Poznawczo.pl - centrum psychoterapii

(82 opinie)

Informacje o placówce

Gabinety

Poznawczo.pl - centrum psychoterapii

Zwycięstwa 56/6

44-100, Gliwice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Polończyk-Bociąga

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pomoc psychologiczna

   Z panią Psycholog spotkałam się w trudnym momencie mojego życia. Była dla mnie wielkim wsparciem.Empatyczna i pełna troski, potrafi uważnie słuchać, a równocześnie jest dobrym obserwatorem, fachowcem, który potrafi wyjaśnić zawiłości ludzkich zachowań.Jej uwagi ,, otwierały mi oczy" na sprawy, których nie rozumiałam.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: psychoterapia online

   Jak dla mnie najlepszy specjalista. Mogę z całego serca polecić Panią Renatę. Profesjonalizm na najwyższym poziomie


 • Katarzyna Marek

  Psycholog Dziecięcy, Psycholog, Terapeuta, mgr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja

   Jestem zadowolona z pierwszej wizyty.Pani psycholog mila,odpowiadajaca na pytania.Mila I przyjazna atmosfera,w gabinecie.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: poznawczo.plUsługa: konsultacja psychologiczna dzieci

   Pani Kasia to osoba z dobrym podejściem do dzieci. Pierwsza wizyta odbyła się tylko z rodzicami a od kolejnej córka (bardzo nieśmiała 4-latka) wchodzi do gabinetu sama i nie ma z tym problemu. Pyta kiedy znowu przyjedziemy pobawić się z Panią Kasią :-) Narazie za krótko jeszcze chodzimy na spotkania żeby stwierdzić czy przyniosą jakieś rezultaty ale jestem dobrej myśli.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Janusz Mazanowski

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • D
   Lokalizacja: Poznawczo.pl - centrum psychoterapii

   Bardzo dobre sposoby terapii. Terapeuta bardzo rzetelny zadający odpowiednie pytania i pozwalający zrozumieć samego siebie. Serdecznie polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Psychologii i Psychoterapii Janusz MazanowskiUsługa: konsultacja psychologiczna

   Już od pierwszej wizyty widzę u siebie bardzo dużą poprawę. Pełen profesjonalizm, ale również empatia w stosunku do pacjenta, brak nadinterpretowania moich słów, co zdarzało mi się u innych specjalistów, pytywanie, czy wszystko zostało zrozumiane przez niego dobrze, gdy ma wątpliwości (ale także pytanie mnie, co sądzę o jego wnioskach z moich słów i nie narzucanie mi niczego), brak oceniania mnie za moje słowa. Pan Mazanowski nie narzuca również konkretnych ćwiczeń czy konkretnej drogi dla terapii, zawsze upewnia się, czy nie będę się czuć źle z rozmawianiem w tym momencie na dany temat, nawet jeśli zaznacza, że uważa go za istotny. Bardzo polecam również ze względu na otwarte podejście do osób LGBT.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Paulina Klukowska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poznawczo.pl - centrum psychoterapiiUsługa: konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

   Pani Paulina jest niesamowicie ciepłą i sympatyczną osobą, która uważnie słucha i udziela trafnych odpowiedzi, które prowokują wiele przemyśleń. Polecam spotkania z nią, ponieważ czuję, że w moim życiu zachodzą prawdziwe zmiany i poprawia się moje samopoczucie :)

  • D
   Lokalizacja: Poznawczo.pl - centrum psychoterapiiUsługa: konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

   Po namowie znajomych w końcu zapisałam się na wizytę do psychologa, wcześniej uważałam, że z takim stanem - nicmisieniechce, wszystko jest bez sensu, po co w ogóle coś robić, wszystko na nic - nie da się nic zrobić, może taka kolej rzeczy. Ale znalazłam się w gabinecie z sympatyczną i ciepłą osobą, a przed taką osobą jest się znacznie łatwiej otworzyć. Czas minął szybko, wiele aspektów zostało poruszonych, omawianych na bieżąco. Okazało się także, że jeden ważny krok zrobiłam nieświadomie kilka lat wcześniej, nie zdawałam sobie sprawy z tego, że dokonałam czegoś dobrego dla siebie - dobrze jest w trudnej sytuacji usłyszeć pochwałę i wytłumaczenie tego. Po pierwszej wizycie mam poczucie, że zrobiłam krok do przodu i mam ochotę to kontynuować i zawalczyć o siebie.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Beata Cugowska

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • O
   Lokalizacja: Poznawczo.pl - centrum psychoterapii

   Wspaniała Pani psycholog, jestem bardzo zadowolona, bylam dopiero na 1 wizycie, ale dobrze się czuję po rozmowie, bardzo pozytywna i szczera osoba.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poznawczo.pl - centrum psychoterapii

   Wizyty przebiegają w komfortowej, swobodnej atmosferze. Pani Beata jest sympatyczna, ma bardzo konkretne i profesjonalne podejście. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Alicja Baranek

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta,

  • R
   Lokalizacja: Poznawczo.pl - centrum psychoterapii

   Dzięki spotkaniom z Alicją zmieniłem zupełnie podejście do moich emocji. Zmieniłem też myślenie o wielu innych rzeczach i pomaga mi to w życiu. Zyskałem wiele narzędzi, które są mi pomocne z radzeniem sobie z ludźmi w tym ze sobą :). Dziękuję i szczerze polecam

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poznawczo.pl - centrum psychoterapiiUsługa: terapia poznawczo-behawioralna

   Alicja to świetna terapeutka. Od pierwszej wizyty potrafiła stworzyć niezwykle sympatyczną i pełną empatii atmosferę, co już na pierwszej sesji pozwoliło mi się otworzyć.. Polecam ją wszystkim, a szczególnie osobom z borderline :)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu