Pracownia Psychoterapii Nanovo

verifiedCreated with Sketch.

Terapia, Psychologia, Psychoterapia

(24 opinii)

www.pracowniananovo.com Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczen... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

 • Pracownia Psychoterapii Nanovo

  Kwiska 5/7, IV piętro, gabinety 421; 422, Fabryczna

  54-210, Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

O nas

www.pracowniananovo.com Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W naszej Pracowni współpracujemy także ze specjalistą psychiatrii.

Naszą pomoc terapeutyczną kierujemy do osób dorosłych, młodzieży, dzieci, par i rodzin. Prowadzimy terapię indywidualną (dla osób dorosłych, młodzieży, dzieci), terapię par i terapię rodzin.Specjalizujemy się także w coachingu rodzicielskim dla rodziców dzieci w różnym wieku oraz w terapii okołoporodowej (dedykowanej dla do kobiet w okresie planowania ciąży, w czasie trwania ciąży, do mam będących po porodzie oraz ich partnerów). Prowadzimy także warsztaty z zakresu psychologii wychowania a także szkolenia z zakresu wybranych umiejętności psychologicznych i terapeutycznych. Nasza Pracownia Psychoterapii Nanovo jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, który jest prowadzony przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy.

Czynnie bierzemy udział jako partnerzy i eksperci w takich akcjach jak: Miesiąc Rodziny we Wrocławiu czy Rodzice Uważnie Obecni oraz w projektach, w których udzielamy specjalistycznego wsparcia psychologicznego (projekt "Aktywizacja Dolnośląskiego Rynku Pracy" realizowany we współpracy z Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu).

W naszej pracy cenimy profesjonalizm - każdy z naszych specjalistów odbył wieloletnią edukację w szkołach terapeutycznych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne takich jak: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, podyplomowe Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowie, Ośrodek Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego i Ośrodek Szkoleń Systemowych.

Specjaliści w naszym zespole posiadają także doświadczenie akademickie, współpracowali z takimi uczelniami wyższymi jak: Uniwersytet Wrocławski, Dolnośląska Szkoła Wyższa czy Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

Zależy nam na jakości usług terapeutycznych - dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i uczestniczymy w konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach z zakresu psychoterapii.

Dbamy o standardy w prowadzonej psychoterapii - każdy specjalista naszego zespołu w swojej pracy kieruje się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną. W naszej Pracowni gwarantujemy pacjentom warunki pełne komfortu i dyskrecji.

Serdecznie zapraszam do rejestracji telefonicznej (691-552-445) lub on-line (pracowniananovo.com).

Gabriela Lewicka-Śliwa
Pracownia Psychoterapii Nanovo
pracowniananovo.com

Choroby

 • depresja
 • uzależnienia
 • problemy wychowawcze
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia okresu dojrzewania
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
 • żałoba/żal po stracie
 • nerwice
 • depresja poporodowa
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Marzena Czarnota

  Marzena Czarnota

  psychoterapeuta,terapeuta
  Pani Marzena pomogła mi wyjść z bardzo trudnej sytuacji życiowej, pomogła mi w rozumieniu siebie i swoich emocji, a także wskazała dalsze drogi i ście...
  Wolny termin: pon. 22 paź
  Umów wizytę
 • Gabriela Lewicka-Śliwa

  Gabriela Lewicka-Śliwa

  psycholog,psychoterapeuta,terapeuta
  Zawsze przyjazna atmosfera oraz profesjonalne podejście Pani Gabrieli, sprawiały, że czułam się bezpiecznie. Pani Gabriela, pokazała mi w jaki sposó...
  Wolny termin: wt. 23 paź
  Umów wizytę
 • Matylda Zachara

  Matylda Zachara

  psycholog
  Po terapii u Pani Zachary nasz Rafałek lepiej radzi sobie z emocjami. Coraz rzadziej zdarzają mu się napady agresji w stosunku do innych. Już po pierw...
  Wolny termin: wt. 23 paź
  Umów wizytę
 • Agnieszka Wasiak

  Agnieszka Wasiak

  psycholog,psychoterapeuta,terapeuta
  Polecam Panią Agnieszkę Wasiak,fachowa porada ,zaangażowanie wizyty u Pani psycholog bardzo pomogły mojej córce w leczeniu ,zdecydowanie polecam .
  Wolny termin: wt. 23 paź
  Umów wizytę

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marzena Czarnota

  Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • S

   Pani Marzena pomogła mi wyjść z bardzo trudnej sytuacji życiowej, pomogła mi w rozumieniu siebie i swoich emocji, a także wskazała dalsze drogi i ścieżki terapii. Pani Marzena jest osobą, która wie co powiedzieć w którym momencie - w taki sposób, że niektóre jej zdania pozostają w głowie na długo po wizycie. Kiedy trzeba jest stanowcza. Ma dar nakierowywania rozmowy na właściwe tory i zawsze wyłapie z wypowiedzi pacjenta to, co jest najistotniejsze po to, aby rozwinąć dany wątek i się w nim zgłębić. Pani Marzena potrafi również przekazać pacjentowi trudne informacje. Ponadto jest osobą bardzo ciepłą i sympatyczną. Jej atutem jest również, to że pozostaje w stałej współpracy z bardzo dobrym lekarzem psychiatrą - opieka ze strony p. Marzeny jest więc kompleksowa i profesjonalna. Z całą pewnością mogę polecić Panią Marzenę.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Marzena jest niezwykła osobą, która od samego początku była w stanie odpowiedzieć na każde moje pytanie, nawet najbardziej osobiste. Dzięki temu od pierwszego spotkania częściowo rozwiewała niepewność ale również skłaniała do późniejszych przemyśleń. Jest osobą niezwykle ciepłą, dzięki czemu zacierają się granice lekarz - pacjent, co umożliwia całkowite zaufanie i automatycznie większą chęć do mówienia o własnych mankamentach i defektach. Osoba, która zawsze daje "świeże" spojrzenie na sytuacje życiowe, które sprawiają nam trudność. Dla mnie osobiście Pani Marzena stała się w pewnym stopniu autorytetem oraz inspiracją. Wspiera mnie na co dzień! Myślę, że jest osobą godną również Twojego zaufania :)


 • Matylda Zachara

  Psycholog, mgr

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Po terapii u Pani Zachary nasz Rafałek lepiej radzi sobie z emocjami. Coraz rzadziej zdarzają mu się napady agresji w stosunku do innych. Już po pierwszej wizycie wiedzieliśmy nad czym pracować żeby Rafałek się kontrolował. Polecam wszystkim rodzicom z trudnymi dziećmi

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy rodzinne

   Pani Matylda jest osobą znająca się na swojej pracy.
   Do każdego problemu podchodzi indywidualnie.
   Wizyty nie są już dla mnie stresujące, chociaż bardzo bałam się pierwszego spotkania.
   Polecam.


 • Agnieszka Wasiak

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam Panią Agnieszkę Wasiak,fachowa porada ,zaangażowanie wizyty u Pani psycholog bardzo pomogły mojej córce w leczeniu ,zdecydowanie polecam .

  • E
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - www.dcp.wroclaw.pl

   Terapeuta godny polecenia. Umiejętnie slucha, zadaje mądre pytania, wyraża zainteresowanie pacjentem. Potrafi zasugerować "punkt", który daje do myślenia, a co za tym idzie być moze do głębszego zrozumienia "problemu".

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Gabriela Lewicka-Śliwa

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja psychologiczna (50 min.)

   Zawsze przyjazna atmosfera oraz profesjonalne podejście Pani Gabrieli, sprawiały, że czułam się bezpiecznie.
   Pani Gabriela, pokazała mi w jaki sposób patrzeć na dany problem i jak sobie z nim radzić. Dzięki temu staram się teraz to wdrażać w swoje życie. Polecam jak najbardziej ;)

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii NanovoUsługa: psychoterapia uzależnień (50 min.)

   Miła Terapeutka, dobrze tłumaczy jak inaczej spojrzeć na problem, z którym przyszliśmy. Bardzo pomocne są wskazówki jak zacząć pracę nad sobą, zmienić nastawienie do wielu spraw.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu