Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pod Wierzbami

Wierzbowa 1

58-200 , Dzierżoniów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Rosa

  Internista,

  • L

   Najlepszy lekarz jakiego znam, od kilku lat bezbłędnie diagnozuje wszelkie trapiące mnie dolegliwości, kieruje na niezbędne badania, ma ogromną wiedzę i myślę, że na bieżąco uzupełnianą. Poza tym to po prostu dobry człowiek. Pani Doktor zasługuje na 5 gwiazdek + :)

  • A

   Zgadzam się, Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, wysłucha pacjenta i poleci leki odpowiednie. Jak źle się czuję to od razu rejestruję się do niej na wizytę, choć widziałam, że jest też osobą, która każdego pacjenta przyjmie, nawet tych co się nie zarejestrowali. Polecam Panią Doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Rowiecka

  Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Laryngologiczny

   Pani doktor może sympatyczna i delikatna, ale przez prawie rok zapewniała mnie że syn nie ma trzeciego migdała, choć miał wszystkie typowe objawy. Leczyła nieustający katar i pogłębiający się niedosłuch sterydami bez żadnego rezultatu. Finalnie trafiliśmy do Wrocławia gdzie okazało się że dziecko ma trzeciego migdała wielkości piłeczki pinpongowej pod oczodołem, płyn w uszach i grozi mu stały niedosłuch. Musiał być w trybie pilnym operowany. Nie byłabym zła gdyby Pani dr powiedziała że nie ma właściwego sprzętu żeby dokładnie zbadać dziecko i gdyby odesłała nas do konsultacji w innym gabinecie, ale że tego nie zrobiła i zapewniała o poprawie to niestety straciła w moich oczach.

  • P

   Zdecydowanie najlepszy laryngolog w okolicy: ciepła, kompetentna, a zarazem skromna i ostrożna w stawianiu diagnoz.


 • Jolanta Skrzypek

  Neurolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Miesiąc przed oczekiwaną wizytą u neurochirurga,neurolog J.Skrzypek stwierdziła,że jestem zdrowa,nie potrzebuję leczenia i rehabilitacji,oraz,że funkcje kręgosłupa prawidłowe. Zignorowała zgłaszane codzienne
   bóle kręgosłupa,karku,barku,głowy i drętwienie rąk każdej nocy.Nie obejrzała nawet obrazu rezonansu .Neurochirurg i ortopedzi natomiast kazali operować jak najszybciej,gdyż ucisk przepukliny na rdzeń kręgowy mógłby doprowadzić do niedowładów kończyn.Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego. Dobrze,że ten neurolog nie podejmował ważnych decyzji o moim zdrowiu i życiu.

  • K

   Jako lekarz orzekający o niepełnosprawności stwierdziła, że człowiek poruszający się o kulach, z biodrem którego praktycznie nie ma ( do wymiany)- nie mówiąc o wielu innych chorobach- jest tylko lekko niepełnosprawny. Nawet nie ma prawa do parkowania na miejscu dla niepełnosprawnych. Wyczucia i empatii nie ma w ogóle, a o wiedzy medycznej ogólnej to chyba zapomniała. Nie wie w ogóle co to ból i cierpienie i niekończące się oczekiwanie na operację.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania