Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Już od 1998 roku Centrum Medyczne Biovena z placówkami w Ożarowie Mazowieckim i Milanówku świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, rodzinnej, konsultacji specjalistycznych oraz rehabilitacji zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczeń zdrowotnych publicznych i indywidualnych. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych pacjentów.

Wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, dlatego cenimy czas pacjentów i dbamy o ich komfort. W Centrum Medycznym Biovena zapomnisz o ciągłych kolejkach do lekarza, długim czasie oczekiwania i skomplikowanym procesie rejestracji.W naszych przychodniach zapewniamy Państwu najlepszą opiekę zdrowotną oraz rehabilitacyjną.

Posiadamy wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel. O bezpieczeństwo oraz najwyższy poziom diagnostyki i leczenia pacjentów troszczy się zgrany zespół doskonałych specjalistów, a kwalifikacje personelu pomocniczego gwarantują miłą, spokojną atmosferę. Nasze przychodnie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a pacjentów przyjmują specjaliści o wysokich kwalifikacjach z doskonałym przygotowaniem zawodowym.

BIOVENA to:
Prywatne gabinety lekarzy specjalistów
Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel
Nowoczesna pracownia rentgenowska
Przyjemna atmosfera
Krótkie terminy wizyt
Konkurencyjne ceny

Skorzystaj z naszego prawie 20 letniego doświadczenia , a otoczymy Cię opieką, na jaką zasługujesz!
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (13)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kalisz Inny

  Pan doktor oprócz tego, że jest przemiły to też bardzo kompetentny. Dokładnie zbadał dzieci, a jego leczenie szybko przyniosło efekty. Wszystko wytłumaczył i cierpliwie słuchał moich pytań. Ma świetne podejście do małych dzieci. Nigdzie się nie spieszył tylko poświęcił nam tyle czasu ile było trzeba.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariola Lipka Inny

  Trafiłam przez przypadek na Panią doktor i jestem mega zadowolona :) Kompetentna osoba, miła, sympatyczna. Wszystko wyjaśnione w zrozumiały sposób. Wywiad bardzo szczegółowy. Wrócę na 100% za 3 miesiące na dalsze leczenie :)

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariola Lipka Inny

  Pani doktor bardzo kompetentna. Miła i sympatyczna, super podejście do pacjenta. Taki lekarz to skarb. Polecam z całego serca :-)


  E
  Profil zweryfikowany
  dr Karolina Krawczak rehabilitacja ortopedyczna

  Świetna fizjoterapeutka. Jestem niesamowicie zadowolona i na pewno wrócę na kolejne wizyty. Dziękuję za pomoc :)


  A
  Profil zweryfikowany
  dr Karolina Krawczak fizjoterapia

  Korzystaliśmy z synkiem do tej pory z usług kilku fizjoterapeutów, ale dopiero u Pani Karoliny zatrzymaliśmy się na dłużej. To co wyróżnia Panią Karolinę to niezwykła wiedza i doświadczenie ale i też podejście do dzieci. Dla naszego Marcinka wizyta u fizjoterapeuty wiązała się dużym stresem, nie chciał ćwiczyć, grymasił, natomiast dzięki super nastawieniu do dzieci Pani Karoliny chodzimy chętnie i bez przymusu. Polecamy!

  dr Karolina Krawczak

  Dziękuje za miłe słowa


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Jabłońska konsultacja psychiatryczna

  Bardzo trafna diagnoza, świetnie dobrany lek. Bardzo dobry kontakt podczas wizyty. Wyszedłem wiedząc jak ma wyglądać leczenie, czego się spodziewać i co robić dalej.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr Karolina Krawczak fizjoterapia

  Pani Karolina przeprowadziła terapie która w moim przypadku okazała się niezwykle skuteczna Kompetentna osoba z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta. Z jej wizyt do dziś wykonuje szereg ćwiczeń które bardzo mi pomagają.

  dr Karolina Krawczak

  Dziękuję Panie Krzysztofie, bardzo mi miło! Proszę nie zaprzestawać ćwiczeń i do zobaczenia :)


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko Inny

  Pani Doktor wykazuje się naprawdę dużą wiedzą ale i wyrozumiałością oraz indywidualnym i opiekuńczym podejściem. Przyszedłem z problemem trądziku, z którym zmagałem się wiele lat, jednocześnie obawiałem się kuracji izotretynoiną. Pani Doktor objaśniła mi na czym polega leczenie w bardzo dokładny i zrozumiały sposób, zarazem zapewniła pełną opiekę, w tym, w razie wątpliwości możliwość kontaktu telefonicznego poza wizytami. Indywidualne podejście Pani Doktor sprawdziło się dodatkowo, gdy okazało się że reaguję na kurację intensywniej niż typowy pacjent. Polecam serdecznie odwiedzenie Pani Doktor Terlikowskiej- Brzósko przy problemach dermatologicznych, ponieważ gwarantuję, że podejdzie do nich kompleksowo i uważnie.

  dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko

  Dziękuję za Pana opinię. Pana organizm reagował na terapię wyjątkowo, dlatego konieczne było indywidualne podejście. Finalnie, mam nadzieję, że jest Pan zadowolony z uzyskanego efektu. Pozdrawiam


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kalisz

  Przywieźliśmy na wizytę do p. Kalisza dziecko z temp. 37.5, bardzo kaszlące, z katarem, bez apetytu, po nieprzespanej nocy, płaczące cały czas.
  Gdy weszliśmy do gabinetu, to musieliśmy poczekać, bo p. doktor był zajęty siedzeniem z telefonem przez dobrych kilka minut. Mąż w tym czasie nas rejestrował. P. doktor nie był specjalnie zainteresowany kto i po co do niego przyszedł. Potem po wysłuchaniu mnie, zblazowany stwierdził, że gorączka jest gdy dziecko ma 38.5 i wszystko negował zniecierpliwiony. Gdy zapytałam czy według niego powinnam poczekać do wieczora (bo zapewne dziecko taką temp będzie miało już wieczorem bez podjęcia żadnych działań) i szukać pomocy na izbie przyjęć (a była sobota), to stwierdził, że od tego są nocne dyżury...Zadumał się stwierdzając, że kiedyś to było dobrze, bo matki same leczyły dzieci w domach i do lekarzy zgłaszały się w ostateczności. Dodał, że w przychodniach jest mnóstwo zarazków, czyli okazuje się, że na dyżury nocne przychodzą same okazy zdrowia lub choć mniej chorzy ludzie niż na normalne wizyty w przychodni, od których dziecko nie zarazi się niczym.... Lekarz był wyraźnie niezadowolony, że przyszliśmy do niego na tą prywatną wizytę....
  Zastanawiam się kiedy skończy się takie podejście lekarzy do pacjentów. Nie wspomnę o wsparciu młodej matki, bo przecież powinna ona już wychowując pierwsze dziecko wiedzieć wszystko na temat leczenia dzieci lub czerpać wiedzę ze wszystkich innych źródeł, ale nie od lekarzy i leczyć swoje dziecko na własną rękę.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko trądzik

  Wg mnie dr Terlikowska jest lekarzem z powołania. Wszystko nie rozpoczęło się zbyt przyjemnie (musiałam czekać dosyć długo), ale wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona z konsultacji. Pani doktor sporo się spóźniła, i zanim rozpoczęła się wizyta byłam już nieźle wkurzona. Dodatkowo byłam druga w kolejce, a pacjent, który wszedł przede mną siedział w gabinecie ok 25 minut, co jeszcze bardziej mnie zdenerwowało. Jednocześnie wskazywało na to, że doktor Terlikowska podchodzi do swojej pracy poważnie i dokładnie zajmuje się pacjentami. Moje domysły się potwierdziły. Dr Terlikowska przeprowadziła dokładny wywiad, a potem zaproponowała leczenie (zgłosiłam się do niej z problemem trądziku). Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, opisała, podała skutki uboczne oraz cierpliwie odpowiadała na moje pytania. Bardzo polecam tego lekarza!

  dr n. med. Agnieszka Terlikowska-Brzósko

  Bardzo dziękuję, że poświeciła Pani czas na wyrażenie swojej opinii. Zapraszam na konsultację, gdyby kiedykolwiek była potrzebna. Pozdrawiam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Poznańska 127, 05-850 Ożarów Mazowiecki Pokaż w Google Maps
Adama Mickiewicza 1, 05-822 Milanówek Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania