Nowoczesne Centrum Medyczne Gabos to nie tylko innowacyjne metody leczenia oparte na najnowszych rozwiązaniach medycznych i informatycznych, ale także gwarancja wysokiej jakości usług. Do dyspozycji p... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Gabos

Inwalidów Wojennych 79

41-945, Piekary Śląskie, śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...

O nas

Nowoczesne Centrum Medyczne Gabos to nie tylko innowacyjne metody leczenia oparte na najnowszych rozwiązaniach medycznych i informatycznych, ale także gwarancja wysokiej jakości usług. Do dyspozycji pacjentów oddajemy nowoczesne poradnie specjalistyczne obsługiwane przez staranie dobraną kadrę medyczną oraz szpital jednodniowy.

Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, zapewniając dyskrecję oraz profesjonalizm. Dla nas liczy się pacjent, jego zdrowie i samopoczucie- dlatego też dbamy o to, aby leczenie przebiegało w komfortowych i przyjaznych warunkach. Nasza kadra medyczna służy pomocą nie tylko w zakresie przygotowania i wykonania zabiegów, ale także poradnictwem poza zabiegowym.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Filmy

Centrum Medyczne Gabos
Centrum Medyczne Gabos

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jan Franelak

  Kardiolog, Internista, lek.

  • W

   Sprawia wrażenie ,że pacjenci mu przeszkadzają. W trakcie kiedy przyjmuje Ciebie udziela porad przez telefon, trwa to niekiedy paręnaście minut. Co chwile ktoś do niego dzwoni. Czujesz się intruzem. Jest to bardzo denerwujące kiedy siedzisz ze swoim bólem i czekasz, aż pan doktor zajmie się tobą. Jesteś lekceważony.

  • K

   Szczegónie polecam Państwu tego wysokiej kasy specjalistę.Absolutny profesjonalizm.Najwyższa półka wsród lekarzy Niewątpliwy autorytet kardiologiczny!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Bartłomiej Pijet

  Ortopeda, lek.

  • W 2004 roku miałem wypadek. Spadłem z dachu z wysokości 12m. W Kielcach nie widzieli dla mnie szansy żeby ratować moje życie więc przetransportowali mnie helikopterem do szpitala w Piekarach. Pan doktor Pijet wspólnie z dr Kiełbasą przeprowadzili mi operację kręgosłupa, naprawili moje uszkodzone nerwy(były pozrywane). Operacja była na tyle udana, że nie skończyłem na wózku. Dzięki panu doktorowi chodzę i cieszę się z życia. Dziękuję Panie Doktorze.


 • Danuta Pawlik-Knapik

  Chirurg Plastyczny, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne GabosUsługa: usunięcie guzka

   Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg przeszedł bezboleśnie, bez stresu.
   Pozytywna atmosfera w całej placówce.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GabosUsługa: konsultacja

   Profesjonalne podejście oraz bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim, którzy potrzebują specjalistycznej pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Omar Bjanid

  Pediatra, Nefrolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GabosUsługa: choroba córki

   Jesteśmy świeżo po wizycie od Pana doktora lekarz z prawdziwego zdarzenia sympatyczny, cierpiały,empatyczny...bardzo się cieszymy że za pierwszym razem udało nam się trafić na tak fantastycznego lekarza...

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie

   Fantastyczny lekarz, z powołania, cierpliwie wyjaśnia wszystkie problemy, przemyśla decyzje, a przy tym jest miły i sympatyczny. Polecam wszystkim!


