę medyczną oraz szpital jednodniowy.

Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, zapewniając dyskrecję oraz profesjonalizm. Dla nas liczy się pacjent, jego zdrowie i samopoczucie - dlatego też dbamy o to, aby leczenie przebiegało w komfortowych i przyjaznych warunkach. Nasza kadra medyczna służy pomocą nie tylko w zakresie przygotowania i wykonania zabiegów, ale także poradnictwem poza zabiegowym.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (720)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Adamkiewicz konsultacja urologiczna

  Przemiły i mega kompetentny Pan doktor, szczegółowe wyjaśnienia, punktualność i ogólnie bardzo pozytywnie z synem odebraliśmy wizyte

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Adamkiewicz Konsultacja urologiczna + USG

  Bardzo dobry lekarz, prawdziwy, merytoryczny fachowiec. Polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Adamkiewicz konsultacja urologiczna

  Pan doktor bardzo szczegółowo i dokładnie wyjaśnił istotę schorzenia oraz plan leczenia. Super!.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Pietraszek konsultacja chirurga naczyniowego

  Pan doktor wykazał się profesjonalizmem, troską i skutecznością w leczeniu. Pełne zaangażowanie, zrozumienie problemu i skuteczna terapia sprawiły, że w pełni polecam tego specjalistę.

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Pietraszek konsultacja chirurga naczyniowego

  Bardzo profesjonalny serwis. Miła obsługa. Doktor wszystko wyjaśnił. Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Marek Olakowski konsultacja gastrologiczna

  Wspaniały lekarz,wszystko dokładnie wyjaśnił co do dalszego leczenia,dobrał nowe leki rozpisał zalecenia dietetycze iskreślił mi parę leków których nie muszę już brać ,bo szkodzą mi na żołądek.Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wyjaśnienie mi moich dolegliwości żołądkowych.Polecam Pana doktora wszystkim ,jest SUPER.Dziękuję.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr Michał Gierek Konsultacja andrologiczna

  Pan Michał super lekarz konkretne podejście do sprawy wszystko wyjaśnione bardzo dobrze i zrozumiale.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Sylwia Smykla konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo przyjemna rozmowa. Dużo zostało mi wyjaśnione jak mam działać w przyszłości.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Ewa Hajda konsultacja ginekologiczna

  U Pani doktor znalazłam się z przypadku, szukałam szybkiego terminu w bliskiej okolicy i trafiłam w dziesiątkę! Gabinet schludny, znajdowała się w nim przebieralnia, w której mogłam się przygotować do badania (toaleta, bidet, reczniki papierowe), były również jednorazowe (różowe ) spódniczki Dr. Hajda jest niezwykle ciepłą, empatyczną i uśmiechnięta osobą, chętną do pomocy, niezwykle dokładną przy ocenie przypadku jak i tłumaczeniu co aktualnie będzie robić podczas badania, co jest czym, z czym to się "je" tak, że wszystkie moje niewiadome zostały wyjaśnione i nie było konieczności zadawania dodatkowych pytań, choć te są w gabinecie Pani doktor mile widziane Określiła dokładny plan działania - dostałam kartkę z wyszczególnionymi lekami, ich dawkowaniem oraz zostały podane alternatywy gdyby leczenie nie przyniosło efektu. Z czystym sumieniem mogę polecić tą lekarkę - czy chcesz zmienić swojego ginekologa czy szukasz odpowiedniego na pierwszą wizytę - nie zawiedziecie się

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Joanna Fryżewska Konsultacja endokrynologiczna

  Bezpłatny parking.W rejstracji miła obsługa.Wizyta na umuwioną godzinę.Pani Joanna bardzo dokładnie i dociekliwie bada stan zdrowia pacjentki.Płatności karta lub gotówka.Wg cennika.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Inwalidów Wojennych 79, 41-945 Piekary Śląskie
Medicover, POLMED, PZU Zdrowie, Compensa, TU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Centrum Medyczne Gabos, Piekary Śląskie?
  Centrum Medyczne Gabos, Piekary Śląskie dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ortopedia, urologia, chirurgia, ginekologia, flebologia, anestezjologia, chirurgia dziecięca, urologia dziecięca, psychologia, kardiologia, laryngologia dziecięca, laryngologia, dermatologia, endokrynologia, dietetyka, chirurgia plastyczna, pediatria, onkologia, medycyna chorób zakaźnych, psychiatria, psychoterapia, proktologia, rehabilitacja medyczna, psychologia dziecięca, nefrologia dziecięca, nefrologia, medycyna sportowa, diagnostyka, gastrologia.
 • Oferta Centrum Medyczne Gabos obejmuje 168 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: cystoskopia giętka, cystoskopia, Enukleacja prostaty - HoLEP, badania drożności jajowodów, Test na sumę przeciwciał dojrzałych anty-SARS-CoV-2 (ilościowy), gastroskopia, kolonoskopia, wertebroplastyka, blokady przeciwbólowe kręgosłupa, konsultacja dermatologiczna + dermatoskopia.
 • Nie, Centrum Medyczne Gabos obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Centrum Medyczne Gabos ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Centrum Medyczne Gabos może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 720 osób dodało swoją opinię o placówce Centrum Medyczne Gabos. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Oto niektóre z ubezpieczeń, które akceptuje Centrum Medyczne Gabos: Medicover, Compensa, POLMED, PZU Zdrowie Sprawdź pełną listę akceptowanych ubezpieczeń, żeby zobaczyć, czy jest tam też Twoje.
 • Adres placówki Centrum Medyczne Gabos to Inwalidów Wojennych 79 Piekary Śląskie.
Powiązane wyszukiwania