Już od 1998 roku Centrum Medyczne Biovena z placówkami w Ożarowie Mazowieckim i Milanówku świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, rodzinnej, konsultacji specjalistycznych... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Biovena

Poznańska 127

05-850, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Biovena

Adama Mickiewicza 1

05-822, Milanówek, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Już od 1998 roku Centrum Medyczne Biovena z placówkami w Ożarowie Mazowieckim i Milanówku świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, rodzinnej, konsultacji specjalistycznych oraz rehabilitacji zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczeń zdrowotnych publicznych i indywidualnych. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych pacjentów.

Wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, dlatego cenimy czas pacjentów i dbamy o ich komfort. W Centrum Medycznym Biovena zapomnisz o ciągłych kolejkach do lekarza, długim czasie oczekiwania i skomplikowanym procesie rejestracji.W naszych przychodniach zapewniamy Państwu najlepszą opiekę zdrowotną oraz rehabilitacyjną.

Posiadamy wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel. O bezpieczeństwo oraz najwyższy poziom diagnostyki i leczenia pacjentów troszczy się zgrany zespół doskonałych specjalistów, a kwalifikacje personelu pomocniczego gwarantują miłą, spokojną atmosferę. Nasze przychodnie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a pacjentów przyjmują specjaliści o wysokich kwalifikacjach z doskonałym przygotowaniem zawodowym.

BIOVENA to:
Prywatne gabinety lekarzy specjalistów
Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel
Nowoczesna pracownia rentgenowska
Przyjemna atmosfera
Krótkie terminy wizyt
Konkurencyjne ceny

Skorzystaj z naszego prawie 20 letniego doświadczenia , a otoczymy Cię opieką, na jaką zasługujesz!

Zabiegi

 • Iniekcja osoczem bogatopłytkowym
 • Iniekcja dostawowa (w tym blokada kręgosłupa)
 • Założenie/zdjęcie wkładki wewnątrzmacicznej
 • Krioterapia ginekologiczna
więcej

Badania

 • Kostno-płucne badania RTG
 • Badania ultrasonograficzne (USG)
 • Psychotechnika
 • Holter EKG 24 godz.
 • Audiogram tonalny
 • Spirometria
 • Pole widzenia
 • Badania laboratoryjne
 • Badanie na nosicielstwo Salmonella i Shigella
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariola Lipka

  Endokrynolog, Diabetolog, Internista, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Instytut Oka Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo miła i sympatyczna osoba, zna się na swoim fachu i nic nie bagatelizuje.Zostalam wysluchana,wszystko zostało przeanalizowane szczegółowo. Naprawdę polecam!

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Instytut Oka Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo miła i kompetentna Pani doktor, wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie, bardzo mi pomogła przy diagnozie i leczeniu mojego schorzenia związanego z tarczycą.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Krzysztof Gawroński

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ciąża

   Oceniam doktora dobrze. Na pierwszej wizycie dał mi swój nr tel. Niestety poroniłam w maju 2016 r. W szpitalu w Sochaczewie powiedział szczerze, że nie muszę już przyjść później, chociaż było wiadomo, że gdybym miała pójść to prywatnie do Grodziska. Polecam - człowiek z klasą.

  • M

   Dr Gawroński to lekarz z powołania. Kompetentny i zaangażowany w swoją pracę. Zawsze chętnie odpowie na każde pytanie - może z tego wynikają opóźnienia ale drogie Panie czy nie na tym nam zależy- na rzetelnej, kompletnej informacji?? Dr Gawroński prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, a proszę mi wierzyć, w pierwszej ciąży i z innymi lekarzami miałam różne doświadczenia. Teraz jestem pewna, że dokonałam słusznego wyboru. Dodatkowym plusem jest to, że Dr udostępnia swój prywatny nr telefonu i w każdej chwili można zadzwonić i rozwiać wątpliwości, co szczególnie w czasie ciąży, ma ogromne znaczenie. Doktora polecam każdej kobiecie, która ceni komfort psychiczny i zaangażowanie ze strony lekarza. Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Adam Bycul

  Psychiatra, lek.

  • Lokalizacja: Biovena

   Wspaniały lekarz , chodze po psychiatrach od 10 lat i pierwszy raz spotkałam tak zaangażowanego i miłego lekarza . Postawił diagnozę różniącą się od innych . Polecam Pana Doktora bo wie co robi i robi to z powołania !

  • E

   Moja opinia jest bardzo pozytywna. Bardzo dobre podejscie do pacjenta. Spóźniłam się na wizytę(w POZ nie prywatnie) i Pan dr WRÓCIŁ się, chociaż wsiadał już do samochodu po skończonej pracy. Bez słowa niezadowolenia przyjął mnie(chociaż byłam pierwszy raz) i bardzo dobrze przebiega cały 0okres leczenia (ponad dwa lata,ale to jest depresja). Potrafi zadzwonić do mnie z pytaniem o działanie zmienionego leku. Podczas pobytu mojego w szpitalu, dowiadywał się o mój stan. Ja nie spotkałam do tej pory tak zaangażowanego lekarza.Efka

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agnieszka Terlikowska-Brzósko

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: BiovenaUsługa: trądzik

   Wg mnie dr Terlikowska jest lekarzem z powołania. Wszystko nie rozpoczęło się zbyt przyjemnie (musiałam czekać dosyć długo), ale wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona z konsultacji. Pani doktor sporo się spóźniła, i zanim rozpoczęła się wizyta byłam już nieźle wkurzona. Dodatkowo byłam druga w kolejce, a pacjent, który wszedł przede mną siedział w gabinecie ok 25 minut, co jeszcze bardziej mnie zdenerwowało. Jednocześnie wskazywało na to, że doktor Terlikowska podchodzi do swojej pracy poważnie i dokładnie zajmuje się pacjentami. Moje domysły się potwierdziły. Dr Terlikowska przeprowadziła dokładny wywiad, a potem zaproponowała leczenie (zgłosiłam się do niej z problemem trądziku). Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, opisała, podała skutki uboczne oraz cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Bardzo polecam tego lekarza!

  • Ł
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

   Bardzo dobry lekarz polecam. Lekarz z powolania posiada dużą wiedzą,dokładnie wyjaśnia proces chorobowy i przebieg leczenia nie zostawia pacjenta bez pomocy ,bardzo się cieszę że do niego trafiłem.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marcin Kalisz

  Pediatra, lek.

  • J
   Lokalizacja: Biovena

   Przywieźliśmy na wizytę do p. Kalisza dziecko z temp. 37.5, bardzo kaszlące, z katarem, bez apetytu, po nieprzespanej nocy, płaczące cały czas.
   Gdy weszliśmy do gabinetu, to musieliśmy poczekać, bo p. doktor był zajęty siedzeniem z telefonem przez dobrych kilka minut. Mąż w tym czasie nas rejestrował. P. doktor nie był specjalnie zainteresowany kto i po co do niego przyszedł. Potem po wysłuchaniu mnie, zblazowany stwierdził, że gorączka jest gdy dziecko ma 38.5 i wszystko negował zniecierpliwiony. Gdy zapytałam czy według niego powinnam poczekać do wieczora (bo zapewne dziecko taką temp będzie miało już wieczorem bez podjęcia żadnych działań) i szukać pomocy na izbie przyjęć (a była sobota), to stwierdził, że od tego są nocne dyżury...Zadumał się stwierdzając, że kiedyś to było dobrze, bo matki same leczyły dzieci w domach i do lekarzy zgłaszały się w ostateczności. Dodał, że w przychodniach jest mnóstwo zarazków, czyli okazuje się, że na dyżury nocne przychodzą same okazy zdrowia lub choć mniej chorzy ludzie niż na normalne wizyty w przychodni, od których dziecko nie zarazi się niczym.... Lekarz był wyraźnie niezadowolony, że przyszliśmy do niego na tą prywatną wizytę....
   Zastanawiam się kiedy skończy się takie podejście lekarzy do pacjentów. Nie wspomnę o wsparciu młodej matki, bo przecież powinna ona już wychowując pierwsze dziecko wiedzieć wszystko na temat leczenia dzieci lub czerpać wiedzę ze wszystkich innych źródeł, ale nie od lekarzy i leczyć swoje dziecko na własną rękę.

  • N

   Świetny lekarz, bardzo fajnie podchodzi do pacjęta. Stara się poznać szeroko problem i dobiera odpowiednie rozwiązanie. Nie specjalnie często zdarza się znaleźć tak dobrego specjalistę z tak świetnym podejściem do pacjęta - POLECAM!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu