Centrum Medyczne Eureka

(38 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Eureka

Ołówkowa 1 d

05-800 , Pruszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mariola Chmielewska psychoterapia indywidualna

  Jestem po pierwszej rozmowie i jestem zachwycony. Podejście do pacjenta 10/10, genialny kontakt face to face.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mariola Chmielewska psychoterapia partnerska

  Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką udzieliła mi i mężowi p. Mariola. Co prawda miałam trochę inne wyobrażenie o terapii małżeńskiej :) ale spotkania z panią psycholog choć nie zawsze były miłe sprawiły, że inaczej zaczęliśmy myśleć i zachowywać się co pomogło nam w odbudowie związku. Co prawda terapia się zakończyła ale dla potrzymania swoich dobrych naprawionych postaw co jakiś czas będziemy zaglądać na krótką sesję do gabinetu pani Marioli dla zweryfikowania i doszlifowania swojego związku. Bardzo dziękuje za pomoc i otuchę jaką otrzymałam w gabinecie podczas terapii.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Beata Mitręga-Korab dermatoskopia

  Od września 2020 zmagam się z czerniakiem złośliwym. Pieprzyka który się nim okazał usuwał mi niezbyt empatyczny chirurg onkolog - do którego ( mimo że cięcie wykonał perfykcyjnie ) przez jego totalny brak empatii i "oschłość" w stosunku do mnie - nie chciałabym wrócić. Od października miałam leczenie chirurgiczne czerniaka (docinka, biopsja wartowników a następnie limfadenektomia) a od połowy lutego przyjmuję immunoterapię. Niestety od zawsze mam ciało pełne pieprzyków najróżniejszej maści. Jako że dermatologom do końca nie ufam ( za dużo historii słyszałam z ich pomyłkami co do zmian skórnych ) - to długo szukałam lekarza - chirurga onkologa, który byłby empatyczny a przy tym profesjonalny i z dużym doświadczeniem, jeżeli chodzi o pieprzyki i nowotwory skóry. Dzięki przewertowaniu strony ZnanyLekarz.pl po pozytywnych opiniach trafiłam na Panią Beatę - i nie żałuję. Profesjonalizm, duże doświadczenie i empatyczny człowiek. Po pierwszej wizycie już wiem że zostanę tu "na dłużej". ;-) Pani Dr po opowiedzeniu jej o moim czerniaku, widziałam że starała się "niczego nie przeoczyć" przy sprawdzaniu dermatoskopem mojej przeogromnej liczby pieprzyków. Już jestem umówiona na wycinkę 4 z nich. W końcu trafiłam na miłego, empatycznego lekarza ( szukałam, szukałam, aż znalazłam! ) - a przy tym profesjonalnego i z dużym doświadczeniem. Dziękuję. :)

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Mariola Chmielewska psychoterapia indywidualna

  Po każdym spotkaniu czuję się znacznie lepiej, czuję się zaopiekowana, czuję że zależy pani na dobrym kontakcie z pacjentem, Pani Magister jest bardzo rzeczową, empatyczną osobą, wszystko dobrze tłumaczy, zawsze jest przygotowana, czuję że to będzie niezwykle owocna współpraca. Byłam trochę sceptycznie nastawiona do psychoterapii, nie wiedziałam czego mogę się po Pani spodziewać na początku gdyż szukałam osoby która będzie znała mój problem i od której będę czuła ,rzeczywiste zainteresowanie pomocą... Na szczęście Pani Mariola zna się na swojej pracy i zdaje się rozumieć moje problemy związane z tranzycją i z problemami osób transpłciowych. Dziękuję za wsparcie i pomoc- sama bym sobie z tym wszystkim nie poradziła, pozdrawiam

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Beata Mitręga-Korab konsultacja onkologiczna

  Zero zaangażowania w temat choroby i żadnych dodatkowych objaśnienien. Wizyta uboga w rozmowę ze strony dr. Dało sie wyczuć Znudzenie podczas wizyty,które przysparza pacjentowi tylko zniechęcenia. ..

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Mariola Chmielewska psychoterapia indywidualna

  Bardzo sympatyczna i konkretna Pani.
  Bardzo uważnie słucha, notuje i wyjaśnia.
  Zdecydowanie polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Mariola Chmielewska konsultacja online

  Cieszę się, że trafiłam do Pani Marioli, to była dobra decyzja. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty. Polecam

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Mitręga-Korab konsultacja onkologiczna

  Pani doktor dokładnie zbadała a następnie szczegółowo omówiła leczenie. Zakwalifikowała mnie do zabiegu, który przeprowadzi. Uważam że jest osobą godną polecenia. Pełen profesjonalizm.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Mariola Chmielewska konsultacja online

  Pani Mariola od pierwszych minut spotkania zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Empatyczna, skupiona na pacjencie, bardzo zaangażowana, co skutkuje tworzeniem bardzo bezpiecznej przystani idealnej do terapii. Jesteśmy po kilku spotkaniach i mam zamiar kontynuować terapię. Bardzo polecam osobom, które z psychologiem nie miały nigdy doczynienia i boją się zrobić ten krok. Pani Mariola będzie indealnym wyborem.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Mariola Chmielewska konsultacja online

  1 wrażenie super! Czekam na kolejne wizyty z niecierpliwością. Polecam Panią Mariolę! Empatyczna, zaangazowana

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania