Jesteśmy po to, aby słuchać, dawać wsparcie i skutecznie pomagać w sytuacjach kryzysów psychicznych. Oferujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną w pełnym zakresie w oparciu o ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Proximed

Przemiarki 23a/60, Dębniki

30-384, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 602...

Proximed

aleja Artura Grottgera 24/3, Krowodrza

30-035, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 602...

Proximed

Lipska 16

30-721, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 602...

O nas

Jesteśmy po to, aby słuchać, dawać wsparcie i skutecznie pomagać w sytuacjach kryzysów psychicznych. Oferujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną w pełnym zakresie w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy indywidualne podejście w leczeniu.

Nasza oferta

Proximed jest zespołem specjalistów oferujących pomoc w rozwiązywaniu problemów psychicznych. Naszą filozofią jest wykorzystanie doświadczenia w leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych. Zespół składa się z praktyków posiadających wieloletni staż kliniczny, a ich praca podlega regularnej superwizji. W naszym ośrodku osoby z trudnościami psychicznymi otrzymają pełną diagnozę, leczenie i fachowe wsparcie w zdrowieniu. Oferujemy pomoc dla dorosłych oraz dzieci, młodzieży i ich rodziców. Zapewniamy pomoc w ramach psychoterapii indywidualnej, grupowej i terapii rodzin, konsultacje osobiste, farmakoterapię. Zapewniamy pomoc w kryzysach, wsparcie w realizacji ról i odnalezieniu własnych życiowych celów oraz w zmianie zachowań nałogowych. Dla osób rozwiązujących swoje problemy samodzielnie, lecz potrzebujących inspiracji proponujemy spotkania i warsztaty rozwojowe.

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia nastroju
 • fobie
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Targosz

  Psychoterapeuta, Psycholog,

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ProximedUsługa: konsultacja psychoterapeutyczna

   Nie mam porównania bo to była moja pierwsza tego typu wizyta ale odebrałem Panią Barbare bardzo pozytywnie i profesjonalnie, spotkanie przebiegło w pozytywnej atmosferze, oceniam wysoko zaangażowanie pani psycholog, zamierzam kontynuować terapię i mogę polecić innym.

  • L
   Lokalizacja: ProximedUsługa: psychoterapia

   Do Pani doktor poszlam z polecenia, mialam za sobą kilka wizyt u innych lekarzy, żaden z nich nie wykazywał takiej empatii i cierpliwości. Pani Basiu bardzo dziekuje!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu