Jesteśmy po to, aby słuchać, dawać wsparcie i skutecznie pomagać w sytuacjach kryzysów psychicznych. Oferujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną w pełnym zakresie w oparciu o ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Proximed

Przemiarki 23a/60

30-384 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 602...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Proximed

aleja Artura Grottgera 24/3

30-035 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 602...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Proximed

Lipska 16

30-721 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 602...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy po to, aby słuchać, dawać wsparcie i skutecznie pomagać w sytuacjach kryzysów psychicznych. Oferujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną w pełnym zakresie w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy indywidualne podejście w leczeniu.

Nasza oferta

Proximed jest zespołem specjalistów oferujących pomoc w rozwiązywaniu problemów psychicznych. Naszą filozofią jest wykorzystanie doświadczenia w leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych. Zespół składa się z praktyków posiadających wieloletni staż kliniczny, a ich praca podlega regularnej superwizji. W naszym ośrodku osoby z trudnościami psychicznymi otrzymają pełną diagnozę, leczenie i fachowe wsparcie w zdrowieniu. Oferujemy pomoc dla dorosłych oraz dzieci, młodzieży i ich rodziców. Zapewniamy pomoc w ramach psychoterapii indywidualnej, grupowej i terapii rodzin, konsultacje osobiste, farmakoterapię. Zapewniamy pomoc w kryzysach, wsparcie w realizacji ról i odnalezieniu własnych życiowych celów oraz w zmianie zachowań nałogowych. Dla osób rozwiązujących swoje problemy samodzielnie, lecz potrzebujących inspiracji proponujemy spotkania i warsztaty rozwojowe.

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia nastroju
 • fobie
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Artur Mysiński konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Rzeczowa i przyjemna rozmowa. Lekarz mnie wysłuchał i dobrał leki biorąc pod uwagę wiele czynników. Nie czułem presji czasu, ogólnie rozmowa była bardzo swobodna. Polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Targosz psychoterapia indywidualna

  Zdecydowanie polecam. Pani Barbara jest bardzo empatyczna, wykazuje sie doskonala zdolnoscia do sluchania i rozumienia emocji drugiej osoby. Swoje wnioski formuluje w bardzo jasny sposob, dajac duze pole do rozmowy. Psychoterapia u Pani Barbary to zdecydowanie dobrze zainwestowany czas dla kazdego, kto napotkal trudnosci w zrozumieniu siebie/swoich emocji, czy radzeniu sobie z lekiem.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Mysiński Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

  Dr Mysinski to cieply i empatyczny lekarz, który naprawdę troszczy się o pacjenta, angażuje i wspiera, a przy tym slucha i dobiera odpowiednie leczenie. "Ma serce po dobrej stronie" i potrafi sprawić, że człowiek przestaje czuć się sam ze swoimi trudnościami. Wspiera i pomaga odnaleźć nadzieję oraz siłę

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Mariusz Gajewski konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim Pana Mariusza, który podczas spotkania okazał mi wiele empatii i zrozumienia, jak również pomógł mi zobaczyć moją sytuację z nowej perspektywy i dojść do ciekawych i ważnych dla mnie wniosków. Po raz pierwszy poczułam się wysłuchana i zrozumiana a nie oceniana. Atmosfera spotkania pozwoliła mi się otworzyć, pomimo wcześniejszych obaw. Pan Mariusz jest osobą kontaktową a zarazem bardzo konkretną, słucha cierpliwie i uważnie starając się uchwycić istotę problemu. Zamierzam kontynuować dalsze spotkania, i raz jeszcze polecam go jako osobę kompetentną i profesjonalną.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Mysiński konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Zostałam cierpliwie wysłuchana, zadano mi trafne pytania i przestawiono sensowny plan działania. Polecam :)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Barbara Targosz

  Profesjonalizm pod każdym względem; miły kontakt, przyjazne miejsce; dbałość o szczegóły organizacyjne i komfort pacjenta

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Barbara Targosz

  Była to moja pierwsza wizyta tego typu, mimo to czułem się bardzo swobodnie.
  Moje oczekiwania zostały spełnione, a sama wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie.
  Serdecznie polecam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Artur Mysiński konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pierwsza wizyta jak najbardziej na plus. Doktor szczegolowo wypytal o wszystko co mialo miejsce nie tylko ostatnio, a tez kilka lat wstecz stad latwiej mu bylo postawic diagnoze.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Targosz

  Od lat zmagam się z depresją i stanami lękowymi, ale dzięki pani Barbarze zaczynam widzieć szansę na powrót do normalnego życia. Dzięki jej zaangażowaniu, wyrozumiałości i ciepłu, którym emanuje jestem w stanie pracować nad sobą. Polecam panią Barbarę z całego serca.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Mysiński konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo przyjemna wizyta, pan Doktor zrobił szczegółowy wywiad i dokładnie wyjaśnił planowane etapy leczenia. Serdecznie polecam!

  Artur Mysiński

  Dziękuję!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania