mgr Magdalena Wojtczak, Poradnia dietetyczna "Kompas żywienia"

Mgr Magdalena Wojtczak, specjalista dietetyk, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Ukończyłam kierunek dietetyka o profilu Dietetyka w specyficznych potrzebach żywieniowych, w trybie dziennym ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

mgr Magdalena Wojtczak, Poradnia dietetyczna "Kompas żywienia"

Umultowska 37 A

61-614 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

mgr Magdalena Wojtczak, Poradnia dietetyczna "Kompas żywienia"

ul. Nowy Rynek 12

62-095 , Murowana Goślina , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Mgr Magdalena Wojtczak, specjalista dietetyk, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Ukończyłam kierunek dietetyka o profilu Dietetyka w specyficznych potrzebach żywieniowych, w trybie dziennym na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Prywatnie jestem początkującą Mamą i niespełnioną sportsmenką, a przy tym wielką entuzjastką zdrowego żywienia i aktywnego stylu życia, który sama również chętnie prowadzę.Już podczas studiów niejednokrotnie byłam inicjatorką oraz koordynatorką akcji promujących zdrowe żywienie, pełniąc funkcję zastępcy Przewodniczącego Koła Naukowego Dietetyków przy UP w Poznaniu. Doświadczenie zwiększałam również podczas dwuletnich praktyk zawodowych w gabinecie dietetycznym.W 2011 byłam współorganizatorką Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studentów Dietetyki pt. “Współczesna rola dietetyka a profilaktyka zdrowotna? Prewencja chorób cywilizacyjnych na tle zdrowego stylu życia", odbywającej się w Poznaniu. Nie ograniczam się jednak tylko do wiedzy uzyskiwanej na Uczelni. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach (m.in. Psychologia w dietetyce, warsztaty TALIA, kurs SCOPE), warsztatach kulinarnych m.in. z kuchni włoskiej oraz hiszpańskiej, konferencjach żywieniowych, podczas których prezentowałam również swoją pracę badawczą o tematyce żywienia dzieci z zespołem Downa.Chcąc pomagać ludziom uzyskać piękną sylwetkę i pełnię zdrowia w marcu 2013 r. otworzyłam poradnię dietetyczną “Kompas żywienia”. Prócz gabinetu na poznańskim Piątkowie spotkać się ze mną można również w klubie fitness “Orange Gym” w Poznaniu oraz w specjalistycznej przychodni lekarskiej “Armedica” w Murowanej Goślinie.Lubię angażować się w inicjatywy lokalne i przedsięwzięcia miejskie. Już dwukrotnie, w maju 2013 i 2014 roku, współpracowałam z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Miasta Poznania, przeprowadzając pomiary tkanki tłuszczowej oraz porady dietetyczne podczas poznańskiego Festynu Zdrowia, jak również “Białej soboty” w lutym 2014. Brałam też udział w Dniach Piątkowa 2013 oraz akcji Miesiąc Kobiet na poznańskiej Pływalni Atlantis. Nadal chętnie udzielam się w inicjatywach lokalnych, prowadząc m.in. warsztaty dla Klubów Seniora na os. S. Batorego, Jana III Sobieskiego oraz w podpoznańskim Biedrusku.Staram się ciągle doskonalić i poszerzać swoje kompetencje. W ostatnim roku byłam uczestnikiem IV Zjazdu Towarzystwa Badań nad Otyłością w Zawierciu. W roku 2014 brałam udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Polskie Towarzystwo Dietetyki i przeprowadzanej w szkołach zawodowych oraz liceach pt. “Mądre żywienie, zdrowe pokolenie”, jak również “Obniżamy cholesterol ze smakiem”. W październiku 2014 uczestniczyłam w konferencji o tematyce sportowej, odbywającej się w warszawskim Centrum Olimpijskim, zatytułowanej “Żywienie w drodze do mety". Na przełomie 2015 r. w Poznaniu prezentowałam wykład nt. “Dieta dla mózgu” podczas konferencji dla wolonariuszy i rodziców dzieci z zespołem Downa oraz autyzmem.


Dietetyka to nie tylko mój zawód, ale i fascynacja zdrowym żywieniem w kwestii prewencji oraz zwalczania wielu chorób. To dla mnie ważne, bo naprawdę “żywienie ma znaczenie!”.Prowadzę też konto na facebooku- “Kompas żywienia- poradnia dietetyczna”.

Zapraszam również na moją stronę internetową, www.kompas-zywienia.pl

Choroby

  • odchudzanie
  • przyrost masy ciała
  • diety dla sportowców
  • diety dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią
  • diety dla cukrzyków
  • diety w różnych chorobach
  • szkolenia zdrowego żywienia
więcej

Typ placówki

  • Poradnia

Inne placówki

Powiązane wyszukiwania