Już od 1998 roku Centrum Medyczne Biovena z placówkami w Ożarowie Mazowieckim i Milanówku świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, rodzinnej, konsultacji specjalistycznych... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Biovena

Poznańska 127

05-850 , Ożarów Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Biovena

Adama Mickiewicza 1

05-822 , Milanówek , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Już od 1998 roku Centrum Medyczne Biovena z placówkami w Ożarowie Mazowieckim i Milanówku świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, rodzinnej, konsultacji specjalistycznych oraz rehabilitacji zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczeń zdrowotnych publicznych i indywidualnych. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych pacjentów.

Wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, dlatego cenimy czas pacjentów i dbamy o ich komfort. W Centrum Medycznym Biovena zapomnisz o ciągłych kolejkach do lekarza, długim czasie oczekiwania i skomplikowanym procesie rejestracji.W naszych przychodniach zapewniamy Państwu najlepszą opiekę zdrowotną oraz rehabilitacyjną.

Posiadamy wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel. O bezpieczeństwo oraz najwyższy poziom diagnostyki i leczenia pacjentów troszczy się zgrany zespół doskonałych specjalistów, a kwalifikacje personelu pomocniczego gwarantują miłą, spokojną atmosferę. Nasze przychodnie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a pacjentów przyjmują specjaliści o wysokich kwalifikacjach z doskonałym przygotowaniem zawodowym.

BIOVENA to:
Prywatne gabinety lekarzy specjalistów
Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel
Nowoczesna pracownia rentgenowska
Przyjemna atmosfera
Krótkie terminy wizyt
Konkurencyjne ceny

Skorzystaj z naszego prawie 20 letniego doświadczenia , a otoczymy Cię opieką, na jaką zasługujesz!

Zabiegi

 • Iniekcja osoczem bogatopłytkowym
 • Iniekcja dostawowa (w tym blokada kręgosłupa)
 • Założenie/zdjęcie wkładki wewnątrzmacicznej
 • Krioterapia ginekologiczna
więcej

Badania

 • Kostno-płucne badania RTG
 • Badania ultrasonograficzne (USG)
 • Psychotechnika
 • Holter EKG 24 godz.
 • Audiogram tonalny
 • Spirometria
 • Pole widzenia
 • Badania laboratoryjne
 • Badanie na nosicielstwo Salmonella i Shigella
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariola Lipka

  Endokrynolog, Diabetolog, Internista, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Instytut Oka Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Była to moja pierwsza wizyta i bardzo pozytywna jest moja opinia , ponieważ szczegółowo mi Pani doktor wyjaśniła wszystko ,,bardzo uprzejma i rzeczowa, jestem pod wielkim wrażniem, z przyjemnością będę leczyć się u Pani doktor.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Instytut Oka Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Pierwsza moja wizyta, pełen profesjonalizm, szczegółowe wyjaśnienia powodu i reakcji organizmu, opracowanie planu działania i omówienie spodziewanych rezultatów; osoba miła, ciepła, zainteresowana poznaniem otoczki problemu. Dziękuję , że wreszcie trafiłam na odpowiedniego lekarza, który wie jak mi pomóc

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Joanna Jabłońska

  Psychiatra, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • K
   Lokalizacja: SALVE RzgowskaUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Lecze się psychiatrycznie od ponad 10 lat zatem miałam do czynienia w wieloma specjalistami.
   Pani Doktor jest najsympatyczniejszym i najbardziej empatycznym lekarzem jakiego poznałam.
   Tworzy bardzo swobodna atmosfera dzięki której pacjent nie boi się mówić.
   Zachowuje duży profesjonalizm, wyjaśnia wszelkie zagadnienia, omawia wybrany sposób leczenia, omawia możliwe skutki uboczne.
   Liczy się z tym co mówi pacjent. potrafi "łączyć kropki" dzięki którym stawia trafną diagnozę.
   Od początku czuć od niej chęć pomocy, otwartość i brak oceniania i stawiania pochopnych opinii.

   Jest jednym z nielicznych lekarzy (nie tylko psychiatrów) u których czułam się traktowana na równi, partnersko, bez patrzenia z góry na mnie jako pacjenta.
   Pani Doktor pomaga pacjentowi wygrać z chorobą A nie zbywa wystawieniem pierwszej lepszej recepty.

   Dziękuję :)

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE RzgowskaUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Bardzo profesjonalne podejście, Pani dr miła, zadaje dużo pytań i nie ocenia. Taka postawa sprawia, że łatwo się otworzyć

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Marcin Kalisz

  Pediatra, lek.

  • J
   Lokalizacja: Biovena

   Przywieźliśmy na wizytę do p. Kalisza dziecko z temp. 37.5, bardzo kaszlące, z katarem, bez apetytu, po nieprzespanej nocy, płaczące cały czas.
   Gdy weszliśmy do gabinetu, to musieliśmy poczekać, bo p. doktor był zajęty siedzeniem z telefonem przez dobrych kilka minut. Mąż w tym czasie nas rejestrował. P. doktor nie był specjalnie zainteresowany kto i po co do niego przyszedł. Potem po wysłuchaniu mnie, zblazowany stwierdził, że gorączka jest gdy dziecko ma 38.5 i wszystko negował zniecierpliwiony. Gdy zapytałam czy według niego powinnam poczekać do wieczora (bo zapewne dziecko taką temp będzie miało już wieczorem bez podjęcia żadnych działań) i szukać pomocy na izbie przyjęć (a była sobota), to stwierdził, że od tego są nocne dyżury...Zadumał się stwierdzając, że kiedyś to było dobrze, bo matki same leczyły dzieci w domach i do lekarzy zgłaszały się w ostateczności. Dodał, że w przychodniach jest mnóstwo zarazków, czyli okazuje się, że na dyżury nocne przychodzą same okazy zdrowia lub choć mniej chorzy ludzie niż na normalne wizyty w przychodni, od których dziecko nie zarazi się niczym.... Lekarz był wyraźnie niezadowolony, że przyszliśmy do niego na tą prywatną wizytę....
   Zastanawiam się kiedy skończy się takie podejście lekarzy do pacjentów. Nie wspomnę o wsparciu młodej matki, bo przecież powinna ona już wychowując pierwsze dziecko wiedzieć wszystko na temat leczenia dzieci lub czerpać wiedzę ze wszystkich innych źródeł, ale nie od lekarzy i leczyć swoje dziecko na własną rękę.

  • N

   Świetny lekarz, bardzo fajnie podchodzi do pacjęta. Stara się poznać szeroko problem i dobiera odpowiednie rozwiązanie. Nie specjalnie często zdarza się znaleźć tak dobrego specjalistę z tak świetnym podejściem do pacjęta - POLECAM!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Agnieszka Terlikowska-Brzósko

  Dermatolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: BiovenaUsługa: Inny

   Pani Doktor wykazuje się naprawdę dużą wiedzą ale i wyrozumiałością oraz indywidualnym i opiekuńczym podejściem. Przyszedłem z problemem trądziku, z którym zmagałem się wiele lat, jednocześnie obawiałem się kuracji izotretynoiną. Pani Doktor objaśniła mi na czym polega leczenie w bardzo dokładny i zrozumiały sposób, zarazem zapewniła pełną opiekę, w tym, w razie wątpliwości możliwość kontaktu telefonicznego poza wizytami. Indywidualne podejście Pani Doktor sprawdziło się dodatkowo, gdy okazało się że reaguję na kurację intensywniej niż typowy pacjent. Polecam serdecznie odwiedzenie Pani Doktor Terlikowskiej- Brzósko przy problemach dermatologicznych, ponieważ gwarantuję, że podejdzie do nich kompleksowo i uważnie.

  • M
   Lokalizacja: PROJEKT SKÓRA | DERMATOLOGIA | MED. ESTETYCZNA

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty w końcu ktoś podjął próbę ustalenia dolegliwości mojego syna . Mam nadzieję.,że leczenie okaże się skuteczne. Polecam Pani doktor skrupulatna i miła.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Karolina Krawczak

  Fizjoterapeuta, dr

  • E
   Lokalizacja: BiovenaUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

   Świetna fizjoterapeutka. Jestem niesamowicie zadowolona i na pewno wrócę na kolejne wizyty. Dziękuję za pomoc :)

  • A
   Lokalizacja: BiovenaUsługa: fizjoterapia

   Korzystaliśmy z synkiem do tej pory z usług kilku fizjoterapeutów, ale dopiero u Pani Karoliny zatrzymaliśmy się na dłużej. To co wyróżnia Panią Karolinę to niezwykła wiedza i doświadczenie ale i też podejście do dzieci. Dla naszego Marcinka wizyta u fizjoterapeuty wiązała się dużym stresem, nie chciał ćwiczyć, grymasił, natomiast dzięki super nastawieniu do dzieci Pani Karoliny chodzimy chętnie i bez przymusu. Polecamy!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania