Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie

(22 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie

Armii Krajowej 2/4

05-800 , Pruszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Jakubiak Inny

  Do Pana doktora trafiłam z polecenia innego lekarza z powodu mięśniaka. Podczas konsultacji jak i podczas pobytu w szpitalu czułam się naprawdę zaopiekowana. Pan doktor jest bardzo delikatny, dyskretny a co dla mnie było ważne kulturalny i podchodzący z szacunkiem do mnie jako osoby. Panie doktorze, za wszystko bardzo dziękuję.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Chojnacki Inny

  Na wizycie czułam się jak intruz, zdawkowe wręcz lekcewazace odpowiedzi, ostentacyjne znudzenie, poszlam do tego doktora zachęcona pozytywnymi opiniami pacjentek, niestety w moim przypadku nie maja one odzwierciedlenia w rzeczywistości,

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Chojnacki Inny

  Do Pana Doktora trafiłam z ulicy. W 18tc dostałam bolesnych skurczy, położna do której zadzwoniłam kazała skierować się jak najszybciej na IP. Pan Maciej jest najmilszym i najbardziej rzeczowym ginekologiem jakiego poznałam, a do tej pory przerobiłam chyba wszystkich z luxmedu. Bardzo dokładnie i obrazowo opowiadał co dzieje się w moim ciele podczas ciąży i skąd mogą występować bóle. Oczywiście zostałam dokładnie i delikatnie zbadana by wykluczyć problemy z szyjką. Moja ginekolog prowadząca niestety nie przekazała mi informacji czego mogę się spodziewać w II trymestrze i jakie objawy dopiero należy konsultować z lekarzem. Pan doktor nadrobił u mnie te braki i uspokoił mnie, ze to co odczuwam jest całkowicie niegroźne i naturalne dla ciąży (rozciąganie się więzadeł).
  Zdecydowanie polecam :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Sankiewicz Inny

  Świetny lekarz, polecam. W 2015 roku dzięki zaangażowaniu i dobrym decyzjom Pan Doktor uratował moje dziecko. Byłam w 17tc, trafiłam na oddział ginekologii, dzięki odpowiedniemu leczeniu mogę cieszyć się zdrową córka. W 2020r Pan Doktor był przy moim porodzie, powikłanym wysokim ciśnieniem. Bardzo zaangażowany, rzetelny, cudowny człowiek. Wcześniej, wykonując usg wszystko wytłumaczył, uspokoił, ponieważ hospitalizacja trwała już tydzień, bałam się co będzie dalej. Kolejny raz jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pomoc. Szczęśliwa mama córki z 10 marca 2020. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Sankiewicz ciąża

  Na Pana doktora trafiam po raz kolejny, 5 lat temu przyjmował na świat mojego synka i otoczył mnie fantastyczna opieką, zawsze spokojny, wszystko dokładnie tłumaczy i wspiera pacjentkę. Rok temu byłam w kolejnej ciąży ale nastąpiły powikłania i też zgłosiłam się do dr Sankiewicza bo wiedziałam, że to najlepsze ręce w jakie mogę trafić. Ciążę straciłam ale nie zapomnę wsparcia ze strony Pana doktora. Aktualnie czekam na drugiego synka, termin za kilka dni i również zaufałam Panu doktorowi. Każdej kobiecie, która ma obawy polecam Dr Sankiewicza.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Sankiewicz podejrzenie poronienia

  Na tego pana trafiłam w szpitalu powiatowym na Wrzesinku w Pruszkowie. Zgłosiłam się na położniczą izbę przyjęć z silnym bólem w podbrzuszu i krwawieniem. Ten pan mnie przyjmował i wykonał kontrolne badanie USG dopochwowe. To, w jaki sposób się zachował, w moich oczach, dyskwalifikuje go w tym zawodzie. Był bardzo, ale to bardzo niedelikatny. Wiłam się z bólu na fotelu, byłam zdenerwowana, a ten pan swoim nieprzyjemnym tonem i zachowaniem jeszcze pogarszał całą i tak beznadziejną sytuację. Mamrotał coś pod nosem chyba do siebie, bo nie dało rady nic z tego zrozumieć. Był nieprzyjemny, nietaktowny, niedelikatny, niewspółczujący, według mnie nieprofesjonalny. W pewnym momencie nawet podważał to, czy w ogóle byłam w ciąży. Dzień wcześniej też byłam tam w szpitalu, bo pojawiło się plamienie. Dostałam wtedy opis wizyty z informacją o obecności zarodka (pęcherzyka ciążowego) w jamie macicy i zostałam puszcza do domu. Niestety następnego dnia stało się najgorsze. W takiej sytuacji, kiedy kobieta traci dziecko, od lekarza oczekuje delikatności, wyczucia taktu i profesjonalizmu. Tu tego ewidentnie zabrakło. Zachowanie tego pana wywołało u mnie ogromne poczucie winy za tą sytuację. Zero wsparcia ze strony tej osoby, jakiegokolwiek zrozumienia. Potraktował mnie jako kolejny numerek w rejestrze, a nie jak osobę w trudnej sytuacji. Nie polecam nikomu i każdej kobiecie będę odradzała stanowczo tego pana. Trauma ogromna.
  qulturka

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Krzysztof Sankiewicz

  Przez ostatnie tygodnie stycznia leżałem w innym szpitalu po operacji i nie przypominam sobie takiej sytuacji . Mogę w związku z tym przeprosić Panią za siebie lub za osobę z którą zostałem pomylony . Mamy sporo podobnych przypadków i zawsze staram się wspierać pacjentki rozumiejąc ich dramatyczne przeżycia
  Z poważaniem
  K. Sankiewicz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Rodzeń KTG - kardiotokografia

  Pierwszy raz spotkałam się z tak uprzejmym i sympatycznym lekarzem w ramach wizyt służby zdrowia.
  Pan Doktor bardzo kompetentny, uprzejmy i z cudownym podejściem do kobiet w ciąży.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Natalia Suszczewicz USG ciąży genetyczne

  Pani Doktor wykonywała mi badanie USG tzw "genetyczne" (11-14 tydzień ciąży). Badanie przeprowadzone bardzo starannie i dokładnie, Pani Doktor tłumaczyła i pokazywała mi i mojemu Mężowi co bada. Co jest ważne - posiada odpowiedni certyfikat FMF do oceny USG w tym właśnie okresie ciąży, w korelacji z wynikiem testu Pappa (ocena ryzyka wystąpienia wad genetycznych). Badanie wykonane w życzliwej i spokojnej atmosferze, przez kompetentną osobę :) Z całego serca polecam :)

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Justyna Radkiewicz ciąża

  Super lekarz. Oddana pacjentce. Poświęca dłuższy czas każdej kobiecie. Zajmuje się każdym przypadkiem bardzo dokładnie. ????

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Chojnacki

  Lek. Chojnacki prowadził moja ciążę od samego poczatku przez cały ten okres wydawał mi się naprawdę dobrym lekarzem jednak to jak potraktowal mnie w 38tyg. Ciąży jest skandalicznie. Przyszłam na wizytę rano (miesiąc wcześniej zapisywalam się jednak położna powiedziała żebym przyszła bez zapisu i weszła między pacjentkami) miałam już skurcze przepowiadajace i bardzo źle się czułam a pan doktor z bardzo oburzony powiedział że mnie nie przyjmie i ze przeciez jeszcze nie urodziłam wiec nie widzi problemu i mogę sobie tu siedzieć do wieczora i on się zastanowi czy mnie przyjmie w efekcie czego zostałam tuż przed porodem bez najważniejszych badan. Jak dla mnie nie jest to zachowanie profesjonalnego lekarza. Zdecydowanie nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania