Pracownia Psychoterapii Nanovo

(29 opinii)

www.pracowniananovo.com Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczen... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Psychoterapii Nanovo

Kwiska 5/7, IV piętro, gabinety 421; 422, Fabryczna

54-210, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 691...

O nas

www.pracowniananovo.com Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W naszej Pracowni współpracujemy także ze specjalistą psychiatrii.

Naszą pomoc terapeutyczną kierujemy do osób dorosłych, młodzieży, dzieci, par i rodzin. Prowadzimy terapię indywidualną (dla osób dorosłych, młodzieży, dzieci), terapię par i terapię rodzin.Specjalizujemy się także w coachingu rodzicielskim dla rodziców dzieci w różnym wieku oraz w terapii okołoporodowej (dedykowanej dla do kobiet w okresie planowania ciąży, w czasie trwania ciąży, do mam będących po porodzie oraz ich partnerów). Prowadzimy także warsztaty z zakresu psychologii wychowania a także szkolenia z zakresu wybranych umiejętności psychologicznych i terapeutycznych. Nasza Pracownia Psychoterapii Nanovo jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, który jest prowadzony przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy.

Czynnie bierzemy udział jako partnerzy i eksperci w takich akcjach jak: Miesiąc Rodziny we Wrocławiu czy Rodzice Uważnie Obecni oraz w projektach, w których udzielamy specjalistycznego wsparcia psychologicznego (projekt "Aktywizacja Dolnośląskiego Rynku Pracy" realizowany we współpracy z Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu).

W naszej pracy cenimy profesjonalizm - każdy z naszych specjalistów odbył wieloletnią edukację w szkołach terapeutycznych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne takich jak: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, podyplomowe Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowie, Ośrodek Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego i Ośrodek Szkoleń Systemowych.

Specjaliści w naszym zespole posiadają także doświadczenie akademickie, współpracowali z takimi uczelniami wyższymi jak: Uniwersytet Wrocławski, Dolnośląska Szkoła Wyższa czy Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

Zależy nam na jakości usług terapeutycznych - dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i uczestniczymy w konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach z zakresu psychoterapii.

Dbamy o standardy w prowadzonej psychoterapii - każdy specjalista naszego zespołu w swojej pracy kieruje się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną. W naszej Pracowni gwarantujemy pacjentom warunki pełne komfortu i dyskrecji.

Serdecznie zapraszam do rejestracji telefonicznej (691-552-445) lub on-line (pracowniananovo.com).

Gabriela Lewicka-Śliwa
Pracownia Psychoterapii Nanovo
pracowniananovo.com

Nasza oferta

- psycholog
- psychoterapeuta (terapia dzieci, młodzieży, osób dorosłych)
- psycholog dziecięcy
- psycholog rodzinny
- coach rodzicielski
- terapia okołoporodowa
- terapeuta uzależnień
- psychiatra (współpraca)

Choroby

 • depresja
 • uzależnienia
 • problemy wychowawcze
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia okresu dojrzewania
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
 • żałoba/żal po stracie
 • nerwice
 • depresja poporodowa
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Matylda Zachara

  Psycholog, mgr

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Po terapii u Pani Zachary nasz Rafałek lepiej radzi sobie z emocjami. Coraz rzadziej zdarzają mu się napady agresji w stosunku do innych. Już po pierwszej wizycie wiedzieliśmy nad czym pracować żeby Rafałek się kontrolował. Polecam wszystkim rodzicom z trudnymi dziećmi

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy rodzinne

   Pani Matylda jest osobą znająca się na swojej pracy.
   Do każdego problemu podchodzi indywidualnie.
   Wizyty nie są już dla mnie stresujące, chociaż bardzo bałam się pierwszego spotkania.
   Polecam.


 • Gabriela Lewicka-Śliwa

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii NanovoUsługa: konsultacja psychologiczna (50 min.)

   Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, rzeczowe argumenty oraz obiektywny pogląd na dany temat z pewnością wykorzystam wiedzę, która otrzymałam na spotkaniu

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii NanovoUsługa: konsultacja psychologiczna (50 min.)

   Pani Gabriela to bardzo ciepła i otwarta osoba. Dzięki atmosferze jaką stwarza podczas wizyt nie miałam problemów z mówieniem o sobie i swoich uczuciach czy problemach. A obawiałam się wcześniej, że tak właśnie będzie. Na każdym spotkaniu widać ogromną wiedzę i praktykę. Terapia u Pani Gabrieli to bardzo ciekawe i przede wszystkim otwierające oczy doświadczenie. Wytłumaczyła mi mechanizmy jakie kierowały niektórymi moimi zachowaniami oraz skąd bierze się moje podejście do niektórych obszarów życia. Taka wiedza jest czasem zaskakująca, ale bezcenna. Jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze ze sobą, jak po terapii.Trochę jakby ktoś mi ściągnął z pleców bardzo ciężki, niepotrzebny plecak, który nosiłam wiele lat :)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Marzena Czarnota

  Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • P

   Panią Marzene poznałam we wrześniu 2017 roku od tamtej pory do lutego 2019 uczęszczałam regularnie na spotkania terapeutyczne. Dlaczego tyle czasu? Tyle potrzebowałam.
   Uważam, to za bardzo ważne, że terapeutka zachowała czujność, gdy upewniłyśmy się, że jestem gotowa i wzmocniona "wypuściła" mnie w świat. Zakończyłam proces z poczuciem zadbania o relację.

   Jeżeli czytasz tą to opinie prawdopodobnie szukasz terapeuty dla siebie, sama pamiętam ten moment, poszukiwanie jest trudne, ale nie bój się i skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Warto.

   Polecam współpracę z panią Marzeną. W moim odczuciu posiada ona solidne wykształcenie oraz predyspozycje osobowościowe do tego, aby klient mógł osiągnąć sukces i wprowadzić w swoje życie zmiany na głębokim poziomie.
   Cieszę się, że terapeutka potrafiła towarzyszyć mi w procesie zmiany była dla mnie i ze mną! Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję. K.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: lęki

   Pani Marzena pomogła mi wyjsc z sytuacji lekowej, pomogła zrozumieć skad sie to bierze i jak sobie z tym radzić. Dodatkowo pomogła zrozumieć siebie i pozwoliła rozmawiac o wszystkim z czym w tym momencie sobie nie poradziłam. Zawsze wiedziała jak do mnie podejść, co powiedziec. Polecam z całego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Wasiak

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Agnieszka podeszła do tematu bardzo profesjonalnie i liczę na to, ze pomoze mi znalezc przyczyne moich problemow.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam Panią Agnieszkę Wasiak,fachowa porada ,zaangażowanie wizyty u Pani psycholog bardzo pomogły mojej córce w leczeniu ,zdecydowanie polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu