Pracownia Psychoterapii Nanovo

(29 opinii)

www.pracowniananovo.com Informacja: W naszej Pracowni można umawiać także wizyty online. Możliwa jest płatność gotówką lub kartą. Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Psychoterapii Nanovo

Kwiska 5/7, IV piętro, gabinety 421; 422

54-210 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 691...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

www.pracowniananovo.com
Informacja: W naszej Pracowni można umawiać także wizyty online. Możliwa jest płatność gotówką lub kartą.
Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W naszej Pracowni współpracujemy także ze specjalistą psychiatrii.

Naszą pomoc terapeutyczną kierujemy do osób dorosłych, młodzieży, dzieci, par i rodzin. Prowadzimy terapię indywidualną (dla osób dorosłych, młodzieży, dzieci), terapię par i terapię rodzin.Specjalizujemy się także w coachingu rodzicielskim dla rodziców dzieci w różnym wieku oraz w terapii okołoporodowej (dedykowanej dla do kobiet w okresie planowania ciąży, w czasie trwania ciąży, do mam będących po porodzie oraz ich partnerów). Prowadzimy także warsztaty z zakresu psychologii wychowania a także szkolenia z zakresu wybranych umiejętności psychologicznych i terapeutycznych. Nasza Pracownia Psychoterapii Nanovo jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, który jest prowadzony przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy.

Czynnie bierzemy udział jako partnerzy i eksperci w takich akcjach jak: Miesiąc Rodziny we Wrocławiu czy Rodzice Uważnie Obecni oraz w projektach, w których udzielamy specjalistycznego wsparcia psychologicznego (projekt "Aktywizacja Dolnośląskiego Rynku Pracy" realizowany we współpracy z Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu).

W naszej pracy cenimy profesjonalizm - każdy z naszych specjalistów odbył wieloletnią edukację w szkołach terapeutycznych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne takich jak: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, podyplomowe Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowie, Ośrodek Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego i Ośrodek Szkoleń Systemowych.

Specjaliści w naszym zespole posiadają także doświadczenie akademickie, współpracowali z takimi uczelniami wyższymi jak: Uniwersytet Wrocławski, Dolnośląska Szkoła Wyższa czy Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

Zależy nam na jakości usług terapeutycznych - dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i uczestniczymy w konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach z zakresu psychoterapii.

Dbamy o standardy w prowadzonej psychoterapii - każdy specjalista naszego zespołu w swojej pracy kieruje się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną. W naszej Pracowni gwarantujemy pacjentom warunki pełne komfortu i dyskrecji.

Serdecznie zapraszam do rejestracji telefonicznej (691-552-445) lub on-line (pracowniananovo.com).

Gabriela Lewicka-Śliwa
Pracownia Psychoterapii Nanovo
pracowniananovo.com

Nasza oferta

- psycholog
- psychoterapeuta (terapia dzieci, młodzieży, osób dorosłych)
- psycholog dziecięcy
- psycholog rodzinny
- coach rodzicielski
- terapia okołoporodowa
- terapeuta uzależnień
- psychiatra (współpraca)

Choroby

 • depresja
 • uzależnienia
 • problemy wychowawcze
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia okresu dojrzewania
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
 • żałoba/żal po stracie
 • nerwice
 • depresja poporodowa
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Gabriela Lewicka-Śliwa

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii Nanovo

   Pani Gabriela pomogła mi dotrzeć do źródeł moim problemów. We współpracy z nią, udało mi się zwiększyć moje poczucie własnej wartości, polubić siebie, zamienić niezdrowe schematy myślowe na te konstruktywne i spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Pani Gabriela zwracała uwagę na wiele aspektów moich trudności, których ja nie dostrzegałam, a które często zupełnie zmieniały mój punkt widzenia. Z wielu sesji wychodziłam zdumiona tym, czego się o sobie dowiedziałam i z większą nadzieją na lepszą przyszłość.
   Cała terapia przebiegła w bardzo komfortowej, ciepłej i spokojnej atmosferze.
   Polecam Panią Gabrielę jako psychoterapeutę. Współpraca z nią naprawdę wiele mi dała :)

  • P

   Pani Gabriela tworzy bardzo przyjemną atmosferę podczas spotkań. Pomogła mi dostrzec zupełnie inną perspektywę w stosunku do moich problemów i dzięki temu po serii spotkań jestem w stanie lepiej radzić sobie z trudnościami. Nie spodziewałam się tak dobrych efektów. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym. :)

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Anna Rudowicz (Wolnicka)

  Psycholog Dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii NanovoUsługa: psychoterapia dzieci

   Pani Ania jest ciepłą i serdeczną osobą, córka była u niej już drugi raz, bardzo Panią Anię polubiła. Fachowe podejście do tematu. Polecam i pozdrawiam :)

  • J
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii NanovoUsługa: zaburzenia lękowe u dziecka

   Jesteśmy bardzo zadowoleni po pierwszej wizycie. Pani Anna jest miłą i ciepłą osobą, która budzi zaufanie. Będziemy kontynuować terapię.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania