Pracownia Tomografii Komputerowej

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Tomografii Komputerowej

Wyspiańskiego 14

39-120 , Sędziszów Małopolski , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Kuczek

  Kardiolog, Internista,

  • Doskonały fachowiec, bardzo grzeczny, umiejący słuchać pacjenta krótko mówiąc lekarz z powołania . Takich lekarzy jest bardzo mało. Szkoda tylko że nie został ordynatorem Oddziału Wewnętrznego w Sędziszowie Młp.

  • F

   Doskonały specjalista, niezwykle oddany pacjentom, umiejący słuchać swojego pacjenta, co jest bardzo ważne. Traktuje swoją pracę jak powołanie. UCZCIWY! Przyjmuje pacjentów długo po godzinach pracy, nigdy nikt nie odszedł spod jego drzwi bez udzielenia mu pomocy. Miły i uprzejmy w kontaktach. Empatyczny, sympatyczny, ma mnóstwo zalet jako człowiek. POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Piotr Kapusta

  Kardiolog, Diabetolog,

  • S
   Lokalizacja: Poradnia Kardiologiczna ZOZ w Ropczycach

   Leczę się "pod okiem" doktora Kapusty od wielu lat. Zawsze, gdy potrzebowałem, uzyskiwałem poradę i pomoc w moim schorzeniu. W dobie powszechnego narzekania na długie okresy oczekiwania na wizytę u specjalisty, byłem przyjmowany zawsze w tym dniu, w którym tego potrzebowałem, nawet po "oficjalnych" godzinach przyjęć. To prawdziwy lekarz-przyjaciel. Diagnoza i metody leczenia - w mim przypadku - okazały się niezwykle trafne. Tą opinia dziękuję doktorowi za wyjątkową empatię i polecam pacjentom jego porady.
   Stanisław Węgrzyn