 • Aleksander Szymon Włodarczyk

  Kardiolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GabosUsługa: Ucisk w klatce piersiowej

   Bardzo sympatyczne, rzeczowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor dokładnie wypytał o wszystkie objawy i przeprowadził badania. Wyjaśnił mi możliwe przyczyny duszności i sposób leczenia. Polecam wszystkim.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GabosUsługa: problemy z kardiologiczne

   Lekarz super, konkretny, rzeczowy, analizuje objawy. Ma bardzo pozytywne podejście do pacjenta. W spoób merytoryczny potrafi wytłumaczyć pacjentowi rodzaj schorzenia


 • Michał Piętka

  Laryngolog Dziecięcy, Laryngolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GabosUsługa: wizyta z dzieckiem

   Lekarz bardzo profesjonalnie odniósł się do problemu z jakim przyszliśmy, rzeczowo wszystko wytłumaczył. Byliśmy z dzieckiem, z którym Pan doktor nawiązał fajny kontakt, więc wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Polecamy Pana doktora .

  • J

   Do Pana Doktora trafiłem w związku z zabiegiem usunięcia polipów z nosa. Po tygodniu od zabiegu mogę z czystym sumieniem polecić osobę Pana Doktora. Profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta oraz trafne decyzje to tylko niektóre z cech, którymi można określić Pana Michała. Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Maciej Jędrzejko

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska dr Maciej JędrzejkoUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Pan Doktor jak zawsze profesjonalny, otwarty na pacjenta, do tego z szeroką wiedzą i z dużą dozą empatii. Polecam serdecznie.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska dr Maciej JędrzejkoUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty, nikt dotąd mnie tak dokładnie nie zbadał i tak wyczerpująco mi wszystkiego nie wyjaśnił w odniesieniu do mojego "kobiecego zdrowia", a mam duże doświadczenia, jeśli chodzi o wizyty u ginekologa (za sobą 2 ciąże, z czego jedna była bardzo powikłana, a pomiędzy tymi ciazami 3 poronienia). Pan Doktor jest bardzo dokładny, poświęca pacjentce bardzo dużo czasu i widać, że ma ogromną wiedzę. Na pewno wrócę na kolejną wizytę kontrolną i będę polecala wśród znajomych.
   Anna Wieczorek

  Zobacz wszystkie opinie (211) o tym lekarzu


 • Andrzej Grabowski

  Chirurg Dziecięcy, Urolog Dziecięcy, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GabosUsługa: konsultacja chirurgiczna dzieci

   Doktor Grabowski wspaniały lekarz uprzejmy do pacjentów oraz naprawdę dobry fachowiec. Takich jak on potrzeba więcej.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Gabos

   Lekarz konkretny, dokładnie opisał przypadek mojego syna oraz wskazał na co powinnam zwracać uwagę. Polecam Pana doktora innym mamom chłopców

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Łukasz Noras

  Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, Flebolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Gabos

   Do Pana Doktora trafiłam pełna obaw i strachu po zabiegu usunięcia zmiany skórnej. Mimo iż nie było wolnego terminu Pan Doktor nie odmówił przyjęcia, wykazał się wielką empatią. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, otrzymałam obszerne informacje na temat nurtującego mnie problemu oraz szczegółowe zalecenia dotyczące leczenia. Lekarz godny zaufania. Polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Hipokrates" sp. z o.o.Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Po pierwszej wizycie wrażenie jak najbardziej pozytywne. Pan Doktor zaplanował dalsze leczenie i wyczerpująco odpowiedzial na moje pytania. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Już zarezerwowalam termin nastepnej, gdyż lekarz wzbudził moje zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Ewa Koczy-Baron

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne 311Usługa: konsultacja dermatologiczna + dermatoskopia

   Bardzo miła obsługa zarówno lekarz jak i Pani w recepcji.Badanie przeprowadzone w miłej atmosferze. Z takim lekarzem aż miło rozmawiać. Polecam każdemu! :)

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne 311Usługa: konsultacja dermatologiczna + dermatoskopia

   Pani dr jest bardzo sympatyczną osoba .Profesjonalnie podchodzi do problemu pacjenta.Nie czułam sie skrępowana w gabinecie .Jest lekarzem z powołania co można było poczuć juz na pierwszej wizycie .Cieszę się że trafiłam do Pani dr.Serdecznie polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (72) o tym lekarzu