Pracownia Psychoterapii Nanovo

Terapia, Psychologia, Psychoterapia

(22 opinii)

www.pracowniananovo.com Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczen... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Gabriela Lewicka-Śliwa

  Gabriela Lewicka-Śliwa

  psycholog,psychoterapeuta,terapeuta
  Miła Terapeutka, dobrze tłumaczy jak inaczej spojrzeć na problem, z którym przyszliśmy. Bardzo pomocne są wskazówki jak zacząć pracę nad sobą, zmienić...
 • Agnieszka Wasiak

  Agnieszka Wasiak

  psycholog,psychoterapeuta,terapeuta
  Terapeuta godny polecenia. Umiejętnie slucha, zadaje mądre pytania, wyraża zainteresowanie pacjentem. Potrafi zasugerować "punkt", który daje do myśle...
 • Marta Szalek

  Marta Szalek

  psychoterapeuta,terapeuta
  Jestem bardzo wdzięczna Pani Marcie, za postawienie trafnej diagnozy i skierowanie na terapię, w gabinecie panuje dyskretna i życzliwa atmosfera, Pani...
 • Matylda Zachara

  Matylda Zachara

  psycholog
  Pani Matylda jest osobą znająca się na swojej pracy. Do każdego problemu podchodzi indywidualnie. Wizyty nie są już dla mnie stresujące, chociaż ba...

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

www.pracowniananovo.com Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W naszej Pracowni współpracujemy także ze specjalistą psychiatrii.

Naszą pomoc terapeutyczną kierujemy do osób dorosłych, młodzieży, dzieci, par i rodzin. Prowadzimy terapię indywidualną (dla osób dorosłych, młodzieży, dzieci), terapię par i terapię rodzin.Specjalizujemy się także w coachingu rodzicielskim dla rodziców dzieci w różnym wieku oraz w terapii okołoporodowej (dedykowanej dla do kobiet w okresie planowania ciąży, w czasie trwania ciąży, do mam będących po porodzie oraz ich partnerów). Prowadzimy także warsztaty z zakresu psychologii wychowania a także szkolenia z zakresu wybranych umiejętności psychologicznych i terapeutycznych. Nasza Pracownia Psychoterapii Nanovo jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, który jest prowadzony przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy.

Czynnie bierzemy udział jako partnerzy i eksperci w takich akcjach jak: Miesiąc Rodziny we Wrocławiu czy Rodzice Uważnie Obecni oraz w projektach, w których udzielamy specjalistycznego wsparcia psychologicznego (projekt "Aktywizacja Dolnośląskiego Rynku Pracy" realizowany we współpracy z Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu).

W naszej pracy cenimy profesjonalizm - każdy z naszych specjalistów odbył wieloletnią edukację w szkołach terapeutycznych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne takich jak: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, podyplomowe Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowie, Ośrodek Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego i Ośrodek Szkoleń Systemowych.

Specjaliści w naszym zespole posiadają także doświadczenie akademickie, współpracowali z takimi uczelniami wyższymi jak: Uniwersytet Wrocławski, Dolnośląska Szkoła Wyższa czy Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

Zależy nam na jakości usług terapeutycznych - dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i uczestniczymy w konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach z zakresu psychoterapii.

Dbamy o standardy w prowadzonej psychoterapii - każdy specjalista naszego zespołu w swojej pracy kieruje się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną. W naszej Pracowni gwarantujemy pacjentom warunki pełne komfortu i dyskrecji.

Serdecznie zapraszam do rejestracji telefonicznej (691-552-445) lub on-line (pracowniananovo.com).

Gabriela Lewicka-Śliwa
Pracownia Psychoterapii Nanovo
pracowniananovo.com

Choroby

 • depresja
 • uzależnienia
 • problemy wychowawcze
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia okresu dojrzewania
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
 • żałoba/żal po stracie
 • nerwice
 • depresja poporodowa
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Gabinety

 • Pracownia Psychoterapii Nanovo

  Kwiska 5/7, IV piętro, gabinet 422, Fabryczna

  54-210, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Szalek

  Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • O
   Lokalizacja: HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego

   Jestem bardzo wdzięczna Pani Marcie, za postawienie trafnej diagnozy i skierowanie na terapię, w gabinecie panuje dyskretna i życzliwa atmosfera, Pani Marta jest uważna i empatyczna, nie jest łatwo, ale z nadzieją patrzę na zmiany które następują, zdecydowanie polecam i bardzo dziękuję.

  • M
   Lokalizacja: HOMINE Poradnia Zdrowia Psychicznego

   Do Pani Marty trafiłam z polecenia, na konsultacji zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, wyciszona, uważna, kompetentna, zaangażowana w problemy pacjenta. Z interpretacjami trafiała w sedno, faktycznie chusteczki się przydają u psychoterapeuty. Panią Martę zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agnieszka Wasiak

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • E
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   Terapeuta godny polecenia. Umiejętnie slucha, zadaje mądre pytania, wyraża zainteresowanie pacjentem. Potrafi zasugerować "punkt", który daje do myślenia, a co za tym idzie być moze do głębszego zrozumienia "problemu".

  • A

   Szczerze polecam. Myślę, że większość, ma przeświadczenie, że w chwili trudnego okresu w życiu przy wparciu bliskich osób można przezwyciężyć wszystko. Niestety nie zawsze tak jest. Czasami potrzeba osoby, która neutralnie spojrzy na wszystko z boku. Pani Agnieszka jest sympatyczną i ciepłą osobą, a przede wszystkim bardzo dobrym psychoterapeutą. Z każdej sesji wychodziłam z nowymi przemyśleniami, które pozwalały mi na nowo spojrzeć na istotne sprawy, a przede wszystkim w głąb siebie i zmienić sposób myślenia. Pani Agnieszka nie udziela rad, słucha bardzo wnikliwie, szybko weryfikuje napływające informacje i wyciąga konkretne wnioski. Moja "walka" trwa nadal i czeka mnie dużo pracy nad samą sobą, ale nie jestem już w punkcie wyjścia, a to duża zasługa Pani Psycholog. Dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Gabriela Lewicka-Śliwa

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii NanovoUsługa: psychoterapia uzależnień (50 min.)

   Miła Terapeutka, dobrze tłumaczy jak inaczej spojrzeć na problem, z którym przyszliśmy. Bardzo pomocne są wskazówki jak zacząć pracę nad sobą, zmienić nastawienie do wielu spraw.

  • M
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii Nanovo

   Profesjonalna, godna polecenia terapeutka. Buduje poczucie bezpieczeństwa, jest zaangażowana i zainteresowana, skutecznie wskazuje drogę do zrozumienia sedna problemu i pomaga pacjentowi w pracy nad zmianą.
   Poza profesjonalizmem Pani Gabriela jest empatycznym i bardzo miłym człowiekiem ze świetnym poczuciem humoru :)
   Bardzo dziękuję za terapię.
   Marek

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Matylda Zachara

  Psycholog, mgr

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy rodzinne

   Pani Matylda jest osobą znająca się na swojej pracy.
   Do każdego problemu podchodzi indywidualnie.
   Wizyty nie są już dla mnie stresujące, chociaż bardzo bałam się pierwszego spotkania.
   Polecam.