Już od 1998 roku Centrum Medyczne Biovena z placówkami w Ożarowie Mazowieckim i Milanówku świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, rodzinnej, konsultacji specjalistycznych... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Biovena

Poznańska 127

05-850 , Ożarów Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Biovena

Adama Mickiewicza 1

05-822 , Milanówek , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Już od 1998 roku Centrum Medyczne Biovena z placówkami w Ożarowie Mazowieckim i Milanówku świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, rodzinnej, konsultacji specjalistycznych oraz rehabilitacji zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczeń zdrowotnych publicznych i indywidualnych. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych pacjentów.

Wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, dlatego cenimy czas pacjentów i dbamy o ich komfort. W Centrum Medycznym Biovena zapomnisz o ciągłych kolejkach do lekarza, długim czasie oczekiwania i skomplikowanym procesie rejestracji.W naszych przychodniach zapewniamy Państwu najlepszą opiekę zdrowotną oraz rehabilitacyjną.

Posiadamy wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel. O bezpieczeństwo oraz najwyższy poziom diagnostyki i leczenia pacjentów troszczy się zgrany zespół doskonałych specjalistów, a kwalifikacje personelu pomocniczego gwarantują miłą, spokojną atmosferę. Nasze przychodnie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a pacjentów przyjmują specjaliści o wysokich kwalifikacjach z doskonałym przygotowaniem zawodowym.

BIOVENA to:
Prywatne gabinety lekarzy specjalistów
Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel
Nowoczesna pracownia rentgenowska
Przyjemna atmosfera
Krótkie terminy wizyt
Konkurencyjne ceny

Skorzystaj z naszego prawie 20 letniego doświadczenia , a otoczymy Cię opieką, na jaką zasługujesz!

Zabiegi

 • Iniekcja osoczem bogatopłytkowym
 • Iniekcja dostawowa (w tym blokada kręgosłupa)
 • Założenie/zdjęcie wkładki wewnątrzmacicznej
 • Krioterapia ginekologiczna
więcej

Badania

 • Kostno-płucne badania RTG
 • Badania ultrasonograficzne (USG)
 • Psychotechnika
 • Holter EKG 24 godz.
 • Audiogram tonalny
 • Spirometria
 • Pole widzenia
 • Badania laboratoryjne
 • Badanie na nosicielstwo Salmonella i Shigella
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariola Lipka Inny

  Pani doktor bardzo kompetentna. Miła i sympatyczna, super podejście do pacjenta. Taki lekarz to skarb. Polecam z całego serca :-)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Karolina Krawczak rehabilitacja ortopedyczna

  Świetna fizjoterapeutka. Jestem niesamowicie zadowolona i na pewno wrócę na kolejne wizyty. Dziękuję za pomoc :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Karolina Krawczak fizjoterapia

  Korzystaliśmy z synkiem do tej pory z usług kilku fizjoterapeutów, ale dopiero u Pani Karoliny zatrzymaliśmy się na dłużej. To co wyróżnia Panią Karolinę to niezwykła wiedza i doświadczenie ale i też podejście do dzieci. Dla naszego Marcinka wizyta u fizjoterapeuty wiązała się dużym stresem, nie chciał ćwiczyć, grymasił, natomiast dzięki super nastawieniu do dzieci Pani Karoliny chodzimy chętnie i bez przymusu. Polecamy!

  dr Karolina Krawczak

  Dziękuje za miłe słowa


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Jabłońska konsultacja psychiatryczna

  Bardzo trafna diagnoza, świetnie dobrany lek. Bardzo dobry kontakt podczas wizyty. Wyszedłem wiedząc jak ma wyglądać leczenie, czego się spodziewać i co robić dalej.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Karolina Krawczak fizjoterapia

  Pani Karolina przeprowadziła terapie która w moim przypadku okazała się niezwykle skuteczna Kompetentna osoba z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta. Z jej wizyt do dziś wykonuje szereg ćwiczeń które bardzo mi pomagają.

  dr Karolina Krawczak

  Dziękuję Panie Krzysztofie, bardzo mi miło! Proszę nie zaprzestawać ćwiczeń i do zobaczenia :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko Inny

  Pani Doktor wykazuje się naprawdę dużą wiedzą ale i wyrozumiałością oraz indywidualnym i opiekuńczym podejściem. Przyszedłem z problemem trądziku, z którym zmagałem się wiele lat, jednocześnie obawiałem się kuracji izotretynoiną. Pani Doktor objaśniła mi na czym polega leczenie w bardzo dokładny i zrozumiały sposób, zarazem zapewniła pełną opiekę, w tym, w razie wątpliwości możliwość kontaktu telefonicznego poza wizytami. Indywidualne podejście Pani Doktor sprawdziło się dodatkowo, gdy okazało się że reaguję na kurację intensywniej niż typowy pacjent. Polecam serdecznie odwiedzenie Pani Doktor Terlikowskiej- Brzósko przy problemach dermatologicznych, ponieważ gwarantuję, że podejdzie do nich kompleksowo i uważnie.

  dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko

  Dziękuję za Pana opinię. Pana organizm reagował na terapię wyjątkowo, dlatego konieczne było indywidualne podejście. Finalnie, mam nadzieję, że jest Pan zadowolony z uzyskanego efektu. Pozdrawiam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kalisz

  Przywieźliśmy na wizytę do p. Kalisza dziecko z temp. 37.5, bardzo kaszlące, z katarem, bez apetytu, po nieprzespanej nocy, płaczące cały czas.
  Gdy weszliśmy do gabinetu, to musieliśmy poczekać, bo p. doktor był zajęty siedzeniem z telefonem przez dobrych kilka minut. Mąż w tym czasie nas rejestrował. P. doktor nie był specjalnie zainteresowany kto i po co do niego przyszedł. Potem po wysłuchaniu mnie, zblazowany stwierdził, że gorączka jest gdy dziecko ma 38.5 i wszystko negował zniecierpliwiony. Gdy zapytałam czy według niego powinnam poczekać do wieczora (bo zapewne dziecko taką temp będzie miało już wieczorem bez podjęcia żadnych działań) i szukać pomocy na izbie przyjęć (a była sobota), to stwierdził, że od tego są nocne dyżury...Zadumał się stwierdzając, że kiedyś to było dobrze, bo matki same leczyły dzieci w domach i do lekarzy zgłaszały się w ostateczności. Dodał, że w przychodniach jest mnóstwo zarazków, czyli okazuje się, że na dyżury nocne przychodzą same okazy zdrowia lub choć mniej chorzy ludzie niż na normalne wizyty w przychodni, od których dziecko nie zarazi się niczym.... Lekarz był wyraźnie niezadowolony, że przyszliśmy do niego na tą prywatną wizytę....
  Zastanawiam się kiedy skończy się takie podejście lekarzy do pacjentów. Nie wspomnę o wsparciu młodej matki, bo przecież powinna ona już wychowując pierwsze dziecko wiedzieć wszystko na temat leczenia dzieci lub czerpać wiedzę ze wszystkich innych źródeł, ale nie od lekarzy i leczyć swoje dziecko na własną rękę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko trądzik

  Wg mnie dr Terlikowska jest lekarzem z powołania. Wszystko nie rozpoczęło się zbyt przyjemnie (musiałam czekać dosyć długo), ale wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona z konsultacji. Pani doktor sporo się spóźniła, i zanim rozpoczęła się wizyta byłam już nieźle wkurzona. Dodatkowo byłam druga w kolejce, a pacjent, który wszedł przede mną siedział w gabinecie ok 25 minut, co jeszcze bardziej mnie zdenerwowało. Jednocześnie wskazywało na to, że doktor Terlikowska podchodzi do swojej pracy poważnie i dokładnie zajmuje się pacjentami. Moje domysły się potwierdziły. Dr Terlikowska przeprowadziła dokładny wywiad, a potem zaproponowała leczenie (zgłosiłam się do niej z problemem trądziku). Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, opisała, podała skutki uboczne oraz cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Bardzo polecam tego lekarza!

  dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko

  Bardzo dziękuję, że poświeciła Pani czas na wyrażenie swojej opinii. Zapraszam na konsultację, gdyby kiedykolwiek była potrzebna. Pozdrawiam.


  Lekarz: lek. Adam Bycul

  Wspaniały lekarz , chodze po psychiatrach od 10 lat i pierwszy raz spotkałam tak zaangażowanego i miłego lekarza . Postawił diagnozę różniącą się od innych . Polecam Pana Doktora bo wie co robi i robi to z powołania !

  lek. Adam Bycul

  Dziękuję bardzo, jednak tak powinni postępować wszyscy lekarze. Być przy pacjentach i nie tchórzyć... W końcu wszyscy przysięgaliśmy na Hipokratesa Ojca Medycyny...
  Dziękuję za miłe słowa
  Adam Bycul
  lekarz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mikołaj Kisiel

  Potrzebowałam nagłej wizyty u stomatologa i na szczęście natrafiłam na wolne miejsce u pana Kisiela. Problem, który nie został doleczony przez poprzedniego lekarza tego dnia ponownie pojawił się u mnie i został przez doktora Kisiela szybko zdiagnozowany. Co więcej okazało się, że poprzedni lekarz zastosował nieodpowiednie leczenie. Pan Kisiel od razu podjął działania, dzięki którym ból już nie powraca! Bardzo mu za to dziękuję! Do tego wizyta w przemiłej atmosferze!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania