Pracownia Psychoterapii Nanovo

(35 opinii)

www.pracowniananovo.com Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczen... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pracownia Psychoterapii Nanovo

Kwiska 5/7, IV piętro, gabinety 420; 421; 422, Fabryczna

54-210, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 691...

O nas

www.pracowniananovo.com Pracownia Psychoterapii Nanovo istnieje od 2014 roku. Nasz zespół specjalistów tworzą psycholodzy, psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci i pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W naszej Pracowni współpracujemy także ze specjalistą psychiatrii.

Naszą pomoc terapeutyczną kierujemy do osób dorosłych, młodzieży, dzieci, par i rodzin. Prowadzimy terapię indywidualną (dla osób dorosłych, młodzieży, dzieci), terapię par i terapię rodzin.Specjalizujemy się także w coachingu rodzicielskim dla rodziców dzieci w różnym wieku oraz w terapii okołoporodowej (dedykowanej dla do kobiet w okresie planowania ciąży, w czasie trwania ciąży, do mam będących po porodzie oraz ich partnerów). Prowadzimy także warsztaty z zakresu psychologii wychowania a także szkolenia z zakresu wybranych umiejętności psychologicznych i terapeutycznych. Nasza Pracownia Psychoterapii Nanovo jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, który jest prowadzony przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy.

Czynnie bierzemy udział jako partnerzy i eksperci w takich akcjach jak: Miesiąc Rodziny we Wrocławiu czy Rodzice Uważnie Obecni oraz w projektach, w których udzielamy specjalistycznego wsparcia psychologicznego (projekt "Aktywizacja Dolnośląskiego Rynku Pracy" realizowany we współpracy z Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu).

W naszej pracy cenimy profesjonalizm - każdy z naszych specjalistów odbył wieloletnią edukację w szkołach terapeutycznych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne takich jak: Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, podyplomowe Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowie, Ośrodek Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego i Ośrodek Szkoleń Systemowych.

Specjaliści w naszym zespole posiadają także doświadczenie akademickie, współpracowali z takimi uczelniami wyższymi jak: Uniwersytet Wrocławski, Dolnośląska Szkoła Wyższa czy Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

Zależy nam na jakości usług terapeutycznych - dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i uczestniczymy w konferencjach oraz specjalistycznych szkoleniach z zakresu psychoterapii.

Dbamy o standardy w prowadzonej psychoterapii - każdy specjalista naszego zespołu w swojej pracy kieruje się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz regularnie superwizuje swoją pracę terapeutyczną. W naszej Pracowni gwarantujemy pacjentom warunki pełne komfortu i dyskrecji.

Serdecznie zapraszam do rejestracji telefonicznej (691-552-445) lub on-line (pracowniananovo.com).

Gabriela Lewicka-Śliwa
Pracownia Psychoterapii Nanovo
pracowniananovo.com

Nasza oferta

- psycholog
- psychoterapeuta (terapia dzieci, młodzieży, osób dorosłych)
- psycholog dziecięcy
- psycholog rodzinny
- coach rodzicielski
- terapia okołoporodowa
- terapeuta uzależnień
- psychiatra (współpraca)

Choroby

 • depresja
 • uzależnienia
 • problemy wychowawcze
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia okresu dojrzewania
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
 • żałoba/żal po stracie
 • nerwice
 • depresja poporodowa
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Gabriela Lewicka-Śliwa

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta,

  • A
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii Nanovo

   Poszłam na pierwszą wizytę z bardzo konkretnym problemem i otrzymałam pomoc, lecz jak przystało na prawdziwego fachowca Pani doktor odszukała prawdziwy problem i pomogła mi się z nim uporać. Terapię zakończyłam jako osoba dużo bardziej świadoma siebie. Otrzymałam o wiele lepszą pomoc niż się tego spodziewałam.

  • W
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii Nanovo

   Pani Gabriela wykazała się dużą elastycznością, nie szukając problemu tam gdzie go nie ma a tam gdzie występuje odznaczała się dużą delikatnością. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Anna Wolnicka

  Psycholog Dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii NanovoUsługa: psychoterapia dzieci

   Pani Ania jest ciepłą i serdeczną osobą, córka była u niej już drugi raz, bardzo Panią Anię polubiła. Fachowe podejście do tematu. Polecam i pozdrawiam :)

  • J
   Lokalizacja: Pracownia Psychoterapii NanovoUsługa: zaburzenia lękowe u dziecka

   Jesteśmy bardzo zadowoleni po pierwszej wizycie. Pani Anna jest miłą i ciepłą osobą, która budzi zaufanie. Będziemy kontynuować terapię.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Matylda Zachara

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia psychoterapii i terapii rodzin oraz psychologii sportu

   Długi czas myślałem o wizycie u psychologa, po wizycie u Pani Matyldy wiedziałem, że to była decyzja. Pani psycholog jest osobą otwartą, umiejącą słuchać, zadaje trafne pytania.

  • E
   Lokalizacja: Poradnia psychoterapii i terapii rodzin oraz psychologii sportu

   Terapeuta z wysokimi kompetencjami. Pani psycholog jest osobą otwartą, dobrym słuchaczem, trafnie naprowadza na wnioski, bardzo łatwo nawiązać kontakt. Wyglądam następnej sesji :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu