Pracownia Psychoterapii Nanovo

verifiedCreated with Sketch.
(25 opinii)

www.pracowniananovo.com Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczen... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

 • Pracownia Psychoterapii Nanovo

  Kwiska 5/7, IV piętro, gabinety 421; 422, Fabryczna

  54-210, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

O nas

www.pracowniananovo.com Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W naszej Pracowni współpracujemy także ze specjalistą psychiatrii.

Naszą pomoc terapeutyczną kierujemy do osób dorosłych, młodzieży, dzieci, par i rodzin. Prowadzimy terapię indywidualną (dla osób dorosłych, młodzieży, dzieci), terapię par i terapię rodzin.Specjalizujemy się także w coachingu rodzicielskim dla rodziców dzieci w różnym wieku oraz w terapii okołoporodowej (dedykowanej dla do kobiet w okresie planowania ciąży, w czasie trwania ciąży, do mam będących po porodzie oraz ich partnerów). Prowadzimy także warsztaty z zakresu psychologii wychowania a także szkolenia z zakresu wybranych umiejętności psychologicznych i terapeutycznych. Nasza Pracownia Psychoterapii Nanovo jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, który jest prowadzony przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy.

Czynnie bierzemy udział jako partnerzy i eksperci w takich akcjach jak: Miesiąc Rodziny we Wrocławiu czy Rodzice Uważnie Obecni oraz w projektach, w których udzielamy specjalistycznego wsparcia psychologicznego (projekt "Aktywizacja Dolnośląskiego Rynku Pracy" realizowany we współpracy z Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu).

W naszej pracy cenimy profesjonalizm - każdy z naszych specjalistów odbył wieloletnią edukację w szkołach terapeutycznych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne takich jak: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, podyplomowe Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowie, Ośrodek Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego i Ośrodek Szkoleń Systemowych.

Specjaliści w naszym zespole posiadają także doświadczenie akademickie, współpracowali z takimi uczelniami wyższymi jak: Uniwersytet Wrocławski, Dolnośląska Szkoła Wyższa czy Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

Zależy nam na jakości usług terapeutycznych - dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i uczestniczymy w konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach z zakresu psychoterapii.

Dbamy o standardy w prowadzonej psychoterapii - każdy specjalista naszego zespołu w swojej pracy kieruje się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną. W naszej Pracowni gwarantujemy pacjentom warunki pełne komfortu i dyskrecji.

Serdecznie zapraszam do rejestracji telefonicznej (691-552-445) lub on-line (pracowniananovo.com).

Gabriela Lewicka-Śliwa
Pracownia Psychoterapii Nanovo
pracowniananovo.com

Choroby

 • depresja
 • uzależnienia
 • problemy wychowawcze
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia okresu dojrzewania
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
 • żałoba/żal po stracie
 • nerwice
 • depresja poporodowa
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Gabriela Lewicka-Śliwa

  Gabriela Lewicka-Śliwa

  psycholog,psychoterapeuta,terapeuta
  Zawsze przyjazna atmosfera oraz profesjonalne podejście Pani Gabrieli, sprawiały, że czułam się bezpiecznie. Pani Gabriela, pokazała mi w jaki sposó...
  Najwcześniej jutro
  Umów wizytę
 • Marzena Czarnota

  Marzena Czarnota

  psychoterapeuta,terapeuta
  Pani Marzena pomogła mi wyjsc z sytuacji lekowej, pomogła zrozumieć skad sie to bierze i jak sobie z tym radzić. Dodatkowo pomogła zrozumieć siebie i ...
  Wolny termin: czw. 13 gru
  Umów wizytę
 • Matylda Zachara

  Matylda Zachara

  psycholog
  Po terapii u Pani Zachary nasz Rafałek lepiej radzi sobie z emocjami. Coraz rzadziej zdarzają mu się napady agresji w stosunku do innych. Już po pierw...
  Wolny termin: pt. 14 gru
  Umów wizytę
 • Agnieszka Wasiak

  Agnieszka Wasiak

  psycholog,psychoterapeuta,terapeuta
  Polecam Panią Agnieszkę Wasiak,fachowa porada ,zaangażowanie wizyty u Pani psycholog bardzo pomogły mojej córce w leczeniu ,zdecydowanie polecam .
  Wolny termin: wt. 8 sty
  Umów wizytę

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Matylda Zachara

  Psycholog, mgr

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Po terapii u Pani Zachary nasz Rafałek lepiej radzi sobie z emocjami. Coraz rzadziej zdarzają mu się napady agresji w stosunku do innych. Już po pierwszej wizycie wiedzieliśmy nad czym pracować żeby Rafałek się kontrolował. Polecam wszystkim rodzicom z trudnymi dziećmi

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy rodzinne

   Pani Matylda jest osobą znająca się na swojej pracy.
   Do każdego problemu podchodzi indywidualnie.
   Wizyty nie są już dla mnie stresujące, chociaż bardzo bałam się pierwszego spotkania.
   Polecam.


 • Agnieszka Wasiak

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam Panią Agnieszkę Wasiak,fachowa porada ,zaangażowanie wizyty u Pani psycholog bardzo pomogły mojej córce w leczeniu ,zdecydowanie polecam .

  • E
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   Terapeuta godny polecenia. Umiejętnie slucha, zadaje mądre pytania, wyraża zainteresowanie pacjentem. Potrafi zasugerować "punkt", który daje do myślenia, a co za tym idzie być moze do głębszego zrozumienia "problemu".

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Gabriela Lewicka-Śliwa

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja psychologiczna (50 min.)

   Zawsze przyjazna atmosfera oraz profesjonalne podejście Pani Gabrieli, sprawiały, że czułam się bezpiecznie.
   Pani Gabriela, pokazała mi w jaki sposób patrzeć na dany problem i jak sobie z nim radzić. Dzięki temu staram się teraz to wdrażać w swoje życie. Polecam jak najbardziej ;)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii NanovoUsługa: psychoterapia uzależnień (50 min.)

   Miła Terapeutka, dobrze tłumaczy jak inaczej spojrzeć na problem, z którym przyszliśmy. Bardzo pomocne są wskazówki jak zacząć pracę nad sobą, zmienić nastawienie do wielu spraw.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Marzena Czarnota

  Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: lęki

   Pani Marzena pomogła mi wyjsc z sytuacji lekowej, pomogła zrozumieć skad sie to bierze i jak sobie z tym radzić. Dodatkowo pomogła zrozumieć siebie i pozwoliła rozmawiac o wszystkim z czym w tym momencie sobie nie poradziłam. Zawsze wiedziała jak do mnie podejść, co powiedziec. Polecam z całego serca!

  • S

   Pani Marzena pomogła mi wyjść z bardzo trudnej sytuacji życiowej, pomogła mi w rozumieniu siebie i swoich emocji, a także wskazała dalsze drogi i ścieżki terapii. Pani Marzena jest osobą, która wie co powiedzieć w którym momencie - w taki sposób, że niektóre jej zdania pozostają w głowie na długo po wizycie. Kiedy trzeba jest stanowcza. Ma dar nakierowywania rozmowy na właściwe tory i zawsze wyłapie z wypowiedzi pacjenta to, co jest najistotniejsze po to, aby rozwinąć dany wątek i się w nim zgłębić. Pani Marzena potrafi również przekazać pacjentowi trudne informacje. Ponadto jest osobą bardzo ciepłą i sympatyczną. Jej atutem jest również, to że pozostaje w stałej współpracy z bardzo dobrym lekarzem psychiatrą - opieka ze strony p. Marzeny jest więc kompleksowa i profesjonalna. Z całą pewnością mogę polecić Panią Marzenę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu