Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Na Promyka

Promyka 41

Pruszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krystyna Wall

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • G

   Pani doktor to ewenement jeśli chodzi o pediatrów: fachowa, ciepła i nie zbywa pacjentów antybiotykami na byle chrypkę - to lekarz z powołania

  • G

   Fachowa obsługa, duże zainteresowanie pacjentem i jego problemai, polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zuzanna Stadnicka-Dmitriew

  Psycholog,

  • T

   gdybym trafiła do innego psychoterapeuty najprawdopodobniej dawno nie byłoby mnie już na świecie. osoba ewidentnie stworzona do wykonywania tego zawodu, bardzo profesjonalna, cudownie zdystansowana, ale ciepła, jednak bez stwarzania atmosfery niepotrzebnego koleżeństwa. bez odpowiedniego zaplecza finansowego nie ma sensu w ogóle rozpoczynać takiej najczęściej długofalowej terapii, dlatego osobom niestabilnym ekonomicznie nie polecam. ja nie żałuję nawet jednej złotówki włożonej w terapię, bo naprawdę odmieniła moje życie. sporo w tym i mojej zasługi, ale gdybym nie napotkała tej cudownie cierpliwej osoby, która zyskała moje zaufanie, nigdy by mi się nie udało znaleźć na tym etapie życia, na którym jestem teraz.


 • Olga Sznigilewa-Celka

  Psychiatra, lek.

  • K

   Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani doktor! Przyjeła nas bardzo ciepło, wizyta dla chorego nie była wtedy stresująca. Pani doktor poświęca wiele uwagi pacjentowi, zbiera szczegółowy wywiad i pyta najbliższych osób o stan pacjenta oraz ich obserwacje (z czym spotykam się pierwszy raz i jestem miło zaskoczona).
   Polecam Panią doktor osobą które szukają lekarza zdecydowanego, który poświęci im czas i nie będą się czuli w gabinecie jak w sali przesłuchań.


 • Ewa Śniecińska-Bączkowska

  Psychiatra,

  • G

   Pani doktor jest świetnym specjalistą rozszyfruje każdego pacjenta i mu pomoże . Chociaż jestem nieuleczalnie ciężko chory to nie traci cierpliwości i opiekuje się mną jak rodzona matka .
   Gotowa na wszelkie poświęcenia dla cierpiącego pacjenta nawet kosztem siebie.Skwituję tą opinię słowami piosenki "Nad wszystkim czuwa gospodarz domu,nie da on krzywdy zrobić nikomu,zawsze pomoże o każdej porze, oooo mój Boże.


 • Agnieszka Kwiatkowska

  Psychiatra, Seksuolog,

  • Pani doktor jest świetna - bardzo dobry kontakt z pacjentem, rzetelna pomoc i fachowa porada. Jestem bardzo zadowolony, od kilku lat jestem pacjentem Pani Doktor w przychodni na Dolnej.

  • A

   Jest bardzo dobrym lekarzem, jestem zadowolony z pomocy jakiej mi udzielała przez dwa lata,polecam w 100%

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Dębska

  Psychiatra, lek.

  • M

   Bardzo dobry lekarz w takim sensie, że potrafi wysłuchać. Nie przerywa ani nie narzuca od razu swojego punktu widzenia, co niestety spotkało mnie u innych psychiatrów - to bardzo przykre, zniechęca do wizyt. U dr Dębskiej mam poczucie że jestem wysłuchana, a po chwili dr ma swoje uwagi, które są bardzo przemyślane, głębokie i celne, zawsze dają mi do myślenia. Widać że dr traktuje pacjenta jak człowieka, z szacunkiem. Wysoki profesjonalizm, polecam.

  • P

   Dr Dębska jest bardzo mądrym, zaangażowanym i życzliwym lekarzem. Pomogła mi w bardzo trudnych chwilach wyciągając mnie z głębokiej, klinicznej depresji. Nie obiecuje natychmiastowego uzdrowienia jednak systematycznie dąży do celu. Polecam szczególnie tym, których dotychczasowe spotkania z psychiatrami zniechęciły do kontynuowania leczenia. To bardzo ludzki lekarz.


 • Zofia Kowalczyk-Kozicka

  Psychiatra, lek.

  • E
   Lokalizacja: Poradnia Na PromykaUsługa: depresja lękowa

   Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Jest ciepła, serdeczna, nad wyraz cierpliwa. Nie dość, że potrafi wysłuchać, to jeszcze wie, jak zapytać, żeby pacjent chciał mówić. Nigdy nie okazała mi choćby cienia zniecierpliwienia. Stawia trafne diagnozy i potrafi dobrać skuteczne leczenie. Gdyby wszyscy lekarze pracowali z takim zaangażowaniem, świat byłby lepszym miejscem.

  • P

   Pani Doktor łączy ogromną empatię z głębokim zrozumieniem i konkretnym działaniem. Jest absolutnie fantastyczna-potrafi wysłuchać,ale i czuje się żywe zainteresowanie problemem. Posiada ogromną mądrość życiową i miłość do ludzi. Szczególnie polecam osobom wrażliwym,nieśmiałym i zmagającym się z lękami-jest bardzo taktowna,spokojna i ciepła. Można się rzeczywiście przed nią otworzyć.
   POLECAM !!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Wojciech Wall

  Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: lekarz pierwszego kontaktu

   Doktor Wall to świetny lekarz pierwszego kontaktu o szerokiej wiedzy i spojrzeniu na różne problemy. Lekarz rodzinny z prawdziwego zdarzenia. Nie waha się zlecać potrzebnych badań ani kierować do specjalistów z dziedzin szczegółowych. Jest miły, sympatyczny, i konkretny w najlepszym sensie (co nie znaczy oschły).

   Jestem jego pacjentką od wielu lat (10+) i nigdy się na nim nie zawiodłam. W sytuacjach pospolitych infekcji nie atakuje ich od razu antybiotykami, tylko wypisuje receptę , ale nie każe od razu wykupować leku, tylko poobserwować objawy i wziąć lek tylko jeśli się pogorszy, żeby nie rozwalać organizmu niepotrzebną farmakologią. Ale jeśli sytuacja ulegnie pogorszeniu, nie waha się wdrożyć silniejszego leczenia.

  • G
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Doktor Wall to świetny i życzliwy specjalista. Przyjmuje wszystkich pacjentów którzy przyjdą w godzinach otwarcia gabinetu (a w nagłych przypadkach nawet później). Stawia trafne diagnozy na podstawie zleconych badań.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Bożena Żyndul-Gabrysiak

  Psychoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Poradnia Na Promyka

   Pani Bożena wyprowadziła mnie z nerwicy na którą cierpiałam od lat, nie wiedząc co mi jest.. Terapia nie była ani krótka ani łatwa ale na pewno warta poświęconego czasu. Wcześniej myślałam , że jak sama sobie nie pomogę to nikt inny mi nie pomorze a tu okazało się że jest inaczej. Czuję się lepiej sama ze sobą i z innymi. Dziękuję :-)

  • A

   Ponieważ nie mieszkam na stałe w Pruszkowie, z Panią Gabrysiak mogłam się spotkać tylko raz. Na podstawie jednej wizyty, mogę z całą pewnością stwierdzić, że to wspaniała, mądra i doświadczona terapeutka. Zadając właściwe pytania, błyskawicznie dotknęła sedna moich problemów i sprawiła, że wyszłam z sesji bardzo podbudowana, z nadzieją na poprawę. Co więcej, zaproponowała pomoc w znalezieniu terapeuty w moim miejscu zamieszkania. Naprawdę bardzo żałuję, że nie udało mi się powtórnie zobaczyć z Panią Gabrysiak. Po naszym spotkaniu zrobiłam notatki i od tamtej pory co jakiś czas do nich zaglądam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Paweł Pawełczak

  Psychiatra, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Poradnia "Na Promyka"Usługa: badania psychiatryczne

   Leczę się u doktora dopiero od grudnia 2019.Bardzo dobry psychiatra.Bije od niego spokój, nie panikuje.Widać ze ma wiedzę. Bardzo stara się pomoc.Nie daje góry leków bez potrzeby. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Mój brat tez leczy się u doktora.Gorąco polecam

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Profesjonalne podejście , dr poświęcił dużo czasu i atencji na poznanie problemu i zaroponowanie odpowiedniego leczenia

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania