Pomorskie Centra Kardiologiczne

(11 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pomorskie Centra Kardiologiczne

Piekarnicza 12

80-126, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Pomorskie Centra Kardiologiczne

Doktora Alojzego Jagalskiego 10

84-200, Wejherowo, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Pomorskie Centra Kardiologiczne

Doktora Józefa Balewskiego 1

83-200, Starogard Gdański, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Szałkowski

  Internista, Kardiolog,

  • J

   Bardzo dobry lekarz.Mama moja leczy się u Pana Doktora od wielu lat i jest bardzo zadowolona z efektów leczenia jak też ze sposobu w jaki Doktor zajmuje się pacjentem. Wspaniały człowiek, wyrozumiały dla pacjenta a jednocześnie kompetentny i rzeczowy.Ja po jednej wizycie u Pana Doktora uzyskałem rozpoznanie, które jak się później okazało. ocaliło moją nogę przed amputacją (niedokrwienie LKD). Jesteśmy pełni podziwu dla fachowości, kompetencji i tego że Pan Doktor jest tak wspaniałym człowiekiem

  • A

   Pan Doktor leczy mnie, mojego męża i rodziców od 6 lat. Nigdy nie odmówił wizyty nawet gdy poczekalnie w szpitalu MARYNARKI WOJENNEJ pękała w szwach. Fantastyczny lekarz i człowiek, cierpliwy i rzeczowy. Mój tata po pierwszej wizycie u dr Piotra rzucił palenie i do dziś nie chce zdradzić co mu pan Doktor powiedział :). Pan Doktor przyjmuje w różnych miejscach, gabinecie na Piekarniczej, Szpitalu Marynarki i Sierakowicach. My na fundusz jeździmy do Sierakowic. Polecamy bardzo dobra placówka. Pozdrawiamy bardzo serdecznie Alicja Drabik z rodzicami.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Łukasz Lewicki

  Kardiolog, dr n. med.

  • Pierwsza wizyta -lekarz super ,umie wysłuchać pacjenta ,jest zainteresowany pacjentem ,kieruje na odpowiednie badania -jesteśmy z mężem zadowoleni.


 • Radosław Nowak

  Kardiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: MedicaPark Centrum Medyczne

   Cudowny, empatyczny człowiek oraz lekarz z niezwykłym podejściem do pacjenta. Od pierwszej chwili dało się wyczuć profesjonalizm i zaangażowanie. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy jednocześnie uspokajając. Najlepszy lekarz u jakiego byłam :) gorąco polecam!!!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk Zaspa

   Wyjątkowy lekarz. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Kompetentny, zaangażowany i niezwykle empatyczny lekarz, który w jasny i zrozumiały sposób przekazuje informację na temat stanu zdrowia pacjenta, co daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dariusz Ciećwierz

  Kardiolog,

  • Lokalizacja: Pomorskie Centra KardiologiczneUsługa: ostry zawał

   Pan Doktor uratował mi życie, a serce tak naprawił, że prawie nie ma śladu po zawale. Przyjechał do szpitala w Święta i poświęcił mi kilka godzin, aby ratować moje życie. Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Zawsze będę o Panu pamiętać. I zawsze będę wdzięczna lekarzom za to , że są i można na nich liczyć.
   Anna Smoleń

  • Mistrz w swoim zawodzie. Wykonał zabieg koronografii z niezwykłą precyzją. Naczynie było bardzo wąskie i zamknięte w 100 %.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu