Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie

Armii Krajowej 2/4

05-800, Pruszków, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Jakubiak

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: prowadzenie ciąży

   Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pan Doktor wszystko wyjaśnia oraz szczegółowo opisuje. Z pewnością będę polecać.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: USG płodu po 11 tygodniu (również 3/4 D)

   Dziecko współpracowało więc Dr Jakubiak wykonał usg szybko ale bardzo dokładnie, opisywał wszystko co widział na ekranie. Otrzymałam dużo zdjęć i pismo z podsumiwaniem wizyty, w którym są zawarte wszystkie wykonane pomiary.

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Jakub Kociuba

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica

   Byłam u Pana Doktora na badaniu usg w 13 tygodniu ciąży. Co prawda było duże spóźnienie ale podejście Doktora rekompensuje wszystko. Doktor był bardzo pomocny, rzetelny i dokładny. Mimo iż dzidziuś ruszał sie jak szalony, Doktor poradził spacer i tego aby napić sie wody, gdy wróciliśmy dzidziuś spał w najlepsze :) mogliśmy dokonczyc zadanie.
   Inna pani ginekolog była w szoku, ze udało sie tak dokładnie wymierzyć i zrobić zdjęcia narządów itd przez powłoki brzuszne.
   Bardzo polecam, w szczególności na usg genetyczne :)

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

   Doktor Jakub budzi ogromne zaufanie. Po każdej wizycie mam poczucie, że otrzymałam bardzo rzetelne i kompletne informacje. Szczególnie doceniam to, że przy każdym usg Doktor szczegółowo opisuje co widać na monitorze, rozwiewa wszelkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania bardzo rzeczowo i cierpliwie :). Pan Doktor szybko wychwycił nieprawidłowości w przebiegu ciąży, jednak jego działania i zalecenia sprawiły, że nawet w tak stresującej sytuacji czułam się spokojna o siebie i dziecko. Jestem Doktorowi Kociubie bardzo wdzięczna za zaangażowanie w prowadzenie mojej ciąży, zarówno podczas wizyt w Babca Medica oraz pobytu w szpitalu na patologii ciąży.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Krzysztof Sankiewicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: Konsultacja ginekologiczna (badanie ,cytologia ,posiew ,biopsja endometrium , wycinki ,usg tv)

   Jestem bardzo mile zaskoczona pełnią pakietu badań jaki został mi zaproponowany. Wizyta szybka,konkretna,pełen profesjonalizm. Polecam. Warto.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: konsultacja ginekologiczna (badanie ,cytologia ,posiew ,biopsja endometrium , wycinki ,usg tv)

   Super lekarz. Polecam. Bardzo dokładne badania prenatalne. Odpowiada na wszystkie wątpliwości i świetnie opisuje wyniki. Prowadzi moją drugą ciążę.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Justyna Radkiewicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: badanie ginekologiczne

   Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjentki, bardzo miła, rzeczowa. Wizyta przebiegła sprawnie. Polecam Panią Doktor!

  • D
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy SpesmedUsługa: USG ginekologiczne

   Pani Doktor miła sympatyczna wszystko mi dokładnie wytłumaczyła Polecam z całego serca! Prawdziwy lekarz z powołania!

  Zobacz wszystkie opinie (130) o tym lekarzu


 • Agnieszka Bielas

  Internista,

  • R

   Pani Doktor Agnieszka Bielas.
   Najlepszy lekarz to za mało, dla pacjenta jest nie tylko LEKARZEM, ale przede wszystkim [nie boję użyć tego słowa] jest-jak Przyjaciel, któremu się ufa i powierza najskrytsze sekrety. Poświęcenie, dbałość i chęć pomagania pacjentom zasługuje na Najwyższy Szacunek i Uznanie dla Jej pracy.
   Jest Pani WSPANIAŁYM LEKARZEM i CZŁOWIEKIEM.
   Pani Doktor serdecznie dziękuję, że są tacy ludzie, jak Pani.
   Wdzięczny pacjent.

  • E

   Pani doktor przyjmowala w przychodni lekarskiej na ul. Drzymaly w pruszkowie. Powiem tylko tyle.... to swietny lekarz , widac ze z powolania, internista z prawdziwego zdarzenia....PRAWDZIWY LEKARZ !!!!! Niestety....juz nie pracuje na ul. drzymaly w pruszkowie..........BAAAAAAAAARDZO SZKODA ;((((((


 • Maria Mioduszewska

  Psychiatra,

  • N

   Zupełny brak kompetencji, nie potrafi prawidłowo zdiagnozować choroby, nie zna skutków ubocznych leków, nie potrafi rzeczowo odpowiedzieć na pytania pacjenta, odpowiedzi są dalece lakoniczne, sprawia wrażenie niedouczonej.


 • Katarzyna Nowicka

  Pediatra, Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • M

   Najbardziej merytoryczny lekarz pediatra jakiego spotkałam... bardzo fachowa, odpowie na każde pytanie, doradzi, jej diagnozy są trafne, naprawdę godny polecenia lekarz

  • K

   Bardzo konkretna osoba. Badanie jest zawsze dokladne, tak samo jak wywiad z rodzicami. Świetne podejscie do maluchów, ale tez i zasadniczość. Po porstu pełen profesjonalizm. Trafilismy na panią doktor po dłuzszych poszukiwaniach i juz zostalismy na stale.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jerzy Dziaczkowski

  Chirurg, Onkolog,

  • W

   Wyleczył u mnie szczelinę odbytu bezoperacyjnie - cztery lata temu (2008 r.) i do dziś nie mam problemów. Przed leczeniem u Pana Dziaczkowskiego; moją dolegliwość leczyłem u różnych lekarzy ponad 15 lat i wmawiano mi, że mogę wyleczyć się tylko poprzez operację. Za wynik leczenia, będę wdzięczny Panu Dziaczkowskiemu do moich ostatnich dni.


 • Grzegorz Goszczyński

  Pediatra, lek.

  • M

   Mam mieszane uczucia, co do oceny wizyty. Lekarz spokojny i miły, ale miałam wrażenie, że zbagatelizował przypadek i chciał po prostu jak najszybciej zakończyć wizytę. Nie uzyskałam wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Nie wiem, co powoduje dolegliwości u dziecka i co z nimi dalej robić.

  • X

   Bardzo dobry lekarz , moim synom zaraz po urodzeniu uratował życie , gdzie inni spisali dzieci na straty. Sympatyczny i bardzo miły człowiek , a przede wszystkim ludzki mający podejście do dzieci. Wszystkim znajomym polecam tego właśnie lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jerzy Bloch

  Chirurg,

  • M

   Bardzo niekompetentny lekarz. Każda wykonana czynność która wykonał "lecząc" moja babcię było niezgodne ze sztuką lekarska:nie odstawił lekarstw, bo nawet nie spytał, zabieg zrobił bez biospji, usunął częściowo nowotwór zamiast w narkozie to w przychodni w znieczuleniu miejscowym. A potem jeszcze babcia dostała opis badania wraz z materiałem czyli własnym rakiem do domu!!!! Mimo że prawnie nie ma takiego prawa.. RADZĘ TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!