Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie

(31 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie

Armii Krajowej 2/4

05-800 , Pruszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jan Dziaczkowski Inny

  Jestem po cholecystektomii laserowej wykonanej przez Pana Doktora. Przed operacją lekarz mi wytlumaczył na czym będzie polegał zabieg, po zabiegu opowiedział o jego przebiegu. Widać,że Pan Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Polecam

  lek. Jan Dziaczkowski

  Cieszę się że mogłem pomóc. Operacja nie była laserowa tylko laparoskopowa. Dziękuję za opinię.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Chojnacki Inny

  W nietypowych okolicznościach doktor prowadził moją ciążę. Tym bardziej jestem wdzięczna za opiekę, jaką otoczył mnie moje obecnie już dziesięcioletnie maleństwo.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Mikos Inny

  Nie polecam! Trafiłam do szpitala we wczesnej ciąży z krwawieniem. Na badaniu USG po chwilowym namyśle stwierdziła oziębłym głosem że to poronienie ! Nie jestem osobową wrażliwą ale żeby trafiło to na kobietę której udało się zajść w ciążę po długich latach stań - współczuję! Całe szczęście na wizycie kontrolnej po rzekomym poronieniu u innej pani doktor , okazało się że lek.Anna Mikos myliła się ! Omijajcie z daleka tego lekarza, zdecydowanie nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Dziąg konsultacja ginekologiczna

  Doświadczyłam nieprofesjonalnego podejścia przez doktora dot. wyglądu osób w ciąży... na dzień dobry usłyszała że jestem za ciężka i że źle się prowadzę w ciąży... Co uważam że jedzenie regularnie małych ilości i bez zachcianek na słodycze i fast foody nie jest złym odżywianiem ale widać się mylę. Na informacje że żaden wcześniejszy lekarz w tym lekarz prowadzący nie wspomniał mi słowem że ważę zbyt dużo i że jakoś ta waga za szybko wzrasta... A doktor- no wie Pani startowała już Pani że zbyt duża waga (68kg przy wzroście 168) nie musi mi się Pani tłumaczyć ja ostrzegam .... Kolejne zderzenie ze ścianą otrzymałam od doktora który mówi do mnie że Syn jest w niskiej grupie ryzyka ... Więc pytam tzn. zdrowy a on Tego Pani nie powiem jak wspomniałem Niska Grupa Ryzyka ... Zabrałam dokumenty i wybiegłam prawie z gabinetu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Chojnacki Inny

  Bardzo polecam dr.Macieja..trafiłam do szpitala z powodu zabiegu usuniecia szyjki macicy..operowal mnie i do konca robił to z poczuciem humorudzieki temu spokojowi czułam sie bezpieczna.Super lekarz..polecam bardzo

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Dziąg konsultacja ginekologiczna

  Z Panem Doktorem miałam wątpliwą przyjemność spotkania się dwa razy - raz podczas pierwszego porodu, gdzie kładł duży nacisk na poród siłami natury - nie zwracając uwagi na okoliczności i wskazania do porodu przez CC, proponował kolejne podanie oksytocyny, co w moim i dziecka przypadku mogłoby się skończyć naprawdę źle, bo rodziłam ponad 24h. Drugi raz, podczas pobytu w szpitalu, po zabiegu łyżeczkowania, przy traumatycznym przeżyciu straty drugiego dziecka, zapytałam Doktora o coś na wzmocnienie (zemdlałam trzy razy w łazience). Doktor polecił mi, abym ubrała się i „poszła pobiegać z dziećmi wokół szpitala”. Na odchodne rzucił „proszę brać dużo żelaza, może to coś pani pomoże na myslenie”. Nie wiem, jakim Doktor jest specjalistą w prywatnych placówkach, ale na pewno nie charakteryzuje się wysokim poziomem kultury i empatii. Szczerze nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jakubiak Inny

  Do Pana doktora trafiłam z polecenia innego lekarza z powodu mięśniaka. Podczas konsultacji jak i podczas pobytu w szpitalu czułam się naprawdę zaopiekowana. Pan doktor jest bardzo delikatny, dyskretny a co dla mnie było ważne kulturalny i podchodzący z szacunkiem do mnie jako osoby. Panie doktorze, za wszystko bardzo dziękuję.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Chojnacki Inny

  Na wizycie czułam się jak intruz, zdawkowe wręcz lekcewazace odpowiedzi, ostentacyjne znudzenie, poszlam do tego doktora zachęcona pozytywnymi opiniami pacjentek, niestety w moim przypadku nie maja one odzwierciedlenia w rzeczywistości,

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Chojnacki Inny

  Do Pana Doktora trafiłam z ulicy. W 18tc dostałam bolesnych skurczy, położna do której zadzwoniłam kazała skierować się jak najszybciej na IP. Pan Maciej jest najmilszym i najbardziej rzeczowym ginekologiem jakiego poznałam, a do tej pory przerobiłam chyba wszystkich z luxmedu. Bardzo dokładnie i obrazowo opowiadał co dzieje się w moim ciele podczas ciąży i skąd mogą występować bóle. Oczywiście zostałam dokładnie i delikatnie zbadana by wykluczyć problemy z szyjką. Moja ginekolog prowadząca niestety nie przekazała mi informacji czego mogę się spodziewać w II trymestrze i jakie objawy dopiero należy konsultować z lekarzem. Pan doktor nadrobił u mnie te braki i uspokoił mnie, ze to co odczuwam jest całkowicie niegroźne i naturalne dla ciąży (rozciąganie się więzadeł).
  Zdecydowanie polecam :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Sankiewicz Inny

  Świetny lekarz, polecam. W 2015 roku dzięki zaangażowaniu i dobrym decyzjom Pan Doktor uratował moje dziecko. Byłam w 17tc, trafiłam na oddział ginekologii, dzięki odpowiedniemu leczeniu mogę cieszyć się zdrową córka. W 2020r Pan Doktor był przy moim porodzie, powikłanym wysokim ciśnieniem. Bardzo zaangażowany, rzetelny, cudowny człowiek. Wcześniej, wykonując usg wszystko wytłumaczył, uspokoił, ponieważ hospitalizacja trwała już tydzień, bałam się co będzie dalej. Kolejny raz jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pomoc. Szczęśliwa mama córki z 10 marca 2020. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania